Prvi informativni sportski blog u Čapljini!

Video kutak

20.02.2008., srijeda

Košarka:Hercegovac-Čapljina Lasta 67:61

Košarkaši Čapljine Laste su u sklopu 19.kola lige 13 poraženi od ekipe Hercegovca.Domaćini su uz veliku pomoć sudaca došli do važnih bodova koji im,kao i Čapljini trebaju za ostanak u elitnom natjecanju.Sam početak utakmice je pokazala da će se voditi grčevita borba pod koševima. Prva četvrtina se igrala koš za koš, da bi na kraju pripala domaćim igračima. U nastavku druge četvrtine dolazilo do povremenog vodstva Čapljine-Lasta. Tako je poluvrijeme završilo sa 35-33 za domaćina. Nastavak utakmice je donio neizvjesnu igru, da bi sudci upitnim odlukama naškodili gostima i tako odlučili utakmicu u korist Hercegovca.Bez uspjeha su bili prosvjedi gostujućeg trenera i igrača kod delegata utakmice.Na kraju treba istaknuti da su navijači Čapljine došli u dvoranu i kratko se u njoj zadržali, pošto domaćini nisu mogli osigurati prostor da daju podršku svom klubu. Tako su poslije nekoliko minuta izvedeni iz dvorane gdje je bilo i naguravanja sa domaćim navijačima, ali je spriječila policija koja je oko 70 gostujućih navijača izvela iz dvorane i spremila ih natrag u Čapljinu.Košarkaši Čapljine su u Bilećoj izgubili izgubili iznimno važne bodove za ostanak u najvišem razredu.
KK Hercegovac: KK Čapljina-Lasta (18-17,17-16,12-12,20-16)
Bileća-Gradska sportska dvorana.Gledatelja:1000
Suci:Kunosić,Bijedić i Nožinović
Delegat:Jadranko Lasetović
HERCEGOVAC: Vukajlović 10 (1-3), Vujović, Savić, Skerović 9, Crnobrnja 13 (2-4), Kapor, Tabaković, Radulović 2 (1-0), Boinović 3 (0-1), Timotić 25 (2-6), Delić, Vuković 5 (2-1).
Trener:Drago Karalić
ČAPLJINA-LASTA: Čolić, Opančar, Menalo 6 (1-1), Jurković , Pinjuh 16 (1-4), Ramić 8 (0-4), Jerkić, Hoti, Jelčić 4 (3-1), Baković 14 (2-4), Dragović, PETANI 13 (0-4).
Trener:Ante Blažević

- 18:07 - Komentari (0) - Isprintaj - #