Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/daltoni-os

Marketing

Zimski malonogometni kup Osijeka - Zimko

Photobucket
Foto : B.Mr

ČETVRTAK 16.12.2010

1V 18.00-18.30 FERIVI ŠPORT - NOVA OSJEČKA PRIČA
2V18.35-19.05 EZOP-LINGUA - VATROGASCI OSIJEK
3V19.10-19.40 ŠPORTSKI OBJEKTI - LEŽAJ COMMERCE
4S19.45-20.15 KENTA COMMERCE - MURSA V.B.K.
5S20.20-20.50 BORBAŠ SECURITY- GRAĐEVINSKI FAKULTET OSIJEK
6S20.55-21.25 GENERAL VON BECKERS- CB TWINS BRIJEST
7S21.30-22.00 NK LASLOVO 91- CB TANGO UGLJEŠ

PETAK 17.12.2010

1V18.00-18.30 BATERIJE V.B.K-JOHN DEERE
2V18.35-19.05 TIHALJINA- NK VALPOVO
3V19.10-19.40 ST.PATRICK PUB-BOSCH SERVIS RUDEC
4S19.45-20.15 CB GEM ČEPIN-GABARIT
5S20.20-20.50 SKRIPTA CANON-DAROSY
6S20.55-21.25 LOVAČKI ROG-HOK OSIJEK-PETAR PAN
7S21.30-22.00 TAXI CAMMEO-MASSA

SUBOTA,18.12.2010

1V18.00-18.30 SAMBA PIZZ.LIPOV HLAD- SAPONIA
2V18.35-19.05 SARVAŠ-AMEBA 79
3S19.10-19.40 SAPONIA-ADOC.TRAD-VUK.COM
4S19.45-20.15 LEGIJA-SOCIJALNA EKIPA
5S20.20-20.50 KALAICA COMPANY-PAPAYO CAFFE
6S20.55-21.25 CONSULO-CB VIS
7S21.30-22.00 VITEZ UNITED-SLONJA D.O.O.

Photobucket
Foto : B.Mr


PONEDJELJAK, 20.12.2010

1V18.00-18.30 STARA MOŠA-EUROHERC-DRAGO BEND
2V18.35-19.05 BSK BIJELO BRDO-HVIDRA
3S19.10-19.40 OSIJEK 031-FOLDING
4S19.45-20.15 BRICK - ING-HDZ MLADEŽ
5S20.20-20.50 ZEMLJOMJERNIK-PRIMERA
6S20.55-21.25 MURSA V.B.K.-BORBAŠ SECURITY
7S21.30-22.00 AUTODIJELOVI GAS-KENTA COMMERCE

UTORAK, 21.12.2010

1K17.25-17.55 FURIJA-KDK
2V18.00-18.30 ZUIIO KLAS- TELEKOM CONSULO
3V18.35-19.05 BORBAŠ SECURITY-BALAST
4V19.10-19.40 JOHN DEERE-NOVA OSJEČ.PRIČA
5S19.45-20.15 CB TWINS BRIJEST-NK LASLOVO 91
6S20.20-20.50 JUG 2-GEN. VON BECKERS
7S20.55-21.25 GABARIT-SKRIPTA CANON
8S21.30-22.00 CB 5 GRAVIA-CB GEM ČEPIN

SRIJEDA, 22.12.2010.

1K17.25-17.55 ZERO DGO-EKIPA ZA OČEVID
2V18.00-18.30 BATERIJE V.B.K.-FERIVI ŠPORT
3V18.35-19.05 VATROGASCI OSIJEK-LEŽAJ COMMERCE
4V19.10-19.40 EZOP-LINGUA-ŠPORTSKI OBJEKTI
5S19.45-20.15 PETAR PAN-MASSA
6S20.20-20.50 LOVAČKI ROG-TAXI CAMMEO
7S20.55-21.25 ADOC.TR-VUK.COMP.-SOCIJALNA EKIPA
8S21.30-22.00 SAPONIA-LEGIJA

Photobucket
Foto : B.Mr

ČETVRTAK, 23.12.2010

1V17.25-17.55 NK VALPOVO-BOSCH SERVIS RUDEC
2V18.00-18.30 TIHALJINA-ST.PATRICK PUB
3V18.35-19.05 SAPONIA-AMEBA 79
4V19.10-19.40 SAMBA PIZZ.LIP.HLAD-SARVAŠ
5S19.45-20.15 PAPAYO CAFFE-CB VIS
6S20.20-20.50 KALAICA COMPANY-CONSULO
7S20.55-21.25 SLONJA D.O.O.-OSIJEK 031
8S21.30-22.00 RIVER PLATA-VITEZ UNITED

