Komentari

recenzijefilmova27777.blog.hr

Dodaj komentar (21)

Marketing


 • TEATRALNI

  i ovo je jedan od boljih

  avatar

  09.08.2019. (12:59)    -   -   -   -  

 • NF

  da, meni je jedino kod Dima drugi dio bio možda čak i za nijansu bolji

  avatar

  09.08.2019. (14:03)    -   -   -   -  

 • shadow-of-soul

  da, naše društvo je bogato scenarijima za razne filmove (opet mi ne rade slušalice pa ne mogu pogledati)

  avatar

  09.08.2019. (16:57)    -   -   -   -  

 • TEATRALNI

  -NF-rijetko kad su mi serijali dobri iako priznajem ima ih, kod nas je to nešto sasvim drugo, filmovi ostavljaju dosta materijala da se dalje može snimati ali se ne snimaju,onda su neki svojevrsni misterij nemam ništa protiv toga štoviše zanimljivo je, kad ostanu neka otvorena pitanja.

  -Shadow-bome je, inspiracije ima u svemu najviše u našoj tužnoj stvarnosti,koju je jedino ok gledati na scenografiji u stvarnosti je o problem. Opet slučaj slušalice...a šta da kažem?

  avatar

  09.08.2019. (18:35)    -   -   -   -  

 • teuta

  Ovaj put ću te samo pozdraviti i poželjeti ugodnu večer jer mi treba vremena da pročitam tekst (tvoj post) a ne bih voljela da pišem nešto bez veze.
  LP prijatelju.

  avatar

  09.08.2019. (20:48)    -   -   -   -  

 • shadow-of-soul

  odgovorila sam ti na e-mail :)

  avatar

  10.08.2019. (14:48)    -   -   -   -  

 • TEATRALNI

  -teuta-pozdrav i tebi, pa ok nije previše teksta :)

  -shadow-tebi sam odgvorio na blogu :)

  avatar

  10.08.2019. (18:04)    -   -   -   -  

 • mecabg

  Volim tu vrstu filmova mada je tržište već pomalo zasićeno uvek istom temom...

  avatar

  12.08.2019. (12:07)    -   -   -   -  

 • važno da si živa

  Meni je također genijalno kad nas ostave u razmišljanjima..
  Sve je to oko nas - možda i vrata do a možda i mi sami ....
  Nije sve u lovi- nešto je i u DIJAMANTIMA ;-))

  avatar

  12.08.2019. (12:40)    -   -   -   -  

 • Šušunjara

  Nije u šoldima sve, ali neka ih tu kraj mene ;-) Lipi ti pozdrav.......jutros sam na tebe zaboravila, a drag si mi bloger....

  avatar

  13.08.2019. (10:19)    -   -   -   -  

 • TEATRALNI

  -meca-triler ko triler, ima ih zadnjih godina dosta što snimljenih što onih u bližoj budućnosti koji su već u nekom postupku realizacije pošto se kod nas distribuiraju filmovi sa razmakom i od 2 godine od snimanja. Ali nebi rekao da su ideje konstantno iste, svaki ima neku svoju priču neke druge situacije. Jedino su konstanta žanrovske poveznice, ako se mogu tako izraziti.

  -Važno da si živa - drago mi je da mislimo isto :) zapravo to je super, jer će svatko izvesti neke svoje zaključke a šta je bilo nakon toga? Mašta radi svašta nakon gledanja takvog filma. Nije sve niti u dijamantima, nešto je i u crnom zlatu :)

  Šuška- drago mi je da si s vratila sad si mi dala materijala za razmišljanje "nije u šoldima sve neka te tu kraj mene" da se možda zapravo ne radi o toj parafrazi o kojoj govoriš :) , zezancija naravno :)

  avatar

  13.08.2019. (20:32)    -   -   -   -  

 • teuta

  To u biti mora biti preslika skoro pa pravog života u Hrvatskoj, na žalost. A da nije sve u novcima je prava istina samo što mnogi niti za osnovne potrebe nemaju novce to je isto velika i prava istina.
  Šaljem morski pozdrav iz Rijeke prijatelju.

