Video kutak

27.09.2008., subota

HNK Čapljina-FK Bratstvo 1:1

U 7.kolu Prve lige FBIH Čapljina je prvi put ove sezone kiksala pred svojim gledateljima.Iako se to nije očekivalo,Bratstvo Gračanica je odnijelo vrijedan bod iz Čapljine što to niti jednoj ekipi nije uspjelo od 19.8. prošle godine.Više od godinu dana Čapljina nije kiksala na Bjelavama što je impresivan podatak,ali nažalost ta tradicija je danas prekinuta.Bratstvo nije nezasluženo odnijelo bod s obzirom da su iskoristili slabašnu igru čapljinaca koji danas nisu bili igrački raspoloženi.Za Čapljinu su danas nastupili:Soldo,Žilić,Proleta,Grbavac,Krešić,Bilać,Bošković,Tošić,Obad,
Zubac i Glavina.Iako su poveli već u četvrtoj minuti,izabranici Ante Markote nisu uspjeli doći do sva tri boda.Kapetan Žilić je ubacio s lijeve strane,a gostujući vezni igrač je nespretno skrenuo loptu i prevario svog vratara.Iako je igrač Bratstva malo,ali dovoljno da zatrese vlastitu mrežu skrenuo loptu,pogodak je pripisan Žiliću koji je uputio ubačaj.Ali bilo kako bilo,Čapljina je vrlo rano došla do očekivanog vodstva koje se malo kasnije moglo i povećati.U dva-tri navrata gostujući igrači i golman su "vadili loptu s crte" te sačuvali svoju mrežu.Čapljina je to razdoblje stalno napadala i stvarala sjajne šanse koje nisu iskorištene.Jedna od tih se dogodila u 25.minuti kada Teo Krešić glavom šutira s 5-6 metara,ali lopta,nakon što je udarila od pod odlazi iznad gola.Tada se igra smiruje te se lopta uglavnom nalazila na sredini terena.Ništa se nije događalo sve do samog kraja prvog dijela.Iako je sudac predvidio dvije minute sudačke nadoknade,ona je trajala malo duže.Sredinom 48.minute gosti postižu pogodak i vraćaju stvari na početak.Gostujući igrači su izradili polu-kontru koji je urodila golom.Ubačaj s desne strane je iskoristio Hadžić koji petom šalje loptu iza Solde.Odmah nakon što su igrači Čapljine izveli centar glavni sudac Irfan Peljto iz Sarajeva označava kraj prvog poluvremena pa se na odmor otišlo i s ne baš povoljnim rezultatom 1:1.U drugo poluvrijeme čapljinci su ušli u istom sastavu,bez ikakvih promjena.Blijeda igra i s jedne i druge strane nam nije donijela nikakve šanse pa stoga nije bilo ni uzbuđenja.Čapljina drugo poluvrijeme vrlo loša,uglavnom se igralo na duge lopte što je pogodovalo obrambenim igračima Bratstva koji nisu imali problema s takvim loptama.Ništa se važnije nije događalo sve do sredine drugog poluvremena kada dolazi do sukoba igrača Čapljine i Bratstva.Nakon što je domaći igrač napravio prekršaj nad golmanom Bratstva,gostujući igrač s brojem 16 bezrazložno gura i napada čapljinskog nogometaša,što je rezultitalo kratkom prekidu igre.Taj gostujući igrač s brojem 16 zasluženo dobiva izravan crveni karton pa je tako Čapljina do kraja utakmice bila u brojčanoj prednosti.Nakon toga trener Markota pravi izmjenu,a umjesto Grbavca ulazi Puljić.Bez obzira što su imali igrača više,nogometaši Čapljine nisu uspjeli napraviti pravu priliku za pogodak.Kasnije je iz igre izašao i Zubac,a zamijenio ga je Jurković.Čapljina je uglavnom prijetila iz slobodnih udaraca i kornera,ali nažalost bezuspješno.Kako se približivao kraj, nervoza je bila sve veća
pa je tako teško bilo postići gol.Cijelo drugo poluvrijeme se igralo samo na gostujući gol,ali mnoštvo prilika nije rezultiralo golom.Nekoliko minuta prije kraja kapetan Žilić je zbog ozljede morao napustiti igru pa je umjesto njega ušao Škrbo.Do kraja utakmice rezultat je ostao isti,nepovoljan za čapljince s obzirom da je cilj pobjediti sve domaće utakmice.Gosti prezadovoljni neočekivanim,ali i zasluženim bodom koji ih odvodi iz zone ispadanja.Čapljina se nakon ove utakmice nalazi na solidnom sedmom mjestu s 10 bodova.Sljedeće kolo čapljinci putuju u Cazin gdje će igrati protiv posljednje Krajine.