NEDJELJA, 26.12.2010

1P09.15-09.45 TENJSKI MALIŠANI-CB TANGO
2P09.50-10.20 CB 5 GRAVIA-BONACA
3P10.25-10.55 RETFALA 97-BENZ.POST.TIFON
4PO11.00-11.30 NK ELEKTRA-CB 5 GRAVIA
5PO11.35-12.05 OSIJEK 2001-OLIMPIJA 2001
6K12.10-12-40 TIHALJINA-BILIĆ ERIĆ
7K12.45-13.15 BOSUTSKO-UDVDR ERDUT
8K13.20-13.50 LEGE DGO-METALAC
9K13.55-14.25 CB 5 GRAVIA-MIKI MAUS
10K14.30-15.00 NK ČEPIN-NOVA OSJEČ.PRIČA

Photobucket
Foto : B.Mr

1 V 16.50-17.20 DRAGO BEND - HVIDRA
2 V 17.25-17.55 STARA MOŠA-EUROH. - BSK BIJELO BRDO
3 V 18.00-18.30 BALAST ZUIIO - KLAS
4 S 18.35-19.05 HDZ MLADEŽ - ZEMLJOMJERNIK
5 S 19.10-19.40 EL MAGICO BRICK – ING
6 S 19.45-20.15 BORBAŠ SECURITY - AUTODIJELOVI GAS
7 S 20.20-20.50 GRAĐEVIN.FAKULTET - MURSA V.B.K.
8. S 20.55-21.25 NK LASLOVO 91 - JUG 2
9. S 21.30-22.00 CB TANGO UGLJEŠ - CB TWINS BRIJEST

PONEDJELJAK, 27.12.2010

1 P 09.15-09.45 TIHALJINA - UNITED
2 P 09.50-10.20 RETFALA OSIJEK - MURSA
3 PO 10.25-10.55 ČEPINSKE NADE - FERIVI ŠPORT
4 PO 11.00-11.30 CB 5 GRAVIA -OSIJEK 2001
5 K 11.35-12.05 TEHNO-ELEKTRO D.O.O. - BONACA
6 K 12.10-12-40 2 PROMILA - IZR.KLJUČ. SREĆKO
7 K 12.45-13.15 NK OSIJEK - FURIJA
8 K 13.20-13.50 NARODNE NOVINE - ZERO DGO
9 K 13.55-14.25 FIXOVI SINOVI - TIHALJINA

1 V 17.25-17.55 TELEKOM CONSULO - BORBAŠ SECURITY
2 V 18.00-18.30 FERIVI ŠPORT - JOHN DEERE
3 V 18.35-19.05 NOVA OSJEČKA PRIČA - BATERIJE V.B.K.
4 V 19.10-19.40 ŠPORTSKI OBJEKTI - VATROGASCI OSIJEK
5 S 19.45-20.15 SKRIPTA CANON - CB 5 GRAVIA
6 S 20.20-20.50 DAROSY - GABARIT
7 S 20.55-21.25 TAXI CAMMEO - PETAR PAN
8 S 21.30-22.00 MASSA LOVAČKI ROG-HOK OSIJEK

UTORAK, 28.12.2010

1 P 09.15-09.45 ASKOS D.O.O. ČEPIN - MNK MOŠA
2 P 09.50-10.20 BIKE SPORT - AUTO SERVIS BEČKA
3 P 10.25-10.55 CB TANGO - BONACA
4 PO 11.00-11.30 OLIMPIJA 2001 - ČEPINSKE NADE
5 PO 11.35-12.05 VIŠNJA - NK ELEKTRA
6 K 12.10-12-40 MJENJAČNICA GELO - BOSUTSKO
7 K 12.45-13.15 BOŽJE OVČICE - LEGE DGO
8 K 13.20-13.50 SIGURNOST - CB 5 GRAVIA
9 K 13.55-14.25 TENJE - NK ČEPIN
10 K 14.30-15.00 BONACA - IZR.KLJUČ.SREĆKO

