KICKBOXING

nedjelja, 27.04.2008.

Puno kickboxinga na 4 rijeke


U nedjelju, 27. travnja 2008. je bilo puno kickboxinga na 4 rijeke, u Karlovcu. 3 natjecanja koja su okupila 211 natjecatelja, koji su se natjecali na državnom seniorskom prvenstvu u K1, državnom prvenstvu za mlađe kadete u semi contactu te na Hrvatskom kickboxing kupu za juniore u light contactu.

Odlična koordinacija 3 organizatora - za K1 Reny Capucci, za semi contact Zoran Cicvara i za light contact Damir Tek.

Hrvatsko prvenstvo u K1 za seniore
Sudjelovalo: 39 natjecatelja iz 9 klubova - 31 senior i 8 seniorki

Najbolji senior: Goran Kovačević - KBK "Sveti Duh" - Osijek
Najbolja seniorka: Irena Dolenčić - KBK "Pit 119"- Karlovac
Najbolji klub: KBK "Pit 119" - Karlovac - trener Reny Cappucci

Ostvarni su sljedeći rezultati:


Seniori:
- 63.5 kg
1. Goran Kovačević
- Sv. Duh
2. Marko Mudri - Mladost Vž
3. Tin Rafajec - Sv. Duh

- 67 kg
1. Matija Međimorec
- Bushido
2. Marin Škondro - Sv. Duh
3. Neven Culjet - Pit 119

- 71 kg
1. Viktor Zaman
- Pit119
2. Antun Viličić - Mladost Vž
3. Damir Joha - Pit 119

- 75 kg
1. Danijel Šimundić
- Pit 119
2. Niki Barišić - Pit 119
3. Branko Mikulić - Otok
3. Ivica Labinac - King

- 81 kg
1. Bojan Zec
- King
2. Toni Milanović - Ameno
3. Marino Kapustić - Pit 119
3. Mario Jurišić - Ameno

- 86 kg
1. Ivan Stanić
- King
2. Predrag Platiša - Pit 119
3. Teo radnić - Mislav

- 91 kg
1. Antun Batur
- Mislav
2. Vedran Morarević - King
3. Zoran Antičević - King

+ 91 kg
1. Ivan Bijelić
- King
2. Tome Torić - Mislav
3. Josip Božinović - Pit 119
3. Marko Vučević - Mislav

Seniorke:
- 56 kg
1. Irena Dolenčić
- Pit 119
2. Ružica Resanović - Sv. Duh
3. Izidora Šalković - Sv. Duh

- 60 kg
1. Tena Sladoljev
- MOKK
2. Dragana Resanović - Sv. Duh
3. Ana Komšić - King

- 70 kg
1. Bogi Brunner
- Pit 119
2. Matea Blažević - MOKK
3. Anja Pejnović - King


Hrvatsko prvenstvo u semi contactu za mlađe kadete
Sudjelovalo: 140 natjecatelja iz 16 klubova - 83 mlađih kadeta i 57 mlađih kadetkinja

Najbolji mlađi kadet: Rober Basara - KBK "Tigar" - Karlovac
Najbolja mlađa kadetkinja: Matea Kunović - KBK "Tigar" - Karlovac
Najbolji klub: KBK "Tigar" - Karlovac - trener Zoran Cicvara

Ostvarni su sljedeći rezultati:

Mlađi kadeti:
- 25 kg
1. Matija Dokmanić
- Ivanić Grad
2. Andreas Hlad - Tigar Ka
3. Antonio Mlinac - Tigar Ka
3. Branko Fibinger - Sušak

- 28 kg
1. Mate Merčep
- Mawashi
2. Noel Kasumović - Futura
3. Matej Mlinac - Tigar Ka
3. Robert Vojaković - BTI

- 32 kg
1. Jure Beus
- Mawashi
2. Edis Sušić - Tigar Ka
3. Josip Marinović - Lotus
3. Lovre Cvetković - HBD

- 37 kg
1. Denis Šiljac
- Tigar Ka
2. Antonio Mišetić - Tigar Ka
3. Jure Drlje - Mawashi
3. Karlo Valentić - Tigar Ka

- 42 kg
1. Marko Stojanović
- Sušak
2. Domagoj K.Salkanović - Sušak
3. Stipe Milinković - Mawashi
3. Josip Lozo - Mawashi

- 47 kg
1. Robert Basara
- Tigar Ka
2. Dino Halepović - Draga
3. Kristian Benedetti - Draga
3. Belmin Baždalić - Sušak

+ 47 kg
1. Luka Mlinac
- Tigar Ka
2. Danijel Dokmanić - Ivanić Grad
3. Mate Tabula - Tigar Ka
3. Sebastijan Džafer - Tigar Ka

Mlađe kadetkinje:
- 25 kg
1. Nikolina Zeman
- Draga
2. Marija Magdalena Zrilić - Velebit
3. Petra Dokmanić - Ivanić Grad
3. Mia Vladić - Mawashi

- 28 kg
1. Lucija Cicvara
- Tigar Ka
2. Danijela Međugorac- Mislav
3. Andrea Pavlović - Futura
3. Antonela Katuša - Velebit

- 32 kg
1. Petra Lončar
- Tigar Ka
2. Kristina Ravlić - Mawashi
3. Martina Roso - Mawashi
3. Lea Fistonić - HBD

- 37 kg
1. Mateja Kunović
- Tigar Ka
2. Nancy Magdić - Tigar Ka
3. Tena Kunović - Tigar Ka
3. Dorina Ziberi - Tigar Ka

- 42 kg
1. Petra Miskić
- Tigar Ka
2. Dorothy Žepina - Futura
3. Anđela Stanić - Mawashi
3. Mara Ikić - Draga

- 47 kg
1. Tea Šumić - HBD

2. Katarina Mijat - HBD
3. Tomislava Viljac - HBD
3. Evita Lorena Brkić - Tigar Ka

+ 47 kg
1. Ela Filipović
- Mawashi
2. Magdalena Grubić - Tigar Ka
3. Nera Fržop - HBD
3. Petra Ribić - Draga


Hrvatsk kup u light contactu za juniore
Sudjelovalo: 32 natjecatelja iz 16 klubova - 12 juniora i 20 juniorki

Najbolji junior: Frano Mijić - KBK "Lotus" - Split
Najbolja juniorka: Ivona Jakša - KBK "Zmaj"- Bedekovčina
Najbolji klub: KBK "Hrvatski branitelj dragovoljac" Vodice - trener Denis Ivas

Ostvarni su sljedeći rezultati:

Juniori:
- 57 kg
1. Dominik Belanović
- Zmaj Bd
2. Ivan Banjavčić - Zmaj DR

- 63 kg
1. William Vičević
- Omišalj
2. Matija Gundić - Sokol Sl

- 69 kg
1. Ivan Senkić
- Draga
2. Robert Višnjić - Tigar Ka
3. Antonijo Gavran - Brod

- 74 kg
1. Frano Mijić
- Lotus
2. Krunoslav Jagarić - BTI
3. Andrija Car - Dalmacija

+ 89 kg
1. Zvonimir Čikotić
- Dalmacija
2. Vedran Zmaić - Brod

Juniorke:
- 50 kg
1. Nikolina Obratov
- HBD
2. Ida Relotić - Otok
3. Ines Slavujević - Pakrac

- 55 kg
1. Ivona Jakša
- Zmaj Bd
2. Tihana Jirasek - Pakrac
3. Jelena Mandalinić - Lotus

- 60 kg
1. Mia Blagaić
- Lotus
2. Nataša Kvartuc - Mislav
3. Renata Banović - Dalmacija

- 65 kg
1. Ana Lojen
- Tigar Ka
2. Iva Jurasić - Malinska
3. Sonja Rogošić - Dalmacija

+ 70 kg
1. Karmen Birin
- HBD
2. Iris Bareša - HBD


Bravo čestitam.



- 23:59 - Komentari (2) - Isprintaj - #

subota, 26.04.2008.

Semi contact u Vodicama


U subotu, 26. travnja 2008. su nastavljena natjecanja Hrvatskog kickboxing saveza - ovaj puta u Vodicama, u izvršnoj i odličnoj organizaciji Kickboxing kluba "Hrvatski branitelj dragovoljac" iz Vodica kojeg vodi trener Denis Ivas.

Natjecali su se stariji kadeti na Hrvatskom kickboxing kupu i seniori na državnom prvenstvu u disciplini semi contact.

Evo i rezultata:

Hrvatski kup u semi contactu za starije kadete
Sudjelovalo: 50 natjecatelja iz 15 klubova – 18 starijih kadeta i 32 starije kadetkinje

Najbolji stariji kadet: Thomas Matić - KBK "Mawashi" - Makarska
Najbolja starija kadetkinja: Tihana Jirasek - KBK "Pakrac" - Pakrac
Najbolji klub: KBK "Hrvatski branitelj dragovoljac" Vodice - trener Denis Ivas

Stariji kadeti:
- 42 kg
1. Stipe Milinković
- Mawashi
2. Hrvoje Stakor - Moslavac
3. Marino Faraguna - Budokai

- 47 kg
1. Thomas Matić
- Mawashi
2. Bruno Petković - HBD
3. Tomislav Munitić - Lotus

- 57 kg
1. Marino Štefanac
- Tigar
2. Dominik Belanović - Zmaj Bd
3. Vjeko Lozo - Lotus

- 63 kg
1. Mijo Ugrina
- Trogir
2. Dominik Škribola - Draga

- 69 kg
1. Antonio Kovačević
- Lotus

Starije kadetkinje:
- 42 kg
1. Karla Bartolin
- Ninja
2. Kristina Prenkaj - Moslavac
3. Marijana Bašić - HBD

- 46 kg
1. Tea Šumić
- HBD
2. Veronika Kušina - Draga
3. Antea Krželj - Mawashi

- 50 kg
1. Rina Čičin-Karlov
- HBD
2. Vlatka Hajdu - Moslavac
3. Nikolina Obratov - HBD

- 55 kg
1. Tihana Jirasek
- Pakrac
2. Lucija Sakoman - Puma
3. Marija Klaić - Pakrac

- 60 kg
1. Inas Beljan
- HBD
2. Viktorija Ledenko - HBD
3. Nikolina Čatlak - Mawashi

- 65 kg
1. Tea Fistonić
- HBD
2. Ela Filipović - Mawashi
3. Josipa Šćurla - Trogir

+ 65 kg
1. Iris Bareša
- HBD
2. Karmen Birin - HBD
3. Ivona Baričević - Draga


Hrvatsko prvenstvo u semi contactu za seniore
Sudjelovalo: 37 natjecatelja iz 15 klubova – 20 seniora i 17 seniorki

Najbolji senior: Antonio Ivas - KBK "HBD"- Vodice
Najbolja seniorka: Nikolina Juričev - KBK "HBD"- Vodice
Najbolji klub: KBK "Hrvatski branitelj dragovoljac" Vodice - trener Denis Ivas

Seniori:
- 63 kg
1. William Vičević
- Omišalj
2. Tomislav Stilinović - Tigar Ka
3. Tomislav Jović - HBD
3. Bruno Serdarević - Velebit

- 69 kg
1. Antonio Ivas
- HBD
2. Dejan Tustonja - Futura
3. Dino Koroman - Budokai La
3. Hrvoje Palijaš - Jastreb

- 74 kg
1. Ognjen Ledinščak
- Zmaj Bd
2. Dejan Ćepić - Zmaj Bd
3. Diego Koroman - Budokai La
3. Igor Predović - Tigar Ka

- 79 kg
1. Goran Kosović
- Futura
2. Krunoslav Korlat - Sušak
3. Danijel Tomašić - Bushido

- 89 kg
1. Luka Tuta
- Sušak
2. Ivan Stojanović - Sušak
3. Elvis Alić - Viktorija

- 94 kg
1. Pero Gazilj
- Mornar
2. Davor Fibinger - Sušak
3. Marin Šušnjar - Sušak

Seniorke:
- 55 kg
1. Matea Malec
- Moslavac
2. Valentina Miletić - Mornar
3. Jelena Mandalinić - Lotus

- 60 kg
1. Vedrana Halinčić
- Jastreb
2. Andreja Ivas - HBD
3. Ivona Jakša - Zmaj Bd
3. Mia Blagaić - Lotus

- 65 kg
1. Nikolina Juričev
- HBD
2. Marija Mihovilović - Futura
3. Ana Lojen - Puma Dr
3. Kristina Kolar - Zmaj Bd

- 70 kg
1. Lana Ješić
- Mornar
2. Kristina Mijat - HBD

+ 70 kg
1. Ana Znaor
- Malinska
2. Martina Lojen - Tigar Ka
3. Lara Saftić - Sušak


Eto.


