26.06.2008.

Evo mi je Fabo posla slika pa kažem idem ih odma objavit, budući ste me kritizirali da ne pišem više na blogu.

Znači kako to već tradicija nalaže na Sv. Ivana po ko zna koji put susreli su sue stari rivali Krančići i Dončići.
Ove godine nakon duže pauze snage su odmjerili i oni stariji od 40 god.

Najprije sui nastupili najmlađi te sa 4 : 0 dobili su "Dončići" revanširavši se za prošlogodišnji poraz.(nažalost sa ovog susreta nemam slika).

U 19.00 snage su odmjerili oni nešto stariji (do 40 god.) i u tom susretu dončiči su slavili sa uvjerljivih 6 : 2.

"Krančići"

"Dončići"

Baćo u akciji

Petar Peroš u driblingu

Ni efektne parade Hrvoja Rajčića
nisu spasile mrežu "Krančića"

Na kraju pod svijetlima reflekora nastupile su i veteranske selekcije čiji su izbornici Ranko Marović i Mile Peroš tjednima unaprijed pažljivo birali igrače.
Nakon početnog vodstva "Dončića" od 2 : 0 "Krančići" su uspjeli izjednaćit (uz pomoć vratara ) tako da se na poluvrijeme krenulo sa izjednačenim rezultatom 2 : 2.
Dončićima u drugom poluvremenu nije pomogla ni izmjena vratara tako da je utakmica okončana s uvjerljivom pobjedom "Krančića" od 6 : 2.

Po završetku utakmice "Krančići" su svoju pobjedu prosalvili u Domu uzevši iz vitrine ljubomorno čuvani pokal.

Našen najstarijem barmenu Banu se ta gesta nimalo nije svidjelaali ali ga je utješila činjenica da je za ovogodišnjeg Ivana Dom ostao bogotiji za 30 novih stolica.