  avatar

  13.08.2019. (20:40)    -   -   -   -  

 • TEATRALNI

  Teuta
  Tako je, a znamo koji su glavni i odgovorni za takvo stanje, ali o tome nebi sad. Ovdje se zapravo radi o paradoksu našeg realiteta otužno... jer stvarno u parama nije sve, to se i vidi u filmu a na kraju se sve svede upravo na lovu zbog koje se svašta tu odigra razne situacije koje su u stvarnosti daleko gore i još kojekakve prljave tajne. Pozdrav i tebi u Rijeku.

  avatar

  13.08.2019. (20:55)    -   -   -   -  

 • mecabg

  Reala je pravi triler, pa se filmađije moraju mnogo truditi da izmisle nešto novo:))

  avatar

  13.08.2019. (22:24)    -   -   -   -  

 • TEATRALNI

  Sve je to preslika našeg društva nema potrebe smišljati nešto apstraktno onda bi imali više sf nego triler :)

  avatar

  13.08.2019. (23:00)    -   -   -   -  

 • TEATRALNI

  Pogledao lavinu na rtl-u haha satira parexcelance :)

  avatar

  13.08.2019. (23:01)    -   -   -   -  

 • shadow-of-soul

  pozz u prolazu :)

  avatar

  14.08.2019. (17:02)    -   -   -   -  

 • More ljubavi

  Ako se čovjek zna organizirati, tada i život s malo love može biti jako lijep. Nekome ni debeli bankovni račun nemože uljepšati život.

  avatar

  14.08.2019. (22:32)    -   -   -   -  

 • isabel

  Moralizirati o ovom filmu sad, bilo bi isto kao i moralizirati o
  našoj današnjici, sadašnjosti, kako god, Tantalov posao .
  "...ona me zvala, ja se nisam javio,otišle su same i neka
  pijana budala....."
  Isključivo i samo zbog ovog lika, dakle Marka , nastavila sam
  gledati film , nadajući se ipak, da bi mogao dobiti "drugu" šansu" da tako kažem.
  Sve ostalo čime se ovaj film bavi ,apsolutno mi je nebitno, tim više
  što je ovo naša svakodnevnica, a kredit, kamatari ,kamate, e pa tek da
  spomenem ,onako usput, da u LIjepoj našoj postoje i da tako kažem
  ozakonjene tvrtke tipa "Eos-Matrix", vjerujem da će mnogi blogeri znati o čemu sad govorim...
  Dragi prijatelju, ne znam što da ti kažem na ovo upravo odgledano,
  možda sam i među "posljednjim Mohikancima" tko to zna, kad ne znam niti ja, ali čim čujem u živom razgovoru izraz"lova" odmah mi je u želucu muka, nije bitan jezik kao jezik, psovke , ali ovaj izraz kojim se služe u filmu meni je sinonim za -mafija- u ma kojem smislu.
  tp,

  avatar

  14.08.2019. (23:28)    -   -   -   -  

 • isabel

  p.s. "Vjetar puše kako hoće" pogledati ću neki drugi dan,
  ovaj mi je za večeras bio i previše.

  avatar

  14.08.2019. (23:30)    -   -   -   -  

 • TEATRALNI

  -shadow-pozdrav u prolazu i tebi :)

  -more- ima nešto i u tome što kažeš.

  -isabel-po tvom komentaru mogu zaključiti da ti se film nije svidio. A šta ćeš, nemože se svidjeti svima, raspravljati o stvarima koje si navela,u neku ruku i je sizifov posao kad se ništa ne mijenja. Najiskrenije...određene scene unutar filma su mi monotone (posebno oni odlasci u kladionicu) desetak puta. Zbog te i scena sličnih došlo mi je da prekinem sa gledanjem,ali sam pogledao sve iz istog razloga kao i ti. Već mi je na pola bilo jasno da taj lik o kom govoriš skriva neku mračnu tajnu. Bio sam malo reć šokiran kad se sve razotkrilo. Što da ti kažem, postoje razni izrazi za lovu, kojim se koristi mafija to je nekako individualno uglavnom, stvar je u tome da nisam o tome razmišljao na taj način,sad si mi otvorila neka nova pitanja. Ovaj drugi ti svakako preporučam, nekih sličnosti sa ovime ima ali bitno se razlikuju u masi stvari. Budi mi pozdravljena.

  avatar

  16.08.2019. (09:51)    -   -   -   -  

 •  
učitavam...