Rukomet:Prvo kolo s Vitezom

U prvom kolu Prve lige FBIH za rukometaše,čapljinci će igrati protiv ekipe Viteza.Prvenstvo počinje u petak,4.listopada,a prvu utakmicu će igrati kod kuće.Izabranicima Dragana Sutona ove godine i nije cilj povratak u Premijer ligu s obzirom da je većina igrača iz prošle sezone pronašlo novi klub.Ove sezone igra većina igrača iz omladinskog pogona zbog čega nije postavljen neki cilj.Drugo kolo čapljinci će igrati u Ljubuškom protiv istoimenog domaćina dok će treće kolo u gradskoj dvorani u Čapljini gostovati momčad Igmana.Ove sezone se u prvenstvu natječe 12 timova koji će se boriti za premijerligaški status.Jedan od ozbiljnijih kandidata za prvo mjesto će biti mostarski Zrinjski koji prvo kolo u Mostaru dočekuje Slogu.

Težak poraz od Ozrena

I u trećoj gostujućoj utakmici Čapljina nije uspjela doći do bodova.U 6.kolu su visokim rezultatom 4:0 poraženi u Semizovcu od domaćina Ozrena.Za ovako težak poraz teško da ima isprike s obzirom da su suci pošteno sudili,uvjeti za igru su bili idealni,igrali smo u punom sastavu i što je najvažnije nije bilo grube igre.Prvi pogodak domaćini su postigli već u 12.minuti iz jedanaesterca i tako najavili golijadu u Semizovcu.Čapljina je "bila u igri" sve do 60.minute kada Ozren postiže drugi gol i osigurava nova tri boda koja ih šalju na sredinu tablice.Nakon drugog primljenog gola igra Čapljine se raspada što gosti pametno iskorištavaju i do kraja postižu još dva pogotka.Ovako visok poraz se nije očekivao i to od jedne ravnopravne,ako ne i slabije ekipe.Ovaj poraz treba što prije zaboraviti i okrenuti se sljedećoj utakmici s Bratstvom koja se igra u subotu na Bjelavama.Čapljina će tako na prve gostujuće bodove trebati čekati dva tjedna kada idu na gostovanje Krajini.Danas je odigrano šest utakmica,a zanimljivo da su sve osim one u Semizovcu završile domaćinskom pobjedom od 2:0.Preostale dvije utakmice će se odigrati sutra(nedjelja),a sastati će se GOŠK i Jedinstvo te Olimpik i Bosna.Na čelu tablice se trenutno nalazi Vitez s 15 bodova,ali treba uzeti u obzir da Olimpik,koji jedan od kandidata za prvo mjesto igra sutra i to pred svojim gledateljima.
Sve u svemu,ne možemo biti zadovoljni rezultatom čapljinskih nogometaša te nam preostaje nadati se da se ovakvi porazi više neće ponavljati.

U Semizovac po bod(ove)!

