Rezultati odigranih utakmica ovoga vikenda

Ovoga vikenda gostovali smo u Ivanovcu te smo zabilježili sljedeće rezultate:

Kadeti su poraženi rezultatom 3:0!
Juniori su poraženi 6:2!

Na žalost, opet smo poraženi i nastavljamo ovej crni bodovni niz. Međutim, to je sve rezultat našega rada, volje, zalaganja itd!

- 22:23 - Komentari (0) - Isprintaj - #

petak, 23.05.2008.

Obavijest kadetima i juniorima

Sutra, 24.05.08. gostujemo u Ivanovcu kod Slavonije. Polazak je u 13h i 15min. Molim vas da budete točni. Hvala!

- 20:14 - Komentari (4) - Isprintaj - #

utorak, 20.05.2008.

Zbog norijade, finalne utakmice kupa te lige prvaka treninga u srijedu neće biti a idući trening je u petak u 18h i 30min. Uživajte!

- 22:18 - Komentari (1) - Isprintaj - #

nedjelja, 18.05.2008.

Treninzi za tekući tjedan

Utorak i srijeda u 18h i 30min!

- 21:22 - Komentari (6) - Isprintaj - #

Ovog vikenda ugostili smo ekipu Otoka te zabilježeni su slijedeći rezultati:
Kadeti su poraženi 2:0 dok su juniori poraženi sa6:2. Jedine pogodke je postigao Vidović!

- 21:20 - Komentari (0) - Isprintaj - #

petak, 16.05.2008.

OBAVIJEST ZA NEDJELJNJU UTAKMICU

U nedjelju dočekujemo ekipu "NK Otok" i to:
Kadeti moraju biti u klubu u 8h a juniori u 9h i 30min.
Vidimo se!

- 22:00 - Komentari (0) - Isprintaj - #

nedjelja, 11.05.2008.

Ponedjeljak, utorak, četvrtak i petak u 18 i 30h!

- 22:24 - Komentari (8) - Isprintaj - #

U Subotu ekipe juniora i kadeta gostovale su u Cerni te zabilježile poraze i to:
Kadeti su poraženi rezultatom 5:1. Sam rezultat ne pokazuje omjer na terenu. Dečki su zaslužili bolji rezultat, međutim završnica je bila jako slaba tako da je jedini zgoditak djelo Ivankovića za 2:1.

Juniori su nakon vodstva od 1:0 u ranoj fazi utakmice dopustili protivniku da povede i da na kraju pobijedi rezultatom 4:1. Svoje šanse nismo iskoristili jer kod 2:1 imali smo dvije šanse stopostotne, međutim, realizacija, u ovom slučaju Balića, je bila nažalost poražavajuća po nas. Jedini zgoditak je postigao Modrić iz jedanesterca kojeg je zaradio Balić.

Idemo dalje. U nedjelju dočekujemo Otok i idemo pobjediti!

- 22:15 - Komentari (7) - Isprintaj - #

petak, 09.05.2008.

Obavijest o utakmici za ovaj tjedan

U Subotu, 10.05.2008. gostujemo u Cerni te Vas stoga molim da budete u klubu u 14h. Prva utakmica je u 15 i 30 a druga u 17h. Pozdrav!

- 23:51 - Komentari (1) - Isprintaj - #

nedjelja, 04.05.2008.

Utorak, četvrtak, petak u 18 i 30h.

- 21:49 - Komentari (2) - Isprintaj - #

Rezultati današnjih utakmica

Danas smo na Šećerani ugostili ekipu Dilja a rezultati su bili sljedeći:

Kadeti su poraženi rezultatom 8 :1. U našoj ekipi je i na ovoj utakmici u prvih jedanaest igralo 5 pionira tako da su dečki i pružili dobar otpor pogotovu prvih 30-tak minuta. Strijelac za nas bio je Balić na asistenciju Rukavine.

U utakmici Juniora opet neizvjesnost tijekom cijele utakmice. Pobijedili smo 2 :1. Bila je to jako dobra predstava naših dečki koji su jednom čvrstom, odgovornom igrom zasluženo pobijedili drugoplasiranu ekipu na tablici. Nakon našeg vodstva negdje u 70 min. u jednom duelu došlo je do povrede našeg golmana Matije koji je morao napustiti igru zbog bolova u koljenu. Nakon liječničkog pregleda u našem Domu Zrdavlja ustanovljeno je da je samo koljeno natukao i da mora mirovati. Matija drži se i ova pobjeda je za tebe. Nakon prisilnog izlaska golmana Tyson je stao na gol te zaključao vrata sve do kraja susreta. Zadnjih 20-tak minuta igrali smo sa igračem manje i u tom razdoblju izlazili smo pet puta oči u oči sa gostujućim vratarom i to Galović, Lukačević Ivan, Draganović i 2 puta Krsnik no nismo poentirali. U zadnjoj minuti Krsnik je promašio penal. Koga izdvojiti i pohvaliti? Naravno sve i moram priznati da je ovih dana lijepo biti vaš trener! Nastupili smo u sastavu: Matija, Tyson, Galović, Jurić, Modrić, Lukačević I, Lukačević F-kap, Vidović, Krsnik, Draganović, Rončević te drugih 45 min. Kamenjaš:Strijelci: Vidović, Krsnik!

Današnji rezultati Kadeta i Juniora

U zaostaloj utakmici regionalne lige slavonije i baranje gostovali smo u Belom Manastiru a rezultati su sljedeći:
Kadeti su sa 5 pionira u ekipi poraženi sa 15-0! Moramo priznati da je ekipa NK Baranje jako dobra i sigurno nije slučajno prva na tablici sa stopostotnim učinkom, što znači da su u svih 21 utakmicu uzeli sve bodove. Iskreno im čestitam. Mi smo sa jednom pomlađenom ekipom odigrali prvo poluvrijeme jako dobro dok u drugom je ponestalo i snage i volje. Bez obzira na to ja svakako čestitam na fer i korektnoj igri!

U drugoj utakmici Juniori su pobijedili 2-1! Neznam što bih napisao za ovu utakmicu. Utakmica koju su dečki odigrali muški, borbeno, jednostavno i gdje su ginuli jedan za drugim. svima iskrene čestitke! Međutim, ovu utakmicu su obilježili suci koji su svojom pristranošću i neprofesionalnošću doveli do toga da sam ja kao trener, pedagog i čovjek jednostavno pukao gledajući kako jedan običan čovjek može si dopustiti da tako manipulira djecom i svojom strukom. Isključen sam, zasluženo a sve za dobrobit sporta i nogometa. Još se jednom ispričavam svojim igračima. Nažalost, još jedno isključenje u vidu Galovića koji se bez obzira na dešavanja na terenu i odluke suca ne smije dozvoliti da pokazuje bilo što a ne ono što je pokazao. Svi smo mi u službi nogometa, sporta i tako se moramo ponašati. Budimo gospoda na terenu. Živjeli!

- 22:21 - Komentari (5) - Isprintaj - #