NK DRAGANIĆ

ponedjeljak, 29.09.2008.

Pobjeda Draganića na gostovanju

Cetingrad - Draganić 2:4 (1:0)
CETINGRAD- Igralište NK Cetingrad. Sudac: Damir Brcković (Duga Resa). Pomoćnici: Adrijano Delač (Karlovac) i Miroslav Fudurić (Duga Resa). Delegat: Dragutin Župančić (Karlovac). Strijelci: 1:0 Katić (42), 1:1 Z. Vrđuka (57), 1:2 Puškarić (64), 2:2 Šušnjar (71); 2:3 Šebečić (79), 2:4 Domjančić (86).
CETINGRAD: Ž. Medved, Rendulić (80. D. Medved), Jurčević, T. Medved, Živčić, Štefanac, G. Golek (80. K. Plivelić), Z. Medved, Kučinić, Katić, Šušnjar.
DRAGANIĆ: Lugar, Krlin, M. Vrđuka, Golub, Jakšić, Z. Vrđuka, Pahanić (89. Malezija), Sila, Grdiša (46. Podvorac, 73. Domjančić), Šebečić, Puškarić.

Momčad Draganića konačno je upisala drugu pobjedu u ovogodišnjoj sezoni. Nakon uvodne pobjede u prvom kolu nad Dugom Resom, Draganić je pobijedio u susretu 6. kola u Cetingradu protiv istoimenog domaćina, rezultatom 4-2.
Početak susreta nije dao navijestiti konačan, pozitivan rezultat za momčad iz Draganića. Domaćini su imali nekoliko prilika i poluprilika, te su svoju bolju igru kapitalizirali vodstvom u 42. minuti preko Katića. Uz to domaćini su se u prvom poluvremenu žalili na nedosuđeni jedanaesterac.
Draganić je u prvom poluvremenu prijetio tek na mahove, te stvorio nekoliko poluprilika. Izjednačenje je uslijedilo u drugom poluvremenu nakon slobodnog udarca kojeg je u 57. minuti izveo Zdravko Vrđuka. Pogotku je kumovala i nespretne reakcije domaćeg vratara. Preokret gostiju i vodstvo od 2-1 donio je Puškarić u 64. minuti, svojim prvijencem u ovoj sezoni. Nakon vodstava momčad iz Draganića se povukla i prepustila inicijativu domaćinu, koji je to iskoristio i došao do izjednačenja u 71. minuti golom Šušnjare. Poslije izjednačenja domaćini su imali još nekoliko šansi koje je uspio neutralizirati gostujući vratar Lugar. Novo vodstvo gostiju uslijedilo je nakon odlično odmjerenog udarca Šebečića u 79. minuti. Konačnu potvrdu gostujuće pobjede donio je Danijel Domjančić pri samom kraju susreta. Pogotku je prethodio kontranapad gostiju i jedanaesterac nad Puškarićem. Iako je domaći vratar uspio obraniti kazneni udarac Zdravka Vrđuke, na odbijenu loptu natrčao je Danijel Domjančić i pospremio je u mrežu domaćina.

Nadamo se da će ova gostujuća pobjda biti poticajna za igrače Draganića i da će ponovno razveselit svoje navijače u idućem kolu u kojem će ugostiti momčad Mrežnice.

| 22:37 | Komentiraj (1) | Print this! | #

Rezultati 6. kola Prve županijske nogometne lige

Jučer su odigrane utakmice 6. kola Prve županijske nogometne lige.

"Mrežnica" - "Croatia 78" 1:1,
"Mladost" Zagorje Ogulinsko - "Vojnić 95" 4:1.

radio-mrežnica.hr

| 19:32 | Komentiraj (0) | Print this! | #

nedjelja, 21.09.2008.

Seniori poraženi

-Seniori su danas na svojem terenu poraženi od Ozlja.Igra nije bila baš neka al su se stvarale šanse i na kraju nakon kornera protivnik glavom pogađe za 1:0.
Po lošem vremenu jedno 150-200 ljudi došlo je gledati nogometaše.Kad uzmete da je na utakmicu Dinamo-Hajduk došlo 6000 ljudi ovo je odlično hehehe.

Mlađi pioniri i pioniri igrali su protiv oštarija.Mlađi su pobjedili sa 6:0 a stariji 4:2.Trenutno jedna od mlađih ekipa drži vodeću poziciju na tablici.

| 20:44 | Komentiraj (1) | Print this! | #

subota, 20.09.2008.

Poraz

Juniori su danas na gostovanju u Malom Erjavcu izgubili sa 2:0.

