Prvi informativni sportski blog u Čapljini!

Video kutak

03.02.2008., nedjelja

Košarka:Poraz Čapljine

Košarkaši Čapljine su u 17.kolu lige 13 poraženi od Trebinjskog Leotara rezultatom 72:51.Početak utakmice je bilo vaganje između dvije ekipe pa je prva četvrtina završila vodstvom domaćina od +2. U nastavku se igralo čvrsto sa puno nervoze kod gostiju što su domaćini znali, da iskoriste i povećaju vodstvo na kraju prvog poluvremena. U trećoj četvrtini domaćin se polako odmiče rezultatski što je dalo naslutiti da će utakmicu privesti u svoju korist. Igrači Čapljine su nešto pokušavali brzim akcijama da smanje rezultat, ali nisu uspjeli da to naprave jer su puno grešaka napravili u zadnjem pasu. U zadnjih deset minuta domaćin ima prednost od +13, pa su igrači Čapljine pokušali da stignu rezultat u prve dvije minute nastavka, ali im nije to pošlo za rukom i kući se vraćaju bez bodova.U ekipi Čapljine najbolji je bio Baković sa postignutih 12 koševa i 5 skokova.U redovima Leotara najefikasniji su bili Marković sa 16 koševa i 7 skokova te Vujačić 13 koševa i 2 asistencije.Treba spomenuti da je u dvorani Bregovi u Trebinju atmosfera bila sjajna,a za to su najviše zaslužni čapljinski navijači "Patrioti".
Leotar-Čapljina Lasta 72:51 (19:17; 20:14; 13:8; 20:12).
Trebinje. Dvorana u Bregovima. Gledatelja:1.000.
Suci: Zurapović,Pehar,Ignjatović. Delegat: Matić Toni.
Leotar: Manojlović 11, Setenčić 2, Aleksić, Vujačić 13, Radulović 2, Lagrange 9, Kovačević 8, Radovanović, Marković 16, Skoko, Kordou 11.
Čapljina Lasta: Čolić, Opančar, Menalo 2, Vladović, Pinjuh 11, Ramić 7, Jerkić, Hott 1, Jelčić 1, Baković 12, Dragović 2, Petani 10.

- 13:17 - Komentari (1) - Isprintaj - #