Najuspješnija sportašica: Katarina Cukarić – KBK „ Budokai Labin“ Labin

-1. Mjesto Slovenija open 2011. Juniorke do 65 kg semicontact
-1. Mjesto Croatia open u juniorkama do 65 kg semicontact
-1. Mjesto Croatia open u st.kadetkinjama plus 65 kg semicontact
- 1.mjesto na otvorenom kupu-Sinj juniorke -65 kg u semicontactu - najbolja juniorka
- 1.mjesto na Int. kupu-Crikvenica juniorke -65 kg u semicontactu - najbolja juniorka
- 1.mjesto na otvorenom kupu-Topusko juniorke -65 kg u semicontactu -

U 2011. na natjecanjima od Županijskog prvenstva do Svjetskog kupa osvojila 45 odličja od kojih 29 zlatnih 11 srebrnih i 5 brončanih

-1. mjesto na županijskom prvenstvu za juniore u semicontactu -57 kg

U 2011. na natjecanjima od Županijskog prvenstva do Svjetskog kupa osvojio 32 odličja od kojih 21 zlatnih 7 srebrnih i 4 brončanih

- 1. mjesto na županijskom prvenstvu za starije kadete u semicontactu -42 kg

Na ostalim natjecanjima od Županijskog Prvenstva do Svijeskog Kupa osvojio je 20 medalje. Od toga 12 zlatnih, 4 srebrnih i 4 brončanih

Najuspješniji trener: Josip Faraguna –KBK „ Budokai Labin“ Labin

Pod njegovim vodstvom natjecatelji kickboxinga kluba “Budokai Labin“ ove su godine,na natjecanjima od Županijskog do Svjetskog Prvenstva, osvojili 213 odličja i to: 91 zlatna, 70 srebrna i 52 brončana.
- 3 odličja na Svijetskom Kupu ( Katarina Cukarić -2x, Marino Faraguna-1x),
- 13 odličja na Prvenstvu Hrvatske (4 x Državni prvak)
- 111 odličja na međunarodnom natjecanju - 21 izvan Hrvatske ( Italija, Slovenija, Bosna i Hercegovina),a 90 u Hrvatskoj.
- 1.mjesto na Jadran Kup djeca plus 32 kg u semicontactu – najbolji dječak

U 2011. osvojio na raznim natjecanjima od županijskog do svjetskog Kupa 16 medalje od toga 9 zlatnih, 4 srebrnih i 3 brončanih

Višnja Faraguna, majstor 3.DAN budokai

Vijest s Promocije budokai majstora održane u Zagrebu 15.01.2012.
Profesor Višnja Faraguna budokai majstor crni pojas 3.DAN

U Zagrebu u Budokai Centru održana je promocija budokai majstora i majstorskih kandidata. Bivša sportašica Labina i Istarske županije, ovogodišnja viceprvakinja Hrvatske u semicontactu nakon što je diplomirala na filozofskom fakultetu te postala profesor fizike i politehnike, ostvarila je još jedan uspijeh. Uspiješno je odradila staž potreban za prijelaz iz 2. u 3. Dan, položila,te je sada postala budokai majstor crni pojas 3. DAN.
Voditelj budokai kluba Josip Faraguna potvrdio je svoj 6. DAN. Zanimljivo je, da je i Josip ove godine diplomirao te postao dipl.ing. politehnike.

- 11:12 - Komentari (0) - Isprintaj - #

ponedjeljak, 02.01.2012.

Marino Faraguna, Domagoj Josip Kubaj, Filip Grbić -prvaci Hrvatske

- 10:54 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Rezultati natjecatelja KBK „Budokai Labin“ u 2011.godini

Natjecatelji kickboxing kluba „Budokai Labin“ iz Labina završili su ovogodišnje natjecanje u kojem su na natjecanjima od županijskog do svjetskog kupa osvojili 213 odličja, od kojih 91 zlatnih, 70 srebrnih i 52 brončana.
Najvrijednija su 3 odličja na svjetskom kupa, 13 odličja sa prvenstva Hrvatske, te 25 odličja sa otvorenih prvenstava Slovenije, Bosne i Hercegovine,Italije i Hrvatske.
Labinska 4 asa Katarina Cukarić, Filip Grbić, Domagoj Josip Kubaj i Marino Faraguna osvojili su 113 odličja od kojih 71 zlatna, 26 srebrena i 16 brončana. Odnos zlatnih odličja naprema srebrnih i brončanih sve govori.
Marino Faraguna viceprvak svjetskog kupa, dvostruki je prvak Hrvatske i to u semicontactu i u lightcontactu u starijim kadetima u kategoriji do 47 kilograma. Osvojio je 32 odličja od kojih 21 zlatna.
Domagoj Josip Kubaj prvak Hrvatske za dječake u semicontactu u kategoriji plus 32 kilograma. Osvojio je 20 odličja od kojih 12 zlatnih.
Filip Grbić prvak Hrvatske za dječake u semicontactu u kategoriji do 32 kilograma. Osvojio je 16 odličja od kojih 9 zlatnih.
Katarina Cukarić osvojila je 45 odličja od kojih 29 zlatnih. Uz dvije bronce na svjetskom kupu, juniorska je viceprvakinja Hrvatske u semicontactu, viceprvakinja Hrvatske u lightcontactu za starije kadetkinje, te na otvorenim prvenstvima osvojila Sloveniju, Italiju, Bosnu i Hercegovinu i Hrvatsku.

- 10:53 - Komentari (0) - Isprintaj - #