iće, piće i nogometno otkriće.....

29.03.2007., četvrtak

GOŠK - GOSPIĆ 2-4

U jednoj teškoj utakmici Gospić je potpuno zasluženo pobijedio Gošk-a i tako sačuvao svoju prednost pred Brodosplitom. Na samom početku šok za Gospić !!! Teška ozljeda Brazilca Ricarda nakon jednog duela!!! Vanjski prijelom noge, lokve krvi na terenu. Zbilja ružna scena u Dubrovniku. Ricardo je odmah otpremljen u bolnicu i operiran je. Definitivno je izgubljen za nastavak sezone. RIKI, ŽELIMO TI BRZ I USPJEŠAN OPORAVAK !!! Na poluvremenu je rezultat 2-2. Strijelac oba pogotka je De Barros. U nasatvku Gospić preko Strilića i Simeunovića dolazi do još jedne pobjede u Dubrovniku. s utakmice su izostali Tomičić i slovenac Ibrišimović.

Nakon ove ozljede, pokazala se dobra odluka Gospića da u svojim redovima imaju 5 stranaca bez obzira što nisu svi mogli bit u zapisniku. Sada se u potpunosti otvara mjesto za sve strance.
Gospić je još uvijek jak, najjači u ligi, ali možemo se samo nadati da se izostanak najboljeg obrambenog igrača lige neće osjetiti u redovima Gospića. SRETNO RIKI !!!

GOŠK - GOSPIĆ

Sutra, u četvrtak 29.3. Gospić u Dubrovniku sa početkom u 19.30 igra 20.kolo prvenstva. Što očekivati nakon ove pobjede nad Brodosplitom ?
- 21:09 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Brodosplit - Gospić 1-5

U četvrtfinalu kupa Gospić je ostvario jednu od svojih najvećih pobjeda u povijesti. U Splitu je doslovce pregažen najveći rival Brodosplit. Prvo poluvrijeme Gospić puno bolji, ali vodstvo je samo 1-0, a strijelac Patrik Drndić. Na početku nastavka Brodosplit izjednačuje, ali zatim u sljedećih 10 minuta Gospiću se potpuno zasluženo otvara i postižu 4 pogodka, Drndić, Ibrišimović, a zatim opet dva gola Drndića. Gospić je posljednjih 10 minuta znalački sačuvao svoju veliku prednost. Nakon ovoga vrata kupa su u potpunosti otvorena, ali treba još odraditi uzvratnu utakmicu u Gospiću koja će biti sve osim lagana.
- 20:16 - Komentari (3) - Isprintaj - #

27.03.2007., utorak

Brodosplit - Gospić

Sutra je na rasporedu novi veliki susret sa Brodosplitom. Ovaj put četvrtfinale kupa, ovaj put u Splitu. Ovaj put Gospić vjerojatno ponovno bez Nikole Tomičića, a moguće i bez ozljeđenog Ricarda. Početak susreta je u 19.30 sati. Možemo ponovno očekivati veliku utakmicu i sa pravom s nadat prvoj pobjedi u Splitu protiv Brodosplita koja bi nam potpuno otvorila vrata prvog zaciljanog trofeja ove godine.

Nakon susreta Gospićani putuju u Dubrovnik gdje u četvrtak igraju 20. kolo prvenstva protiv dubrovačkog Goška.
- 18:37 - Komentari (1) - Isprintaj - #

