NK DRAGANIĆ

petak, 31.10.2008.

Juniori pobjedili Slunj 2:1

Juniori su sa 2:1 pobjedili domaćina.Poveli smo pogodkom Silvja Malezije u prvom poluvremenu.Vanjski felš uz malu pomoć vjetra i lopta je završila iza vratara.Drugi gol sam postigao ja iz slobodnog udarca u suprotne rašlje.Na početku drugog poluvremena primili smo gol kada je protivniči igrač nadskočio obranu i glavom poentirao.Igra se razbuktalai počeli supadati kartoni.Te je 10-akmin prije kraja David kao zadnji oborio protivnika i dobio direktni crveni karton.Srećaunesrećije to što je protivnik tada udario Davida te je i on isključen iz igre.Do kraja nije bilo promjena osim što se zadnjih 5 min igralo pred našim golom.Sudac je imao par očitih pogrešaka,ali...
U Slunj smo došli bez Alena,Zvoneta,Perota,Vedrana,Cabora i Luke.Igrali su Dodo,Pišće,Miškec,Toni,Robi,Tomba,Silvio,Arki,Šoki,David,Popić,te je drugo poluvreme umjesto Pišćeta ušao Beni.

| 21:44 | Komentiraj (1) | Print this! | #

ponedjeljak, 27.10.2008.

1. I 2. ŽNL REZULTATI

Karlovac - Ovog vikenda igrani su susreti 10. kola Prve i Druge županijske nogometne lige....

U jučer odigranim utakmicama 10. kola Prve županijske nogometne lige postignuti su sljedeći rezultati:

Draganić - Vojnić '95 4:2 (2:0)
DRAGANIĆI - Igralište NK Draganić. Sudac: Tomislav Lukšić (Gradići). Pomoćnici: Josip Piličić (Velika Mlaka) i Petar Bilić (Velika Gorica). Delegat: Stjepan Štefanac (Duga Resa). Strijelci: 1:0 Podvorac (38 - 11m), 2:0 Gaćak (44), 2:1 S. Matijević (60), 3:1 Podvorac (74 - 11m), 3:2 S. Matijević (76), 4:2 Podvorac (87).
DRAGANIĆ: Bahorić, Gačak, M. Vrđuka (66. Krlin), Golub, Jakšić, Z. Vrđuka, Pahanić (66. Lukšić), Sila, Podvorac (88. S. Malezija), Šebečić, Dan. Domjančić (71. A. Malezija).
VOJNIĆ '95: Gavrić, Matić (46. Dal. Relja), Jakara, Dar. Relja (73. Jurić), Stanić, M. Klasan, Josipović (81. Matošević), D. Matijević, Seferagić, D. Klasan (46. Pabić), T. Klasan (46. S. Matijević).

U 9. kolu 1.ŽNL-e momčad Draganića na domaćem je terenu svladala momčad Vojnića, rezultatom 4-2.

Početak susreta protekao je u obostranom ispitivanju snaga, te čvrstoj igri uglavom na sredini terena, bez pravih prigoda na obje strane. U tom razdoblju, gosti su bili za nijansu bolji, imali blagi posjed lopet, ali bez prave opasnosti po gol domaćina, na kojem je u ovom susretu zbog ozljede Luke Lugara bio Zrinko Bahorić.

Najvažnije stvari dogodile su se pred kraj prvog poluvremena. U 38. minuti nakon ubačaja Danijela Domjančića, dosuđen je prekršaj nad Miroslavom Podvorcem i 11-esterac za domaćina, kojeg je on sam i sigurno realizirao, te doveo domaćina u vodstvo od 1-0.
Dok se očekivao kraj poluvremena, domaćin je povećao vodstvo. U 44. minuti nespretnost domaće obrane iskoristio je Želimir Gačak, te poentirao za 2-0.

Početak drugog poluvremena obilježio je promašaj Ivana Šebečića, koji se našao oči u oči sa gostujućim vratarom Gavrićem,ali nije uspio povećati vodstvo domaćina. Nakon tog promašaja, Draganić je stao i prepustio inicijativu gostima. Igra se preselila pred gol domaćina, što je i rezultiralo pogotkom gostiju u 60. minuti. Domaća obrana nije reagirala na brzi ubačaj sa strane, te je S. Matijević smanjio vodstvo domaćina na 2-1,te utakmicu doveo u neizvjestnost.

Pogodak gostiju, malo je razbudio domaćina koji je uspio stabilizirati svoje redove, te povremeno zaprijetiti na gostujući gol. Nakon jednog od takvih napada u 74. minuti, Zdravko Vrđuka iz blizine tuče glavom, ali je igrač gostiju rukom spriječio pogodak, te je dosuđen novi 11-erac za domaćina. Ponovno je izvođač bio Podvorac, te je još jednom sigurno realizirao najstrožu kaznu i doveo domaćina u vodstvo do 3-1. No, to vodstvo je bilo kratkog vijeka.

U 76. minuti S. Matijević ponovno koristi konfuznost u domaćoj obrani, te udarcem iz blizine smanjuje rezultat na 3-2. Do kraja susreta gosti su pokušali doći do izjednačenja, no domaća obrana odolila je svim iskušenjima.

