Omladinski pogon NK Sladorana

nedjelja, 31.08.2008.

Obavijest juniorima

U utorak se igra utakmica kupa na stadionu "NK Sladorane". Domaćini smo ekipi "NK Graničara".

Utakmica se igra u 17h što znači da smo u klubu u 16h.

Osim juniora pozvani su još kadeti, Pejić, Ivanković, Toper, te Mijat.

- 13:45 - Komentari (1) - Isprintaj - #

Rezultati 4-tog kola za kadete i juniore

U 4-tom kolu ekipa "NK Sladorana" nije postigla neki uspjeh a to izgleda ovako po kategorijama;

Kadeti su u jednoj utakmici prepunoj prilika na obje strane odigrali neodlučeno (0-0) i ubilježili prvi bod u ovom prvenstvu. Realizacija je izostala ali biti će bolje u nastavku prvenstva.

Ekipa juniora je nakon vodstva u 60-toj minuti od 3-1 propustila uzeti sva tri boda te su gosti uzeli cijeli plijen sa rezultatom 4-3. U razdoblju od 60-te do 75-te minute nakon naše neodlučnosti u sve tri situacije gosti su poentirali i odnjeli bodove u Čepin. I to je nogomet, a nama ostaje da se do utorka ekipiramo, odmorimo i prodjemo kup u kojem smo domaćini gradskom suparniku "NK Graničaru" .

- 13:36 - Komentari (0) - Isprintaj - #

petak, 29.08.2008.

Obavijest za 4-to kolo

U Subotu, 30.08. igra se 4-to kolo regionalne lige u kojem dočekujemo ekipu Čepina te stoga:

kadeti moraju biti u klubu u 15h, utakmica u 16h
juniori u 16 i 30h, utakmica u 17 i 30h.

Nadam se da ćemo nastaviti ovaj dobar niz što se tiče juniora a kadetima malo više sreće, želje, motiva i športske sreće.
Športski pozdrav!

- 16:28 - Komentari (4) - Isprintaj - #

srijeda, 27.08.2008.

Rezultati 3 kola za katede i juniore

Na današnjem gostovanju u Dardi zabilježeni su sljedeći rezultati;

Kadeti su poraženi 10-2, poluvrijeme 1-1. Nakon solidnog prvog poluvremena ekipa je pala i dopustila gostima da poentiraju više puta. Strijelci, prvi autogol a drugi je djelo i stvarno doktorski gol Topera.

Juniori su podijelili bodove. Rezultat 0-0. Rezultat realan mada je mogao biti i u našu korist jer sudac se oglušio na tri sporne situacije u šesnaest metara. No nećemo gledati na sudjenje. Istaknuo bi jednu borbenu i pravu momačku utakmicu sa dosta lijepih proigravanja, bezbroj duela i dosta trke. Svima čestitke a mislim da se nitko nebi trebao naljutiti ako istaknem još jednu dobru utakmicu Iličića. Još jednom svima čestitke i športski pozdrav do subote.

- 23:10 - Komentari (3) - Isprintaj - #

subota, 23.08.2008.

Obavijest kadetima i juniorima

U nedjelju, 2 kolo dočekujemo ekipu "NK Baranja" Belje i to:

Kadeti moraju biti u klubu do 08h, utakmica u 09h
Juniori moraju biti u 09 i 30h, utakmica u 10 i 30h.

"NK Osijek" te su zabilježeni sljedeći rezultati:

Kadeti su poraženi 10-2. poluvrijeme 7-1. Izvredbom nemožemo biti zadovoljni jer sigurno se može bolje. Možda malo straha a premalo odvažnosti i borbe. Strijelci su bili Pejić i Ivanković.

Selekcija juniora je nažalost poražena sa 14-1, poluvrijeme 4-1. Ako bi gledali konačan rezultat on je jako poražavajući. Međutim moram istaći prvih 30-tak minuta kada smo dobro parirali suparniku i imali rezultat 1-1. Svakako da utakmica traje 90 minuta i svakako je to znak da sa snagom nismo parirali više od 45 minuta iako je tempo igre bio izrazito visok. Iskoristiću ovu prigodu, čestitati svojim igračima i ništa nam drugo ne preostaje nego još više raditi i spremiti se za iduću tekmu. Jedini zgoditak postigao je Vučić, a svakako je za istaknuti golmana Lučića koji je sigurno bio naš najbolji pojedinac na današnjoj utakmici.

- 00:25 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Trening za kadete i juniore

Petak, 22.08. u 17h. Molim vas da dodjete u što većem broju jer je u nedjelju opet prvenstvena utakmica protiv Baranje Belja. Lijepi pozdrav.

