Kickboxing-Budokai Labin

srijeda, 05.06.2013.

Marino Faraguna, dvostruki prvak Hrvatske u kicklightu u juniorima i seniorima. Vijest s kickboxing Prvenstva Hrvatske u kickligtu za juniore i seniore, održanom u Poreču, 07.034.2013.

U nedjelju je u Poreču , u organizaciji Hrvatskog kickboxing saveza i domaćeg kickboxing kluba „King“ , održano Prvenstvo Hrvatske u kicklightu za juniore i seniore. Marino Faraguna je u na ovom Prvenstvu u kategoriji do 63 kilograma osvojio prvo mjesto u obje konkurencije, u seniorima i juniorima i time postao seniorski i juniorski prvak Hrvatske za 2013. godinu.
Od ostalih labinjana Franka Fonović ima bronce u juniorkama i seniorkama u kategoriji do 55 kilograma, Leila Pilaković broncu u seniorkama do 55 kilograma, Ivan Augustinović srebro u seniorima do 74 kilograma, a Valter Sandrić broncu u seniorima do 84kilograma.

- 22:20 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Marino Faraguna, viceprvak Hrvatske u fullcontactu. Vijest s kickboxing Prvenstva Hrvatske u fullcontactu za juniore , te Prvenstva Hrvatske u pointfightingu za juniore i lightcontact Prvenstva Hrvatske za seniore, održanom u Slavonskom Brodu, 09.03.

U subotu je u Slavonskom Brodu , u organizaciji Hrvatskog kickboxing saveza i domaćeg kickboxing kluba „Tigar Brod“ , održano Prvenstvo Hrvatske u fullcontactu za juniore. Na Prvenstvu Hrvatske u fullcontactu za juniore Marino Faraguna je u kategoriji do 60 kilograma osvojio drugo mjesto i srebrno odličje i time postao viceprvak Hrvatske za 2013. godinu. Šteta što se isti dan održalo i juniorsko prvenstvo u pointfightingu, te seniorsko prvenstvo u lightcontactu, discipline koje se odžavaju na tatamiju, na kojima je prošle godine Marino ostvario dobar uspjeh, ali ove godine nije mogao nastupiti, jer nije moguće, po međunarodnim pravilima, nastupati u isti dan u ringovnim i tatami disciplinama. Sjajna je bila i Franka Fonović koja je u seniorkama nastupala u lightcontactu, ali je u borbi za medalju poražena od viceprvakinje Hrvatske.

- 22:07 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Vijest s internacionalnog kickboxing natjecanja „Karlovac Open“održanom u Karlovcu,09.02.2013. Labinjanima 6 odličja .

U Karlovcu je u organizaciji Hrvatskog kickboxing saveza i kickboxing kluba „Tigar“ iz Karlovca odžano internacionalno natjecanje u Kickboxingu. Nastupilo je 64 klubova sa 839 natjecatelja iz 10 država. Labinjani su osvojili 6 odličja : 1 zlatno i 5 brončanih.
Najuspješnija kod Labinjana bila je Franka Fonović koja je osvojila zlato u lightcontactu u kategoriji do 55kg kod starijih kadetkinja.
Marino Faraguna osvijio je dvije bronce. Zaustavljen je u borbi za finale u semi i lightcontactu u kategoriji do 63kg kod juniora .
Brončane medalje osvojili su u semicontactu: Alma Franković kod djevojčica u kategoriji do 32 kg, Chiara Franković kod djevojčica u kategoriji plus 32 kg i Toni Hrelja kod dječaka u kategoriji do 28 kg.

- 21:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Županijsko

- 21:57 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Vijest sa Županijskog kickboxing prvenstva u semi i lightcontactu. Labinjani osvojili 39 odličja.

U Balama je 02.02.2013. održano Županijsko kickboxing prvenstvo u disciplinama semicontacta i lightcontacta. Nastupilo je 200 natjecatelja iz 8 istarskih klubova. Labinski natjecatelji su osvojili 39 odličja od kojih 14 zlatnih, 9 srebrnih i 16 brončanih. Od toga najuspješniji u labinskoj ekipi bili su Marino Faraguna sa 3 osvojena zlata, sa dvostrukim zlatom Katarina Cukarić, Alma Franković, Filip Grbić, Almir Hodža. U semicontactu kao najbolji pojedinci proglašeni su Filip Grbić u mlađim kadetima i Alma Franković kod djevojčica čime su nagrađeni peharom.