Nakon još jedne domaće pobjede u prošlom kolu,koja ih je promovirala u zasad najbolju domaću ekipu lige,uprava i igrači Čapljine u miru mogu čekati utakmicu 6.kola gdje će igrati u Semizovcu protiv domaćina Ozrena.Na odličan početak u prvenstvu se osvrnuo veznjak Čapljine Goran Bošković:
"Ostvarili smo naš cilj,a to su tri pobjede na domaćem terenu.Svima je poznato da je liga takva da se utakmice kući moraju dobivati.Čak smo napravili i više,jer je malo tko očekivao da ćemo osvojiti devet bodova s obzirom na startne protivnike.I ja sam na početku mislio da će biti problema s mladom momčadi,ali igramo sve bolje i zasad ide prema planu", rekao je Bošković.Za sutrašnju utakmicu,trener Markota će na raspolaganju imati skoro sve igrače pa s igračkim kadrom neće biti problema.Još jedan plus za naše nogometaše je optimizam i pozitivna atmosfera koji vladaju u ekipi,a to je ishod uglavnom dobrih rezultata.S druge strane,Ozren se i ne nalazi u idealnoj situaciji,što više,ova domaća pobjeda će im biti neophodna za bijeg s dna tablice.Stoga će domaćini baciti sve karte u napad,a to je možda i prilika da se ugrozi vratar Ozrena.U dosadašnje tri odigrane domaće utakmice,Ozren je osvojio četiri boda dok je jedini gostujući bod osvojio u Cazinu.Tih pet bodova je dovoljno tek za 12.mjesto što je vrlo loše pa će stoga domaćini ići na sve ili ništa.Evo što o ovome gostovanju misli Bošković:"I dosadašnja dva gostujuća susreta smo odigrali sasvim solidno,ali protiv ekipa koje pretendiraju na sami vrh tablice(GOŠK,Olimpik).Ovaj put igramo protiv tima koji je u našem rangu i u prilici smo da vidimo gdje smo po kvaliteti,pripadamo li gornjem ili donjem dijelu tablice.Ozren je pod imperativom jer su već izgubili pet bodova kući,dok smo mi rasterećeni,bili bi zadovoljni i bodom", završio je Goran Bošković.Ova utakmica će se igrati sutra(subota) s početkom u 16.00h na gradskom stadionu u Semizovcu.Našim igračima želimo mnogo sreće i da se kući vrate s plijenom.
- 22:43 - Komentari (0) - Isprintaj - #

18.09.2008., četvrtak

Košarka:Propuštena velika prilika

I evo nakon dugo vremena jedna košarkaška vijest!Nije bilo do mene već do čapljinskog košarkaškog kluba u kojem se,nakon onog incidenta u doigravanju protiv Leotara nije događalo ništa vrijedno spomena.Da se nisu dogodili neredi u onih nekoliko minuta sada bih gledali potpuno drugačiju sliku.Ali ovako,moramo se pomiriti s realnošću,a to je da će HKK Čapljina nadolazeću sezonu igrati u drugorazrednoj ligi,gdje joj baš i nije mjesto.Ali da je košarkaši savez BIH ranije ponudio ponovno nastupanje u najjačoj ligi,ta se sadašnja realnost ne bi dogodila jer je uprava Čapljine imala jako malo vremena za okupljanje pravog igračkog kadra koji ima moć da nasupa u Ligi 14.Naime,nakon odstupanja Zenice Čelik koja zbog financijskih razloga nije bila u mogućnosti igrati u najelitnijem bosansko-hercegovačkom košarkaškom natjecanju,savez je pozivnicu poslao našoj Čapljini koja je tu sjajnu ponudu,nažalost odbila.Ali takav potez uprave je shvatljiv s obzirom da jedan tako mali klub kao što je Čapljina teško može u nekoliko tjedana pronaći prave igrače(bez podcjenjivanja sadašnjih) koji će dostojno braniti boje Čapljine u Ligi 14.Ali bolje biti prvi vrhu druge lige nego biti "kanta za nabijanje" u prvoj ligi što ni upravi ni navijačima Čapljine nije u interesu.Evo što je o ovoj velikoj prilici rekao direktor kluba Andrija Obad:"Upravni odbor kluba se sastao i odlučili smo da nećemo igrati Ligu 14. Sve ovo nas je iznenadilo,a premalo je vremena da se organiziramo za natjecanje.Smatramo da je ovo najbolja odluka za godinu u kojoj je planirano konsolidiranje ekipe i kluba“,završio je Obad.Čapljina će tako ove sezone igrati u Ligi HB dok će najjača liga opet brojiti 13 klubova.Nadamo se da će se naši košarkaši već ove godine vratiti u društvo najbolji.
- 15:51 - Komentari (0) - Isprintaj - #

