Mlade nade

četvrtak, 16.12.2010.

Zimski malonogometni kup Osijeka - Zimko

Photobucket
Foto : B.Mr

ČETVRTAK 16.12.2010

1V 18.00-18.30 FERIVI ŠPORT - NOVA OSJEČKA PRIČA
2V18.35-19.05 EZOP-LINGUA - VATROGASCI OSIJEK
3V19.10-19.40 ŠPORTSKI OBJEKTI - LEŽAJ COMMERCE
4S19.45-20.15 KENTA COMMERCE - MURSA V.B.K.
5S20.20-20.50 BORBAŠ SECURITY- GRAĐEVINSKI FAKULTET OSIJEK
6S20.55-21.25 GENERAL VON BECKERS- CB TWINS BRIJEST
7S21.30-22.00 NK LASLOVO 91- CB TANGO UGLJEŠ

PETAK 17.12.2010

1V18.00-18.30 BATERIJE V.B.K-JOHN DEERE
2V18.35-19.05 TIHALJINA- NK VALPOVO
3V19.10-19.40 ST.PATRICK PUB-BOSCH SERVIS RUDEC
4S19.45-20.15 CB GEM ČEPIN-GABARIT
5S20.20-20.50 SKRIPTA CANON-DAROSY
6S20.55-21.25 LOVAČKI ROG-HOK OSIJEK-PETAR PAN
7S21.30-22.00 TAXI CAMMEO-MASSA

SUBOTA,18.12.2010

1V18.00-18.30 SAMBA PIZZ.LIPOV HLAD- SAPONIA
2V18.35-19.05 SARVAŠ-AMEBA 79
3S19.10-19.40 SAPONIA-ADOC.TRAD-VUK.COM
4S19.45-20.15 LEGIJA-SOCIJALNA EKIPA
5S20.20-20.50 KALAICA COMPANY-PAPAYO CAFFE
6S20.55-21.25 CONSULO-CB VIS
7S21.30-22.00 VITEZ UNITED-SLONJA D.O.O.

Photobucket
Foto : B.Mr


PONEDJELJAK, 20.12.2010

1V18.00-18.30 STARA MOŠA-EUROHERC-DRAGO BEND
2V18.35-19.05 BSK BIJELO BRDO-HVIDRA
3S19.10-19.40 OSIJEK 031-FOLDING
4S19.45-20.15 BRICK - ING-HDZ MLADEŽ
5S20.20-20.50 ZEMLJOMJERNIK-PRIMERA
6S20.55-21.25 MURSA V.B.K.-BORBAŠ SECURITY
7S21.30-22.00 AUTODIJELOVI GAS-KENTA COMMERCE

UTORAK, 21.12.2010

1K17.25-17.55 FURIJA-KDK
2V18.00-18.30 ZUIIO KLAS- TELEKOM CONSULO
3V18.35-19.05 BORBAŠ SECURITY-BALAST
4V19.10-19.40 JOHN DEERE-NOVA OSJEČ.PRIČA
5S19.45-20.15 CB TWINS BRIJEST-NK LASLOVO 91
6S20.20-20.50 JUG 2-GEN. VON BECKERS
7S20.55-21.25 GABARIT-SKRIPTA CANON
8S21.30-22.00 CB 5 GRAVIA-CB GEM ČEPIN

SRIJEDA, 22.12.2010.

1K17.25-17.55 ZERO DGO-EKIPA ZA OČEVID
2V18.00-18.30 BATERIJE V.B.K.-FERIVI ŠPORT
3V18.35-19.05 VATROGASCI OSIJEK-LEŽAJ COMMERCE
4V19.10-19.40 EZOP-LINGUA-ŠPORTSKI OBJEKTI
5S19.45-20.15 PETAR PAN-MASSA
6S20.20-20.50 LOVAČKI ROG-TAXI CAMMEO
7S20.55-21.25 ADOC.TR-VUK.COMP.-SOCIJALNA EKIPA
8S21.30-22.00 SAPONIA-LEGIJA