1 V 17.25-17.55 LEŽAJ COMMERCE - EZOP – LINGUA
2 V 18.00-18.30 ST.PATRICK PUB - NK VALPOVO
3 V 18.35-19.05 BOSCH SERVIS RUDEC - TIHALJINA
4 S 19.10-19.40 LEGIJA ADO TRAD-VUK COMP
5 S 19.45-20.15 SOCIJALNA EKIPA - SAPONIA
6 S 20.20-20.50 CONSULO - PAPAYO CAFFE
7 S 20.55-21.25 CB VIS - KALAICA COMPANY
8 S 21.30-22.00 OSIJEK 031 - RIVER PLATA

Photobucket
Foto : B.Mr

SRIJEDA, 29.12.2010

1 P 09.15-09.45 TENJSKI MALIŠANI - CB 5 GRAVIA
2 P 09.50-10.20 BZP TIFON - UNITED
3 P 10.25-10.55 RETFALA 97 - TIHALJINA
4 P 11.00-11.30 MURSA - MNK MOŠA
5 PO 11.35-12.05 OSIJEK 2001 - VIŠNJA
6 PO 12.10-12-40 ČEPINSKE NADE - CB 5 GRAVIA
7 K 12.45-13.15 TEHNO-ELEKTRO D.O.O. - 2 PROMILA
8 K 13.20-13.50 KDK - NK OSIJEK
9 K 13.55-14.25 EKIPA ZA OČEVID - NARODNE NOVINE
10 K 14.30-15.00 BILIĆ ERIĆ - FIXOVI SINOVI
11 K 15.05-15.35 UDVDR ERDUT - MJENJAČNICA GELO

1 V 17.00-17.30 SARVAŠ - SAPONIA
2 V 17.35-18.05 AMEBA 79 - SAMBA PIZZ.LIP.HLAD
3 V 18.10-18.40 BSK BIJELO BRDO - DRAGO BEND
4 V 18.45-19.15 HVIDRA STARA MOŠA-EUROH.
5 S 19.20-19.50 FOLDING - SLONJA D.O.O.
6 S 19.55-20.25 ZEMLJOMJERNIK - EL MAGICO
7 S 20.30-21.00 PRIMERA - HDZ MLADEŽ
8 S 21.05-21.35 AUTODIJELOVI GAS - GRAĐEVIN.FAKULTET
9. S 21.40-22.10 KENTA COMMERCE - BORBAŠ SECURITY

ČETVRTAK, 30.12.2010

1 P 09.15-09.45 RETFALA OSIJEK -ASKOS D.O.O. ČEPIN
2 P 09.50-10.20 CB ACADEMY - BIKE SPORT
3 P 10.25-10.55 CB 5 GRAVIA - CB TANGO
4 PO 11.00-11.30 FERIVI ŠPORT - OLIMPIJA 2001
5 PO 11.35-12.05 VIŠNJA - ČEPINSKE NADE
6 K 12.10-12-40 METALAC - BOŽJE OVČICE
7 K 12.45-13.15 MIKI MAUS - SIGURNOST OSIJEK
8 K 13.20-13.50 NOVA OSJEČKA PRIČA - TENJA
9 K 13.55-14.25 2 PROMILA - BONACA
10 K 14.30-15.00 IZR.KLJUČ.SREĆKO - TEHNO-ELEKTRO D.O.

1 V 18.00-18.30 A1 - 4.3
2 V 18.35-19.05 F2 - E2
3 S 19.10-19.40 JUG 2 - CB TANGO UGLJEŠ
4 S 19.45-20.15 GEN. VON BECKERS - NK LASLOVO 91
5 S 20.20.20.50 CB 5 GRAVIA - DAROSY
6 S 20.55-21.25 CB GEM ČEPIN - SKRIPTA CANON
7 S 21.30-22.00 RIVER PLATA - FOLDING

NEDJELJA, 02.01.2011

1 P 09.15-09.45 BONACA - TENJSKI MALIŠANI
2 P 09.50-10.20 TIHALJINA - BZP TIFON
3 P 10.25-10.55 UNITED - RETFALA 97
4 PO 11.00-11.30 CB 5 GRAVIA - FERIVI ŠPORT
5 PO 11.35-12.05 NK ELEKTRA - OSIJEK 2001
6 K 12.10-12-40 A1 - H2
7 K 12.45-13.15 B1 - G2
8 K 13.20-13.50 C1 - F2