Igra je krenula agresivno sa naše strane,znali smo da su oni bolji na ljestvici ali da su igrački ispod nas.
Mi smo držali ritam igre,sve dok nije napravljen prvi korner.Protivnik je izveo korner na kratko te je igračkojije primio loptu iz okreta centrirao našto je Lučić postavil nogu i odbio loptu u gol.

U nastavku dominiramo igrom i stvaramo prigode koje naše špice Marko i Silvio nevjerojatno fulaju,praktički nemoguće za profulat.Sudio je Perak i znali smo da ćeto biti protiv nas.Malo nas je i sreća napustila,imali smo 4-5 gredi i 2 stative.
Onda je došao taj trenutak kada smo POKRADENI.Slobodni udarac na lijevoj strani,pripremim loptu,i kad su svi očekivali centaršut,opalio sam po golu,i golman je skočio za loptom u prve rašlje,naskočio je na Davida i sudac sudi faul u napadu a golčina ko,ajd ne iz lige prvaka ali kupa UEFA (HEHEHE),stvarno golčina majstorska.Negodovali smo do kraja,ali smo i napadali ko luđaći,nisu mogli disati.
A onda 5 min prije kraja David nisku loptu glavom vraća golmanu koju je protivnik presjekao i poentirao.Golman je imao 3-4 sjajne obrane s kojima nas je izvukao,ali to su bile jedine protivničke šanse.

| 19:31 | Komentiraj (0) | Print this! | #

četvrtak, 18.09.2008.

Rezultati,tablica igrači

U nedjeljnjem nadmetanu seniora postignuti su sljedeći rezultati:

-Slunj-Duga Resa 2:1,Dobra (SP)-Mostanje ALL 1:0,Oštarije-Kupa 0:3,VRLOVKA-DRAGANIĆ 0:0,Zrinski Ozalj-Croatia 78 1:1,Cetingrad-Vojnić 95 2:2 i Mrežnica-Mladost OZ 4:2.
Slunjani su na svom terenu pobjedili goste iz Duge Rese,derbi u Malom Erjavcu između Zrinskog Ozlja i Croatije 78 završio je bez pobjednika a Draganić je osvojio bod kod lidera u Kamanju.

U nedjelju se sastaju:
-Mladost ZO-Slunj,Vojnić 95-Mrežnica,Croatia 78-Cetingrad,DRAGANIĆ-ZRINSKI OZALJ,Kupa-Vrlovka,Mostanje ALL-Oštarije i Duga Resa DobraSP.

VRLOVKA-DRAGANIĆ 0:0 (0:0)
KAMANJE igralište Vrlovke.Sudac Nedeljko Stojaković,pomoćnici Neno Tonković i Vladimir Rutnik.

VRLOVKA:Janjac,Brčina,Mateševac,Vuljanić,Gregorac,Priselac,Čulig,T. Žokvić,Štajcer,Sušilović,Tomašić

DRAGANIĆ:Lugar,Krlin (od 84. Golub),M. Vrđuka,Damir Domjančić,Jakšić,Z Vrđuka,A. Malezija,Sila (od 60. Čupor),Podvorac,Šebečić,Puškarić.

NAJBOLJI STRIJELCI:4gola-D.Grdić (Slunj)...2gola-Zdravko Vrđuka,

Draganićki pioniri pobjedom 10:1 osigurali su si mjesto u vrhu i trenutno drže vodeću poziciju na ljestvici.

Juniorski rezultati

Mostanje ALL-Dobra SP 0:7,Kupa-Oštarije 0:3,DRAGANIĆ-VRLOVKA 6:0,
Vojnić 95-Cetingrad 1:2 i Mladost OZ-Mrežnica 2:2.Slobodni su biliSlunji Zrinski Ozalj.
Za juniore su igrali:Mario Cabor,David Gašpić,Robert Bujan,Antonio Bujan,Petar Biličić,Zvonimir Horvatić,Alen Lučić,Danijel Mišković,Tomislav Horvat,Silvio Malezija,Marko Ivandić.Nastupili su još i:Marko Sodić,Domagoj Ivandić,Karlo Prstac,Josip popić.

| 10:16 | Komentiraj (2) | Print this! | #

subota, 13.09.2008.

Visoke pobjede mlađih uzrasta-masakar

-Danas se utakmica odigrala ujutro.Razlog,dečki iz kamanja imaju neku feštu pa su nas tražili dal bi mogli igrat u jutro.
-Dobro je to i ispalo ako uzmemo u obzir dane vina,pa su neki dugo u noć bili vani 6 komada u mreži,odlično smo igrali.

-Počeli smo utakmicu bez trojce i vodili smo igru,sve do kraja prvog poluvremena.Kojih 15-ak min prije kraja naš najbolji strijelac Marko Ivandić-Arki zabija prvi,2 min poslje drugi i na samom kraju treći gol.