13.09.2008., subota

I dalje nepobjedivi na Bjelavama

Čapljina je i dalje nepobjediva na Bjelavama!U 5.kolu je na gostovanje došao vrlo dobri Vitez,ali ni oni,kao ni Budućnosti i Rudar nisu uspjeli doći do bodova.Nogometaši Čapljine su ovu utakmicu riješili u svoju korist već nakon 25.minuta te su sigurno došli do nova tri boda.Početak utakmice nam je donijeo standardno ispitivanje snaga u kojem su se bolje snašli domaći nogometaši te su u prvih nekoliko minuta kontrolirali igru.Iako je Čapljina imala više od igre,ozbiljnijih prilika nije bilo sve do 23.minute kada gosti prave prekršaj na nekih dvadesetak metara sa desne strane.Zubac izvodi taj prekršaj,sjajno pronalazi Boškovića koji puca glavom i dovodi domaćine u vodstvo.Gostujući golman Palalić je bio nemoćan.Nakon toga naši čapljinci se dižu i još više napadaju dok gosti očekivano psihički padaju.To su igrači Ante Markote na najbolji mogući način iskoristili i to samo tri minute kasnije.Malo začuđujeće,u asistente se upisao i golman Soldo.Izbio je loptu na nekih dvadesetak metara gostujuće polovice,tu je lopta odskočila i došla do Glavine koji sa desetak metara sjajno lobuje gostujućeg vratara i postavlja konačni rezultat,2:0 za Čapljinu.Ovaj pomalo čudan gol je bio plod gostujuće neopreznosti,ali i sjajne reakcije mladog Glavine.Nakon toga pogotka se lakše disalo,kako na klupi tako i na tribinama,a kasnije se ispostavilo da je to i konačni rezultat.Do kraja prvog poluvremena Čapljina je dominirala terenom i vrlo često napadala i prijetila gostujućem golu.Ali na odmor se otišlo s rezultatom 2:0 što je bilo vrlo povoljno za čapljince.U drugi dio utakmice bolje ulaze gosti koji preuzimaju loptu u svoje noge,ali to nije rezultiralo ozbiljnijim prilikama.U drugom poluvremenu smo vidjeli malo toga i s jedne i s druge strane,ali to je više pogodovalo domaćinima.U cijelom drugom dijelu nismo zabilježili niti jednu ozbiljniju priliku pa smo gledali pravu nogometnu uspavanku.Igra se većinom vodila na sredini terena,s puno kratkih dodavanja,ali i puno grešaka.Takva igra nam nije mogla donijeti još koji pogodak pa je do kraja utakmice rezultat ostao isti.Čapljina je tako došla do nova tri boda s kojima se opet probila na četvrto mjesto.Nakon ovog kola više nema ekipa sa stopostotnim učinkom,a za to su se pobrinuli upravo naša Čapljina i Troglav koji su pobjedili Vitez odnosno Olimpik.Čapljina će sljedeće kolo igrati u Semizovcu protiv domaćina Ozrena.
HNK Čapljina:Soldo,Žilić,Proleta,Krešić,Zubonja,Bošković,Bilać,
Obad,Bukmir,Zubac i Glavina.
Još su nastupali:Tošić,Jurković i Škrbo.
NK Vitez:Palalić,Šantić,Drmić,Zukan,Aman,Šafradin,Omerdić,
Vidović,Lovrinović,Bilješko,Kupreškić.
Još su nastupali:Buljubašić,Džananović i Ramljak.

