nedjelja, 19.10.2008.

Rezultati 12-tog kola za katede i juniore

U 12-tom kolu ugostili smo ekipu NK "Slavoniju" Ivanovac te je zabilježeno sljedeće;

Kadeti nisu odigrali svoju utakmicu iz razloga što gosti nisu doputovali.

Juniori su zabilježili prvu pobjedu. Dobili smo 2-1, poluvrijeme 1-0. Utakmica je odigrana u visokom ritmu, gdje smo dominirali tijekom cijelog susreta iako smo dali protivniku šansu da u 50-toj minuti ugrozi naš gol i izjednači rezultat. No to nas nije pokolebalo i ubrzo opet uspostavljamo inicijativu ta u 70 min. zabijamo za konačnih 2-1.
Igrali smo u sastavu; Lučić, Jurić K, Dorotek, Mrča, Modrić, Jurić I, Fajdetić, Bota, Lukačević, Vučko te Balić. Još su igrali; Janjić, Dugonjić, Toper.
Želim naglasiti da smo svi odigrali jednu dobru i borbenu utakmicu no dvojica igrača danas su definitivno bili korak ispred svih. To su Vučko, dvostruki strijelac te Doki koji je danas odigrao najbolju utakmicu od kada sam ja u klubu. Čestitam.
Želim naglasiti i dečke s klupe koji su svojim ulaskom napravili još veći pritisak na suparnika i odigrali jako dobro. čestitke na osvojena tri boda i idemo dalje!

- 19:14 - Komentari (0) - Isprintaj - #