Prvi informativni sportski blog u Čapljini!

Video kutak

06.02.2008., srijeda

Rukomet:Čapljina druga na Kupu Herceg Bosne

Rukometaši Čapljine su porazom u finalu od Izviđača osvojili drugo mjesto na Kupu Herceg Bosne koji se održao u Posušju.U polufinalu su naši rukometaši lako pobjedili niželigaša Međugorje rezultatom 35:18.U drugom polufinalu sastali su se Izviđač iz Ljubuškog i Mostarski Zrinjski.U borbenoj i nervoznoj utakmici Ljubušaci su savladali Mostarce sa 7 golova razlike(32:25).Čapljinci su bolje ušli u finalni susret,vodili su i sa 16:12,a igrali su jednostavan rukomet s odličnom realizacijom.Naši rukometaši su pet minuta prije kraja poluvremena posustali,što su Ljubušaci kaznili i do kraja poravnali rezultat.U nastavku je Izviđač nastavio graditi svoju prednost,dok čapljinski trener Suton nije ništa mijenjao u igri.Ipak,pred sami kraj Suton je zamijenio vratara i zaigrala je čvršća obrana.Brzo su stigli prednost Izviđača i minutu i pol prije kraja bilo je 33:32 za Ljubušake,ali nisu uspjeli realizirati napad za izjednačenje.Nakon toga uslijedila je kontra Izviđača,kojom su otišli na plus dva.Najbolji u ekipi Čapljine je bio Prskalo koji je postigao 8 pogodaka.

Posušje-Gradska sportska dvorana.Gledatelja:200.Finalna utakmica rukometnog Kupa Herceg Bosne.Čapljina-Izviđač 33:36(16:16).Suci:Primorac,Sušić.
Čapljina:Jurković,Đudurović,Sabljić(7),Bartolović,Kolovrat(6),Prskalo(8),Suton(5),Pjevac,Dedić(3),Vegar,Pehar(1),Čuljak(3),Stojić,Kordić.
Trener:Dragan Suton
Izviđač:Đurić,Kvesić,Jurković(2),Ilić(4),Dominiković(8),Ćorić,Bošnjak,Matić,Lučić(1),Boras,Nuić(5),Vegar(2),Tabak(4),Karačić(7).
Trener:Zdenko Grbavac

- 21:28 - Komentari (0) - Isprintaj - #