24.03.2007., subota

GOSPIĆ - BRODOSPLIT 2 - 2

Pred 1000 gledatelja, u odličnoj atmosferi, odigran je veliki derbi između Gospića i Brodosplita. Rezultat je svakako zadovoljavajući, iako smo mišljenja da je Gospić bio puno bliže pobjedi. Ovako je Gospić sačuvao veliku prednost od 4 boda i sada sa velikom sigurnosti možemo ustvrditi da ćemo startati sa čelne pozicije u play off-u. Gospić od samog početka utakmice kreće u napad, a prve dvije minute igrači Brodosplita nisu niti osjetili loptu u svojim nogama. Ipak, kao što to obično biva u našim derbijima sa Splićanima gosti nakon jedne kontre pogađaju za vodstvo. Simeunovićeva dijagonala je presječena, Drndić na centru ''mlako'' pokušava zaustaviti Rešetara koji se sjurio prema Knezu i pogađa za vodstvo Brodosplita u 5. minuti. Gospić nastavlja s dominacijom, ali Brodosplit igra odličnu obranu i šansi je jako malo iako je Gospić u tim trenutcima sigurno bio blizu izjednačenja. Nakon neuspjelih pokušaja Gospića, Brodosplit fenomenalnom akcijom izbacuje čitavu obranu Gospića. Banićeva lopta je preletjela cijelu obranu Gospića koja je postavljena prilično naivno i Despotović dobiva loptu na 10-ak metara i fenomenalnim potezom, spretno, ali prije svega sretno vara istrčalog Kneza i donosi Brodosplitu veliku prednost od 2-0 u 17. minuti. U dvorani muk, a slave tek navijači Brodosplita koji su opet došli bodriti svoj klub u prilično lijepom broju. U nastavak Gospić kreće puno odlučnije od Splićana i to će se ubrzo vidjeti na semaforu. U 23. minuti Patrik Drndić iz voleja pogađa jednu poluvisoku loptu sa desne strane gospićkog napada Jukiću pod prečku što ovaj nikako nije mogao obraniti. Jedan od najljepših golova ikad viđenih na našim futsal terenima. Gospić i dalje stišće, publika bodri domaćina, dvorana je svako malo na nogama i bilo je očito da će novi gol uskoro. U tim trenutcima ključnu ulogu je odigrao kapetan Gospića Mario Strilić koji je Gospićanima podigao samopouzdanje, ali i svojim zalaganjem podigao atmosferu među publikom. Dosta prekršaja u tim trenutcima, gosti prilično nervozni. Nakon jednog sudara sa Strilićem Osibov ostaje ležati na podu. Strilić mu prilazi pomoći, ali Osibov ga udara nogom sa poda. Osibov nije kažnjen i to je jedna od rijetkih grešaka sudaca Petira i Pristovnika. U 27. minuti Simeunović se oslobađa svog čuvara i pogađa za izjednačenje. U dvorani ludnica. Gospić je zbilja dobio publiku koja voli futsal. Nakon toga Gospić prepušta malu incijativu gostima, ali igrači Brodosplita nikako nisu uspjeli stvoriti šansu. Vrijedi spomenuti tek jedan odličan pokušaj, danas ponovno odličnog Despotovića, koji se oslobodio čuvara, odlično opalio, ali Knez je još bolje obranio. Gospić se u tim trenutcima oslanja na brzinu Patrika Drndića koji u par navrata opasno ugrožava vrata gostiju. Tada se dogodila i jedna sumnjiva situacija. Vratar Brodosplita Jukić istrčava 15- ak metara za gola na jednu pogrešno dodanu loptu. Sa druge strane Ricardo je prekršajem ometen da bi mogao opaliti loptu na prazna vrata budući da je stigao do lopte prije istrčalog golmana Jukića. Svakako vrijedi pogledati snimku. U posljednjih 5 minuta obje ekipe kreću sa po 5 akumuliranih prekršaja. Gospić je do njih došao na prilično bespotreban način, sa dva prekršaja na centru. Te posljednje minute Gospić se odlučio na čuvanje lopte i odličnoj četvorci Simeunović, Drndić, Ibrišimović i Ricardo gosti ne mogu uzeti loptu zadnje četiri minute.
Kod Brodosplita zbog ozljeda nisu nastupili Brazilci, a Gospić je bio oslabljen neigranjem Tomičića. Slovenac Horvat je ostao na tribinama, a priliku je dobio povratnik De Barros.

IGRAČ UTAKMICE: Zbilja mi se teško odlučiti. Kod Splita odličan ponovno Despotović. U Gospiću odlični Simeunović, Strilić je svojim zalaganjem najzaslužniji za stizanje rezultata, ali ipak ću se odlučiti za mladog vratara Brodosplita Jukića koji je najzaslužniji što je Brodosplit i nakon ovog kola na drugom mjestu

Na kraju kako nezahvaliti odličnoj publici koja je došla u velikom broju i bodrila momčadi, te svakako uveličala spektakl. Suci Petir i Pristovnik su bili na prilično visokoj razini, pokazali da imamo još jedan kvalitetan sudački par i da se na njih može računati kao na ozbiljne suce. Nikakvog domaćinskog navlačenja nije bilo unatoč pritisku domaće publike, a sve moguće greške (njih 2,3) su suđene na štetu Gospića. Ovo je utakmica kojoj se nadam u finalu, utakmica zbog koje se futsal voli !!!