Nogomet:Sutra s Vitezom!

Čapljina će u 5.kolu Prve lige FBIH na Bjelavama dočekati vrlo dobru ekipu Viteza koja zasada ima stopostotan učinak.Ova utakmica počinje sutra(subota) u 16:30h,a Čapljina je kao domaćin favorit te u čapljinskim redovima najavljuju pobjedu i nastavak uspješnosti na domaćem terenu.Svoje mišljenje o ovoj utakmici je iznijeo iskusni napadač Čapljine Dragan Tošić:"Na domaćem terenu priželjkujemo samo pobjedu.Ne vjerujem da je Vitez toliko kvalitetna momčad koliko to pokazuje njihov trenutačni plasman.Ponovo smo u punom sastavu,očekujemo pun stadion te da uz maksimalnu podršku publike dođemo do nova tri boda" ,završio je Tošić.Za razliku od utakmice u Sarajevu prošlo kolo,trener Ante Markota će za ovu utakmicu imati na raspolaganju sve igrače osim Dodiga,Šiljega i Grbavca koji su otišli na ekskurziju.U ovom,petom kolu će biti još nekoliko vrlo zanimljivih utakmica među kojima su i Bosna-Rudar,Iskra-GOŠK i
Jedinstvo-Budućnost,a ne treba zaboraviti utakmicu u Livnu gdje će domaćin Troglav dočekati vodeću momčad na tablici Olimpik iz Sarajeva.U ostalim susretima Krajina će u Cazinu s novim trenerom pokušati doći do prve pobjede te pobjeći s dna tablice,a protivnik će im biti Ozren iz Semizovca.Omladinac će na domaćem terenu dočekati bivšeg premijerligaša Žepča,a domaćinima su ova tri boda vrlo važna za proboj u sredinu tablice.Vrlo loše Bratstvo će u Gračanici ugostiti SAŠK,a i njima će,kao i Krajini pobjeda biti imperativ dok s druge strane SAŠK nakon pobjede nad Omladincom(1:0) u prošlom kolu dolazi optimističan što im je dodatna prednost.Sve u svemu ovog vikenda nas očekuju zanimljivi susreti na prvoligaškim terenima diljem BIH,a nadamo se da će naša Čapljina opravdati ulogu favorita.

