iće, piće i nogometno otkriće.....

09.03.2007., petak

GOSPIĆ - KIJEVO 6-2

Gospić je pred više od 400 gledatelja svladao Kijevo koje je u Gospić došlo na mali izlet bez prevelike želje, ali i mogućnosti za uspjehom. Oni će svoj put među osam tražiti u sljedeća dva kola na domaćem terenu. Gospić ponovno odlično otvara utakmicu i u 5. minuti domaćina u vodstvo dovodi P.Drndić odličnim pogotkom sa 7,8 metara. U 9. minuti vodstvo povećava najbolji igrač Gospića ove sezone, te prvo ime današnjeg susreta Nikola Tomičić. Tri minute kasnije na njegovu asistenciju zabio je Tomi Horvat koji se polako budi i postaje sve učestalija prijetnja protivničkim golmanima. Pred sam kraj poluvremena, u 18.minuti, Gospić preko svog najboljeg strijelca Patrika Drndića dolazi do 4-0 i s tim rezultatom se odlazi na odmor. Strijelac za 5-0 je Ibrišimović u 24., a za 6-0 pogotkom u 31. minuti zaslužan je Nikola Tomičić. Tada slijedi opuštanje Gospića te gosti preko Jurića i Mijatovića to kažnjavaju i postavljaju konačnih 6-2.

Utakmica i nije bila na nekoj visokoj razini kao ona prošli vikend sa Petrinjčicom. Kijevo je u Gospić stigao bez ikakvog imperativa. Gospić je to lagano i uvjerljivo iskoristio. Lijepo je na terenu bilo vidjeti domaće dečke. Osim kapetana Strilića, priliku su dobili Čuljat i Vukić, te rezervni vratar Bulić posljednjih 5 minuta. Ovako uvjerljiv Gospić, koji igra pod dirigentskom palicom Simeunovića i Tomičića bit će jako teško pobijediti !!!