Photobucket
Foto : B.Mr

ČETVRTAK, 23.12.2010

1V17.25-17.55 NK VALPOVO-BOSCH SERVIS RUDEC
2V18.00-18.30 TIHALJINA-ST.PATRICK PUB
3V18.35-19.05 SAPONIA-AMEBA 79
4V19.10-19.40 SAMBA PIZZ.LIP.HLAD-SARVAŠ
5S19.45-20.15 PAPAYO CAFFE-CB VIS
6S20.20-20.50 KALAICA COMPANY-CONSULO
7S20.55-21.25 SLONJA D.O.O.-OSIJEK 031
8S21.30-22.00 RIVER PLATA-VITEZ UNITED

NEDJELJA, 26.12.2010

1P09.15-09.45 TENJSKI MALIŠANI-CB TANGO
2P09.50-10.20 CB 5 GRAVIA-BONACA
3P10.25-10.55 RETFALA 97-BENZ.POST.TIFON
4PO11.00-11.30 NK ELEKTRA-CB 5 GRAVIA
5PO11.35-12.05 OSIJEK 2001-OLIMPIJA 2001
6K12.10-12-40 TIHALJINA-BILIĆ ERIĆ
7K12.45-13.15 BOSUTSKO-UDVDR ERDUT
8K13.20-13.50 LEGE DGO-METALAC
9K13.55-14.25 CB 5 GRAVIA-MIKI MAUS
10K14.30-15.00 NK ČEPIN-NOVA OSJEČ.PRIČA

Photobucket
Foto : B.Mr

1 V 16.50-17.20 DRAGO BEND - HVIDRA
2 V 17.25-17.55 STARA MOŠA-EUROH. - BSK BIJELO BRDO
3 V 18.00-18.30 BALAST ZUIIO - KLAS
4 S 18.35-19.05 HDZ MLADEŽ - ZEMLJOMJERNIK
5 S 19.10-19.40 EL MAGICO BRICK – ING
6 S 19.45-20.15 BORBAŠ SECURITY - AUTODIJELOVI GAS
7 S 20.20-20.50 GRAĐEVIN.FAKULTET - MURSA V.B.K.
8. S 20.55-21.25 NK LASLOVO 91 - JUG 2
9. S 21.30-22.00 CB TANGO UGLJEŠ - CB TWINS BRIJEST

PONEDJELJAK, 27.12.2010

1 P 09.15-09.45 TIHALJINA - UNITED
2 P 09.50-10.20 RETFALA OSIJEK - MURSA
3 PO 10.25-10.55 ČEPINSKE NADE - FERIVI ŠPORT
4 PO 11.00-11.30 CB 5 GRAVIA -OSIJEK 2001
5 K 11.35-12.05 TEHNO-ELEKTRO D.O.O. - BONACA
6 K 12.10-12-40 2 PROMILA - IZR.KLJUČ. SREĆKO
7 K 12.45-13.15 NK OSIJEK - FURIJA
8 K 13.20-13.50 NARODNE NOVINE - ZERO DGO
9 K 13.55-14.25 FIXOVI SINOVI - TIHALJINA

1 V 17.25-17.55 TELEKOM CONSULO - BORBAŠ SECURITY
2 V 18.00-18.30 FERIVI ŠPORT - JOHN DEERE
3 V 18.35-19.05 NOVA OSJEČKA PRIČA - BATERIJE V.B.K.
4 V 19.10-19.40 ŠPORTSKI OBJEKTI - VATROGASCI OSIJEK
5 S 19.45-20.15 SKRIPTA CANON - CB 5 GRAVIA
6 S 20.20-20.50 DAROSY - GABARIT
7 S 20.55-21.25 TAXI CAMMEO - PETAR PAN
8 S 21.30-22.00 MASSA LOVAČKI ROG-HOK OSIJEK