- 23:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

utorak, 22.04.2008.

Najbolji od najboljih

U nedjelju 20. travnja 2008. su na sjednici Skupštine kickboxing saveza proglašeni najbolji natjecatelji za 2007. godinu.

Nema tu previše priče. Svaka čast, iskrene čestitke. Evo ih:

UKUPNO NAJBOLJI:

Najbolji kickboksač u 2007. - ringovne discipline
Marko Tomasović - Kickboxing klub "Pit Bull" - Split

Najbolja kickboksačica u 2007. - ringovne discipline
Željana Piteša - Kickboxing klub "Pit Bull" - Split

Najbolji kickboksač u 2007. - tatami discipline
Pero Gazilj - Kickboxing klub "Mornar" - Split

Najbolja kickboksačica u 2007. - tatami discipline
Ana Znaor - Kickboxing klub "Malinska" - Malinska

SENIORI:

Najbolji senior u 2007. - Semi contact
Pero Gazilj - Kickboxing klub "Mornar" - Split

Najbolja seniorka u 2007. - Semi contact
Ana Znaor - Kickboxing klub "Malinska" - Malinska

Najbolji senior u 2007. - Light contact
Marko Šarko - Kickboxing klub "Sokol" - Slunj

Najbolja seniorka u 2007. - Light contact
Andreja Ivas - Kickboxing klub "HBD" - Vodice

Najbolji senior u 2007. - Full contact
Marko Tomasović - Kickboxing klub "Pit Bull" - Split

Najbolja seniorka u 2007. - Full contact
Katarina Iličić - Kickboxing klub "Moslavac" - Popovača

Najbolji senior u 2007. - Low kick
Marko Benzon - Kickboxing klub "Pit Bull" - Split

Najbolja seniorka u 2007. - Low kick
Željana Piteša - Kickboxing klub "Pit Bull" - Split

Najbolji senior u 2007. - K-1
Luka Šimić - Kickboxing klub "Busshido" - Požega

Najbolja seniorka u 2007. - K-1
Nives Radić - Kickboxing klub "Dalmatino" - Šibenik

Najbolja seniorka u 2007. - Aero kickboxing
Valerija Lukani - Kickboxing klub "Lav" - Pula

Najbolji senior u 2007. - Glazbene forme
Tomislav Vedrina - Kickboxing klub "Matko Laginja" - Zagreb

Najbolja seniorka u 2007. - Glazbene forme
Petra Mijić - Kickboxing klub "Marjan 1975" - Split

JUNIORI:

Najbolji junior u 2007. - Semi contact
Boris Mišković - Kickboxing klub "Budokai" - Rovinj

Najbolja juniorka u 2007. - Semi contact
Ana Znaor - Kickboxing klub "Malinska" - Malinska

Najbolji junior u 2007. - Light contact
Andrej Gudac - Kickboxing klub "Sušak" - Rijeka

Najbolja juniorka u 2007. - Light contact
Ana Znaor - Kickboxing klub " Malinska" - Malinska

Najbolji junior u 2007. - Full contact
Luka Tomić - Kickboxing klub "Pit Bull" - Split

Najbolja juniorka u 2007. - Full contact
Matija Šimović - Kickboxing klub "UHBDDR" - Imotski

Najbolji junior u 2007. - Low kick
Ante Verunica - Kickboxing klub "Croatia" - Zadar

Najbolja juniorka u 2007. - Low kick
Iva Rumora - Kickboxing klub "Croatia" - Zadar

Najbolji junior u 2007. - K-1
Veton Ademi - Kickboxing klub "P.Krešimir IV" - Šibenik

Najbolja juniorka u 2007. - K-1
Melanija Maglica - Kickboxing klub "Busshido" - Požega

Najbolja juniorka u 2007. - Aero kickboxing
Maja Britvić - Kickboxing klub "Lav" - Pula

Najbolji junior u 2007. - Glazbene forme
Toni Majstorović - Kickboxing klub "Lotus" - Split

Najbolja juniorka u 2007. - Glazbene forme
Petra Filipović - Kickboxing klub "Lotus" - Split

STARIJI KADETI:

Najbolji stariji kadet u 2007. - Semi contact
Domagoj Šarčević - Kickboxing klub "Moslavac" - Popovača

Najbolja starija kadetkinja u 2007. - Semi contact
Helena Jurišić - Kickboxing klub "Mornar" - Split

Najbolji kadet u 2007. - Light contact
Tibor Ileš - Kickboxing klub "Sušak" - Rijeka

Najbolja kadetkinja u 2007. - Light contact
Saskia Božić - Kickboxing klub "Kutina" - Kutina

Najbolji kadet u 2007. - Aero kickboxing
Boris Nevrly - Kickboxing klub "Lav" - Pula

Najbolja kadetkinja u 2007. - Aero kickboxing
Jennifer Martinčić - Kickboxing klub " Lav" - Pula

Najbolji stariji kadet u 2007. - Glazbene forme
Luka Lozo - Kickboxing klub "Lotus" - Split

Najbolja starija kadetkinja u 2007. - Glazbene forme
Tea Pažanin - Kickboxing klub "Lotus" - Split

Najbolji mlađi kadet u 2007. - Semi contact
Karlo Valentić - Kickboxing klub "Tigar" - Karlovac

Najbolja mlađa kadetkinja u 2007. - Semi contact
Anđela Paleka - Kickboxing klub "Lotus" - Split

Najbolji mlađi kadet u 2007. - Glazbene forme
Ivan Tarabarić - Kickboxing klub "Mornar" - Split

Najbolja mlađe kadetkinja u 2007. - Glazbene forme
Mirna Begović - Kickboxing klub "Marjan 1975" - Split

Najbolji natjecatelj „dječak“ u 2007. - Semi contact
Luka Mesić - Kickboxing klub "Kutina" - Kutina


Evo ih - najbolji od najboljih:


Na slici (slijeva): Marko Tomasović, Željana Piteša, Ana Znaor i Pero Gazilj


Bravo, čestitam.

- 23:28 - Komentari (4) - Isprintaj - #

I bi Skupština

Tako je,
dugo očekivana sjednica Skupštine Hrvatskog kickboxing saveza održana je kako je i najavljeno, 20. travnja 2008. u Malinskoj. Evo priopćenja za javnost predsjednika HKBS-a:




Sjednica Skupštine
Hrvatskog kickboxing saveza


Sjednica Skupštine Hrvatskog kickboxing saveza održana je u nedjelju 20. travnja u Malinskoj, u Kongresnom centru hotela „Malin“. Prisutni su bili predstavnici 46 klubova – punopravnih članova HKBS-a.

Najprije su, u svečanom dijelu sjednice, proglašeni najbolji kickboksači za proteklu godinu. To su:
Ana Znaor i Pero Gazilj (najbolji u kickboxing disciplinama na tatamiju)
Željana Piteša i Marko Tomasović (najbolji u kickboxing disciplinama u ringu)

Ana Znaor je prošle godine postala dvostruka europska juniorska prvakinja i pobjednica Svjetskog kupa;
Pero Gazilj je po drugi put postao svjetski seniorski prvak;
Željana Piteša je svjetska seniorska viceprvakinja i prvakinja Balkana, a
Marko Tomasović je po drugi put postao svjetski seniorski viceprvak i obranio je titulu europskog prvaka po profesionalnim pravilima. Tomasović se također kao boksački reprezentativac nedavno kvalificirao za sudjelovanje na Olimpijskim igrama u Pekingu.

Vezano za izbor najboljih kickboksača, predstavnici klubova su izrazili žaljenje što je svjetski kickboxing prvak Marko Benzon iz Splita osumnjičen za vezu s narko-miljeom. Vezano za istragu tog slučaja, iskazano je povjerenje u državne pravosudne institucije i nadu da su optužbe neutemeljene. Skupština je osudila bilo kakvu vezu športa i kriminala.

U nastavku sjednice su najprije primljena četiri nova kluba u članstvo saveza. To su: "Crikvenica", "Prime" iz Poreča, "Trojan Istra" iz Pule i "Sveti Jure" iz Vrgorca. Nakon toga je iz članstva HKBS-a trajno isključeno 18 klubova koji već godinama ne izvršavaju svoje financijske obveze. Ti klubovi su na ime neuplaćenih članarina ostali dužni savezu preko 72.000 kn. Tako sada HKBS, od prijašnjih 128, broji točno 110 klubova - punopravnih članova, kao i 9 županijskih kickboxing saveza.

Skupština je prihvatila zapisnik sa prošle sjednice održane 25. veljače 2007., izvještaj predsjednika o radu u proteklom razdoblju, financijske izvještaje za 2006. i 2007., plan rada i financijski plan u 2008. Usvojene su izmjene Statuta saveza, Sudačkog pravilnika, Pravilnika o izboru najboljih kickboksača i Pravilnika o raspodjeli zaštitne opreme. Odobren je sponzorski ugovor s tvrtkom „Budoland“ za 2008.-2010. i Ugovor s tvrtkom Presscliping za praćenje tiskanih i Internet medija. Donesena je i odluka o visini članarine za 2009.

Posebno značajna odluka je kandidatura Hrvatske za domaćinstvo Europskog prvenstva za juniore i kadete 2009. koje bi se trebalo održati u Istri krajem rujna.

Posljednja točka je bilo razrješenje i biranje novih članova Upravnog odbora HKBS-a. Skupština je prethodno potvrdila odluke Stegovnog i Upravnog odbora sa sjednica održanih 22. ožujka. Njima se doživotno isključuju iz članstva saveza dotadašnji predsjednik Natjecateljskog odbora Nikola Božić iz Kutine i nekadašnji direktor hrvatskih kickboxing reprezentacija Elvis Nakić iz Zadra. Predsjednik Stručnog odbora Josip Cerovec iz Kutine je kažnjen isključenjem do trenutka namirenja duga od 87.840,54 kn kojeg je svojim nesavjesnim postupanjem nanio savezu. Temeljem odredbi Zakona o športu smijenjen je i Dragan Majkić iz Klane koji je bio član Upravnog odbora zadužen za profesionalni kickboxing. Predsjednik Registracijskog odbora Tomislav Rosy iz Novske je smijenjen zbog nesavjesnog obnašanja dužnosti zato što je njegov klub neplaćanjem članarine savezu ostao dužan 6.086,40 kn. Na njegovo mjesto u Upravni odbor HKBS-a je primljen Tihomir Jirasek, trener KBK Pakrac. Također je u Upravni odbor izabrana Kristina Pilko iz Rijeke koja će obnašati ulogu povjerenice za aero kickboxing i predstavnice HKBS-a u Komisiji za skrb o ženama u športu pri Hrvatskom olimpijskom odboru.

