nksladorana.blog.hr

Dodaj komentar (1)

Marketing

• msusac

Trening vratara (prošlog tjedna od dva treninga niti jedan nije "odrađen", razlog nitko od vratara se nije pojavio?!"):

Utorak: (30.09.2008) u 17:30
    Četvrtak: (02.10.2008) u 17:30

Svima lijep pozdrav!

Za napomenuti je da su u subotu odigrane utakmice početnika i pionira, rezultat nije za pohvaliti se, obje utakmice su izgubljene, početnici koji su odigrali izvrsno prvo poluvrijeme i "pritiskali" protivničku momčad (NK Jedinstvo iz D. Miholjca) te poveli s 1:0 u drugom su dozvoli da se igra "raspadne" (taktički i pozicijski izrazito loša igra u drugom poluvremenu) i završili su porazom od 1:4.
    Pionirska momčad imala je sve u svojim rukama, točnije nogama kroz oba poluvremena no "kiks" golovima dozvolili su da od 2:0 dođu do 3:4 uz nespornu činjenicu da je sudac previdio očigledan kazneni udarac za domaću momčad?!

Šteta, činilo se da bi bodovi mogli ostati u Županji.