pa i ne bi se slozio da smo ih isterupali.... ono je veoma slaba ekipa kojoj se treba dati 5 komada..... vidit ce mo igru protiv osijeka....
    zivjeli.....

avatar

14.08.2008. (13:35)    -   -   -   -

a i to sto kazes..ali imali smo prilika ali spice su bile neefikasne..trebalo je bit vise od 5-6 razlike..pozdrav

• Vučko

aloo.. evo nisam pisao dugo na blogu... pa eto malo. odigrali smo dobru utakmicu, drago mi je sto smo imali puno sansi jer smo stvarno odigrali dosta lijepih pasova (to je sigurno zbog onog treninga u utorak). A sto se tice toga da su spice neefikasne.. pa decki, kog imate u spici budite sretni sto smo i pobjedili...:-)... ajd zivili i vidimo se u subotu na treningu.... pozz

avatar

14.08.2008. (21:03)    -   -   -   -

• Krvopija

da vucko,vidio sam te..MI smo na poluvremenu vodili 2-1 i s tim rezultatom bi dobili da nisi ti taj 1 zabio..a napadački dvojac je mogao barem 5,6 golova zabit..al jbg,bitno je da smo dobro odigrali,narocito prvo poluvrijeme.. : - )