UTORAK, 28.12.2010

1 P 09.15-09.45 ASKOS D.O.O. ČEPIN - MNK MOŠA
2 P 09.50-10.20 BIKE SPORT - AUTO SERVIS BEČKA
3 P 10.25-10.55 CB TANGO - BONACA
4 PO 11.00-11.30 OLIMPIJA 2001 - ČEPINSKE NADE
5 PO 11.35-12.05 VIŠNJA - NK ELEKTRA
6 K 12.10-12-40 MJENJAČNICA GELO - BOSUTSKO
7 K 12.45-13.15 BOŽJE OVČICE - LEGE DGO
8 K 13.20-13.50 SIGURNOST - CB 5 GRAVIA
9 K 13.55-14.25 TENJE - NK ČEPIN
10 K 14.30-15.00 BONACA - IZR.KLJUČ.SREĆKO

1 V 17.25-17.55 LEŽAJ COMMERCE - EZOP – LINGUA
2 V 18.00-18.30 ST.PATRICK PUB - NK VALPOVO
3 V 18.35-19.05 BOSCH SERVIS RUDEC - TIHALJINA
4 S 19.10-19.40 LEGIJA ADO TRAD-VUK COMP
5 S 19.45-20.15 SOCIJALNA EKIPA - SAPONIA
6 S 20.20-20.50 CONSULO - PAPAYO CAFFE
7 S 20.55-21.25 CB VIS - KALAICA COMPANY
8 S 21.30-22.00 OSIJEK 031 - RIVER PLATA

Photobucket
Foto : B.Mr

SRIJEDA, 29.12.2010

1 P 09.15-09.45 TENJSKI MALIŠANI - CB 5 GRAVIA
2 P 09.50-10.20 BZP TIFON - UNITED
3 P 10.25-10.55 RETFALA 97 - TIHALJINA
4 P 11.00-11.30 MURSA - MNK MOŠA
5 PO 11.35-12.05 OSIJEK 2001 - VIŠNJA
6 PO 12.10-12-40 ČEPINSKE NADE - CB 5 GRAVIA
7 K 12.45-13.15 TEHNO-ELEKTRO D.O.O. - 2 PROMILA
8 K 13.20-13.50 KDK - NK OSIJEK
9 K 13.55-14.25 EKIPA ZA OČEVID - NARODNE NOVINE
10 K 14.30-15.00 BILIĆ ERIĆ - FIXOVI SINOVI
11 K 15.05-15.35 UDVDR ERDUT - MJENJAČNICA GELO

1 V 17.00-17.30 SARVAŠ - SAPONIA
2 V 17.35-18.05 AMEBA 79 - SAMBA PIZZ.LIP.HLAD
3 V 18.10-18.40 BSK BIJELO BRDO - DRAGO BEND
4 V 18.45-19.15 HVIDRA STARA MOŠA-EUROH.
5 S 19.20-19.50 FOLDING - SLONJA D.O.O.
6 S 19.55-20.25 ZEMLJOMJERNIK - EL MAGICO
7 S 20.30-21.00 PRIMERA - HDZ MLADEŽ
8 S 21.05-21.35 AUTODIJELOVI GAS - GRAĐEVIN.FAKULTET
9. S 21.40-22.10 KENTA COMMERCE - BORBAŠ SECURITY

ČETVRTAK, 30.12.2010

1 P 09.15-09.45 RETFALA OSIJEK -ASKOS D.O.O. ČEPIN
2 P 09.50-10.20 CB ACADEMY - BIKE SPORT
3 P 10.25-10.55 CB 5 GRAVIA - CB TANGO
4 PO 11.00-11.30 FERIVI ŠPORT - OLIMPIJA 2001
5 PO 11.35-12.05 VIŠNJA - ČEPINSKE NADE
6 K 12.10-12-40 METALAC - BOŽJE OVČICE
7 K 12.45-13.15 MIKI MAUS - SIGURNOST OSIJEK
8 K 13.20-13.50 NOVA OSJEČKA PRIČA - TENJA
9 K 13.55-14.25 2 PROMILA - BONACA
10 K 14.30-15.00 IZR.KLJUČ.SREĆKO - TEHNO-ELEKTRO D.O.