Konačna potvrda pobjede draganića uslijelila je u 87- minuti. Podvorac je odlićno pobjegao domaćoj obrani, te rutinerski pospremio loptu iza leđa vratara Gavrića, za svoj treći pogodak i pobjedu domaćina 4-2.
Susret je odlično vodila sudačka trojka iz Zagrebačkog podsaveza Lukšić, Piličić, Bilić, na čije suđenja gotovo da i nije bilo prigovora.

Ovom, četvrtom uzastupnom pobjedom momčad Drganića plasirala se u sam vrh prvenstvene ljestvice, te se nalazi na odličnom trećem mjestu, sa 4 boda zaostaka za prvoplasiranom Vrlovkom .

Do kraja jesenskog dijela prvenstva ostala su još 4 kola. U idućem kolu koje je na rasporedu u nedjelju 26.10. momčad Draganića će gostovati, u Brihovu kod momačadi Croatia 78', što će ujedno biti jedan od derbija kola, koji će uz susret vodećih Slunja i Vrlovke krojiti vrh prvenstve ljestvice. Nadam se da će ove pobjede biti poticaj za igrače da i dalje nastave , sa pozitivnim rezultatima, ali i poziv navijačima Draganića da u što većem broju krenu na gostovanje u nedjelju, te svojim bodrenjem, podrže svoje ljubimce.

| 19:05 | Komentiraj (0) | Print this! | #

ponedjeljak, 20.10.2008.

9. kola Prve županijske nogometne lige

U utakmicama 9. kola Prve županijske nogometne lige postignuti su sljedeći rezultati:

SERIJA POBJEDA

Seniori suu nedjelju ostvarili 4 pobjedu 4:2 na domaćemterenu protiv vojnića.
Poveli smo iz penala na Podvorcu kojeg je sam i realizirao.Pele je povećao na 2:0.Jbg drugo poluvremenisam gledal KRLE DAJ NAPIŠI

Al kolko znam falilo je dosta igrača pa su pozvana 3 juniora,nismo imali ni golmana koji je slomio prst.
Bitno da su pobjede upisane u nedjelju u Žakanje na gostovanje kod Croatie.

| 11:56 | Komentiraj (0) | Print this! | #

subota, 18.10.2008.

Gadan poraz

Jebiga, juniori su doživjeli težak poraz na gostovanju u Vojniću.
Izgubili smo 5:0. Dodo je popil 2 komada kroz ruke,a
napadači nisu mogli zabit, nismo stvorili ni jednu pravu priliku. Vrhunac je bil kad je Dodo otišal sa utakmice tj. trener ga je potjeral jer je izjavil da neće branit.Onda je Toni stal na gol, ali...bez rukavica i popil još 3 komada.Falilo nam je 7 igrača pa su igrali i pioniri koji su se pokazali.

| 18:09 | Komentiraj (0) | Print this! | #

ponedjeljak, 13.10.2008.

Rezultati 8.kola Prve županijske nogometne lige

U jučerašnjim susretima 8. kola Prve županijske nogometne lige potignuti su sljedeći rezultati:

Rezultati 7.kola Prve županijske nogometne lige

KARLOVAC - Jučer su odigrani susreti 7. kola Prve županijske nogometne lige. Postignuti su sljedeći rezultati:

PANE NA OPERACISKOM STOLU

-Naš legendarni trener golmana PANE danas u ponedjeljak ide pod nož.
hehehehe.
Ima problema sa srcem kolko sam skužil pa da ga malo poprave da se bu još bolje bacal na treningu.

JUNIORI
-Juniori su u subotu gostovali u Zvečaju kod Mrežnice.Mrežnica drži začelje tablice ali bi pobjedom protiv nas skočila ispred.Zato smo se mi potrudili i napunili im mrežu sa 6 komada.Dodo je odmah na početku utakmice obranio penal kojeg je skrivio Davdi.Nakon te obrane igra nam se razbuktala i počeli smo stvarat opasne prilike.Tako je pao prvi gol odma 5 min kasnije,na Tonijev centaršut iz slobodnjaka natrčao je Miškec i poentirao glavom.
Zatim je bilo slobodnjak na 20-ak metara koji sam zakucao u prve rašlje golmanu (neću pisati hvalospjeve).Zabio je čak i Silvio i to 2 komada.Još su zabili Miškec i Čaval.Bilo je još puno prilika al se igra razvodnila zbog velikog rezultata i zamjena,te je rezultat do kraja smanjen na 1:6.

SENIORI
-Seniori su na domaćem terenu sa Mrežicom odigrali 5:0.Nakon dosadnog prvog poluvremena i skoro nikakve igre,drugo je počelo fascinantno.Pao je prvigol,igra se zaoštrlia,makar se igralo većinom na protivničkoj strani i pred njihovim golom.Nakon Šebotovog gola,u strijelce se upisuju još Zdrava i Danči.Trener je čak napravio 5 zamjena što je rijetko kad u ovom djelu napravil.Igra je bila odlična to su sada 2 pobjede u nizu.