Sjednicu, koja je trajala 6 i pol sati, vodili su predsjednik Hrvatskog kickboxing saveza Predrag Znaor i glavni tajnik Romeo Deša. Aktualno vodstvo saveza je dobilo maksimalnu podršku Skupštine i sve odluke su donesene gotovo jednoglasno.

Pripremio: Predrag Znaor - Predsjednik HKBS-a


Eto, i bi Skupština. Idemo dalje!

- 23:19 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Obračun u ringu 8 je pred nama

Kao što je već i najavljivano - Marko Žaja i njegov tim ne staju, idu dalje. 11. svibnja 2008. u dvorani Gripe splitskoj, a i široj publici predstaviti će se "Obračun u ringu 8".

Dvije se karakteristike ovog "Obračuna" posebno izdvajaju:
- prvi puta u povijesti susret predstavnika Hrvatske i predstavnika Republike Kosovo, najmlađe države na svijetu
- borba za WAKO Pro titulu Europskog prvaka po pofesinalnim pravilima u K1- koju će pokušati osvojiti naš Gordan Jukić.

Kao i uvijek u borilačkim sportovima, fight card nikada nije 100% siguran, ali evo što je potvrđeno do sada:

1. FULL CONTACT POLUSREDNJA KATEGORIJA
- Nikola Matić (BiH) - ???

2. FULL CONTACT TEŠKA KATEGORIJA
Agron Preteni (Pit Bull Split) - ???

3. BOKS SUPERSREDNJA KATEGORIJA
Duje Poštenjak (Pit Bull Split) - Slavomir Dendis (Slovačka)

4. FULL CONTACT TEŠKA
Luka Kalmeta (Pit Bull Zadar) - Isen Gjugjaj (Kosovo / Švicarska)

5. K1 SUPERTEŠKA
Damir Tovarović (Pit Bull Split) - Mirko Vlahović (Crna Gora)

6. ULTIMATE FIGHT TEŠKA
Maro Perak (Gladiator Dubrovnik) - Amir Lekaj (Kosovo / Švicarska)

7. K1 SREDNJA
Frane Radnić (Pit Bull Split) - Butrint Rama (Kosovo / Švicarska)

8. K1 SUPERTEŠKA
Domagoj Ostojić (Milenium ST) - Azem Maksutaj (Kosovo / Švicarska)

9. BOKS SUPERTEŠKA
Marko Tomasović (Pit Bull Split) - Ivan Madžar (BiH)

10. WAKO PRO K1 TITULA PRVAKA EUROPE
Gordan Jukić (Hrvatska) - Zinedine Hameur (Alžir / Francuska)

U tijeku su pregovori za još jedan meč, ali možda ne bude ništa od toga, u svakom slučaju ovo je zasad potvrđeno.


Više informacija - uskoro.





- 01:06 - Komentari (0) - Isprintaj - #

ponedjeljak, 21.04.2008.

U Topuskom, kao i obično

Otvoreni kup "Top Terme", kao i obično, okupio je točno 100 natjecatelja iz 14 klubova članova Hrvatskog kickboxing saveza, a prema programu natjecanja nastupili su u 2 discipline (semi i light contact), u 3 dobne skupine (Kadeti, Juniori i Seniori) i kada se sve to raspodijeli u težinske skupine - nastupilo se u 49 natjecateljskih skupina.

Svi zadovoljni? Svi zadovoljni!

Evo rezultata:

SEMI CONTACT:

Kadeti -25 kg
1. Matija Dokmanić - "Ivanić Grad", Ivanić Grad
2. Domagoj Merchaft - "Pakrac", Pakrac

Kadeti -32 kg
1. Karlo Baričević - "Visočica", Gospić
2. Ivan Bertić - "Ivanić Grad", Ivanić Grad

Kadeti -37 kg
1. Luka Lozo - "Lotus", Split
2. Kristijan Katuša - "Velebit", Benkovac
3. Roko Šare - "Velebit", Benkovac
3. Dorijan Tomašić - "Pakrac", Pakrac

Kadeti -42 kg
1. Tomislav Miljan - "Ivanić Grad", Ivanić Grad
2. Dorijan Tomašić - "Pakrac", Pakrac
3. Luka Pavičić - "Pakrac", Pakrac
3. Ivan Saratlija - "Pakrac", Pakrac

Kadeti -47 kg
1. Dorijan Blažević - "Ivanić Grad", Ivanić Grad
2. Valentino Paraga - "Pakrac", Pakrac

Kadeti -52 kg
1. Filip Krezo - "Ivanić Grad", Ivanić Grad
2. Dejan Savić - "Viktorija", Rijeka
3. Alvin Ališić - "Viktorija", Rijeka
3. Luka Petrović - "Kobra", Glina

Kadeti -69 kg
1. Goran Ljubojević - "Viktorija", Rijeka
2. Elvis Vojić - "Viktorija", Rijeka
3. Matej Paić - "Viktorija", Rijeka

Kadeti +69 kg
1. Branko Gavrić - "Viktorija", Rijeka
2. Domagoj Flanjak - "Sokol", Slunj
3. Saša Drageljević - "Viktorija", Rijeka

Kedetkinje -25 kg
1. Marija Magdalena Zrilić - "Velebit", Benkovac
2. Petra Dokmanić - "Ivanić Grad", Ivanić Grad

Kadetkinje -28 kg
1. Danijela Mađugorac - "Mislav", Podstrana
2. Antonela Katuša - "Velebit", Benkovac
3. Beatrice Sič - "Pakrac", Pakrac

Kadetkinje -37 kg
1. Manda Papac - "Lav", Pula
2. Anđela Kvartuč - "Mislav", Podstrana

Kadetkinje -42 kg
1. Karla Bartolin - "Ninja", Zabok
2. Diana Tanshaj - "Lav", Medulin
3. Kata Šare - "Velebit", Benkovac

Kadetkinje -52 kg
1. Ana Ožaković - "Mislav", Podstrana
2. Ardiana Kajtazi - "Lav", Medulin
3. Gabrijela Domić - "Kobra", Glina

Kadetkinje -57 kg
1. Marija Klaić - "Pakrac", Pakrac
2. Adriana Cestarić - "Kobra", Glina

Kadetkinje -63 kg
1. Tihana Jirasek - "Pakrac", Pakrac
2. Marijela Matić - "Kobra", Glina

Kadetkinje +69 kg
1. Maja Britvić - "Lav", Pula
2. Ramon Tumbas - "Lav", Pula
3. Jelena Stijepić - "Lav", Pula

Juniori -63 kg
1. Bruno Serdarević - "Velebit", Benkovac
2. Livio Družinec - "Pakrac", Pakrac

Juniori -79 kg
1. Ivan Baričević - "Visočica", Gospić
2. Luka Mustafić - "Lav", Pula

Juniorke -55 kg
1. Tihana Jirasek - "Pakrac", Pakrac
2. Ines Slavujević - "Pakrac", Pakrac

Juniorke -65 kg
1. Mia Blagajić - "Lotus", Split
2. Ivona Soldo - "Lotus", Split

Seniori -74 kg
1. Dean Hodžić - "Lav", Pula
2. Nenad Kiralj - "Lav", Pula

Seniori +89 kg
1. Mario Vojić - "Viktorija", Rijeka
2. Ivan Maloča - "Lav" Pula

LIGHT CONTACT:

Kadeti -42 kg
1. Tomislav Milan - "Ivanić Grad", Ivanić Grad
2. Lucuijan Blažević - "Ivanić Grad", Ivanić Grad
3. Matej Oštrina - "Sokol", Slunj

Kadeti -52 kg
1. Alvin Ališić - "Viktorija", Rijeka
2. Filip Krezo - "Ivanić Grad", Ivanić Grad
3. Dorijan Blažević - "Ivanić Grad", Ivanić Grad
3. Dejan Savić - "Viktorija", Rijeka

Kadeti -63 kg
1. Alen Škrbin - "Croatia", Sisak
2. Filip Flanjak - "Sokol", Slunj
3. Marko Opšivač - "Budokai", Rovinj

Kadetkinje -50 kg
1. Ana Ožaković - "Mislav", Podstrana
2. Karla Bartolin - "Ninja", Zabok

Kadetkinje -55 kg
1. Tihana Jirasek - "Pakrac", Pakrac
2. Marija Klaić - "Pakrac", Pakrac
3. Karmen Bertić - "Ivanić Grad", Ivanić Grad

Kadetkinje +65 kg
1. Maja Britvić - "Lav", Pula
2. Jelena Stijepić - "Lav", Pula

Juniori -57 kg
1. Dejan Vujanović - "Croatia", Sisak
2. Filip Krezo - "Ivanić Grad", Ivanić Grad
3. Lino Družinec - "Pakrac", Pakrac

Juniori -63 kg
1. Matija Grundić - "Sokol", Slunj
2. Borna Franković - "Sokol", Slunj
3. Tin Radinović - "Ivanić Grad", Ivanić Grad
3. Bruno Serdarević - "Velebit", Benkovac

Juniori -74 kg
1. Leonardo Sever - "Ivanić Grad", Ivanić Grad
2. Dean Golić - "Pakrac", Pakrac

Juniori -84 kg
1. Bojan Mišković - "Budokai", Rovinj
2. Antonio Praiz - "Ivanić Grad", Ivanić Grad

Juniorke -55 kg
1. Tihana Jirasek - "Pakrac", Pakrac
2. Ines Slavujević - "Pakrac", Pakrac
3. Terezija Bjelajac - "Croatia", Sisak

Juniorke -60 kg
1. Ivana Bodrožić - "Sokol", Slunj
2. Nataša Kvartuč - "Milsav", Podstrana
3. Mia Blagajić - "Lotus", Split

Juniorke -70 kg
1. Mia Blagajić - "Lotus", Split
2. Eni Hamzagić - "Croatia", Sisak

Seniori -89 kg
1. Boris Mišković - "Budokai", Rovinj
2. Mario Vojić - "Viktorija", Rijeka
3. Mario Presečki - "Sokol", Slunj

Seniori +89 kg
1, Boris Mišković - "Budokai", Rovinj
2. Mario Presečki - "Sokol", Slunj

Seniorke -55 kg
1. Valentina Blažinec - "Sokol", Slunj
2. Matea Malnar - "Croatia", Sisak

Seniorke -65 kg
1. Valentina Blažinec - "Sokol", Slunj
2. Matea Savić - "Croatia", Sisak


Eto, baš lijepo.



- 23:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

nedjelja, 20.04.2008.

Nisam bio, nisam gledao ...

... ali, drugi jesu



Dakle, Noć gladijatora 3, na kojoj je među ostalim borcima u MMA i K1 sudjelovao i naš Frane Radnić. Kako nisam bio na licu mjesta, što mi preostaje nego zahvaliti se Billu Gatesu što je izmislio copy-paste funkciju i evo što sam kopipastirao:



Pa kažu:

PROFIGHTSTORE

O samoj priredbi:

World Freefight Challenge i Zlatko Mahič stigli su u Hrvatsku. U suradnji s Gordanom Vatavukom, te Marom Perakom i njegovim UFK Gladiator, ljubiteljima borilačkih sportova u Dubrovniku dali su vrhunsku svjetsku priredbu i veliki medijski spektakl.