Rukomet:Sabljić i dalje na čekanju

Stanko Sabljić,igrač HRK Čapljine i jedan od najtalentiranijih igrača u BIH i dalje čeka riješenje svog statusa.
Naime,igrač ima ugovor sa sarajevskom Bosnom do 2011.godine,a posljednjih godinu i pol proveo je na posudbi u HRK Čapljina.Po završetku prethodne sezone uz podršku trenera Čapljine Dragana Sutona podnio je Natjecateljskoj komisiji RS-a BiH zahtjev za raskidom ugovora, jer Bosna nije izmirivala obveze prema njemu.Uz ovakve fakte jasno je da je mladi pivot trebao dobiti što je tražio."Nakon što su u ovom savezu utvrdili da imamo pravo, donijeli su odluku na osnovi nevažećeg dokumenta.Pozvali su se na ugovor o posudbi i obrazac 9 prema kojem se svi troškovi igrača prenose na klub kojem je posuđen.Tu ne bi bilo ništa sporno da je takav ugovor sklopljen,međutim nije ga potpisao ni Sabljić,niti Čapljina.Ugovor je potpisan samo od predstavnika Bosne,pa prema tome ispada da igrač faktički nije smio nastupati za Čapljinu ni prošle sezone.Ne mogu onda shvatiti kako je moguće da su na osnovi toga donijeli odluku",govori trener Čapljine Dragan Suton.Nakon odbijenice igrač se na ovakvu odluku žalio Izvršnom odboru RS-a BiH, koji je potvrdio prvobitni ishod.
"Naše su informacije da se ništa nije promijenilo, iako još uvijek čekamo službeni odgovor.Prošli put im je trebalo 45 dana kako bi nas izvijestili o odluci" ,kaže Suton.
Kako dalje navodi,Čapljina je ranije bila prijateljski klub s Bosnom,zbog čega je još više razočaran mutnim radnjama u zajedničkoj režiji s pojedincima iz Saveza.
"Mislili smo da je Bosna europski klub koji poštuje pravila,međutim pokazalo se da je to još jedan mali klub,koji do rezultata dolazi na silu. Takav klub ne bi smio komunicirati sa svojim igračima preko SMS-a,vršiti pritisak i prijetiti.Dok su drugi bili okrenuti protiv nas,jer su mislili da smo nekakva njihova podružnica zbog ranijih odlazaka Prskala i Džone,sada Sabljića,ispostavilo se da su nam samo pravili štetu" ,tvrdi Suton.
Ipak odgovornost da donesu adekvatno rješenje prema pravilniku je bila na RS-u BiH,koji je međutim,prema tvrdnjama Sutona,bio pod pritiskom sarajevskog kluba.
"Oni misle da mogu odlučivati o nečijoj sudbini kako hoće,bez ikakvog poštovanja pravilnika i kako im odgovara u danom trenutku.Gledaju samo svoje interese,jer ih nije briga da propadne jedan mladi reprezentativac i budućnost bh. rukometa.Poručujem im da nećemo odustati od traženja svojih prava,nitko se ne može igrati tuđim životom na taj način,
istaknuo je Dragan Suton.

Čapljina se priprema za novu sezonu:
Nakon što je prošle sezone ispala iz Premijer lige,Čapljina će se ove sezone natjecati u Prvoj ligi FBIH Jug.Čapljinci su tijekom priprema odigrali nekoliko prijateljskih susreta u kojima su protivnici bili po mjeri(NEXE Našice,Dubrovnik,Metković,Zrinjski...)Najveći problem je osipanje igračkog kadra pa su tako mnogi igrač ovo ljeto napustili Čapljinu.Talentirani Domagoj Pehar(19) i Martino Kordić(17) su prešli u Zagreb CO,Davorin Prskalo će karijeru nastaviti u prvaku Italije Casaranu,Aner Dedić je otišao u Željezničar,Smiljan Kolovorat u Metković,Danijel Jurković u Dubrovnik,Marko Čuljak se vratio u Zrinjski,a Aljoša Đudurović u Borac iz Banja Luke dok će Gordan Suton najvjerovatnije preći u jedan njemački trećoligaš.Tako će trener Dragan Suton za nadolazeću sezonu na raspolaganju imati većinom mlade igrače iz omladinskog pogona koji su bili okosnica momčadi u ovih nekoliko pripremnih utakmica.
- 13:27 - Komentari (2) - Isprintaj - #