Hvala igračima Brodosplita na još jednoj odličnoj utakmici, te fer i korektnoj igri koju su prikazali u našem gradu. Nadamo se da će te do kraja sezone doći još najmanje 2 puta u naš Gospić

DERBI BEZ NIKOLE TOMIČIĆA!!!

Sa teškom mukom i dubokom žalošću obavještavamo sve navijače HMNK Gospića i futsal zaljubljenike da Nikola Tomičić zbog bolesti neće nastupiti u velikom derbiju u petak. Dogodilo se upravo ono čega se Gospić i najviše pribojavao, ozljeda ili bolest igrača. Tako će u još jednom derbiju Gospić nastupiti u nekomletnom sastavu. Podsjećamo, na derbiju u Zagrebu protiv Uspinjače Gospić je nastupio bez ozljeđenog Ibrišimovića, De Barrosa te suspendiranog kapetana Strilića. Unatoč izostanku najboljeg igrača Gospića ove sezone očekuje se pobjeda!!!
- 13:11 - Komentari (0) - Isprintaj - #

21.03.2007., srijeda

GOSPIĆ - BRODOSPLIT

PETAK!!! SPORTSKA DVORANA U GOSPIĆU!!! 20.30 h !!!

Pred nama je još jedan veliki derbi, vjerojatno i najveći od postanka 1.HMNL. Nikad do sad, na jednom mjestu nije bio takav skup kvalitetnih igrača. Utakmica koja svakako zaslužuje pozornost, utakmica koja je u rangu najboljih europskih susreta!!! Hoćemo li nakon susreta tugovatino, ili se možda veselitiparty? Hoće li biti uzbudljivo i vatreno kao i u jesenskoj utakmiciburninmad ili će to biti dosadna utakmicazijev? Hoće li zabijati domaći igrači hrvatska ili stranci? Tko će lupati glavom u zid headbang, a tko će se smijati nakon utakmicesmijeh?
Naravno da ćemo se nakon susreta veseliti, kako god on završi. Naravno da će biti uzbudljivo. Tko će zabiti? Nije bitno, samo nek se daju golovi. Tko će lupati glavom od zid? Nadam se igrači Brodosplitasmijeh!!!

Pobjednik ovog susreta je najmanje bitan! Neka pobijede gledatelji koji će doći i bodriti svoje voljene klubove, neka pobijede fer i korektna igra, neka pobijedi svaki igrač koji će nastupiti, tj. neka pobijedi naš futsal za kojeg živimo!!! ŽIVIO FUTSAL !!!
- 19:33 - Komentari (3) - Isprintaj - #

19.kolo

Pred nama je na rasporedu 19.kolo. Gospić u Gospiću igra veliki derbi sa Brodosplitom. Početak je u petak 23.03.2007. u 20.30 h. O samom derbiju više sutra.

Vraća se Brazilac!!!

Sredinom ovog tjedna u Hrvatsku se vraća Brazilac Julierme Cosme De Barros. De Barros je posljednjih par utakmica jesenskog dijela, kada je došao u pravu formu, postao lider igre Gospića i od ovog igrača se puno očekuje u nastavku sezone. Do sad je zabio 7 golova u prvenstvu. Pitanje je dali će De Barros igrati protiv Brodosplita. Vjerojatno će struka odlučiti da se malo pričeka sa njegovim ponovnim nastupima za Gospić. Sa ovim igračem, u Gospiću će se nalaziti ukupno 5 stranaca i to će svakako pojačati konkurenciju za utakmice, budući da samo 4 stranca mogu biti u zapisniku za utakmicu.
- 22:15 - Komentari (1) - Isprintaj - #