Savršena organizacija turnira nije popustila niti u jednom trenutku, i kad su otkazivali neki borci, organizatori su pronalazali nove, rekli bismo i bolje od onih koji su otkazali. Vrhunski tretman svih sudionika turnira posebna je priča, zahvaljujući gostoljubivosti domaćina i sposobnosti organizatora - bilo je svega u izobilju, i nikome nije baš ništa nedostajalo. Cijeli je grad živio za ovu priredbu i za svog heroja Mara Peraka. Prekrasno okruženje i prepuna dvorana najbolja su pozivnica za neki novi turnir u Dubrovniku.


O borbi Frane Radnića:

Frane Radnić (Hrv, 72,7kg) - Jose Barradas (Por, 72,6kg)
Pobjednik: Radnić, bodovi

Duba Barradas od početka je meča pokušavao je pritiskom i nasrtajima koljenima slomiti našeg borca. No iz runde u rundu Frane je još jednom dokazao da je veliki svjetski potencijal. Mudro vođen iz kuta od strane svog mentora Marka Žaje, Radnić je gradio svoju pobjedu precizno birajući udarce i vrijedno skupljajući bodove. Koncentriran i hladnokrvan Radnić je zadao više čistih udaraca i nije se poput Dube koristio mali sitnim trikovima, koji svaki klinč koristio da plasira 2 ili 3 koljena, umjesto samo jednog koliko je dopušteno.


NOKAUT FORUM

Forumaš: Laud
2. Radnić (Hrv) – Baradas (Por) Frane dobio na bodove (nisam siguran je li radi niskih udaraca Por kažnjen)

Forumaš: K137
Sramotna odluka sudaca, Radnić je tu dobio dobre batine, toliko plasiranih koljena u pleksus nikad nisam vidio u jednoj borbi. Nedvojbeno je Portugalac bio bolji, nema govora o eventualnim kaznama za Portugalca zbog niskih udaraca, to se te večeri nije sudilo...

Forumaš: Baukawww
2. Radnić (Hrv) – Baradas (Por) odluka sudaca - SRAMOTA! SRAMOTA! SRAMOTA! Portugalac je bio bolji od početka pa do kraja. Nema se što reći Frani, junački se pobio, ali je ovaj zaslužio pobjedu.

Eto, očito dvojbeno.



- 23:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

subota, 19.04.2008.

Klinci osvjetlali obraz na German Openu 08.

U subotu, 19. travnja 2008. u Njemačkom Ebernu, održan je tradicionalni Međunarodni kickboxing turnir "German Open 2008." koji je okupio više od 1000 natjecatelja iz 9 zemalja, među kojima su bili i natjecatelji iz naša dva kluba - KBK "Tigar" iz Karlovca i KBK "BTI" iz Zaboka.

Valja tu spomenuti i Zvonimira Gribla koji nastupa i za KBK "Malinska" iz Malinske, a kada se natječe u njemačkoj, onda nastupa za klub kojeg sam vodi - Kampfsportvereins "Sidekick“ u Plochingenu

Sve u svemu, klinci su odlično odradili, vraćaju se kući s 12 pehara, a kao i obično, ni Gribl nije razočarao. Dapače.

Evo pregleda svih rezultata:

Semi contact, kadeti, -125 cm
1. David Hager - SV 2000 Ebern
2. Mihael Javorovic - KBK Tigar Karlovac
3. Domagoj Vojakovic - KBK BTI Zabok
3. Sören Tauchert - Kickbox Jugend Team Berlin

Semi contact, kadeti, -135 cm
1. Domenik Hirsch - AKBC Wolfsburg
2. Lukas - SVrcek - Czech Republik
3. Jan Breuer - SV Budokan Braunschweig
3. Milan Petrovic - Kickbox Jugend Team Berlin

Semi contact, kadeti, -145 cm
1. Erwin Krechlok - Kickbox Team Eberswalde
2 Karlo Valentic - KBK Tigar Karlovac
3. Richard Kißler - TKD Pommersfelden
3. Giulian Hirsch - AKBC Wolfsburg

Semi contact, kadeti, -155 cm
1. Jan Seba - KosaGym Praha
2. Thomas Schönmann - SV 2000 Ebern
3. Robert Basara - KBK Tigar Karlovac
3. Julian Bergner - Stergi Team Niedernhall

Semi contact, kadeti, -165 cm
1. Wout De Backer - Contact Karate Beveren
2. Marino Stefanac - KBK Tigar Karlovac
3. David Herzog - TKD Pommersfelden
3. Serkan Kaya - SV Budokan Braunschweig

Semi contact, kadeti, -175 cm
1. Nick Ramael - Contact Karate Beveren
2. Gabor Ivanyi - Kiraly Team
3. Tomas Polak - KosaGym Praha
3. Jakub Wurm - Fighters Gym Teplice

Semi contact, kadeti, +175 cm
1. Pavel Benedikt - Leon Most
2. Florian Reindl - TV Mallersdorf
3. Dominic Heard - TKD Pommersfelden
3. Alexander Dietz - SVE Seubersdorf

Semi contact, juniori, -57 kg
1. Wietse Goijens - Contact Karate Beveren
2. Dennis Redöhl - Kickbox Team Eberswalde

Semi contact, juniori, -63 kg
1. Richard Veres - Kiraly Team
2. Christo Sarantoudis - Stergi Team Niedernhall
3. Timo Vossberg - SV Fun Ball Dortelweil
3. Michele Simone - TKD Pommersfelden

Semi contact, juniori, -69 kg
1. Davy De Maeyer - Contact Karate Beveren
2. Süleyman Kocabayraktar - Box und Kickbox Team
3. Andreas Schierl - SVE Seubersdorf
3. Giuseppe Stincone de Moral - Kickbox Jugend Team Berlin

Semi contact, juniori, -74 kg
1. Tamas Imre - Kiraly Team
2. Filip Strajcev - Leon Most
3. Suat Tok - SV Budokan Braunschweig
3. Tomas Möstl - SKS Kladno

Semi contact, juniori, -79 kg
1. Alexander Gleixner - TKD Jungshin Bad Abbach
2. Simon Seisl - Team Österreich
3. Justin König Mudo Kwan Hamburg
3. Leonid Schmidt Ho-Sin-Do Melsungen

Semi contact, juniori, +94 kg
1. Daniel Schulz - Sportschule Wübke
2. Denis Stockhammer - PSV Gelsenkirchen

Semi contact, seniori, -63 kg
1. Piotr Bakowski - WAKO Polen
2. Jelle Hendrickx - Club Euro Gym
3. Roger Franciono - Swiss Team
3. Simon Völkl - TV Mallersdorf

Semi contact, seniori, -69 kg
1. Christian Boujibar - Swiss Team
2. Christian Welker - KSV Sidekick
3. - SVen Cools - Contact Karate Beveren
3 Klemen Juvan - Pon Do Kwan Zagorje

Semi contact, seniori, -74 kg
1. Arben Ftac - KDA Bayreuth
2. Levente Bertalan - Team Österreich
3. Sascha Gräske - KBV Leipzig
3. Marco Batzdorf - SVE Seubersdorf

Semi contact, seniori, -79 kg
1. Christian Lohmann - SV Budokan Braunschweig
2. Jiri Hlusek - TSV Spiegelau
3. Rojeen Dehyar - Ho-Sin-Do Melsungen
3. Patrick Moosburger - Team Österreich

Semi contact, seniori, -84 kg
1. Zvonko Gribl - KSV Sidekick
2 Kevin Krämer - SC Butzbach
3. Tomas Nohejl - KosaGym Praha
3 Kuschnir Anatoli - USF Kickboxclub Amberg

Semi contact, seniori, -89 kg
1. Faton Rexhay - KSV Sidekick
2. Tobias Schulz - Sportschule Wübke
3. Primoz Bracic - Pon Do Kwan Zagorje
3. Cekaj Labinot - Nationaltem Lichtenstein

Semi contact, seniori, -94 kg
1. Igor Kalsek - Pon Do Kwan Zagorje
2. Michael Steier - Sportschule Wübke
3. Günther Wohlwend - Nationaltem Lichtenstein
3. Robby Christoph - KSV Sidekick

Semi contact, seniori, +94 kg
1. Daniel Händel - KBC Höchstadt
2. Michael Kruckenhauser - Kampf Sportcenter Kruckenhauser
3. Jiri Cerny - KosaGym Kadan
3 Klemens Ullmann - USF Kickboxclub Amberg

Semi contact, kadetkinje, -125 cm
1. Chiara Simone - TKD Pommersfelden
2. Malika Malliwan - TKD Pommersfelden

Semi contact, kadetkinje, -135 cm
1. Priscilla Van Rooy Club Euro Gym
2. Lucija Cicvara - KBK Tigar Karlovac
3. Farina Coppus - Kickbox Jugend Team Berlin
3. Nikola Herejkova - KosaGym Kadan

Semi contact, kadetkinje, -145 cm
1. Petra Loncar - KBK Tigar Karlovac
2. Charlotte Smet - Contact Karate Beveren
3. Jelena Petrovic - Kickbox Jugend Team Berlin
3. Petra Miskic - KBK Tigar Karlovac

Semi contact, kadetkinje, -155 cm
1. Evelyn Neyens - Contact Karate Beveren
2. Nancy Magdic - KBK Tigar Karlovac
3. Magdalena Grubic - KBK Tigar Karlovac
3. Mateja Kunovic - KBK Tigar Karlovac


Semi contact, kadetkinje, -165 cm
1. Nicole Billa - Team Österreich
2 Katharina Bierbaß - SV Budokan Braunschweig
3. Hedvika Zofova - KosaGym Praha
3. Lourzki Tamara - USF Kickboxclub Amberg

Semi contact, kadetkinje, -175 cm
1 Kristyna Jachnicka - KosaGym Praha
2. Franziska Waffler - SVE Seubersdorf
3. Blanka Sindlerova - Fighters Gym Praha
3. Johanna Brunnbauer - KSV Geisenhausen

Semi contact, kadetkinje, +175 cm
1. Lisa Marie Fritsch - SV Budokan Braunschweig
2 Kristina Braun - SVE Seubersdorf

Semi contact, seniorke, -50 kg
1. Nanouche Van Gysel - Contact Karate Beveren
2 Kathrin Foidl - Team Österreich
3. Daniela Dechant - KST Body Attack Viernheim
3. Anna Navara - KBV Leipzig

Semi contact, seniorke, -55 kg
1. Sandra Melcher - Kampfsportfreunde Fulda e.V.
2. Dana Rüger - Swiss Team
3. Stephanie Seissl - Team Österreich
3. Tina Koder - Pon Do Kwan Zagorje

Semi contact, seniorke, -60 kg
1. Irena Kobosilova - KosaGym Praha
2. Sandra Pichler - Team Österreich
3. Charlotte Baierl - USF Kickboxclub Amberg
3. Susanne Platen - SVE Seubersdorf

Semi contact, seniorke, -65 kg
1. Patrizia Berlingieri - Swiss Team
2. Nicole Blab - TSV Spiegelau
3. Brigitta Bernatsky - Fekete Harcos Önvedelmi

Semi contact, seniorke, -70 kg
1. Adriane Doppler - TUS Stuttgart
2. Lisa Erdmann - Sport Point Werder
3. Christine Naske - Kampfsportfreunde Fulda e.V.
3. Iveta Kosova - KosaGym Kadan

