četvrtak, 21.08.2008.

Rezultati 1 kola za kadete i juniore

U prvom kolu regionalne lige Slavonije i Baranje ugostili smo ekipu
"NK Osijek" te su zabilježeni sljedeći rezultati:

Kadeti su poraženi 10-2. poluvrijeme 7-1. Izvredbom nemožemo biti zadovoljni jer sigurno se može bolje. Možda malo straha a premalo odvažnosti i borbe. Strijelci su bili Pejić i Ivanković.

Selekcija juniora je nažalost poražena sa 14-1, poluvrijeme 4-1. Ako bi gledali konačan rezultat on je jako poražavajući. Međutim moram istaći prvih 30-tak minuta kada smo dobro parirali suparniku i imali rezultat 1-1. Svakako da utakmica traje 90 minuta i svakako je to znak da sa snagom nismo parirali više od 45 minuta iako je tempo igre bio izrazito visok. Iskoristiću ovu prigodu, čestitati svojim igračima i ništa nam drugo ne preostaje nego još više raditi i spremiti se za iduću tekmu. Jedini zgoditak postigao je Vučić, a svakako je za istaknuti golmana Lučića koji je sigurno bio naš najbolji pojedinac na današnjoj utakmici.

- 00:25 - Komentari (0) - Isprintaj - #