TJEDAN PRED DERBI

Napokon je došao i taj tjedan. U Gospiću se u petak igra veliki derbi između dva najveća rivala u našem futsalu, Gospića i Brodosplita. Gospić je na tablici prvoplasirani, sa 4 boda prednosti ispred Brodosplita, a s pogledom na preostala tri kola nakon derbija teško je očekivati da Brodosplit može prestići Gospić prije play off-a, ali svakako je ovo utakmica koja nosi veliki poticaj za igrače, ali i futsal gledatelje. Stvar prestiža je pobijediti u derbiju i zbog toga će i jedni i drugi ići 100 na sat. U Gospiću možemo očekivati punu dvoranu, možda i preko 1000 gledatelja i sve je to razlog da i vi, naravno, ako ste futsal zaljubljenik potegnete do Gospića i uživate u ovom spektaklu. U Brodosplitu igra najbolji igrač češke reprezentacije, Rešetar, tamo je odlični Brazilac Clayton. Kako zaboraviti na jednog Jarnija? Tamo su još i lider reprezentacije Despotović, odlični mladi Banić, iskusni Đžafić i Osibov, a sve njihove greške na vratima će ispravljati najbolji mladi golman Europe Jukić. Na drugoj strani, domaća ekipa, naš Gospić sastavljen je od jednako iskusnih igrača. Vrata će čuvat donedavni broj 1 reprezentacije Knez, obranom će upravljat domaći dečko, Marijo Strilić. Za nevjerojatne driblinge i asistencije bit će zaduženi najbolji hrvatski igrač Nikola Tomičić, te slovenska zvijezda, jedan od najboljih igrača Europe, Milivoje Simeunović. Tu su još i uvijek spremni Brazilac Ricardo, Slovenac Ibrišimović, ali i najbolji strijelac Gospića ove sezone Patrik Drndić. Svi ti igrači bi trebali biti dovoljan razlog da u petak budete u Gospiću.

Prilično lijepo, ali i jednako važno za futsal bi bilo kad bi ovaj spektakl pronašao svoje mjesto u medijima što svakako zaslužuje.

- 11:34 - Komentari (5) - Isprintaj - #

16.03.2007., petak

TORCIDA - GOSPIĆ 2 - 3

Gospić je u Splitu ostvario i četrnaestu prvenstvenu pobjedu i tako zadržao prednost pred svojim pratiocima. Gospić je cijelu utakicu dominirao, poveo pogotkom Simeunovića, a vodstvo je zatim povećao Ibrišimović. Ipak, pred sam kraj poluvremena Torcida je smanjila rezultat na 2-1. U nastavku vodstvo povećava Simeunović. Izgledalo je tad da bi se Gospić mogao odvojiti na veću razliku, ali mu to ne uspijeva i Torcida nakon jedne pogreške obrane Gospića dolazi do smanjenja rezultata na 3-2. Rezultat možda sugerira nekakvu veliku napetost u ovom susretu, ali ona je izostala jer je Gospić kontrolirao utakmicu čitavo vrijeme i pobjeda nije dolazila u pitanje u niti jednom trenutku. Igrač utakmice je ponovno fenomenalni Milivoje Simeunović.

Torcida -Gospić 20.00 16.3 PETAK

Večeras je u Splitu, uz susret sa Brodospkitom sljedeće kolo, najvažnija utakmica prije play off-a. Gospić ide u goste opasnoj Torcidi kojoj su ovom prilikom bodovi jako potrebni nebi li se domogla 8. mjesta. Na drugoj strani Gospiću su bodovi jednako potrebni da bi zadržao vodeću poziciju sa pristojnom prednosti. Gospić će nastupit u najboljem sastavu i možemo očekivati spektakularnu utakmicu pred prepunim tribinama

GOSPIĆ - GOŠK 5-1

U osminifinala kupa Gospić je pred tek nešto više od 100 gledatelja slavio protiv Gošk-a rezultatom 5-1. Na poluvrijeme se odlazi sa vodstvom Gospića 1-0, a strijelac je Patrik Drndić. U nastavku Patrik ponovno pogađa i rezultat je 2-0. Nakon toga gošk smanjuje i daje napetost ovom susretu. Ipak, zadnjih 15 minuta Gospić je pokazao igru koju gosti ne mogu pratiti i postavio konačni rezultat nakon dva pogotka Tomičić i jednog Drndića.
U četvrfinalu Gospić se susreće sa Brodosplitom. Prvi susret je najvjerojatnije za točno dva tjedna u Gospiću.
- 19:13 - Komentari (1) - Isprintaj - #

13.03.2007., utorak

OSMINA FINALA KUPA HRVATSKE

U srijedu sa početkom u 17 sati u Gospiću se igra utakmica osminefinala kupa Hrvatske između Gospića i dubrovačkog Goška. Igra se samo jedna utakmica. Pobjednik susreta prolazi u četvrtfinale. U slučaju neriješenog rezultata pristupa se izvođenju sedmeraca. Sretno Gospiću na putu ka osvajanju kupa što je uz prvenstvo i ovogodišnji cilj.