- 21:50 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Vijest sa internacionalnog natjecanja u kickboxingu „Ilidža open 2013." održanom u Sarajevu. Labinjani osvojili 9 odličja: 6 zlatna, 2 srebrna , jedno brončano .

„ Ovo je danas najveći sportski događaj u Bosni i Hercegovini, na kojem nastupa 390 natjecatelja iz 67 klubova" ponosno je rekao na otvaranju natjecanja predsjednik općine Ilidža. Na kickboxing natjecanju u organizaciji Kickboxing saveza Bosne i Hercegovine i kickboxing akademije Ilidža , Labinjani su osvojili 9 odličja : 6 zlatnih, 2 srebrna i jedno brončano.

Najuspješnija u labinskoj ekipi bila je Franka Fonović koja ima 3 zlata i to dva u pointfightingu (semicontactu) kod kadetkinja i kod juniorki u kategoriji do 55 kilograma, dok je treće zlato superiorno osvojila u lightcontactu u kategoriji do 55 kilograma u kadetkinjama.

Filip Grbić je u pointfightingu osvojio dva zlata kod kadeta u kategoriji do 42 kilograma i u kategoriji do 47 kilograma, dok je broncu osvojio u lightcontactu u kategoriji do 42 kilograma.

Marino Faraguna osvojio je zlato u pointfightingu kod juniora u kategoriji do 63 kilograma, dok u kategoriji do 69 kilograma ima srebro, kao i u kategoriji do 63 kilograma, ali u konkurenciji seniora.

- 21:45 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Otvoreno prvenstvo Unsko - Sanskog kantona BiH. Franka Fonović i Filip Grbić trostruko zlatni.

Vijesti sa Internacionalnog kickboxing natjecanja „USK open_2013.-Otvoreno prvenstvo Unsko-Sanskog kantona_2013 održanom u Bosamskoj Krupi 16.02.2013. Labinjani osvojili 10 odličja. Franka Fonović i Filip Grbić trostruko zlatni.

Na natjecanju, u organizaciji kickboxing saveza BiH i domaćeg kickboxing kluba „Borac“ , nastupilo je 265 natjecatelja iz 19 klubova iz Hrvatske i domaćina Bosne i Hercegovine
Na ovom internacionalnom natjecanju, labinski natjecatelji su kao i prošle godine bili uspješni, te se sa natjecanja vratili kući sa 10 medalja : - 7 zlatnih, dvije srebrne i jednom brončanom.

Trostruko zlato osvojio je Filip Grbić u pointfightingu (semicontactu) i to dva zlata kod mlađih kadeta u kategoriji do 42 kilograma i u kategporiji do 47 kilograma, te treće zlato kod starijih kadeta u kategoriji do 42 kilograma. Trostruko zlato osvojila je i Franka Fonović. Dva zlata osvojila je u pointfightingu (semicontactu) u kategoriji do 55 kilograma kod starijih kadetkinja i kod seniorki, dok je treće zlato osvojila u lightcontactu kod starijih kadetkinja u kategoriji do 50 kilograma.
Zlato je osvojio i Marino Faraguna u pointfightingu kod juniora u kategoriji do 63 kilograma. Iako je Marino bio i najkvalitetniji natjecatelj u svojoj kategoriji u ligtcontactu kod juniora, što je dokazao pobjedama u četvtfinalu i polufinalu, iako je bio bolji i u finalu, što su priznali i prisutni voditelji, osvojio je samo srebro.
Drugo srebro osvojila je Franka Fonović u pointfigtingu u kategoriji do 55 kilograma kod juniora.
Broncu je osvojio Marino Faraguna u pointfightingu u kategoriji do 63 kilograma kod seniora.

- 21:21 - Komentari (0) - Isprintaj - #