utorak, četvrtak i petak u 15 i 30h!

- 15:02 - Komentari (3) - Isprintaj - #

Rezultati 13 - tog kola

U 13 - tom kolu gostovali smo u Ivankovu te ubilježili oba poraza i to:

kadeti poraženi 5-0, poluvrijeme 2-0. Imali smo i mi svoje prigode kod 0-0 i to dvije izgledne ali nismo uspjeli savladati moram reći lošeg giolmana domaćina. Do 70-te minute bilo je 2-0 i onda je naša igra pala u potpunosti.

juniori su poraženi sa 5-1, poluvrijeme 0-1. Molim vas lijepo da pogledate sve naše utakmice pa da vidite na koliko utakmica smo vodili u poluvremenu a što se desilo u nastavku. Da se igra poluvrijeme mi bi bili druga ili treća ekipa na tablici a ovako... U Ivankovu, poslije obranjenog jedanesterca Lučića pogađamo gredu od strane Lukačevića i zabijamo nešto poslije za vodstvo od 1-0 golom Vučka.U drugom dijelu poravnjanje je stiglo u 55 minuti te vodstvo u 65. zadnjih 10-tak minuta dali smo sve u napad nebi li možda nešto napravili. na žalost primili smo još tri. Da opet komentiram suđenje možda nije sportski ali definitivno mi nikada, ali baš nikada nećemo uzeti bodove u gostima sa ovakim suđenjem.

- 14:51 - Komentari (2) - Isprintaj - #

subota, 25.10.2008.

Obavijest kadetima i juniorima za nedjeljnju utamicu

U Nedjelju smo gosti ekipi NK "Bedem" - Ivankovo te stoga;

Svi moramo biti u klubu u 08 i15h.
još jednom apeliram da se skupimo i odigramo ova tri koja maksimalno te pokušamo uzeti još koji bod.

- 06:16 - Komentari (1) - Isprintaj - #

nedjelja, 19.10.2008.

Tijekom idućeg tjedna treninzi su;

utorak, srijeda i petak u 16 i 30h

- 19:32 - Komentari (9) - Isprintaj - #

Rezultati 12-tog kola za katede i juniore

U 12-tom kolu ugostili smo ekipu NK "Slavoniju" Ivanovac te je zabilježeno sljedeće;

Kadeti nisu odigrali svoju utakmicu iz razloga što gosti nisu doputovali.

Juniori su zabilježili prvu pobjedu. Dobili smo 2-1, poluvrijeme 1-0. Utakmica je odigrana u visokom ritmu, gdje smo dominirali tijekom cijelog susreta iako smo dali protivniku šansu da u 50-toj minuti ugrozi naš gol i izjednači rezultat. No to nas nije pokolebalo i ubrzo opet uspostavljamo inicijativu ta u 70 min. zabijamo za konačnih 2-1.
Igrali smo u sastavu; Lučić, Jurić K, Dorotek, Mrča, Modrić, Jurić I, Fajdetić, Bota, Lukačević, Vučko te Balić. Još su igrali; Janjić, Dugonjić, Toper.
Želim naglasiti da smo svi odigrali jednu dobru i borbenu utakmicu no dvojica igrača danas su definitivno bili korak ispred svih. To su Vučko, dvostruki strijelac te Doki koji je danas odigrao najbolju utakmicu od kada sam ja u klubu. Čestitam.
Želim naglasiti i dečke s klupe koji su svojim ulaskom napravili još veći pritisak na suparnika i odigrali jako dobro. čestitke na osvojena tri boda i idemo dalje!

- 19:14 - Komentari (0) - Isprintaj - #

subota, 18.10.2008.

OBAVIJEST ZA KADETE I JUNIORE

U Nedjelju 19.10 domaćini smo ekipi "Slavonija" Ivanovac te stoga;

Kadete moraju biti u klubu u 8h, utakmica u 9h;

Juniori moraju biti u 9 i 30h, utakmica u 10 i 30h!

Vidimo se i očekujem svih 6 bodova na kontu slatkih!

