29.04.2008., utorak

Nogomet:Povećanje prednosti

Pošto je Banitelj u 22.kolu Druge lige FBIH odigrao neriješeno s Grudama,a
Čapljina pobjedila Vira,bodovna prednost se povećela na velikih šest bodova.
Čapljina je tako stekla veliku prednost s obzirom da imaju utakmicu više od drugoplasiranog Branitelja.Čapljinci su u ovom kolu slavili protiv Vira,a utakmica se odigrala...opširnije
- 11:53 - Komentari (0) - Isprintaj - #

28.04.2008., ponedjeljak

Nogomet:Omladinski vikend

Ovog vikenda su sve omladinske selekcije odigrale prvenstvene utakmice,a
svi osim predpionira su ostvarili pobjede.Kadeti i juniori su u subotu na Bjelavama dočekali Veleža iz Nevesinja,a obe selekcije su upisale bodove.
Kadeti su,uz blijedu igru,slavili s minimalnih 1:0 te su prekinuli veliki niz poraza.Juniori su...opširnije

- 19:49 - Komentari (0) - Isprintaj - #

27.04.2008., nedjelja

Nogomet:Pobjeda pionira

Pioniri HNK Čapljine su uz sjajnu igru pobjedili pionire Zrinjskog s zasluženih 4:0.Boljom i dominantnijom igrom su došli do bodova te su otvorili Brotnju širom vrata da zasjedne na prvo mjesto.
Prvi pogodak je,prešavši golmana,dao Puljić te je "načeo" mrežu mostaraca.
Nešto kasnije Puljić prelazi igrača Zrinjskog,a ovaj ga ruši u kaznenom prostoru te...opširnije
- 14:25 - Komentari (2) - Isprintaj - #

26.04.2008., subota

Nogomet:Pioniri protiv Zrinjskog

U nedjelju će pioniri i predpioniri HNK Čapljine na Bjelavama dočekati prvoplasiranog Zrinjskog iz Mostara.Ovo će biti najzanimljivija utakmica
21.kola omladinske lige HNK,a treba uzeti u obzir da su u prvoj utakmici koja se igrala u Ortiješu čapljinci pružili vrlo dobar otpor mostarcima,ali ipak nisu uspjeli doći...Nogomet:Pioniri protiv Zrinjskog
- 22:05 - Komentari (0) - Isprintaj - #

24.04.2008., četvrtak

Rukometaši protiv Goražda

Rukometaši Čapljine će u petak(20:00h) u svojoj dvorani dočekati ekipu Goražda,a u ovoj utakmici će pokušati prekinuti veliki niz poraza.
Zadnja dva kola čapljinci su pokazali dobru igru(protiv Bosne i Izviđača),ali
zbog nedostatka sportske sreće nisu uspjeli
doći do bodova... opširnije
- 22:11 - Komentari (0) - Isprintaj - #

23.04.2008., srijeda

Zrinjski u finalu Kupa BIH

Mostarski Zrinjski je i u Posušju pobjedio istoimenog domaćina te je s ukupnih 6:0(prva utakmica 4:0,a druga 2:0) prošao u finale Kupa BIH,a drugi finalist još nije poznat.Mostarci su u prvoj utakmici Pod Bijelim Brijegom gotovo osigurali finale,a slavili su s 4:0.Posušje se nalazi u izuzetno teškoj
situaciji,a razlog...opširnije
- 19:13 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Hrv:Dinamo i Hajduk u finalu Kupa

Zagrebački Dinamo je slavio i u drugom polufinalnom susretu Kupa Hrvatske
te je prošao u finale gdje će igrati protiv najljućeg protivnika Hajduka.
"Modri" su u Kranjčevićevoj slavili s 3:2,a jedini Dinamov igrač koji je postigao pogodak je bio Mihael Mikić.
Ćirini dečki su došli do vodstva pogodkom Ivana Parlova u 16.minuti.Prvi autogol je pao...opširnije
- 18:49 - Komentari (0) - Isprintaj - #

22.04.2008., utorak

Druga liga FBIH-Jug:Ogledalo 21.kola

Ovog vikenda je odigrano 21.kolo Druge lige FBIH-Jug,a domaćini su ostvarili sve pobjede.Naša Čapljina je pred svojom publikom pobjedila trećoplasiranog Kupresa s 4:0,ali i drugoplasirani Branitelj je pobjedio pa je bodovna prednost ostala ista,četiri boda.Branitelj je u Rodoču slavio protiv Kamešnice također s...opširnije
- 20:03 - Komentari (0) - Isprintaj - #