Semi contact, seniorke, +70 kg
1. Anna Kondar - Bajnai Kickbox SzSE
2. Heidi Rieger - TKD Jungshin Bad Abbach
3. Sya Ukena - SV Budokan Braunschweig

Light contact, kadeti, -42 kg
1. Jan Seba - KosaGym Praha
2. Borna Grcic - KBK Tigar Karlovac

Light contact, kadeti, -47 kg
1. Franz Lourzki - USF Kickboxclub Amberg
2. John Vottchel - AKBC Wolfsburg
3 Karlo Vojakovic - KBK BTI Zabok
3. Edris Errahmouni - Budo-Do Tameshi Darmstadt

Light contact, kadeti, -52 kg
1. Vjatscheslav Keil - PSV Gelsenkirchen
2. Phillip Kerl - Seibukan Berlin
3. Patrick Schlaffer Sport Point Werder

Light contact, kadeti, -57 kg
1. Mikkel Möller - Team Danmark
2 Kian Golpira - Martial Arts München
3. Ugur Akcan - Box und Kickbox Team
3. Vojtech Kotrba - Leon Most

Light contact, kadeti, -63 kg
1. Eugen Kuschtan - Fight Club Schonungen
2. Pavel Benedikt - Leon Most
3. Marc Hammer - Seibukan Berlin
3. Marvin Theuerkauf - Sportcenter Gottschalk

Light contact, kadeti, -69 kg
1. Arthur Reis - AKBC Wolfsburg
2 Kürsat Kocabayraktar - Box und Kickbox Team
3. Miron Bettac - Seibukan Berlin

Light contact, kadeti, -74 kg
1. Timo Kamerke - Kickboxcenter Hamburg
2. Florian Kröger Mudo Kwan Hamburg

Light contact, juniori, -57 kg
1. Roland Henning - Kickboxtempel Ingolstadt
2. Sead Osmanovic - Kickbox Jugend Team Berlin

Light contact, juniori, -63 kg
1. Paul Schewschenko - AKBT Munster
2. Nickolaj Christensen - Team Danmark
3. Johann Kun - Kickboxtempel Ingolstadt
3. Endzad Elagic - Kickboxtempel Ingolstadt

Light contact, juniori, -69 kg
1. Patrick Wojcicki - AKBC Wolfsburg
2. Süleyman Kocabayraktar - Box und Kickbox Team
3. Jürgen Kuschtan - Fight Club Schonungen
3. Giuseppe Stincone de Moral - Kickbox Jugend Team Berlin

Light contact, juniori, -74 kg
1. Tomas Möstl - SKS Kladno
2. Alexander Haidamak - FFT Schwalm-Eder
3. Filip Strajcev - Leon Most
3. Artjem Müller - Kickboxtempel Ingolstadt

Light contact, juniori, -79 kg
1. Waldemar Naumann - DJK Emmerting
2. Simon Seisl - Team Österreich
3. Marcel Drenkwitz - Trainingsraum Braunschweig

Light contact, seniori, -57 kg
1. Johannes Wolf - Kickboxtempel Ingolstadt
2. Clemens Graf - Team Österreich

Light contact, seniori, -63 kg
1. Thomas Jensen - Team Danmark
2. Alexandre Lauge - Team Frankreich
3. Massud Haqparast - Kickbox Team Siegerland
3. Andreas Todt - ATV Frankonia Nürnberg

Light contact, seniori, -69 kg
1. Marek - Svitek - KosaGym Praha
2. Alexander Zacharow - Remscheider TV
3. Arsim Demushi - Kickbox Team Siegerland
3. Paul Schmunk - PSV Gelsenkirchen

Light contact, seniori, -74 kg
1. Levente Bertalan - Team Österreich
2. Peter Sternad - Team Österreich
3. Ivo Furrer - Swiss Team
3. Anton Streich - Swiss Team

Light contact, seniori, -79 kg
1. Georg Parth - KSV Dragon Telfs
2. Steve Böttcher - Fight Club - Team Berlin
3. Toby Bergmüller - West Cork Mugendo
3. Nikolaj Treichel - Budo-Do Tameshi Darmstadt

Light contact, seniori, -84 kg
1. Stephan Bücker - TUS Stuttgart
2. Roman Bründl - Team Österreich
3. Timm Hahn - KDA Bayreuth
3. Shane Jacobs - Tae-Kibo KSV Wien

Light contact, seniori, -89 kg
1. Fabian Fingerhut - Budo-Do Tameshi Darmstadt
2. Patrick Thull - Kick Box Club Köln e.V.
3. Pierre Antonie Thinet Team Frankreich
3. Mike Höfer - Remscheider TV

Light contact, seniori, -94 kg
1. Giovanni Nurchi - Sportcenter Gottschalk
2. Lukasz Makarewicz - ATV Frankonia Nürnberg
3. Patrick Gerdenitsch - Kickbox Club Rohrbach

Light contact, seniori, +94 kg
1. Denis Stockhammer - PSV Gelsenkirchen
2. Rupert Gritsch - Team Österreich
3. Roman Reusch - Kick Box Club Köln e.V.
3. Robby Wilk - Mudo Kwan Hamburg

Light contact, kadetkinje, -55 kg
1. Christina Tausendpfund - SAJA Kelheim
2. Ece Asker - KSS Landshut
3. Dilara Simseker - KSS Landshut
3. Ester Taous - Sensei Kampfsport e.V.

Light contact, kadetkinje, -60 kg
1. Vanity Hunwartsen - Sportschule Wübke
2. Blanka Sindlerova - Fighters Gym Praha

Light contact, kadetkinje, -65 kg
1 Kristyna Jachnicka - KosaGym Praha
2. Hedvika Zofova - KosaGym Praha

Light contact, seniorke, -50 kg
1. Johanna Schafberg - Kickbox Team Polzfuss
2. Yamile Castillo-Preuß - Budo-Do Tameshi Darmstadt
3. Nina von Druschke - Team Danmark
3. Tanja Clausewitz - Kickbox Jugend Team Berlin

Light contact, seniorke, -55 kg
1. Fatima Zaaboula - Team Frankreich
2. Jessica Heymann - Budo-Do Tameshi Darmstadt
3. Ivana Veselkova - KosaGym Praha
3. Arzu Geyik - Sportschule Wübke

Light contact, seniorke, -60 kg
1. Steffi Kemper - Hara Köln
2. Jennifer Czappek - Team Österreich
3. Nadine Hermsdorf - Boxclub Chemnitz
3. Julia Göldner - TSV Plattling

Light contact, seniorke, -65 kg
1. Nicole Trimmel - Kickbox Club Rohrbach
2. Nadja Fritsche - Feuersport Hamburg
3. Marina Frainer - Kickboxclub Montafon
3. Elke Anwand - SV Budokan Braunschweig

Light contact, seniorke, +70 kg
1. Tanja Floegel - Sportschule Wübke
2. Sabine Schnell - Budo-Do Tameshi Darmstadt
3. Melanie Fischer - TSV Lichtenberg
3 Karen Dews - Falcon Fight Academy

Full contact, seniori, -60 kg
1. Johannes Wolf - Kickboxtempel Ingolstadt
2. Daniel Martins - Team Frankreich
3. Nikolaj Ride - KBV Hof
3. Ninoslav Sabotkovski - Team Mazedonien

Full contact, seniori, -63,5 kg
1. Ondrej Moravec - KosaGym Praha
2. Serdar Kaplan - TSV Plattling
3. Thomas John - SV 2000 Ebern

Full contact, seniori, -67 kg
1. Edmond Mebenga - Team Frankreich
2. Thomas Lesage - Team Frankreich
3. Nik Bachinger - ATV Frankonia Nürnberg
3. Vedran Drenic - Kickboxschule Mack

Full contact, seniori, -71 kg
1. Dominik Dellermann - KBC Höchstadt
2. Dalibor Ognjanov - Team Mazedonien
3. Dimitri Hait - AKBT Munster
3. Miroslav Dimovski - Team Mazedonien

Full contact, seniori, -75 kg
1. Viktor Hait - AKBT Munster
2. Carmelo Cona - Kick Box Club Köln e.V.
3. Denis Thomas - Kickboxschule Mack
3. Christian Gallone - Kickboxschule Mack

Full contact, seniori, -81 kg
1. Gregor Reinhardt - Boxclub Chemnitz
2. Toby Bergmüller - West Cork Mugendo
3. Robert Goldmann - Sportpalast Bielefeld

Full contact, seniori, -86 kg
1. Timo Rolle - Kickbox Jugend Team Berlin
2. Andrey Propp - Seibukan Berlin
3. Dave Lawton - West Cork Mugendo

Full contact, seniori, -91 kg
1. Lukasz Makarewicz - ATV Frankonia Nürnberg
2. Hasan Olaki - AKBT Munster

Full contact, seniori, +91 kg
1. Sylvain Broche - Team Frankreich
2. Michael Diener - Fight Club - Team Berlin
3. Sarnel Pfeiffer - Kickboxclub Montafon
3. Frank Müller - KBC Höchstadt

Full contact, seniorke, -52 kg
1. Nadege Szikora - Team Frankreich
2. Dominika Dobusch - TSV Plattling
3. Yamile Castillo-Preuß - Budo-Do Tameshi Darmstadt

Full contact, seniorke, -56 kg
1. Sabine Seifert - SV 2000 Ebern
2. Emilija Kabronova - Team Mazedonien

Full contact, seniorke, -65 kg
1. Julia Göldner - TSV Plattling
2. Nicole Trimmel - Kickbox Club Rohrbach
3. Bianca Ammann - Kickboxclub Montafon
3. Nadia Fritsche - Feuersport Hamburg

Veseli "Tigrovi":



Eto, malo nas je, al' nas ima svuda.


- 23:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

petak, 18.04.2008.

Sretno Frane

I kada sutra popodne završi Otvoreni kickboxing kup "Top Terme 2008" u Topuskom, na krajnjem jugu Lijepe naše, u Dubrovniku, mnogobrojni poklonici borilačkog sporta krenuti će prema sportskoj dvorani na Gospinom polju. Razlog je veliki borilački spektakl "Noć gladijatora III" kojeg je promotor dubrovački borac Mato Perak.



Na programu je 12 borbi u Thaiboxingu (vjerujem da se radi o K1) i MMA, a nama je najzanimljivija 7. borba u kojoj nastupa Frane Radnić protiv Portugalca Jose Duba Barradasa




Više o ovom paru možete pročitati OVDJE

a više o cijelom programu sutrašnje priredbe OVDJE


Sretno Frane.


- 23:59 - Komentari (1) - Isprintaj - #

utorak, 15.04.2008.

Bravo Leo, odlična priredba

Uvodni tekst i komentare (s manjim ispravkama) prenosim s web portala PROFIGHTSTORE

U prepunoj dvorani "Veli Jože" u Poreču protekle nedjelje, 13. travnja 2008. održane su atraktivne borbe u low kicku, full contactu, K-1 i MMA u sklopu "3. memorijala David Šain" koji se održava u spomen tragično preminulom članu kick boxing kluba "King" Poreč. Održano je 10 od ukupno 11 najavljivanih borbi u kojima je bilo moguće vidjeti žestoke okršaje od prve do zadnje runde pa sve do "exspress" nokauta i submissiona.

Borba između amaterskog viceprvaka svijeta u K-1 Ivana Stanića iz Rijeke te Osječanina Marina Rose nije održana jer se potonji nije pojavio na turniru.