1 V 18.00-18.30 A1 - 4.3
2 V 18.35-19.05 F2 - E2
3 S 19.10-19.40 JUG 2 - CB TANGO UGLJEŠ
4 S 19.45-20.15 GEN. VON BECKERS - NK LASLOVO 91
5 S 20.20.20.50 CB 5 GRAVIA - DAROSY
6 S 20.55-21.25 CB GEM ČEPIN - SKRIPTA CANON
7 S 21.30-22.00 RIVER PLATA - FOLDING

NEDJELJA, 02.01.2011

1 P 09.15-09.45 BONACA - TENJSKI MALIŠANI
2 P 09.50-10.20 TIHALJINA - BZP TIFON
3 P 10.25-10.55 UNITED - RETFALA 97
4 PO 11.00-11.30 CB 5 GRAVIA - FERIVI ŠPORT
5 PO 11.35-12.05 NK ELEKTRA - OSIJEK 2001
6 K 12.10-12-40 A1 - H2
7 K 12.45-13.15 B1 - G2
8 K 13.20-13.50 C1 - F2

14 V 18.00-18.30 B1 - D2
15 V 18.35-19.05 C1 - 2.3
16 S 19.10-19.40 VITEZ UNITED - OSIJEK 031
17 S 19.45-20.15 EL MAGICO - PRIMERA
18 S 20.20-20.50 BRICK – ING ZEMLJOMJERNIK
19 S 20.55-21.25 GRAĐEVIN.FAKULTET - KENTA COMMERCE
20 S 21.30-22.00 MURSA V.B.K. - AUTODIJELOVI GAS

Photobucket
Foto : B.Mr

PONEDJELJAK, 03.01.2011

1 P 09.15-09.45 ASKOS D.O.O. - ČEPIN MURSA
2 P 09.50-10.20 MNK MOŠA - RETFALA OSIJEK
3 P 10.25-10.55 AUTO SERVIS BEČKA - CB ACADEMY
4 PO 11.00-11.30 ČEPINSKE NADE - NK ELEKTRA
5 PO 11.35-12.05 FERIVI ŠPORT - VIŠNJA
6 PO 12.10-12-40 OLIMPIJA 2001 - CB 5 GRAVIA
7 K 12.45-13.15 D1 - E2
8 K 13.20-13.50 E1 - A2

8 K 18.00-18.30 F1 - B2
9 V 18.35-19.05 D1 - 1.3
10 V 19.10-19.40 A2 - B2
11 S 19.45-20.15 CB TANGO UGLJEŠ - GEN.VON BECKERS
12 S 20.20-20.50 CB TWINS BRIJEST - JUG 2
13 S 20.55-21.25 DAROSY - CB GEM ČEPIN
14. S 21.30-22.00 GABARIT - CB 5 GRAVIA

UTORAK, 04.01.2011

1 P 09.15-09.45 A1 - D2
2 P 09.50-10.20 B1 - C2
3 PO 10.25-10.55 VIŠNJA - OLIMPIJA 2001
4 PO 11.00-11.30 NK ELEKTRA - FERIVI ŠPORT
5 PO 11.35-12.05 OSIJEK 2001 - ČEPINSKE NADE
6 K 12.10-12-40 G1 - C2

1 K 18.00-18.30 H1 - D2
2 V 18.35-19.05 E1 - C2
3. V 19.10-19.40 F1 - 3.3
4. S 19.45-20.15 A1 - H2
5 S 20.20-20.50 B1 - G2
6 S 20.55-21.25 C1 - F2
7 S 21.30-22.00 D1 - E2

SRIJEDA, 05.01.2011

1 P 09.15-09.45 C1 - B2
2 PO 09.50-10.20 FERIVI ŠPORT - OSIJEK 2001
3 PO 10.25-10.55 OLIMPIJA 2001 - NK ELEKTRA
4 PO 11.00-11.30 CB 5 GRAVIA - VIŠNJA
5 K 11.35-12.05

