Video kutak

25.05.2008., nedjelja

Košarkaši razbili Radnika

Košarkaši Čapljine su sinoć pred svojom publikom "razbili" goste iz Bijeljine
rezultatom 103:77.Čapljincima je ovo bio lakši trening pred najvažniji meč protiv Leotara koji se igra već u srijedu.
Domaćini su opet imali podršku svojih navijača Patriota koji su kao i uvijek došli u velikom broju te su svojim opširnije
- 13:54 - Komentari (0) - Isprintaj - #

24.05.2008., subota

Košarka:Prva domaća utakmica

Večeras će košarkaši Čapljine u gradskoj dvorani u Čapljini u sklopu trećeg kola lige za popunu dočekati ekipu Radnika.Ova utakmica ne nosi rezultatsku neizvjesnost,ali opet se očekuje solidno popunjena dvorana.
Čapljinci će nakon dugo vremena opet zaigrati pred svojom publikom i vjernim...opširnije
- 17:26 - Komentari (0) - Isprintaj - #

23.05.2008., petak

Nogomet:Omladinske tablice

Pogledajte tablice seniora,juniora,kadeta,pionira,predpionira...
opširnije
- 23:13 - Komentari (0) - Isprintaj - #

22.05.2008., četvrtak

Rukometaši Čapljine ostali u Premijer ligi

Obzirom da je Zrinjski u posljednjem,22.kolu rukometne Premijer lige
poražen od Borca,a Čapljina u svojoj dvorani pobjedila Krivaju,čapljinski rukometaši će i sljedeće sezone igrati u elitnom natjecanju.
Sinoć su u gradskoj dvorani u Čapljini svoj posljednji meč u ovoj sezone odigrali rukometaši domaće...opširnije
- 11:53 - Komentari (0) - Isprintaj - #

21.05.2008., srijeda

Košarka:Prva pobjeda Čapljine

U drugom kolu košarkaškog doigravanja,Čapljina je upisala prvu pobjedu,a bolji su bili od Brčkog Distrikta s 89:122.Nakon poraza u Trebinju,čapljinci su se sabrali te su pokazali da su ozbiljan favorit za osvajanje prvog mjesta u ligi za popunu.Prva...opširnije
- 19:31 - Komentari (0) - Isprintaj - #

20.05.2008., utorak

Ivanković novi trener Dinama

Danas je objavljeno da će na Dinamovu klupu opet sjesti Branko Ivanković,a ugovor je potpisan na četiri godine.Zdravko Mamić najavljuje najbolji Dinamo u njegovoj povijesti.Maksimirski čelnici ovakvim dugim ugovorom,kako kažu, žele "skinuti...opširnije
- 19:36 - Komentari (0) - Isprintaj - #

19.05.2008., ponedjeljak

Nogomet:Čapljina korak do prve lige

Pošto je Branitelj u 26.kolu igrao 1:1 s Virom,a Čapljina pobjedila Lokomotivu 3:1,bodovna razlika se povećala te čapljinci sada imaju velikih osam bodova prednosti.Do kraja prvenstva su ostala još četiri kola,a Čapljina će odigrati
još tri utakmice jer će u 28.kolu biti slobodna.U ovom kolu se gotovo riješilo pitanje putnika u...opširnije

- 22:29 - Komentari (1) - Isprintaj - #

Košarka:Poraz od Leotara

Košarkaši Čapljine su u prvom kolu doigravanja poraženi od izravnog konkurenta za ostankom u ligi,trebinjskog Leotara.Čapljinci nisu uspjeli
iznenaditi u Trebinju,ali koliko god to htjeli,bilo im je onemogućeno zbog domaćinskog suđenja...opširnije
- 18:44 - Komentari (0) - Isprintaj - #

18.05.2008., nedjelja

Novi poraz rukometaša

Rukometaši Čapljine su u 21.kolu Premijer lige BIH poraženi od izravnog konkurenta za ostanak u ligi,mostarskog Zrinjskog.Rezultat u Mostaru
je bio 34:24 za domaćine,a ovim porazom su čapljinci pali na posljednje mjesto koje vodi u...opširnije
- 16:36 - Komentari (0) - Isprintaj - #

17.05.2008., subota

Neredi u gradskom derbiju

Današnji gradski derbi Veleža i Zrinjskog su obilježili veliki neredi na tribinama,ali i izvan njih.U izgredima je bilo i ozljeđenih,a golman kadeta Veleža je od topovskog udara zadobio teške ozljede ruke.Prema prvim informacijama, nesretnom dječaku su prišivena dva prsta lijeve ruke te je smješten...opširnije
- 20:47 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Niki FA Cup

Niko Kranjčar je danas postao jedini Hrvat koji je nastupio u momčadi koja je osvojila najstarije svjetsko natjecanje,FA Cup.Gol vrijedan Kup Uefa
je postigao Kanu u 37.minuti utakmice.Na punom Wembleyu,Nikin
Portsmouth je pobjedio...opširnije
- 18:51 - Komentari (0) - Isprintaj - #