Najboljim borcem turnira proglašen je Frane Radnić iz splitskog "Pit Bulla" koji je svog protivnika Gorana Plećaša dvaput srušio te potom nokautirao u samo dvadesetak sekundi borbe.

Najžešća borba večeri bila je između teškaša Jasmina Bećirovića i Igora Mihaljevića koji je borbu dobio odlukom sudaca i to minimalnom razlikom.

Po prvi puta na ovom turniru održane su dvije MMA borbe u kojima su protiv mađarskih boraca Paula Bose i Petera Lorinca nastupili Puljani Denis Dejanović i Davor Jugovac iz tima "Trojan Istra" kojeg vodi trenutno najbolji hrvatski MMA borac u srednjoj kategoriji Zelg Galešić. Pulski borci pobijedili su mađarske protivnike već u prvim minutama borbe.

Pobjedu su odnijeli i svi domaći borci iz porečkog "Kinga", a to su bili Stefano Benčić u low kicku i Mirzet Barjektarević u full contactu te Bojan Zec u K-1.

Zapaženi rezultat u K-1 borbi ostvario je i Predrag Platiša iz zagrebačkog "Barun Trenka" koji je jednoglasnom odlukom sudaca pobijedio Stipu Stipetića iz kluba "Terminator" iz Splita.







1. borba, low kick -63,5 kg, 3x2 min
Stefano Benčić - "King", Poreč
Jozo Jurica - "Sensei" Čapljina
Jednoglasnom odlukom sudaca 3:0 - pobjeda Stefano Benčić

- Mladi borci kreću žestoko već u prvoj rundi te izmjenama udaraca nastavljaju sve do kraja treće runde. Jednoglasnom odlukom sudaca pobjedu je odnio Stefano Benčić.


2. borba, full contact, -81 kg, 3x2 min
Arif Mulalić - "Sana 2004" Sanski Most, BiH
Mirzet Bajrektarević - "King", Poreč
Knock outom u 3. rundi pobjeda Mirzet Barjektarević

- Nakon kratkog ispitivanja snaga Barjektarević kreće boksačkim tehnikama na Mulalića kojemu sudac broji krajem druge runde. Borba se nastavlja te sredinom treće runde nakon drugog brojanja, Barjektarević pobjeđuje nokautom.











3. borba, K1, -86 kg, 3x2 min
Stipe Stipetić - "Dalmacija", Dugi Rat
Predrag Platiša - "Barun Trenk", Zagreb
Jednoglasnom odlukom sudaca 0:3 - pobjeda Predrag Platiša

- Platiša upućuje nekoliko jakih middle i low kickova uzdrmavši Stipetića koji je u trećoj rundi već znatno izmoren. Platišinu nadmoć tokom cijele borbe potvrdili su i suci proglasivši ga pobjednikom s 3:0.

Komentar Gorana Plećaša s ULTIMATE FIGHT FORUM-a

Predrag je skolski odradio mec sa Stipeticem, drzao ga je na distanci prednjima i kruznima, dobro se kretao i dodatno ga izmorio u klincu, Stipetic je u drugu rundu usao vidno izmoren i nije vise bilo snage u njegovom zadnjem direktu, najopasnijem oruzju i Platisa je fino odradio do kraja, jos ga je malo stisnuo pred kraj i zasluzeno pobjedio.


4. borba, ultimate fight, -85 kg, 2x5 min
Denis Dejanović - "Trojan", Pula
Pal Mozsar - Mađarska
U 55. sekundi prve runde - predajom protivnika zbog gušenja, pobjeda Denis Dejanović

- Prva MMA borba večeri trajala je vrlo kratko. Na samom početku Dejanović ruši Mađara na pod te sudac ih vraća na sredinu ringa. Nakon kraće borbe na tlu Dejanović završava borbu gušenjem.


5. borba, K1, -81 kg, 3x2 min
Bojan Zec - "King" - Poreč
Vidak Mrvalj - "Sensei" - Čapljina
Knock outom u 2. rundi - pobjeda Bojan Zec

- Neravnopravna borba u kojoj je Zec bio daleko jači završava prekidom u drugoj rundi zbog ozljede lijeve ruke Vidaka Mrvalja.











6. borba, ultimate fight, -75 kg, 2x5 min
Davor Jugovac - "Trojan", Pula
Peter Lorinez - Mađarska
Predajom protivnika zbog udaraca u parteru u 2:28 minuti prve runde - pobjeda Davor Jugovac

- Nakon dužeg izbivanja zbog ozljede Jugovac se u velikom stilu vraća na ring gdje je već u prvoj rundi odnio pobjedu tehničkim nokautom. Jugovac kreće žestoko, obara protivnika na pod te upućuje mu nekoliko udaraca u glavu iz mounta. Sudac vraća borbu na sredinu ringa, a Jugovac svladava Mađara udaracima šakom i koljenom iz bočnog mounta.


7. borba, full contact, -71 kg, 3x2 min
Sanjin Pol Vrgoč - "Mornar" - Split / Pula
Matić Nikola - "Sensei" - Čapljina
Jednogalsnom odlukom sudaca 3:0 - pobjeda Sanjin Pol Vrgoč

- Nadmoć Sanjina Vrgoča tokom cijele borbe u kojoj je on uglavnom udarao dok se Matić branio. Jednoglasnom odlukom sudaca pobjednikom je proglašen Sanjin Pol Vrgoč.











8. borba , K1, -81 kg, 3x2 min
Marijo Valentić - "Sokol", Slunj
Luka Šimić - "Bushido" - Požega
Jednoglasnom odlukom sudaca 3:0 - pobjeda Marijo Valentić

- Relativno mirna borba u kojoj su protivnici uglavnom taktizirali bez većih izmjena udaraca. Suci su jednoglasnom odlukom dodijelili pobjedu iskusnom Mariju Valentiću.

Komentar Gorana Plećaša s ULTIMATE FIGHT FORUM-a

Pogledao sam jos meceve Simic - Valentic i Platisa - Stipetic. Luka ga je malo previse respektirao,pogotovo u klincu, ali odlicno iskustvo za dalje, Luka je neugodan borac, ima strasno oko i filing za distancu.














9. borba, low kick, -75 kg, 3x2 min
Frane Radnić - "Pit Bull", Split
Goran Plećaš - "Sveti Duh" - Osijek / Zagreb
Knock outom protivnika u 28-toj sekundi prve runde - pobjeda Frane Radnić

- Najkraća borba večeri. U prvih deset sekundi borbe Radnić je Plećaša poslao dvaput na tlo nakon čega je njegov trener bacio ručnik i borba je prekinuta.

Goran Plećaš sam komentira svoju borbu na ULTIMATE FIGHT FORUM-u

Jebote, izuo me ko zadnjeg papka...pustio sam da krene s poludistance, cimnuo me low kickom i pogodio lijevim kroseom tam di se spaja celjust i uho. Svaka mu cast, nisam se nadao ovakvom pocetku al me jebacki pogodio i nema se tu kaj vise, brojao mi sudac al sam bio skroz zgubljen i brzo me opet rusio,digo sam se al je trener bacio rucnik i sudac prekinuo mec, opravdano.
Jako sam razocaran i skroz prazan,eto... Nisam mislio da mi se to moze desit al eto,da vidim kak je zgubit i na taj nacin pa da napisem knjigu na kraju. Hvala svima na podrsci.


Komentari forumaša:
- Gleda sam meč. Svakome se ono može desit. 90% boraca bi palo od onakvog udarca. Savršen primjer krošea u najosjetljiviji dio brade.
- Znam da ti je koma, reci ti kaj hočeš,ali po meni onome tko tima muda stupiti u ring,nikakav,ali nikakav ishod nije sramota...



10 . borba, K1, + 91 kg, 3x3 min
Jasmin Bećirević - "Tigar" - Slovenija
Igor Mihaljević - "Tigar" - Karlovac
Odlukom sudaca 1:2 - pobjeda Igor Mihaljević

- Najbolja i najžešća borba na turniru. Oba teškaša pokazali su vrhunsku fizički spremnost i neprikosnovenu tehniku. Borba je počela žestokim napadima i izmjenama udaraca da bi u drugoj rundi borci smanjili intenzitet. U trećoj rundi ponovo su krenuli žestoko s izmjenama udaraca nogama, rukama i koljenima tako da je vrlo teško procijeniti tko je bio bolji borac. Ipak, suci su s 2:1 presudili u korist Igora Mihaljevića.














I na kraju, odlikaši, pogledajte:


Ljepotice u društvu kickboksača - Ivan Stanić, danas bez borbe (šteta), Valentino Venturini koji se malo odmara i Ivan Rudan koji se vraća.


Lijepo, još jedna lijepa kickboxing priredba. Veselimo se idućoj.



- 23:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

ponedjeljak, 14.04.2008.

Kovačić i Agatić pošteno odradili

Poznati njemački amaterski i profi borac Sven Kirsten - višestruki svjetski i europski amaterski i prvak po profesionalnim pravilima odlučio je objesiti rukavice o klin, i to na najbolji mogući način - u svome mjestu Schweinfurtu 12. travnja 2008. organizirao je veliku gala priredbu gdje je branio WAKO Pro titulu Svjetskog prvaka u full contactu, -66,8 kg. Izazivač je bio američki borac Charles Barron - Sven je pobijedio i nepo-bijeđen napušta ring. Koliko mi je poznato, posvetiti će se poslu trenera i suca.






Kao što se iz programa vidi - u borbama su sudjelovala i dva hrvatska borca:

Siniša Kovačić (koji je zamijenio predviđenog Gorana Mimicu) > u borbi za WAKO Pro titulu Internacionalnog prvaka Njemačke u full contactu, u težinskoj skupini do 62,3 kg protiv njemačkog prvaka Marcusa Ritza
i
Mario Agatić (koji je zamijenio predviđenog Božu Perišića) u borbi za WAKO Pro titulu Internacionalnog prvaka Njemačke u full contactu, u težinskoj skupini do 78,1 kg protiv njemačkog prvaka Ferdinanda Macka.

Oba naša borca tijesno su izgubila borbe. Domaćini su bili oduševljeni prikazanim borbama, a to potvrđuje i poziv Mariu Agatići za borbu u Rusiji. Detalji se dogovaraju.

Šteta, ali nije ni izgubljena borba katastrofa kada se odradi pošteno i od srca, upravo kako su to odradila naša dva borca. Svaka čast momci.



- 23:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

nedjelja, 13.04.2008.

BiHać Open 2008

U subotu je održan 9. po redu
Međunarodni kickboxing turnir "BiHać Open 2008".

Sudjelovalo je 527 natjecatelja iz 58 klubova pristiglih iz 5 zemalja. Hrvatski natjecatelji ponovno su bili vrlo uspješni.

