Omladinski pogon NK Sladorana

petak, 30.11.2007.

Kadeti i Juniori

U Nedjelju, 02.12.2007. u 11h odigrati ćemo utakmicu između sebe te poslije sjesti u TV-salu, popričati, našaliti se a sve to uz jedan prigodni domjenak koji će nam organizirati uprava kluba povodom završetka ne baš uspješne polusezone!
Nadam se da vas neću morati dizati iz kreveta!

Juniori: NK Bedem - NK Sladorana 11 - 1

Sramota je dečki moji da su nas se skupila samo 16-torica igrača u obe selekcije! Ja kao trener skidam vam kapu i zahvaljujem što poštujete klub, mene kao trenera i svoje suigrače koji su došli!

- 18:00 - Komentari (8) - Isprintaj - #

petak, 23.11.2007.

Utakmica u Ivankovu, Kadeti i Juniori

Subota, 24.11 gostujemo u Ivankovu. U 10 i 30h je polazak ispred kluba i molim vas da se skupimo i odigramo ovu polusezonu do kraja a u proljeće će mo svakako krenuti malo drugačije i ozbiljnije.

Kadeti igraju u 12h a nakon njih juniori!

- 16:41 - Komentari (1) - Isprintaj - #

subota, 17.11.2007.

Obavijest kadetima i juniorima

U 13-tom kolu regionalne lige Slavonije i Baranje trebali smo u Nedjelju ugostiti ekipu Slavonije iz Ivanovca. Međutim, na njihovu zamolbu (nisu u mogućnosti organizirati dolazak u Nedjelju) kolo je odgođeno a termin odigravanja utakmice bit će dogovoren između klubova, možda čak i poslije zadnjeg kola kojeg igramo u Ivankovu protiv Bedema a ako ne tada onda vjerojatno na proljeće.
To znači da smo za vikend slobodni i da se vidimo drugi tjedan na treninzima koji će biti utorak
srijeda

Izađite van, provedite se i odmorite pa se vidimo drugi tjedan!

Rezultati 11 kola za kadete i juniore

U 11 kolu regionalne lige Slavonije i Baranje ekipa Sladorane gostovala je u Otoku!

Rezultati su sljedeći:

U prvoj utakmici kadeti su rezultatom 4:0 izgubili od domaćina s tim da tijekom cijele utakmice nismo niti jedanput ozbiljnije ugrozili vrata domaćina. Mislim da smo u velikim problemima i da u proljetnom dijelu prvenstva moramo mijenjati dosta toga. Nažalost u ekipi kadeta ovaj put ne mogu istaknuti niti jednog pojedinca.

U utakmici poslije, juniori su također poraženi rezultatom 8:5. Rezultat je skoro rukometni no svakako primiti toliko golova je stvarno puno. Na početku utakmice krenuli smo u formaciji 4-4-2 i u prvih 20 minuta primili 4 komada. Nakon toga smo se vratili klasičnoj formaciji i do kraja poluvremena zabili 3 komada zahvaljujući sposobnosti ponajprije Krsnika koji je zabio 2 komada i izborio jedanesterac kojeg je u gol pretvorio Švabo. U drugo poluvrijeme smo ušli opet po meni neozbiljno i primili još 3 gola a zabili 2, po jedan Krsnik i švabo.

Analizirajući ove dvije utakmice moram reći da su nam to sigurno najlošije partije ovog jesenjeg dijela.

- 15:43 - Komentari (3) - Isprintaj - #

petak, 09.11.2007.

Obavijest katerima i juniorima za nedjeljnju utakmicu

U 11 kolu regionalne lige Slavonije i Baranje gostujemo u Otoku kod istoimene ekipe. Prva utakmica je na rasporedu u 12 i 30h što znači da krećemo ispred kluba u 11h! Očekujem maksimalni angažman na ovoj utakmici i siguran sam da će mo se iz Otoka vratiti sa svih 6 bodova!

10 kolo regionalne lige, kadeti i juniori

U 10 kolu regionalne lige Slavonije i Baranje ugostili smo ekipu NK Tomislava iz Cerne koja je iz Županje otišla kući sa punim plijenom što znači da su uzeli svih 6 bodova.

Kadeti su u jednoj ravnopravnoj i fer utakmici poraženi rezultatom 4:3 iako su u zadnjih 5 minuta imali dvije izrazite prilike koje nisu pretvorili u pogodtke te je na kraju ekipa Tomislava uzela sav tri boda. U utakmici u kojoj su svi odigrali jako dobro moram spomenuti jedno ime. Vučić je definitivno bio naš najjači adut a to je potvrdio sa svojim prvim hat-trikom i ja mu na tome iskreno čestitam! Moram također reći da i na današnjoj utakmici nismo mogli koristiti usluge trojice kadeta a iz kojeg razloga iskreno neznam, vjerojatno oni znaju!

U utakmici poslije sastali su se ekipe juniora gdje je ekipa Tomislava od sučeva zvižduka kontrolirala utakmicu u cijelosti i privela je kraju rezultatom 5:2! Čestitam protivniku na fer i korektnom ponašanju! Svojim dečkima također čestitke jer su dali sve od sebe na ovoj utakmici a drugu stranu medalje će mo rješavati u idućem razdoblju da se nebi više dovodili u situaciju u kojoj smo bili danas.
Strijelci za juniore su bili Lukačević i Jurić!

- 18:47 - Komentari (3) - Isprintaj - #