- 00:22 - Komentari (0) - Isprintaj - #

utorak, 19.08.2008.

OBAVIJEST ZA SUTRAŠNJU UTAKMICU

U srijedu, sutra sa početkom u 09h započinje jesenji dio natjecanja regionalne lige Slavinije i Baranje a čast da na otvaranju prvenstva ugostimo drugu ekipu "NK Osijeka" pripala je nama.

Kadeti moraju biti u klubu u 08h, utakmica je u 09h
Juniori moraju biti u 09 i 30h, utakmica je u pol 11h!

Iskreno se nadam da smo godinu dana zreliji i da se prošlogodišnja sezona neće ponoviti a to isključivo ovisi samo o NAMA. Stoga nam želim puno športskog uspjeha i sreće u sezoni koja je pred nama.

- 16:21 - Komentari (0) - Isprintaj - #

četvrtak, 14.08.2008.

Treninzi za kadete i juniore

subota u 9 i 30h
ponedjeljak u 18h.

OBAVIJEST

svi oni koji nisu obavili liječnički pregled mogu to obaviti u PONEDJELJAK OD 19h, znači nakon treninga doktor će biti u klubu , obaviti liječnički i dati potvrde svima da bi u srijedu svi bili spremni za početak prvenstva. Hvala

- 14:44 - Komentari (13) - Isprintaj - #

Rezultati jučer odigrane utakmice

Jučer na stadionu "NK Sladorane" ugostili smo naše susjede, ekipu Zrinskog iz Bošnjaka. U jednoj fer i korektnoj utakmici gdje je sudac ostao neprimjetan što je značilo da se igrao nogomet, moram priznati lijep, sa dosta dobrih akcija, dosta točnih pasova gdje se ekipa Sladorane snašla dosta bolje i privela utakmicu u svoju korist sa 3-1. Realno je reći da je rezultat trebao biti puno veći ali nogomet je takav. Dosta prilika je stvoreno a zabijena samo tri gola. No, ja čestitam svojim igračima na zasluženoj pobjedi.

Prvo poluvrijeme su igrali juniori i pobijedili sa 2-1
Drugo su igrali kadeti i pobijedili sa 1-0!

- 14:20 - Komentari (0) - Isprintaj - #

nedjelja, 10.08.2008.

Trneninzi za tekući tjedan

Tijekom ovoga tjedna treninzi su u utorak 17 i 30h, srijeda utakmica protiv "NK Zrinski"- Bošnjaci te trening u četvrtak u 17 i 30h.
Lijepi pozdrav!

- 22:37 - Komentari (12) - Isprintaj - #

subota, 09.08.2008.

Sutra je na programu utakmica protiv "NK Graničara" pa stoga se vidimo na igralištu Graničara i to:

kadeti moraju biti na graničaru u 7 i 45h, utakmica ju u 8 i 30h
juniori moraju biti do 9 i 30h, utakmica je u 10h!

Nadam se da nećemo morati pozivati vas ponaosob ili eventualno morati odgoditi utakmicu zbog vašeg nedolaska ili kašnjenja! Hvala i vidimo se!

- 13:35 - Komentari (0) - Isprintaj - #

petak, 08.08.2008.

Obavijest za nedjelju

U nedjelju je dogovorena utakmica sa "NK Graničarom na Mestalji i to:kadeti u 8 i 30h a juniori u 10h. Sve ostalo dogovaramo sutra na treningu! Pozdrav.

- 15:31 - Komentari (0) - Isprintaj - #

četvrtak, 07.08.2008.

Trening je u subotu, 10h a za nedjelju se traži protivnik i iskreno se nadam da ćemo ga naći i odigrati ponaosob kadeti i juniori! Vidimo se!

- 22:04 - Komentari (3) - Isprintaj - #

srijeda, 06.08.2008.

Trening je na rasporedu sutra, 07.08, četvrtak u 18h!

- 22:32 - Komentari (0) - Isprintaj - #

"NK SLADORANA-"NK ZRINSKI"

Danas je odigrana prijateljska utakmica između gore navedenih klubova u kategoriji kadeti i juniori. utakmica je završila rezultatom 3-3, poluvrijeme
2-1. Trening utakmica u kojoj je igralo ukupno 19 igrača Sladorane, gdje smo vidjeli jako dobrih minuta igre kao i onih malo lošijih. No, to je sve sastavni dio igre i vjerujem da ćemo već u sljedećoj utakmici pokazati više. U svakom slučaju čestitke igračima na fer i korektnoj borbi.