20.04.2008., nedjelja

BIH:Gostujuća pobjeda Širokog

Nogometaši Širokog Brijega su ostvarili vrlo važnu gostujuću pobjedu,a bodove su odnijeli iz Istočnog Sarajeva.Slavili su protiv domaćina Slavije rezultatom 2:0,a pogodke su postigli Karoglan i Bubalo.
Prvo poluvrijeme proteklo je u dominaciji Slavije,ali je najbolju šansu imao Široki na samom kraju...opširnije
- 20:47 - Komentari (0) - Isprintaj - #

19.04.2008., subota

Nogomet:Pobjeda protiv Kupresa

Nogometaši Čapljine su u 21.kolu Druge lige FBIH-Jug na svojim Bjelavama pobjedili Kupres rezultatom 4:0.Boljom i dominantnijom igrom su došli do novih bodova te su nastavili stopostotan učinak u proljetnom
dijelu prvenstva.Do vodstva su došli u 19.minuti nakon kornera,a loptu u mrežu...opširnije
- 19:09 - Komentari (1) - Isprintaj - #

Rukomet:Poraz od Izviđača

Rukometaši Čapljine su,nakon Bosne,doživjeli još jedan poraz,ovaj put od Izviđača u Ljubuškom,a konačni rezultat je bio 34:32 za ljubušake.
Čapljinci su opet bili blizu,ali isto kao i s Bosnom nisu uspjeli
doći do bodova.
U zadnje dvije utakmice pokazali...opširnije
- 14:02 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Slaven i Rijeka za drugo mjesto

Derbi 30. kola Prve HNL odigrat će u subotu u Koprivnici Slaven Belupo i Rijeka. Dugo je momčad s Kantride figurirala kao glavni kandidat za drugu poziciju, no na proljeće su posrnuli, dugo su čekali prvu pobjedu u nastavku sezone, i dočekali je tek u srijedu protiv Zadra.
Farmaceuti su pak...opširnije
- 12:22 - Komentari (0) - Isprintaj - #

17.04.2008., četvrtak

Košarka:Nova pojačanja

Da se HKK Čapljina Lasta ozbiljno priprema za doigravanje kojim imaju priliku ostati u elitnom društvu pokazuju i pojačanja koja su došla iz Zrinjskog i Hercegovca.Uprava je iz mostarskog Zrinjskog dovela krilnog igrača Antu Mršića dok je iz Hercegovca stigao treći strijelac lige
Dragan Timotić... opširnije
- 20:14 - Komentari (0) - Isprintaj - #

16.04.2008., srijeda

Bayern po bodove za titulu

Danas će se odigrati preostalih pet susreta 29.kola njemačke Bundes lige.
Vodeći Bayern će gostovati u Frankfurtu gdje će tražiti bodove te povećanje prednosti ispred drugoplasoranog Werdera.
Prva utakmica u Munchenu je završena bez pogodaka,s time da je vratar gostiju Oka Nikolov... opširnije
- 18:04 - Komentari (0) - Isprintaj - #

15.04.2008., utorak

Druga liga FBIH-Jug:Rezultati 20.kola

Prošlog vikenda je odigrano 20.kolo Druge lige FBIH-jug.
Čapljina je upisala 16 pobjedu na teškom gostovanju kod Tomislava,a konačni rezultat je bio 2:1.Čapljinci su i u ovoj utakmici pokazali da su uz Branitelja najkvalitetnija ekipa lige te su tako nastavili stopostotan
učinak u proljetnom... opširnije
- 19:30 - Komentari (0) - Isprintaj - #

13.04.2008., nedjelja

BIH:Povratak Širokog na vrh?

Ovog vikenda se igraju utakmice 23.kola nogometne Premijer lige BIH.Trećoplasirani Široki Brijeg će u nedjelju na Pecari dočekati mostarski Velež te bi pobjedom ponovno mogao zasjesti na čelo ljestvice.Ispred Širokog se nalaze Modriča... opširnije
- 12:39 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Dinamo opet najbolji

Dinamo je treći put zaredom prvak Hrvatske!Soldini dečki su i u Međimurju potvrdili da su daleko najbolja ekipa u HNL-u te su na kraju slavili s 2:1.
"Modri" su poveli već u prvoj minuti,nakon centaršuta Čale na pravom mjestu se našao Davor Vugrinec koji sigurno pogađa.Zbog mokra i sklizka terena Bišćan i Buljat... opširnije
- 12:24 - Komentari (0) - Isprintaj - #