PS. U slučaju pobjede Gospić ide na svog najvećeg rivala i sportskog prijatelja, malonogometnog prvaka iz Splita, Brodosplit. Bude li sreće tu sjajnu ekipu ćemo u Gospiću gledati još 3,4 puta ove sezone !!!
- 13:59 - Komentari (1) - Isprintaj - #

09.03.2007., petak

GOSPIĆ - KIJEVO 6-2

Gospić je pred više od 400 gledatelja svladao Kijevo koje je u Gospić došlo na mali izlet bez prevelike želje, ali i mogućnosti za uspjehom. Oni će svoj put među osam tražiti u sljedeća dva kola na domaćem terenu. Gospić ponovno odlično otvara utakmicu i u 5. minuti domaćina u vodstvo dovodi P.Drndić odličnim pogotkom sa 7,8 metara. U 9. minuti vodstvo povećava najbolji igrač Gospića ove sezone, te prvo ime današnjeg susreta Nikola Tomičić. Tri minute kasnije na njegovu asistenciju zabio je Tomi Horvat koji se polako budi i postaje sve učestalija prijetnja protivničkim golmanima. Pred sam kraj poluvremena, u 18.minuti, Gospić preko svog najboljeg strijelca Patrika Drndića dolazi do 4-0 i s tim rezultatom se odlazi na odmor. Strijelac za 5-0 je Ibrišimović u 24., a za 6-0 pogotkom u 31. minuti zaslužan je Nikola Tomičić. Tada slijedi opuštanje Gospića te gosti preko Jurića i Mijatovića to kažnjavaju i postavljaju konačnih 6-2.

Utakmica i nije bila na nekoj visokoj razini kao ona prošli vikend sa Petrinjčicom. Kijevo je u Gospić stigao bez ikakvog imperativa. Gospić je to lagano i uvjerljivo iskoristio. Lijepo je na terenu bilo vidjeti domaće dečke. Osim kapetana Strilića, priliku su dobili Čuljat i Vukić, te rezervni vratar Bulić posljednjih 5 minuta. Ovako uvjerljiv Gospić, koji igra pod dirigentskom palicom Simeunovića i Tomičića bit će jako teško pobijediti !!!

GOSPIĆ - KIJEVO, PETAK 20.30 h

Ovaj petak pred Gospićem je novo iskušenje. U goste dolazi ekipa koja plovi sredinom tablice i kojoj je cilj plasman među osam najboljih, kninski Kijevo. Gospiću ne bi trebalo izostajat motiva za pobjedu jer prvo mjesto pred play off bi moglo biti odlučujuće za osvajanje titule. Na drugoj strani Kijevu su također bodovi izuzetno bitni, ali mislim da ovo za njih nije utakmica u kojoj se mogu nadati bodovima već bi njih trebali tražiti u sljedećim utakmicama na domaćem terenu. Gospić će nastupiti u najjačem sastavu.

Ovo kolo nudi nam prilično zanimljive parove. Mogu li Sokoli osvojiti prve bodove ove godine? Domaća utakmica protiv također slabašne Croatije je idealna, a vjerojatno i posljednja prilika za to. U goste Mejašima dolazi Gošk i to je vjerojatno jedan od rijetkih parova u kojima se pobjednik može predvidjet. U Splitu se osim tog susreta igra i gradski derbi između dva najmlađa splitska prvoligaša, Inera i Torcide. Torcidi su za plasman među osam bodovi neophodni i bit će zanimljivo vidjeti hoće li iznenadit bolje plasiranog gradskog suparnika. U Petrinji je na rasporedu također uzbudljiva utakmica. Petrinjčica ili Orkan. Poraz bi i jedne i druge doveo u neugodnu situaciju, a Orkan se tome zasigurno nije nadao na početku sezone. U Petrinji su bodove gubili i Uspinjača, i Brodosplit, i Mejaši. Hoće li i Orkan ?
Svakako najuzbudljivija je utakmica je ona u Zagrebu između dva malonogometna diva, zagrebačke Uspinjače i splitskog Brodosplita. Sudar dva najveća hrvatska kluba koji će vjerojatno odrediti tko će krenuti u play off s druge pozicije. Splićani u Zagreb dolaze prilično oslabljeni, ali to je derbi i sve je moguće.