BIH:Zrinjski po bodove za Europu

U subotu je na rasporedu deseti prvenstveni mostarski derbi između Veleža i Zrinjskog. Ova utakmica pored rezultatskog značaja, nosi i neki poseban naboj. Veležu su bodovi potrebni za opstanak, dok s druge strane eventualnom pobjedom Zrinjski trasira put ka Europi.
Utakmicu dočekujemo...opširnije
- 16:41 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Košarka:Počinje doigravanje

Danas će početi doigravanje za jedno mjesto koje je vrijedno ostatka u najboljem razredu.Za to vrijedno mjesto će se boriti četiri kluba,Leotar,Čapljina Lasta,Radnik i Brčko.Naši čapljinci će u prvom kolu

Nogometaši Čapljine nastavljaju sa sjajnim igrama u proljetnom dijelu
Druge lige FBIH-jug te su u 24.kolu pobjedili susjede iz Višića.
Konačni rezultat je bio 3:1,ali se bodovna razlika
nije povećala jer je Branitelj
slavio u Tomislavu...opširnije
- 19:08 - Komentari (0) - Isprintaj - #

10.05.2008., subota

Dinamo proslavio naslov prvaka

Oproštaj Luke Modrića od Maksimira i slavlje naslova prvaka Hrvatske za Dinamo se odigrao prema idealnom scenariju. Modri su Rijeci utrpali šest golova i na krilima ispunjenog Maksimira pokazali atraktivnu igru...
Oko 25 tisuća gledatelja na Maksimiru u prvih 45 minuta uživalo je u rapsodiji Dinama...opširnije
- 21:45 - Komentari (0) - Isprintaj - #

04.05.2008., nedjelja

Čapljina uspješnija od Međugorja

U subotu i nedjelju su odigrane međusobne prvenstvene utakmice svih selekcija HNK Čapljine i NK Međugorja.U pet utakmica čapljinci su slavili
tri puta,jednom su poraženi dok je jedan susret završen neodlučeno.Seniori su u subotu odigrali...opširnije
- 19:17 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Derbi bez pobjenika

Hajduk i Dinamo odigrali su bez pobjednika na Poljudu, strijelci su bili Rukavina i Etto. Bijeli su potpuno dominirali u prvom poluvremenu, dok se Dinamo probudio u drugom dijelu i odigrao koliko im je potrebno za podjelu bodova.Hajduk je bio puno bolji u prvom poluvremenu i gol Rukavine u 35. minuti je rezultat...opširnije
- 15:04 - Komentari (0) - Isprintaj - #

03.05.2008., subota

Nogomet:Nova pobjeda Čapljine

Nogometaši Čapljine nastavljaju sa sjajnim igrama! U osam odigranih utakmica u proljetnom dijelu upisali su sve pobjede uz gol razliku 28:4.
U 23.kolu Druge lige FBIH su na Bjelavama dočekali ekipu Međugorja,a
slavili su s 3:1.U utakmicu su ušli vrlo dobro te su,nakon jedanaesterca,već u 3. minuti došli...opširnije
- 20:28 - Komentari (4) - Isprintaj - #

Nogomet:Sve selekcije s Međugorjem

Ovog vikenda će sve selekcije HNK Čapljine odigrati prvenstvene susrete s NK Međugorjem,a samo će pioniri i predpioniri igrati u gostima.
U subotu će na Bjelavama igrati seniori ,a ovaj meč će biti i najvažniji od svih jer su čapljincima potrebni bodovi za prvu ligu.Utakmica
je na rasporedu... opširnije
- 16:03 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Čapljina,Zrinjski i Lokomotiva traže proširenje lige

Čelnici rukometnih klubova Čapljine,Zrinjskog i Lokomotive su na adresu
RSBIH poslali zahtjev o proširenju lige,a nadaju se da će dobiti podršku i ostalih klubova.Kao glavne razloge za proširenje lige naveli su to što su mlađi igrači,koji čine okosnicu kadetske i juniorske
reprezentacije...opširnije
- 15:23 - Komentari (0) - Isprintaj - #

02.05.2008., petak

Pogledajte sve omladinske tablice i rezlutate odigranih utakmica.
Seniori,juniori,kadeti,pioniri,predioniri...opširnije
- 16:06 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Kup Uefa:Rangersi u finalu

Glasgow Rangers je u finalu Kupa Uefa, Škoti su slavili nakon lutrije jedanaesteraca. Tragičar susreta je Bobo Vieri koji je osim što je promašio odlučujući penal propustio nekoliko dobrih prilika iz igre. Rangers se branio cijelu utakmicu, sačuvao praznu mrežu i nakon 120 minuta bio koncentriranija...opširnije
- 12:47 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Košarka:Laste spremne za doigravanje

Košarkaši Čapljine se punom parom pripremaju za doigravanje koje ih može zadržati u elitnom natjecanju.Nakon što je iz Hercegovca došao Dragan Timotić,na listi pojačanja našli su se košarkaši hrvatskog prvoligaša
Dubrovnika,krilni centar Mario Lučić i playmaker Josip Glavinić.