12.04.2008., subota

Nogomet:Tomislav-Čapljina 1:2

Nogometaši Čapljine su ostvarili pobjedu na najtežem gostovanju do kraja prvenstva.Čapljinci su slavili s 2:1 te su tako napravili još
jedan korak prema prvoj ligi.Ovom pobjedom su nastavili pobjednički niz od pet uzastopnih pobjeda u proljetnom dijelu s gol razlikom
16:2.Čapljina će... opširnije
- 21:28 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Nogomet:Najteže gostovanje

Nogometaši Čapljine će u 20.kolu Druge lige FBIH gostovati kod vrlo dobrog Tomislava,a ovo gostovanje će ujedno biti i najteže do kraja sezone.Čapljinci
su drugom dijelu prvenstva sjajni te u četiri proljetna kola imaju isto toliko pobjeda uz gol razliku 14:1.S druge strane,Tomislav se nalazi u gornjem dijelu tablice... opširnije
- 15:26 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Seria A:Milan kod Juvea

Ovoga vikenda na redu je 33. kolo Serie A, nakon kojega bi mnogo toga biti puno jasnije, kako u borbi za naslov, tako i u borbi za preostala dva mjesa koja vode u Ligu prvaka. Već u subotu navečer je na rasporedu sraz dva kluba koja su u posljednja dva desetljeća osvojili većinu naslova prvaka Italije, Juventusa i Milana... opširnije
- 12:50 - Komentari (0) - Isprintaj - #

HNL:Dinamo po potvrdu titule

Hrvatski prvak Dinamo ima priliku i teoretski potvrditi novu titulu,a za to će im biti potreban bod kod budućeg drugoligaša Međimurja.Dinamovci su veliki favoriti,a to potvrđuje i da zagrepčani imaju uvjerljivo najefikasniji napad lige, a Međimurje obranu koja najviše prima.S obje strane ima ozljeđenih igrača,a Čakovčani neće... opširnije
- 12:28 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Rukomet:Čapljina-Bosna LO 33:36

Rukometaši Čapljine su,pomalo očekivano,poraženi od vodeće ekipe na tablici Bosne Lido Osiguranje.Sarajlije su bile veliki favorit u ovoj utakmici,ali čapljinci se nisu predavali te su pružali vrlo dobar otpor.Čapljina je na poluvremenu vodila s 20:19,ali vodstvo ipak nisu uspjeli očuvati.Sve u svemu,gledatelji... opširnije
- 11:32 - Komentari (0) - Isprintaj - #

10.04.2008., četvrtak

Zrinjski razbio Posušje

Nogometaši Zrinjskog su u polufinalu Kupa BIH pod Bijelim Brijegom s 4:0 razbili momčad Posušja te tako osigurali miran uzvrat.Utakmicu je pratilo oko 3 000 gledatelja uključujući i gostujuće navijače koji su
došli u malom broju.Navijači Zrinjskog Ultrasi zbog bojkota i nezadovoljstva nisu davali podršku... opširnije
- 19:47 - Komentari (0) - Isprintaj - #

09.04.2008., srijeda

Barca brani minimalnu prednost

Večeras će se odigrati preostale dvije utakmice četvrfinala Lige prvaka,a Barcelona i Manchester United bi trebali samo potvrditi prednost i iz prve utakmice.Barca je prošli tjedan došla do velike prednosti te su pogodkom Bojana Krkića osigurali miran uzvrat na Camp Nou.
Katalonci se ne nalaze... opširnije
- 19:21 - Komentari (0) - Isprintaj - #

07.04.2008., ponedjeljak

Čapljina:Neuspješan sportski vikend

Ovog vikenda se čapljinski sportski klubovi nisu baš proslavili što se tiče rezultata.Nogometaši su jedini koji su ovog vikenda upisali pobjedu,a slavili su pobjedivši Turbinu iz Jablanice rezultatom 5:1.
Tom pobjedom su napravili još jedan korak prema prvoj ligi iako je jedini pratitelj Branitelj... opširnije
- 19:11 - Komentari (0) - Isprintaj - #