1. K 18.00-18.30
2. V 18.35-19.05
3. V 19.10-19.40
4 S 19.45-20.15 E1 - D2
5 S 20.20-20.50 F1 - C2
6 S 20.55-21,25 G1 - B2
7 S 21.30-22.00 H1 - A2

Photobucket
Foto : B.Mr

ČETVRTAK, 06.01.2011

1 PO 17.25-17.55 ˝
2 P 18.00-18.35 D1 A2
3 K 18.40-19.10
4 K 19.15-19.45
5 V 19.50-20.20
6 V 20.25-20.55
7 S 21.00-21.30
8 S 21.35-22.05

PETAK, 07.01.2011

1 PO 17.00-17.30
2 P 18.00-18.30
3 P 18.35.19.05
4 K 19.10-19.40
5 K 19.45-20.15
6 V 20.20-20.50
7 V 20.55-21.25
8 S 21.30-22.00
9 S 22.05-22.35

SUBOTA, 08.01.2011

1 PO 18.00-18.30
2 P 18.35-19.05
3 K 19.10-19.40
4 V 19.45-20.15
5 S 20.20-20.50
6 S 20.55-21.25

Photobucket
Foto : B.Mr

NEDJELJA, 09.01.2011

1 PO 18.00-18.30 F
2 P 18.35-19.05 F
3 K 19.10-19.40 F
4 S 19.45-20.15
5 V 20.20-20.50 F
6 S 20.55-21.30 F


Photobucket
Foto : B.Mr

16.12.2010. u 10:04 • 0 KomentaraPrint#

<< Arhiva >>

< prosinac, 2010 >
P U S Č P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Studeni 2011 (4)
Listopad 2011 (27)
Rujan 2011 (27)
Kolovoz 2011 (24)
Srpanj 2011 (10)
Lipanj 2011 (22)
Svibanj 2011 (15)
Travanj 2011 (24)
Ožujak 2011 (27)
Veljača 2011 (20)
Siječanj 2011 (18)
Prosinac 2010 (17)
Studeni 2010 (9)
Listopad 2010 (17)
Rujan 2010 (13)
Kolovoz 2010 (11)
Srpanj 2010 (4)
Lipanj 2010 (19)
Svibanj 2010 (15)
Travanj 2010 (11)
Ožujak 2010 (7)
Veljača 2010 (6)
Siječanj 2010 (31)
Prosinac 2009 (31)
Studeni 2009 (32)
Listopad 2009 (38)
Rujan 2009 (28)
Kolovoz 2009 (16)
Srpanj 2009 (14)
Lipanj 2009 (23)
Svibanj 2009 (18)
Travanj 2009 (21)
Ožujak 2009 (15)
Veljača 2009 (7)
Siječanj 2009 (8)
Prosinac 2008 (9)

Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
OYO.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv


Komentari da/ne?

Opis bloga

Uvjeti korištenja

Svi sadržaji i slike objavljeni na ovim stranicama zaštićeni su copyrightom. Zabranjeno je uzimanje i korištenje sadržaja bez prethodne dozvole autora.




Svaštara o nogometu!

Novo : http://daltoni-osbloghr.blogspot.com/



Osijek, Croatia Weather Forecast





daltoni@net.hr

Foto Daltoni




Sign by Danasoft - Get Your Free Sign






Linkovi

Dnevnik.hr
Video news portal Nove TV

Blog.hr
Blog servis



Free Counter
Free Counter

thumbuphrvatska Customized Soccer Jersey - ImageChef.com


height="38" width="41" id="EXim" alt="eXTReMe Tracker" />





Myspace Smileys






hrvatska thumbup

Geo Visitors Map





CASINOSWISS, CASINO, Football manager 2010, English Harbour Casino, KENO



free counters
Free counters