Pogledajte:

SEMI CONTACT

Mlađi kadeti - Semi contact (M), -22 kg
1. Vahidin Avdić, TDK "Frenki" Ključ-BiH
2. Patrik Harapin, KBK "Moslovac" Popovača-HR
3. Mehmned Ćorić, CBS "Tešanj" Tešanj-BiH
3. Boris Baranček, KTD "Lipovljani" -HR

Mlađi kadeti - Semi contact (M), -25 kg
1. Luka Grabovac, KBK"Mawashi" Makarska-HR
2. Danijel Leo Bevanda, KBK"Mawashi" Makarska-HR
3. Tomas Valentić, KBK "Tigar" Karlovac-HR
3. Velić Emin, KBS "Krajšnik" B.Novi-BiH

Mlađi kadeti - Semi contact (M), -28 kg
1. Edis Sušić, KBK "Tigar" Karlovac-HR
2. Mate Merčep, KBK"Mawashi" Makarska-HR
3. Sandi Dizdarić, KBC "Bihać" Bihać-BIH
3. Amel Dedić, TDK "Frenki" Ključ-BiH

Mlađi kadeti - Semi contact (M), -32 kg
1. Denis Šiljac, KBK "Tigar" Karlovac-HR
2. Petrit Rahmani, KBK "Colonel Rosy Team" -HR
3. Halid Dizdarić, KBC "Bihać" Bihać-BIH
3. Mate Merčep, KBK"Mawashi" Makarska-HR

Mlađi kadeti - Semi contact (M), -37 kg
1. Jure Drlja, KBK"Mawashi" Makarska-HR
2. Josip Stakor, KBK "2002" Odžak-BiH
3. Petrit Rahmani, KBK "Colonel Rosy Team" -HR
3. Šeherzad Zulić, KBS "Ljutoč" Orašac-BIH

Mlađi kadeti - Semi contact (M), -42 kg
1. Jure Drlja, KBK"Mawashi" Makarska-HR
2. Josip Lozo, KBK"Mawashi" Makarska-HR
3. Meteo Hozjan, KBK "Moslovac" Popovača-HR
3. Topić Dalibor, KBK "Prijedor" Prijedor-BiH

Mlađi kadeti - Semi contact (M), -47 kg
1. Robert Basara, KBK "Tigar" Karlovac-HR
2. Luka Mesić, KBK "Kutina" Kutina-HR
3. Belmin Islamović, KBK "Zino" Bihać-BIH
3. Melis Kapetanović, KBK "Zino" Bihać-BIH

Mlađi kadeti - Semi contact (M), +47 kg
1. Luka Milanac, KBK "Tigar" Karlovac-HR
2. Sebastijan Džafer, KBK "Tigar" Karlovac-HR
3. Emir Mulalić, KBS "Sana2004" S.Most-BiH
3. Medin Jakupović, KBS "Sana2004" S.Most-BiH

Mlađe kadetkinje - Semi contact (Ž), -25
1. Lucija Cicvara, KBK "Tigar" Karlovac-HR
2. Amina Šehić, KBS "Ljutoč" Orašac-BIH
3. Indira Fazlić, TDK "Frenki" Ključ-BiH
3. Ela Šolenta, KBK"Mawashi" Makarska-HR

Mlađe kadetkinje - Semi contact (Ž), -28
1. Kristina Ravlić, KBK"Mawashi" Makarska-HR
2. Lucija Cicvara, KBK "Tigar" Karlovac-HR
3. Šejla Hadžiefendić, KBK "2002" Odžak-BiH
3. Šejla Hadžiefendić, KBK "2002" Odžak-BiH

Mlađe kadetkinje - Semi contact (Ž), -32
1. Petra Lončar, KBK "Tigar" Karlovac-HR
2. Nikolina Alač, KBK "Mawashi" Makarska-HR
3. Kristina Ravlić, KBK"Mawashi" Makarska-HR
3. Dajana Ilić, KBS "R.Kušić" Pale-BIH

Mlađe kadetkinje - Semi contact (Ž), -37
1. Nancy Magdić, KBK "Tigar" Karlovac-HR
2. Meteja Kunović, KBK "Tigar" Karlovac-HR
3. Anđela Stanić, KBK"Mawashi" Makarska-HR
3. Marinela Pleše, KBK "Moslovac" Popovača-HR

Mlađe kadetkinje - Semi contact (Ž), -42
1. Petra Miskić, KBK "Tigar" Karlovac-HR
2. Ana Kavelj, KBK "Kobra" Mostar-BIH
3. Salkić Samra, KBK "B.Krupa" B.Krupa-BiH
3. Mara Ikić, KBK"Draga" Rijeka-HR

Mlađe kadetkinje - Semi contact (Ž), +47
1. Matea Abramović, KBK "Kutina" Kutina-HR
2. Ela Filipović, KBK"Mawashi" Makarska-HR
3. Dora Dereh, KBK"Mawashi" Makarska-HR
3. Petra Ribić, KBK"Draga" Rijeka-HR

Stariji kadeti - Semi contact (M), -42 kg
1. Tomislav Miljan, KBK "Ivanić Grad" I.Grad-HR
2. Tomas Matić, KBK"Mawashi" Makarska-HR
3. Jančič Dejan, KBS "Krajšnik" B.Novi-BiH
3. Tomislav Sekulić, KBK "Kutina" Kutina-HR

Stariji kadeti - Semi contact (M), -47 kg
1. Tilen Zajc, KBK"Pon Do Kwan" Izlake-SLO
2. Tomas Matić, KBK"Mawashi" Makarska-HR
3. Bruno Petković, KBK"H.B.Dragovoljac" Vodice-HR
3. Dorijan Blažević, KBK "Ivanić Grad" I.Grad-HR

Stariji kadeti - Semi contact (M), -52 kg
1. Tilen Zajc, KBK"Pon Do Kwan" Izlake-SLO
2. Filip Krezo, KBK "Ivanić Grad" I.Grad-HR
3. Jerko Loboja, KBK"Mawashi" Makarska-HR
3. Adnan Korčić, KBC "Bihać" Bihać-BIH

Stariji kadeti - Semi contact (M), -57 kg
1. Kristijan Bačić, KBK "Kutina" Kutina-HR
2. Zvonimir Mikulić, KBK "Kutina" Kutina-HR
3. Marino Štefanac, KBK "Tigar" Karlovac-HR
3. Matija Žužinjak, KBK "Tigar" Karlovac-HR

Stariji kadeti - Semi contact (M), -63 kg
1. Osmanović Armin, KBS "Sloga"Tojšići-BIH
2. Almedin Mehić, KBK "2002" Odžak-BiH
3. Silvio Đudarić, KBK "Moslovac" Popovača-HR
3. Dominik Škibola, KBK"Draga" Rijeka-HR

Stariji kadeti - Semi contact (M), -69 kg
1. Antonijo Hodak, KBK "Tigar" Karlovac-HR
2. Bajrić Semir, KBS "Sloga"Tojšići-BIH
3. Golubovič Nemanja, KBK "Prijedor" Prijedor-BiH
3. Mrđa Rade, KBK "Prijedor" Prijedor-BiH

Stariji kadeti - Semi contact (M), +69 kg
1. Jozo Krželj, KBK"Mawashi" Makarska-HR
2. Saša Drageljević, KBK "Viktorija" Rijeka-HR
3. Amir Hajdarević, TDK "Frenki" Ključ-BiH

Starije kadetkinje - Semi contact (Ž), -42
1. Kristina Premkaj, KBK "Moslovac" Popovača-HR
2. Dijana Tanushaj, KBK "Lav" Pula-HR
3. Dženita Muratagić, TDK "Frenki" Ključ-BiH
3. Tamara Nikolić, KBK "Ariston" Podgorica-MNE

Starije kadetkinje - Semi contact (Ž), -46
1. Antea Krželj, KBK"Mawashi" Makarska-HR
2. Katarina Jelenčić, KBK"BTI" Zabok-HR
3. Samra Šehić, KBS "Ljutoč" Orašac-BIH
3. Buljubašić Rasima, TKD "Frenki" Ključ-BIH

Starije kadetkinje - Semi contact (Ž), -55
1. Rina Čićin Karlov, KBK"H.B.Dragovoljac" Vodice-H
2. Maja Gulin, KBK"H.B.Dragovoljac" Vodice-HR
3. Ardijana Kajtaz, KBK "Lav" Pula-HR
3. Anđela Radalj, KBK"Mawashi" Makarska-HR

Starije kadetkinje - Semi contact (Ž), -60
1. Ines Beljan, KBK"H.B.Dragovoljac" Vodice-HR
2. Nikolina Čatlak, KBK"Mawashi" Makarska-HR
3. Klara Pistonić, KBK"Mawashi" Makarska-HR
3. Marija Arbanas, KBK "Krapina" Krapina-HR

Starije kadetkinje - Semi contact (Ž), -65
1. Tea Fistonić, KBK"H.B.Dragovoljac" Vodice-HR
2. Bešić Aida, KBS "Krajšnik" B.Novi-BiH
3. Samantha Margan, KBK"Draga" Rijeka-HR

Starije kadetkinje - Semi contact (Ž), +65
1. Maja Britvić, KBK "Lav" Pula-HR
2. Iris Bareša, KBK"H.B.Dragovoljac" Vodice-HR
3. Jelena Stjepić, KBK "Lav" Pula-HR
3. Karmen Birin, KBK"H.B.Dragovoljac" Vodice-HR

Juniori - Semi contact (M), -57 kg
1. Franjo Opačak, KBK "Benkovac" Benkovac-HR
2. Edin Pajić, KBC "Bihać" Bihać-BIH
3. Semir Dedić, TDK "Frenki" Ključ-BiH
3. Almin Turkeš, CBS "Tešanj" Tešanj-BiH

Juniori - Semi contact (M), -63 kg
1. Hukić Muhamed, KBK "Fojnica" Fojnica-BiH
2. Franjo Opačak, KBK "Benkovac" Benkovac-HR
3. Latić Denis, KBK "Trojan-C.C" Cazin-BiH
3. Esmir Kamišević, CBS "Tešanj" Tešanj-BiH

Juniori - Semi contact (M), -69 kg
1. Matej Lebo, KBK "Benkovac" Benkovac-HR
2. Aldin Omerović, KBS "Sana2004" S.Most-BiH
3. Alen Pečenković, KBC "Bihać" Bihać-BIH
3. Igor Šubr, KBK "Colonel Rosy Team" -HR

Juniori - Semi contact (M), -79 kg
1. Zdravko Hasan, KBK "Kutina" Kutina-HR
2. Mirza Hajdarović, TDK "Frenki" Ključ-BiH
3. Rejhan Kuduzović, KBK "Zino" Bihać-BIH
3. Krunoslav Jagarić, KBK"BTI" Zabok-HR

Juniori - Semi contact (M), -84 kg
1. Puškar Hasan, KBK "Trojan-C.C" Cazin-BiH
2. Armin Dervišević, TDK "Frenki" Ključ-BiH
3. Mirza Ganjgo, CBS "Tešanj" Tešanj-BiH

Juniorke - Semi sontact (Ž), -55 kg
1. Sara Milanja, KBK"Draga" Rijeka-HR
2. Irena Šubr, KBK "Colonel Rosy Team" -HR
3. Martina Mitrović, KBK"BTI" Zabok-HR
3. Litrić Zarina, KBK "Đerzelez" Kiseljak-BIH

Juniorke - Semi sontact (Ž), -60 kg
1. Jasmina Pobrklić, KBC "Bihać" Bihać-BIH
2. Ines Samirić, KBK "Benkovac" Benkovac-HR
3. Blagojević Jovana, KBS "Krajšnik" B.Novi-BiH

Juniorke - Semi sontact (Ž), +65 kg
1. Kristina Mijat, KBK"H.B.Dragovoljac" Vodice-HR
2. Ines Samirić, KBK "Benkovac" Benkovac-HR

Seniori - Semi contact (M), -63 kg
1. Dinko Marković, KBK "Kutina" Kutina-HR
2. Dino Puzić, KBK "2002" Odžak-BiH
3. Tomislav Stilinović, KBK "Tigar" Karlovac-HR
3. Vanja Rehak, KBK "Colonel Rosy Team" -HR

Seniori - Semi contact (M), -69 kg
1. Sanel Hadžić, TKD "Frenki" Kljuć
2. Jasmin Hrvić, CBS "Tešanj" Tešanj

