Komentari

dusakojaluta.blog.hr

Dodaj komentar (7)

Marketing


  • Emma

    ??? :(

    avatar

    23.06.2025. (15:12)    -   -   -   -  

  • luki2

    Okrutno, bezbojni svijet, kako kažeš, će Te pronaći htjela Ti to ili ne. Nije li ljepše izaći i boriti se?

    avatar

    23.06.2025. (22:26)    -   -   -   -  

  • kejtoo

    Tko kaže da se moraš uklapati? Budi svoja i filtriraj te ljude oko sebe. Stavi ih u kategorije i daj se toliko koliko ih zadovoljava ako ti je dovoljno stalo, ako ne, otkantaj sve te roštije oko sebe, možda ćeš biti u početku sama, ali i to je bolje nego da si sama i još utučena radi drugih. S vremenom ćeš pronaći ljude koji ti pašu. Možda će ti se samoća i svidjeti da nećeš ni imati potrebu za traženjem. Mislim da si ti ta koju se treba naći.

    avatar

    23.06.2025. (23:48)    -   -   -   -  

  • Boyan_1989

    Pa, složio bih se, ali ne potpuno. Nisu dosadni. Odvratni su, bezlični i licemjerni, a istovremeno okrutni i ambiciozni, samo bez muda. Udružuju se u kolektive da bi dobili to malo snage što imaju. Ne znaju odakle dolazi istinska moć. Pozdrav, Istinska dušo, od jednog starog blogera i YouTubera koji je eto trenutno zabranjen tamo, pa se vratio korijenima. Nekada su me ovdje znali kao blogera pod nadimkom "zazen", davnih 2000ih... Danas sam poznatiji kao "Boyan_1989", Ponajviše na YT... Pozdrav

    avatar

    24.06.2025. (16:51)    -   -   -   -  

  • Livija Less

    Pozdrav Bojane. Pratim te na you Tube- u.

    avatar

    24.06.2025. (22:35)    -   -   -   -  

  • AnnaBonni1

    svijet je takav kakav jest : plivamo kako znamo trudeći se da opstanemo

    Nisi ti ni bolja ni gora od drugih - trebaš malo više "elastina " jer ne možeš tražiti da budeš prihvaćena ako se sama distanciraš.

    Jesi li konačno sredila onaj pregled o kojem si pisala i kakav savjet si dobila ?

    avatar

    24.06.2025. (23:47)    -   -   -   -  

  • skeniranje2

    gle, sad iskreno - ja još uvijek nisam srela ljudsko biće koje misli da su svi drugi ok, a on/ona jedini luđak, licemjer...štagod, ali negativno.
    uvijek su drugi takvi, a mi smo dobri i eto nas kako patimo zbog svoje dobrote, ljepote, slobode, leta i poleta......
    oni nose maske, kao što i ti nosiš svoje. priznala si i sama.
    oni su - ti.
    oko sebe možeš vidjeti samo ono što imaš u sebi. ti vjeruješ da si drugačija i bolja, radosna, vesela, lepršava -no, jesi li? nisi li se još jučer utapala u tami i kukala? tko je tu licemjeran i tko se pretvara i glumi?
    samo ti ili svi mi?
    možda jednostavno ne znamo drugačije i bolje. a možda nije ni potrebno.

    avatar

    01.07.2025. (23:56)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...