Ho- ho -ho....

12.12.2006.

Prije nego što se bacim u ralje krkljanca koji vlada u ovo (tj. za jedno sat i nešto sitno) doba na ulazu u Metropolu da se malo javim.

Nekako, uopće nemam osjećaj da su blagdani taako blizu. Bome ni djeca koju uvjeravam da što upecaju ovaj tjedan - to je više-manje gotovo za ovo polugodište. A njima jadnima ništa jasno...

Naravno, tako se ponašaju i svi na poslu, pa ne mogu reći da su me ove godine naši izvođači i podizvođači zatrpali nekim bajnim poklonima. Na kraju to završi na:

- nekoliko razglednica s logom firme i nerazumljivim škrabotinama kao potpisima (obično nemam pojma tko su ti dotični na potpisima)

- nekoliko razglednica s logom firme i finim potpisom (to su dobre sekreterice!)

- bila je jedne godine i jedna obavijest (čini mi se mail-om) kako nisu slali čestitke nego uplatili na neki humanitarni račum (nekako sam bila skeptična prema tom mail-u. Ne da nešto očekujem, ali su mi bili sumljivi..)

- nekoliko kalendara različitih veličina, s groznim slikama i logom firme uštampanim na dnu (ne bih stavila ni u vlastiti zahod)

- nekoliko rokovnika, što boljih što lošijih (valjda kako tko procjeni koliko sam im važna u poslovnom životu)

- najbolji su oni što dođu s kutijom i obilaze naše sobe i iz džepa vade upaljače i iz kutijice kemijske s logom svoje firme

- tu i tamo uleti neka vrećica puna drangulija tipa set za grickanje noktiju, čudne kutijice za kojem ne znam za što služe, vadičep (dajte mi flašu, imam već tri - četiri vadičepa!!)

- e da, imam i kolekciju kišobrana s logom firmi (nažalost, ti kišobrani ne prežive drugo otvaranje. jedan takav "poslovni" mi je krepao usred Firence kad sam ga prvi put otvorila u hotelskoj sobi!!).

I šta reći na kraju? Zvučim vam kao neka velika faca čim dobivam ovakve "skupe" i "važne" poklone???

A ja bih bila sretna (no dobro, kad bi netko imao sluha i kupio neki fini parfem, ne bih se uopće ljutila) da mi netko donese neku dobru čokoladu, griotte ili nešto sl.

Hvala na pažnji....

<< Arhiva >>