Utorak, srijeda i petak u 17h!

- 20:16 - Komentari (3) - Isprintaj - #

Rezultati 8 kola za kadete i juniore

U 8-mom kolu regionalne lige Slavonije i Baranje ugostili smo ekipu "NK Bilje" te ostvarili polovičan uspjeh;

Kadeti su u jednoj borbenoj i neizvjesnoj utakmici odradili momački svoju rolu i osladili se sa sva tri boda golovima a to su uspjeli golovima Živkovića i Topera koji je poentirao sa 11 metara nakon što je jedanaesterac zaradio Živković( Štitar ). Svakako svima čestitke na bodovima i sada je daleko ugodnije pogledati tablicu.

Nažalost to nije uspjelo juniorima koji su vodili na poluvremenu sa 1-0 fenomenalnim golom Jurića I. sa 30-tak metara. Moram naglasiti da smo evidentno od svih prisutnih na tribinama oštećeni kod rezultata 1-0 za nedosuđena dva penala koja bi sigurno utakmicu usmjerili u drugi smjer. Drugo poluvrijeme smo pali sa snagom, svježinom što je protivnik iskoristio i odnio sa sobom cijeli plijen. Nama ostaje da nastavimo sa radom a sigurno će nam se ova nepravda negdje vratiti.

Ako bi analizirali dosadašnji dio prvenstva, broj bodova je trebao biti daleko veći. Samo se prisjetiti, Baranja Belje - dosuđen nepostojeći jedanesterac kod 1-0, Darda - nedosuđena tri, Čepin - 3-1 u 60minuti i na kraju 3-4 te danas. To je 11 bodova više.

- 19:57 - Komentari (1) - Isprintaj - #

petak, 26.09.2008.

Obavijest kadetima i juniorima

U 8 kolu regionalne lige domaćini smo ekipi "NK Bilje", Nova ekipa u ovoj ligi, te stoga mislim da im nećemo i nesmijemo dati šansu da si pomisle da bi mogli odnjeti dio kolača iz Županje. Naglašavam da se moramo osladiti sa svih 6 bodova.

Stoga, kadeti u klubu moraju biti u 08h a juniori u 09 i 30h.

- 22:06 - Komentari (2) - Isprintaj - #

nedjelja, 21.09.2008.

Treninzi za ovaj tjedan

- 19:59 - Komentari (6) - Isprintaj - #

Rezultati 7 kola za kadete i juniore

U 7-dmom kolu regionalne lige Slavonije i Baranje obe naše selekcije su poraženeu Vinkovcima kod nogometaša "NK Dilja" i to;

Kadeti poraženi sa 5-4, poluvrijeme 2-3. Nažalost, opet bolest od prošle godine. Došlo je samo 10 kadeta na utakmicu i to je jedini razlog današnjeg poraza. Onima koji su bili stvarno čestitke na prikazanoj igri i borbi a drugima što reći... Strijelci su bili, 2 x Želja i po jednom Toper i Ivanković.

Juniorisu poraženi 7-0, poluvrijeme 4-0. I juniora je bilo10. Međutim, ako ćemo izeti u obzir da je ekipa Dilja prva na tablici, da su prva dva gola po prilici bila neregularna moram reći da smo pružili jednu dobru utakmicu sa puno trke i zalaganja i stoga vam čestitam. Što reći za one koji nisu došli???

- 19:45 - Komentari (0) - Isprintaj - #

subota, 20.09.2008.

Za sutrašnju utakmicu koju gostujemo u Vinkovcima kod ekipe "NK Dilj" potrebno je biti u klubu u 7 i 30h. Molim vas da ne kasnite. Ujedno se ispričavam što obavijest na blogu nije došla ranije. Hvala i vidimo se.

Na gostovanju u Donjem Miholjcu uspjeh je bio polovičan i to:

Kadeti su pobijedili 3-2 i donjeli sva tri boda. Igrali su odlično u polju, kontrolirali utakmicu i zasluženo pobijedili. Strijelci su bili; Toper 2 i Ivanković sa bijele točke a moram reći da je dvije asistencije ubilježio Božić i jednu Živković. Svaka čast svima, čestitam.

Juniori su nažalost ostali bez bodova sa jednim nepopularnim rezultatom od 6-0. Nije bilo želje niti dovoljno volje za bolji rezultat iako smo bili bez golmana. Naime, na gol je stao Lučić iz Podgajaca i ja mu nemam što zamjeriti na njegovoj izvredbi. Za bolji rezultat treba puno više odgovornosti, truda i želje. Nadam se da ćemo već u Nedjelju imati prilike za popravni. Pozdrav.

- 20:23 - Komentari (1) - Isprintaj - #

petak, 05.09.2008.

U Nedjelju gostujemo u Donjem Miholjcu što znači sljedeće:

Polazak je ispred kluba u 06 i 20minuta. Stoga vas molim da ovaj vikend budemo kolegijalni, da se svi pojavimo i da pokažemo drugima i sebi da smo ekipa. samo za vašu informaciju: cijena busa do tamo je 2500,00kn što su veliki novci te stoga razlog više da budemo svi prisutni.

Rezultati kupa za kadete i juniore

02. i 03. 09. odigrane su utakmice županijskog kupa u kojem su se sastale ekipe "NK Sladorane" i "NK Graničara" te su rezultati sljedeći;

Kadeti su poraženi 10-0, jedna utakmica koja samo može biti poticaj da dečki što više rade i treniraju jer je to jedini način da se postigne bilo kakav uspjeh.
Juniori poraženi 11-3. Neću se složiti da je to realan rezultat u obje utakmice i da je tolika razlika u kvaliteti. Svakako vjerujem da ćemo to i dokazati već dogodine.
Strijelci za Sladoranu Vučko, Mrča i Ivan Jurić.

- 20:49 - Komentari (6) - Isprintaj - #

ponedjeljak, 01.09.2008.

Obavijest kadetima

U srijedu, 03.09. u kup utakmici gostujemo kod gradskog suparnika i vječitog rivala, ekipe "NK Graničara"

Utakmica je na rasporedu u 17h što znači da smo na Graničaru u 16h!