Na gostovanju u Otoku poraženi smo u obje kategorije i to;

kadeti 5-3. Još jedna dobra utakmica od strane nas međutim dvije greške obrane dovele su do toga da su bodovi ostali u Otoku, Strijelci za Sladoranu su bili Živković 2x i prvijenac Dugonjića.

juniori su poraženi 6-2, poluvrijeme 3-1 s tim da nam je sudac poništio čisti zgoditak u prvom dijelu. Moram naglasiti da smo prvi dio utakmice kontrolirali situaciju na terenu, imali loptu u posjedu dok su gosti u dva napada zabili tri gola. drugo dionicu susreta smo pali i domaćin je to iskoristio na najbolji mogući način. Strijelci za nas su bili Vučko na asistenciju Rončevića te krasan gol Fajdetića udarcem sa tridesetak metara.

- 06:10 - Komentari (1) - Isprintaj - #

petak, 10.10.2008.

Obavijest kadetima i juniorima za sutra

Sutra, subota 11.10. gostujemo u Otoku a obaveze su sljedeće;

kadeti moraju biti u klubu u 11 i 15h
juniori moraju biti u 13h.

nemojte kasniti i idemo se igrati, nadigravati i uzeti koji gostujući bod.

Laku noć i vidimo se.

- 20:14 - Komentari (0) - Isprintaj - #

četvrtak, 09.10.2008.

trening za kadete i juniore

Petak u 17h. Doći svi da se dogovorimo za subotu kad gostujemo u Otoku.

- 22:25 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Rezultati 10 kola regionalne lige Slavonije i Baranje za kadete i juniore

U Srijedu smo bili domaćini ekipi NK Tomislav te smo doživjeli poraze u obje kategorije;

kadeti su u jednoj izjednačenoj utakmici poraženi sa 3-0. Nedosuđeni jedanesterac kod 0-0 te još tri-četiri 100% šanse trebale su biti garancija pobjede ali ipak prva ekipa na tablici je uzela sve bodove.

juniori su poraženi 7-1. poluvrijeme 3-1. Nije to bila loša utakmica, nekoliko grešaka naše zadnje linije, sumljivi kazneni udarac kod 2-1, tri-četiri 100% šanse neiskorištene. kada sve to zbrojimo trebalo je biti ipak dgugačiji rezultat.

Netko će reci ovima uvjek nešto smeta i svaka utakmica upitna po pitanju suđenja itd. Ja neću više ništa komentirati, tko je bio vidio je sve a za ostale...

- 22:13 - Komentari (0) - Isprintaj - #

utorak, 07.10.2008.

Obavijest kadetima i juniorima

Sutra kadeti na stadionu trebaju biti u 08h a juniori u 09 i 30h. Igra se protiv Cerne na Šlajsu. Pozdrav.

- 22:26 - Komentari (2) - Isprintaj - #

nedjelja, 05.10.2008.

Obavijest za kadete i juniore

Trening je u utorak u 17h!

U srijedu je po redu 10 kolo gdje dočekujemo ekipu Cerne a o vremenu odigravanja utakmice biti ćete naknadno obaviješteni.

- 21:33 - Komentari (3) - Isprintaj - #

Rezultati 9 kola za kadete i juniore

U 9-kolu regionalne lige gostovali smo u Vukovau kod ekipe Vuteksa te je zabilježeno sljedeće;

Kadeti su poraženi 4-2 u jednoj jako dobroj utakmici mada ih je bilo samo 11. Znači opet dolazimo na kapaljku i ipak nogomet nam je otprilike nebitan nego čisto kad stignemo onda i dodjemo, naravno, svaka čast pojedincima koji svoje obveze shvaćaju onako kako to i treba činiti. Još jednom kadetima, čestitke.

Međutim, pravi problem su juiniori. zašto? Na utakmicu su došli, Modrić, oba Jurića, Mrča, Balić, Fajdo Lučić i vama svaka čast a ostali; Lučić-golman, Doki, Galović Rončević, Lukačević pa i Katuna, što reći za vas, jednostavno nemam riječi osim možda da si nađete neki drugi sport gdje ćete moći dolaziti kad vam se bude dalo i gdje nećete imati nikakvih obveza. Nažalost moram vam reći da takvog sporta nema tako da je vaša športska karijera već u 17 i 18 godini otprilike na zalasku. da ne duljim, JUNIORI NISU OTIŠLI NA GOSTOVANJE JER SE NISU SKUPILI. SVAKA ČAST!

- 21:08 - Komentari (4) - Isprintaj - #