14 V 18.00-18.30 B1 - D2
15 V 18.35-19.05 C1 - 2.3
16 S 19.10-19.40 VITEZ UNITED - OSIJEK 031
17 S 19.45-20.15 EL MAGICO - PRIMERA
18 S 20.20-20.50 BRICK – ING ZEMLJOMJERNIK
19 S 20.55-21.25 GRAĐEVIN.FAKULTET - KENTA COMMERCE
20 S 21.30-22.00 MURSA V.B.K. - AUTODIJELOVI GAS

Photobucket
Foto : B.Mr

PONEDJELJAK, 03.01.2011

1 P 09.15-09.45 ASKOS D.O.O. - ČEPIN MURSA
2 P 09.50-10.20 MNK MOŠA - RETFALA OSIJEK
3 P 10.25-10.55 AUTO SERVIS BEČKA - CB ACADEMY
4 PO 11.00-11.30 ČEPINSKE NADE - NK ELEKTRA
5 PO 11.35-12.05 FERIVI ŠPORT - VIŠNJA
6 PO 12.10-12-40 OLIMPIJA 2001 - CB 5 GRAVIA
7 K 12.45-13.15 D1 - E2
8 K 13.20-13.50 E1 - A2

8 K 18.00-18.30 F1 - B2
9 V 18.35-19.05 D1 - 1.3
10 V 19.10-19.40 A2 - B2
11 S 19.45-20.15 CB TANGO UGLJEŠ - GEN.VON BECKERS
12 S 20.20-20.50 CB TWINS BRIJEST - JUG 2
13 S 20.55-21.25 DAROSY - CB GEM ČEPIN
14. S 21.30-22.00 GABARIT - CB 5 GRAVIA

UTORAK, 04.01.2011

1 P 09.15-09.45 A1 - D2
2 P 09.50-10.20 B1 - C2
3 PO 10.25-10.55 VIŠNJA - OLIMPIJA 2001
4 PO 11.00-11.30 NK ELEKTRA - FERIVI ŠPORT
5 PO 11.35-12.05 OSIJEK 2001 - ČEPINSKE NADE
6 K 12.10-12-40 G1 - C2

1 K 18.00-18.30 H1 - D2
2 V 18.35-19.05 E1 - C2
3. V 19.10-19.40 F1 - 3.3
4. S 19.45-20.15 A1 - H2
5 S 20.20-20.50 B1 - G2
6 S 20.55-21.25 C1 - F2
7 S 21.30-22.00 D1 - E2

SRIJEDA, 05.01.2011

1 P 09.15-09.45 C1 - B2
2 PO 09.50-10.20 FERIVI ŠPORT - OSIJEK 2001
3 PO 10.25-10.55 OLIMPIJA 2001 - NK ELEKTRA
4 PO 11.00-11.30 CB 5 GRAVIA - VIŠNJA
5 K 11.35-12.05

1. K 18.00-18.30
2. V 18.35-19.05
3. V 19.10-19.40
4 S 19.45-20.15 E1 - D2
5 S 20.20-20.50 F1 - C2
6 S 20.55-21,25 G1 - B2
7 S 21.30-22.00 H1 - A2

Photobucket
Foto : B.Mr

ČETVRTAK, 06.01.2011

1 PO 17.25-17.55 ˝
2 P 18.00-18.35 D1 A2
3 K 18.40-19.10
4 K 19.15-19.45
5 V 19.50-20.20
6 V 20.25-20.55
7 S 21.00-21.30
8 S 21.35-22.05

PETAK, 07.01.2011

1 PO 17.00-17.30
2 P 18.00-18.30
3 P 18.35.19.05
4 K 19.10-19.40
5 K 19.45-20.15
6 V 20.20-20.50
7 V 20.55-21.25
8 S 21.30-22.00
9 S 22.05-22.35

SUBOTA, 08.01.2011

1 PO 18.00-18.30
2 P 18.35-19.05
3 K 19.10-19.40
4 V 19.45-20.15
5 S 20.20-20.50
6 S 20.55-21.25

Photobucket
Foto : B.Mr

NEDJELJA, 09.01.2011

1 PO 18.00-18.30 F
2 P 18.35-19.05 F
3 K 19.10-19.40 F
4 S 19.45-20.15
5 V 20.20-20.50 F
6 S 20.55-21.30 F


Photobucket
Foto : B.Mr



Post je objavljen 16.12.2010. u 10:04 sati.