-Drugo poluvreme smo počeli istim tempom i Arki zabija četvrti.Trener ga vadi na polovici poluvremena iz igre.Marko sodić zabija za 5:0 a ja 10 min pred kraj za 6:0.Protivnik je bio nemoćan:)

-Mlađi pioniri su u Nedjelju u gostvovanju kod Mostanja pobjedili protivnika sa visokih 5:0 a pioniri sa isto visokih 10:1.Sjajan vikend za mlađe uzraste,

-Seniori su također odličnom igrom,kod protivnika iz Kamanja osigurali bod.Treneri su postavili odličnu ekipu.

-Utakmica je počela agresibno i jedna i druga momčad napadale su protivnika.Nakon 10-ak minuta naši igrači preuzimaju kontrolu i dominiraju 10-15 minuta.Zatim protivnik imaigru 15-ak minuta.Igralo se na periode u kojima je jedna ekipa dominirala.Bilo je prilika i na jednoj i na drugoj strani ali su vratari bili izuzetno raspoloženi pa je susret završio bez pogodaka,što je za nas odlično.

Sakupilo se oko 20-30 Draganićaka koji su bodrili svoju ekipu.

| 12:10 | Komentiraj (3) | Print this! | #

srijeda, 10.09.2008.

REZULTATI

-U trećem kolu Prve županijske nogometne lige Vrlovkaiz Kamanja je osvojila vrijednu pobjedu u Žakanju i takoostala jedina neporaženamomčad.

Prva liga,seniori,3.kolo:

Mrežnica-Slunj 2:1,Mladost (ZO)-Cetingrad 2:3,Vojnić 95-Zrinski Ozalj 0:4,Croatia 78-Vrlovka 0:1,DRAGANIĆ-OŠTARIJE 1:1,Kupa_Dobra (SP) 1:2 i Mostanje ALL-Duga Resa 2:3.

Juniori 3.kolo:

Slunj-Mrežnica 5:2,Cetingrad-Mladost(ZO) 2:3,Zrinski Ozalj-Vojnić 95 3:0,OŠTARIJE -DRAGANIĆ 2:1.

Loši rezultati

-Juniori su igrali u gostima kod Oštarija,koja je nažalost završila negativnim rezultatom.
-Početak utakmice je bio sjajan.Rani pogodak Marka Ivandića,u drugoj minuti doveo nas je u vodstvo.Sljedećih 15-ak minuta dominirali smo igrom.Oko polovice prvog poluvremena protivnik uzima inijacitivu u svoje ruke i počine voditi igru.
-U drugom poluvremenu trener vrši neke zamjene da bi poboljšao igru,ali to ne utječe na rezultat.U zadnjih 20-ak minuta utakmice,protivnik totalno dominira terenom te nakon slobodnog udarca postiže pogodak.Pred sam kraj utakmice protivnički igrač sjajnim volejem pogađa Dodotove rašlje,te prelaze u vodstvo.Golman Dodo sjajnim obranama spašava da poraz ne postane katastrofa.Od ostalih igrača nitko se nije istaknuo.
-Do kraja nažalost nije bilo promjena,te je ovo drugi uzastopni poraz juniora u prvenstvu.
-Od zanimljivosti još izdvajam da su ostavili Miškeca u oštarijama pa su ga prikrpali k nama pa smo se tiskali do doma,he,he

-Mlađi pioniri i pioniri igrali su kod kuće i zabilježili polovičan uspjeh.
-Mlađi pioniri se nisu uspjeli kompletno skupit te su sa sedmoricom igrača doživjeli poraz od 4:1,a stariji pioniri su pobjedili 2:0.

-Seniori su na svojem terenu pred oko 200-tinjak gledatelja odigrali neodlučeno sa protivnikom iz Oštarija.Igralo se većinom oko sredine igrališta s tek kojom akcijom.Protivnik je prvi zatresao mrežu ali je gol poništen zbog udarca prema golu iz indirektnog udarca.
-Pred kraj prvog poluvremena Podvorac zabija vodeći pogodak.

-U drugom poluvremenu igra se razbuktala.Protivnik je izjednačio nakon 20-25 min igre u drugom poluvremenu te nakon nesuđenog jedanejsterca za domaće Želimir Gaćak dobiva ceveni karton zbog svađe sa sudcem.Uspjeli smo parirati sa desetoricom te smo stvorili i neke šanse.
-Do kraja je ostalo 1:1

-Nakon dugo vremena ponovo su se okupili navijači "Tarantule" koji su svojim navijanjem pomogli igračima.

| 20:55 | Komentiraj (2) | Print this! | #