RASPORED SUSRETA:

PETAK 09.03.2007.
PETRINJA u 18,30 sati (Dvorana srednje škole)
1. MNK "PETRINJČICA" : MNK "ORKAN PROFECTUS"

SAMOBOR u 19,30 sati (DVORANA T. BOGOLIN)
2. MNK "SOKOLI" : MNK "CROATIA"

SPLIT u 20.00 sati ()
3. MNK "MEJAŠI INN." : MNK "GOŠK MEACULPA"

GOSPIĆ u 20,30 sati (Gradska športska dvorana)
4. MNK "GOSPIĆ" : MNK "KIJEVO J.S."

SUBOTA 10.03.2007.

ZAGREB u 20,30 sati (DOM SPORTOVA II)
5. MNK "USPINJAČA PL." : MNK "SPLIT BSI"

NEDJELJA 11.03.2007.

SPLIT u 20,00 sati (SC GRIPE-mala dvorana)
6. MNK "INERO" : MNK "TORCIDA CH."

- 19:56 - Komentari (6) - Isprintaj - #

02.03.2007., petak

NIKO KAO NIKE...

Danas smo mogli uživat u još jednoj odličnoj utakmici Gospića, možda čak i najboljoj ove sezone. Krcata dvorana u Petrinji, gledatelja po mojoj slobodnoj procjeni najmanje 400. Atmosfera kakva je i uvijek u Petrinji kad se igra futsal, nabrijana, onakva kakvu igrači najviše i vole. Simeunović ne starta u prvoj četvorci. Ozljedio se na treningu i trener Mijo Rimac je krenuo sa postavom: Knez, Strilić, Ricardo, Tomičić, P. Drndić. Prvih par minuta Petrinjčica bolja, ima par prilika, ali to je bilo sve od njih. Jednu kontru Petrinjčice odlično čita Simeunović i prosljeđuje loptu do Tomičića, koji pogađa za 1-0. Tada Petrinjčica potpuno posustaje i do kraja susreta se ne vraća. Do 10. minute je već 2-0. Strijelac je Patrik Drndić, a asistent fenomenalni Milivoje Simeunović. Čovjek je genijalac. Svaka ti čast Mile !!! Nakon toga Gospić stvara šanse, ali jedan nespretan prekršaj na rubu šesterca kažnjava Lovreković i rezultat je 2-1. Ipak, Petrinjčica se niti nakon toga nije mogla vratit u utakmicu. Par minuta prije kraja poluvremena Ricardo povećava na 3-1. U drugom poluvremenu Gospić kreće odlično i u prvih 7,8 minuta radi odlučujuću prednost. Nikola Tomičić uzima jednu loptu, istrčava kontru i gura kroz noge nemoćnog Papeša. Sljedeći pogodak je djelo Ricarda koji koristi još jednu nevjerojatnu loptu Milivoje Simeunovića. Nakon toga Gospić igra za publiku. Puno trke, akcija, driblinga, prilika, a na sreću Petrinjčice i promašaja. Promašivali su Horvat dva puta u čistim situacijama, jednom Krstanović, jednom Čuljat... Posljednjih pet minuta Gospić se totalno opušta i dvije minute prije kraja Petrinjčica smanjuje do rezultata 5-3. Gospić je pod pritiskom 6.-og prekršaja, ali pobjeda ne dolazi u pitanje. Konačan rezultat svojim prvim pogotkom za Gospić postavlja Čuljat.

Želio bi čestitati cijeloj momčadi i zahvaliti im na još jednoj fenomenalnoj utakmici. Dali sam više zadivljen Simeunovićevim asistencijama, Nikinim driblinzima i njegovom zalaganju, brzini Drndića, borbenosti Strilića ili mirnoći Ricarda i Ibrišimovića. Naravno, Knezove obrane ne treba niti spominjat.

IGRAČ UTAKMICE: Nikola Tomičić

Ovo je ono što volim u futsalu. Kombinacija trke, borbenosti, čvrstine, driblinga, asistencija i učikovitosti. Zar to nije ''moderan'' futsal ili se varam?

GOSPIĆ U PETRINJI

Naši reprezentativci Hrvatske i Slovenije će zbog izostanka sportske sreće izostat sa Eura u Portugalu. Veseli činjenica da je P.Drndić bio najbolji naš reprezentativac, Simeunović slovenski, a Ibrišimović najbolji slovenski strijelac na kvalifikacijskom turniru.
Sutra je na rasporedu nastavak prvenstva, a Gospić putuje u Petrinju po pobjedu protiv Petrinjčice. Utakmica je na rasporedu u 18.30 h.
- 13:13 - Komentari (5) - Isprintaj - #