08.09.2008., ponedjeljak

Nogomet:Poraz u Sarajevu

U 4.kolu Prve lige FBIH Čapljina je poražena od vodeće ekipe prvenstva,sarajevskog Olimpika.Pred oko 600 gledatelja na stadionu u Sarajevu domaćini su zaluženo slavili i uzeli nova tri boda koja ih vode na čelo tablice.Igrači Olimpika su bolje ušli u utakmicu i dominirali su cijelo prvo poluvrijeme što je rezultiralo golovima koji su već u prvih 45.minuta osigurali pobjedu.Na odmor se otišlo s velikih 3:0 za Olimpik,a strijelci su bili
Kurto,Čulov i Radonja.U drugo poluvrijeme bolje ulaze domaćini koji su postigli i svoj posljednji gol na ovoj utakmici,a strijelac je bio Alagić.Nakon toga igrači Olimpika se opuštaju što je pogodovalo našim nogometašima da smanje prednost.To su i učinili golovima Jurkovića i Tošića pa rezultat i ne izgleda tako loše.Igrači i stručni stožer Čapljine nisu ni očekivali da će se kući vratiti s plijenom,a kada se u obzir uzmu ozljede to izgleda kao nemoguća misija.U ovom susretu tako nisu igrali ozljeđeni Glavina,Dodig,Kraljević,Zubac...,a nadamo se da će biti spremni za sljedeći susret u kojem Čapljina dočekuje ekipu Viteza.Olimpik se ovom pobjedom pokazao kao glavni kandidat za Premijer ligu,ali treba uzeti u obzir da smo došli tek do petog kola.Kao što smo rekli Čapljina će sljedeće kolo igrati na Bjelavama protiv sjajnog Viteza koji uz Olimpik ima masimalan učinak u prva četiri kola i trenutno se nalazi na drugom mjestu.
Što se tiče četvrtog kola Prve lige FBIH,gosti nisu uzeli niti jedan bod što je čudno za razliku od prva tri kola.U ovom kolu su postignuta 22 pogotka,od toga 18 domaćinskih i samo četiri gostujuća(dva Čapljine).

Rukovodstvo Rudara nije imalo zamjerki na suđenje

Nakon utakmice trećeg kola Prve lige FBIH između Čapljine i Rudara(1:0) sportski direktor Čapljine je rekao kako rukovodstvo kluba iz Kaknja nije imalo nikakvih zamjerki na suđenje.Uprava HNK Čapljine bila je negativno iznenađena istupom kapetana Rudara Kemala Šabića koji je suđenje na toj utakmici ocijenio lošim i presudnim za njihov poraz.U susretu gdje je domaćinu pripalo prvo,a gostima drugo poluvrijeme bolje su se snašli Čapljinci i to u drugom dijelu kada su neiskorištene prilike napadača gostiju kaznili pogotkom Boškovića s bijele točke.Prethodno je Majkla Proletu,koji je bio u naletu prema vratima gostiju,srušio golman Rudara Adnan Hažić:"Kod jedanaesterca sudac Oliver Kožul iz Širokog Brijega je pogriješio jer vrataru Rudara još nije dodijelio crveni karton,što mu je prigovorilo izaslanstvo i što je sam i priznao kao pogrešku.Kakanjci su imali svog snimatelja na utakmici(video zapis s utakmice Čapljina-Rudar možete vidjeti na službenim stranicama Rudara iz Kaknja),rukovodstvo kluba je gledalo snimku poslije i u kontaktu s nama bilo bez većih zamjerki na suđenje.To što igrači zbog lošeg nastupa traže izgovor u suđenju je neozbiljno i neodgovorno.Mi smo postigli više od očekivanog u ovom susretu,jer bi bili zadovoljni i bodom",rekao je sportski direktor Čapljine Lazo Martinović.Mlada ekipa Čapljine je već okrenuta nedjeljnom susretu s Olimpikom gdje može zaigrati rasterećeno.Osim od ranije povrijeđenog Kraljevića,svi ostali su spremni za nastup:"Olimpik je jedan od favorita ove lige,ali mi ćemo se potruditi da odigramo što bolje,dat ćemo sve od sebe.Igrati ćemo otvoreno i na tri boda,jer nemamo što izgubiti.Od dolaska Ante Markote za trenera osjetno smo popravili fizičku spremu,a forma se diže iz utakmice u utakmicu.Nitko se nije nadao da ćemo ovako dobro započeti natjecanje",rekao je najopasniji igrač Čapljine devetnaestogišnji Jure Glavina.
- 22:13 - Komentari (0) - Isprintaj - #