06.04.2008., nedjelja

Rukomet:Borac-Čapljina 40:27

Rukometaši Čapljine su u Banja Luci doživjeli novi poraz,a domaća ekipa je slavila rezultatom 40:27.Čapljinci se nalaze u vrlo teškoj situaciji,a razlog tome je pretposljednja pozicija na tablici koja ih vodi u drugu ligu.
Jedini iza Čapljine je Zrinjski koji je već jednom nogomzagazio u drugu ligu dok je ispred... opširnije
- 18:02 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Košarka:Težak poraz od Igokee

Košarkaši Čapljine nisu uspjeli napraviti iznenađenje u Aleksandrovcu te su doživjeli vrlo težak poraz od Igokee,a konačni rezultat je
glasio 113:60 za domaćine.Igokea jest bila veliki favorit u ovoj utakmici,ali očekivalo se da će čapljinci pružiti dobar otpor što se,nažalost,nije dogodilo.
S obzirom na ovaj poraz...opširnije
- 17:35 - Komentari (0) - Isprintaj - #

GOŠK sve dalje od Premijer lige

Nogometaši GOŠK-a iz Gabele su porazom od Bosne u 20.kolu Prve lige FBIH pokvarili svoje ciljeve o ulasku u Premijer ligu.
Što je još gore za Gabeljane,Zvijezda je na svom terenu pobjedila Bratstvo te tako pobjegla na sedam bodova prednosti.GOŠK je u Visokom izgubio rezultatom 3:2...opširnije
- 17:11 - Komentari (0) - Isprintaj - #

05.04.2008., subota

Nogomet:Nova tri boda

Nogometaši Čapljine su u 19.kolu druge lige FBIH slavili protiv Turbine iz Jablanice.Čapljinci su cijelu utakmicu dominirali i bili bolja momčad te na kraju slavili zasluženim rezultatom 5:1.Čapljina je povela sredinom prvog dijela da bi igrači Turbine nešto kasnije poravnali na 1:1.U zadnjoj minuti prvog poluvremena... opširnije

- 19:12 - Komentari (0) - Isprintaj - #

BIH:Derbi kola

Ovog vikenda će se u Premier ligi BIH odigrati 22.kolo.Najzanimljivija utakmica,ujedno i derbi kola,će biti ona u Modriči gdje će istoimeni domaćin dočekati trenutno prvoplasiranu momčad prvenstva,Široki Brijeg.Širokobriježani imaju dva boda prednosti ispred drugoplasirane Modriče koja je gotovo... opširnije
- 13:26 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Ponovni sudar Arsenala i Liverpoola

Danas će Arsenal i Liverpool odigrati svoj drugi susret u nekoliko dana.Nakon što su u Ligi prvaka odigrali neodlučeno 1:1,ova dva tima će opet odmjeriti snage,a domaćin će opet biti Arsenal.Arsene Wenger je potvrdio kako neće moći računati na Robin van Persiea koji se ozljedio u susretu protiv Liverpoola.Dobra vijest za Wengera je da će za osu utakmicu spreman biti Emmanuel...opširnije
- 12:55 - Komentari (0) - Isprintaj - #

04.04.2008., petak

Košarka:U Aleksandrovac za ostanak

Košarkaši Čapljine će u subotu odigrati posljednju utakmicu ove sezone,a bodove,koji ih mogu ostaviti u ligi,će tražiti u Aleksandrovcu kod Igokee Partizana.Ako Čapljina pobjedi,a Leotar i Zenica Čelik izgube,čapljinci će i bez doigravanja ostati u ligi.Već davno opisani Leotar će gostovati kod Hercegovca...opširnije
- 21:50 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Nogomet:Grude-Čapljina 0:3

Nogometaši Čapljine su upisali nove važne bodove,ovaj put u Grudama.Utakmica je registrirana bez borbe iako se odigralo 85 minuta.Domaći igrači su,nezadovoljni odlukom suca koji je u 85 minuti svirao jedanaesterac za Čapljinu,napustili teren te je utakmica registrirana službenim rezultatom... opširnije
- 19:22 - Komentari (0) - Isprintaj - #

02.04.2008., srijeda

Manchester korak do polufinala

Manchester United je u četvrtfinalu lige prvaka s 2:0 slavio u Rimu kod Rome.Crveni vragovi su do vodstva došli u 39.minuti pogodkom C.Ronalda.
Paul Scholes ubacio je loptu u sredinu kaznenog prostora s desne strane, a Portugalac se u punom trku vinuo u zrak i glavom zakucao loptu u mrežu brazilskog vratara...opširnije
- 19:19 - Komentari (0) - Isprintaj - #