Omladinski pogon NK Sladorana

ponedjeljak, 27.10.2008.

Rezultati 13 - tog kola

U 13 - tom kolu gostovali smo u Ivankovu te ubilježili oba poraza i to:

kadeti poraženi 5-0, poluvrijeme 2-0. Imali smo i mi svoje prigode kod 0-0 i to dvije izgledne ali nismo uspjeli savladati moram reći lošeg giolmana domaćina. Do 70-te minute bilo je 2-0 i onda je naša igra pala u potpunosti.

juniori su poraženi sa 5-1, poluvrijeme 0-1. Molim vas lijepo da pogledate sve naše utakmice pa da vidite na koliko utakmica smo vodili u poluvremenu a što se desilo u nastavku. Da se igra poluvrijeme mi bi bili druga ili treća ekipa na tablici a ovako... U Ivankovu, poslije obranjenog jedanesterca Lučića pogađamo gredu od strane Lukačevića i zabijamo nešto poslije za vodstvo od 1-0 golom Vučka.U drugom dijelu poravnjanje je stiglo u 55 minuti te vodstvo u 65. zadnjih 10-tak minuta dali smo sve u napad nebi li možda nešto napravili. na žalost primili smo još tri. Da opet komentiram suđenje možda nije sportski ali definitivno mi nikada, ali baš nikada nećemo uzeti bodove u gostima sa ovakim suđenjem.

- 14:51 - Komentari (2) - Isprintaj - #