
Scenarij za Sevin spot
Simultani prijevod. Hop, hop ne bih prevodio, nego bih u pozadinu namontirao tri Slovenca u onim njihovim Kekec nošnjama (hlace s tregerima do koljena, šeširic, cokule..) da skakucu i vicu hophophophop… Time bi potpomogli i integraciju ovog dijela Balkana.
Hajde, pile moje
Tu bih stavio snimku inspektora veterinarskog zavoda Hrvatske kako u astronautskom odijelu zove "Hajde, hajde, pile moje" i mami koku koja kašlje i ništa ne sluti.
Tika, taka, oko pola tri
Snimka glavnih trgova u svim vecim gradovima Juge. Zoom na sat koji pokazuje pola tri, sirene sviraju, gradjani odaju pocast Maršalu koji je crk'o.
Štipnut ceš me da se ne vidi
Ovdje idu snimke obiteljskog centra za borbu protiv nasilja. Muž ženu zatuk'o sjekirom. Žena muža razvaljuje sacmaricom, muž cijelu familiju zoljom.. ovo je Balkan. Mi se tako štipkamo.
Znam ja dobro takve kao ti, Djavoli su tvoji kumovi
U kolu Rojs, Pasalic, Djapic, Kovacevic plešu oko netom prizvanog pokojnog predsjednika (otkud mu rogovi, rep i trozubac?) i pjevaju gangu o kumstvu i ortaštvu.
Zvrc, zvrc, tražit ceš moj broj
Bilo koja VIP ili SIMPA reklama. Sve su jednako brutalne.
Kuc, kuc, kucaj nekoj drugoj
Dokumentarna snimka tenka koji prolazi kroz kucu punim gasom. Kuc - kuc.
Sojcice, djevojcice, daj obuci carapice
Putena Seve navlaci najlonke, zakopcava haltere, mazno gleda u kameru, puci usnice...
Ojda da, ojda da, ojda da da
Sssss seks
Hop, hop, mrk, mrk
Uz ovo gore ide film iz Seve & Lucic produkcije.
Šic, šic, bježi nekoj drugoj
Snimke Lucica kako ide kuci ženi i djeci.
Cupa, cupa, zumba, zumba
Sijeno, slama, sir, salama
Reklama za Gavrilovicku.
Cikla nikla, cikla rikla
Afrika paprika
Seljaci prosvjeduju pred Saborom.
Zlatan prsten tanki brcici....
Saborski zastupnik Pero Kovacevic i admiral u mirovini Davor Domazet Lošo plešu kolo i pjevaju gangu.
Posebno rijeci: cupa, ojda, zvrc, zumba ...
Sve vec prije navedeno, ali ubrzano. Kadrovi se smjenjuju sve vecom i vecom brzinom, Seve pleše na pozornici u krug sve brže i brže, krešendo, klimaks i onda se spusta s stropa ogromni falus koji bukakeizira Seve sa 500-600 litara mlijeka. U pozadini se cuje naricanje medjimurskih seljaka o niskoj otkupnoj cijeni i preko pozornice kao zavjesa pada velika reklama Vindije. Kraj.

PS.Sinoc sam gledao izbor za Njemackog predstavnika za Euroviziju.Pobjedio je Country-Band-Texas,meni se osobno svidja..hehe samo razmisljam kak ce to zgledati u Atheni kad se pomjesaju nasa ojkavica i Country...Hehe ali opet i da Madona pjeva za Nijemce ili Engleze opet nemaju sanse,hehe jer toliko je tih Balkanskih i Istocnih zemalja koje obozavaju upravo nasu Ojkavicu ,pa kad se budu djelile ocjene ne treba da brinemo..Inace bi preporucio da se Severinin pornic prikaze i u svim zapadnim zemljama,i eto ti glasova i od njih..hehe
komentiraj (23) * ispiši * #