Seniori - Semi contact (M), -74 kg
1. Almin Omerović, KBS "Sana2004" S.Most-BiH
2. Jure Vetršek, KBK"Pon Do Kwan" Izlake-SLO
3. Nikola Matanović, KBK "2002" Odžak-BiH

Seniori - Semi contact (M), -79 kg
1. Zdravko Hasan, KBK "Kutina" Kutina-HR
2. Rizvić Almir, KBK "Trojan-C.C" Cazin-BiH
3. Jure Vetršek, KBK"Pon Do Kwan" Izlake-SLO
3. Mato Grgić, KBK "2002" Odžak-BiH

Seniori - Semi contact (M), -89 kg
1. Šarić Rusmir, KBK "Trojan-C.C" Cazin-BiH
2. Halilović Arman, KBK "Trojan-C.C" Cazin-BiH
3. Ermelin Elezović, CBS "Tešanj" Tešanj-BiH

Seniorke - Semi contact (Ž), -55 kg
1. Irena Šubr, KBK "Colonel Rosy Team" -HR
2. Danijela Bratić, KBK "Kobra" Mostar-BIH

Seniorke - Semi contact (Ž), +65 kg
1. Maja Vetršek, KBK"Pon Do Kwan" Izlake-SLO
2. Vanessa Božić, KBK "Kutina" Kutina-HR
3. Matea Perković, KBK"H.B.Dragovoljac" Vodice-HR

LIGHT CONTACT

Stariji kadeti - Light contact (M), -42 kg
1. Arman Šušnjar, KBS "Ljutoč" Orašac-BIH
2. Kenan Vojić, KBK "Zino" Bihać-BIH
3. Rekić Sumej, KBK "B.Krupa" B.Krupa-BiH
3. Lucijan Blažević, KBK "Ivanić Grad" I.Grad-HR

Stariji kadeti - Light contact (M), -47 kg
1. Adem Hadžan, KBK "Borac" Jelah-BiH
2. Dorijan Blažević, KBK "Ivanić Grad" I.Grad-HR
3. Momo Reznić, KBK"Jedinstvo" Vojvodina-SRB
3. David Sesar, KBK "Kobra" Mostar-BIH

Stariji kadeti - Light contact (M), -52 kg
1. Alušić Ivan, KBK "Viktorija" Rijeka
2. Filip Krezo, KBK "Ivanić Grad" I.Grad-HR
3. Adnan Korčić, KBC "Bihać" Bihać-BIH
3. Dino Probić, KBK "2002" Odžak-BiH

Stariji kadeti - Light contact (M), -57 kg
1. Dženan Alibalić, KBK "Borac" Jelah-BiH
2. Stijak Bojan, KBK "Obilić" K.Dubica-BiH
3. Mirzet Mešić, KBK "Zino" Bihać-BIH
3. Draško Šamara, KBK "Otoka" B.Krupa-BIH

Stariji kadeti - Light contact (M), -63 kg
1. Memić Amil, KKB"Neretva" Konjic-BiH
2. Sead Mehić, KBK "2002" Odžak-BiH
3. Kukić Igbal, "Strmonja Fight" N.Travnik-BiH

Stariji kadeti - Light contact (M), -69 kg
1. Bajrić Semir, KBK "Sloga" Tojšići-BIH
2. Fetibegović Adis, KBS "Krajšnik" B.Novi-BiH
3. Mujić Belmin, KBK "Đerzelez" Kiseljak-BIH
3. Said Mujagić, KBC "Bihać" Bihać-BIH

Stariji kadeti - Light contact (M), +69 kg
1. Šljkivo Edhem, KKB"Neretva" Konjic-BiH
2. Jozo Kržej, KBK"Mawashi" Makarska-HR
3. Domagoj Flanjak, KBK "Sokol" Slunj-HR
3. Ljubunčić Sanjin, "Strmonja Fight" N.Travnik-BiH

Starije kadetkinje - Light contact (Ž), -42
1. Babaluk Samira, KBK "Đerzelez" Kiseljak-BIH
2. Ivana Ilić, KBS "R.Kušić" Pale-BIH
3. Selman Minela, KBK "Đerzelez" Kiseljak-BIH
3. Bitić Maida, KBK "Fojnica" Fojnica-BiH

Starije kadetkinje - Light contact (Ž), -46
1. Antea Kržalj, KBK"Mawashi" Makarska-HR
2. Lejla Hadžiefendić, KBK "2002" Odžak-BiH
3. Dragica Bolozanov, KBK"Jedinstvo" Vojvodina-SR
3. Adela Fejzić, CBS "Tešanj" Tešanj-BiH

Starije kadetkinje - Light contact (Ž), -50
1. Rina Čićin Karlov, KBK"H.B.Dragovoljac" Vodice-H
2. Lejza Fejzić, CBS "Tešanj" Tešanj-BiH
3. Indira Mešić, KBS "Ljutoč" Orašac-BIH
3. Kujundžić Adisa, KBK "Đerzelez" Kiseljak-BIH

Starije kadetkinje - Light contact (Ž), -55
1. Maja Gulin, KBK"H.B.Dragovoljac" Vodice-HR
2. Karmen Bertić, KBK "Ivanić Grad" I.Grad-HR
3. Meša Medina, KBK "Fojnica" Fojnica-BiH

Starije kadetkinje - Light contact (Ž), -60
1. Andrea Čvek, KBK "Krapina" Krapina-HR
2. Babaluk Aldijana, KBK "Đerzelez" Kiseljak-BIH
3. Aida Mehić, KBK "2002" Odžak-BiH
3. Irma Čambrdžić, KBK "2002" Odžak-BiH

Starije kadetkinje - Light contact (Ž), -65
1. Ela Filiović, KBK"Mawashi" Makarska-HR
2. Tea Fistonić, KBK"H.B.Dragovoljac" Vodice-HR
3. Džulijeta Softić, KBK "2002" Odžak-BiH

Starije kadetkinje - Light contact (Ž), +65
1. Amira Adilagić, KBS "Sana2004" S.Most-BiH
2. Iris Bareša, KBK"H.B.Dragovoljac" Vodice-HR
3. Maja Britvić, KBK "Lav" Pula-HR
3. Emina Jahić, CBS "Tešanj" Tešanj-BiH

Juniori - Light contact (M), -57 kg
1. Mirnas Bajramović, TDK "Frenki" Ključ-BiH
2. Edin Pajić, KBC "Bihać" Bihać-BIH
3. Zuka Enis, KBK "Fojnica" Fojnica-BiH
3. Haris Samardžić, KBK "Zino" Bihać-BIH

Juniori - Light contact (M), -63 kg
1. Matija Gundić, KBK "Sokol" Slunj-HR
2. Borna Franjković, KBK "Sokol" Slunj-HR
3. Odobašić Selim, KBK "Trojan-C.C" Cazin-BiH
3. Jusuf Hadžić, KBK "Zino" Bihać-BIH

Juniori - Light contact (M), -69 kg
1. Igor Šubr, KBK "Colonel Rosy Team" -HR
2. Alen Pečenković, KBC "Bihać" Bihać-BIH
3. Vuković Armin, KBK "Đerzelez" Kiseljak-BIH
3. Ivan Senkić, KBK"Draga" Rijeka-HR

Juniori - Light contact (M), -74 kg
1. Gološ Aldin, KBK "Neretva Konjic
2. Kurta Asmir, KBK "Fojnica" Fojnica-BiH
3. Rejhan Kuduzović, KBK "Zino" Bihać-BIH
3. Kajtezović Adis, KBK "Trojan-C.C" Cazin-BiH

Juniori - Light contact (M), -84 kg
1. Bojan Mišković, KBK "Budokai" Rovinj-HR
2. Puškar Hasan, KBK "Trojan-C.C" Cazin-BiH
3. Ćeho Hamza, KBK "Đerzelez" Kiseljak-BIH

Juniori - Light contact (M), -89 kg
1. Vedran Grbčić, KBK "Tomislav Gym" S.Brod-HR
2. Halilović Arman, KBK "Trojan-C.C" Cazin-BiH
3. Amel Velić, KBK "Zino" Bihać-BIH

Juniorke - Light contact (Ž), -55 kg
1. Barbara Mihaljević, KBK "Kutina" Kutina-HR
2. Sajra Nesić, KBS "Ljutoč" Orašac-BIH
3. Amra Subašić, CBS "Tešanj" Tešanj-BiH
3. Paša Kamarić, CBS "Tešanj" Tešanj-BiH

Juniorke - Light contact (Ž), -65 kg
1. Nađa Nalić, KBS "Sana2004" S.Most-BiH
2. Aida Hopovac, KBS "Sana2004" S.Most-BiH

Juniorke - Light contact (Ž), +65 kg
1. Armina Čaplja, CBS "Tešanj" Tešanj-BiH
2. Jasmina Merdić, CBS "Tešanj" Tešanj-BiH
3. Azra Bešlagić, CBS "Tešanj" Tešanj-BiH
3. Kristina Mijat, KBK"H.B.Dragovoljac" Vodice-HR

Seniori - Light contact (M), -63 kg
1. Vanja Rehak, KBK "Colonel Rosy Team" -HR
2. Latinović Dragan, KBS "Krajšnik" B.Novi-BiH
3. Sinkić Darko, KBK "Obilić" K.Dubica-BiH
3. Džajić Armin, KBS "Krajšnik" B.Novi-BiH

Seniori - Light contact (M), -74 kg
1. Kristijan Benac, KBK "Viktorija" Rijeka-HR
2. Sandi Skalić, KBK "Samuraj" Bihać-BIH
3. Polutan Edin, KBK "Fojnica" Fojnica-BiH
3. Dekiž Draža, KBK "Prijedor" Prijedor-BiH

Seniori - Light contact (M), -79 kg
1. Elvedin Vojniković, KBS "Ljutoč" Orašac-BIH
2. Bijeljić Nemanja, KBK "Obilić" K.Dubica-BiH
3. Rizvić Almir, KBK "Trojan-C.C" Cazin-BiH
3. Ibrelić Edin, KBK "Fojnica" Fojnica-BiH

Seniori - Light contact (M), -89 kg
1. Boris Mišković, KBK "Budokai" Rovinj-HR
2. Edis Kozlica, KBK "Samuraj" Bihać-BIH
3. Ermelin Elezović, CBS "Tešanj" Tešanj-BiH
3. Šarić Rusmir, KBK "Trojan-C.C" Cazin-BiH

Seniori - Light contact (M), +89 kg
1. Boris Mišković, KBK "Budokai" Rovinj-HR
2. Dejan Bikić, KBK "2002" Odžak-BiH
3. Mario Samirić, KBK "Benkovac" Benkovac-HR
3. Filip Baković, KBK "Viktorija" Rijeka-HR

Seniorke - Light contact (Ž), -55 kg
1. Amra Okugić, KBK "Zino" Bihać-BIH
2. Muraja Selma, KBK "Đerzelez" Kiseljak-BIH

Seniorke - Light contact (Ž), +65 kg
1. Kristina Mijat, KBK"H.B.Dragovoljac" Vodice-HR
2. Matea Perković, KBK"H.B.Dragovoljac" Vodice-HR
3. Marijana Mijatović, KBK "Obilić" K.Dubica-BiH

FULL CONTACT

Full contact - Juniori (M), -57 kg
1. Mirnas Bajramović, TDK "Frenki" Ključ-BiH
2. Dženan Alibalić, KBK "Borac" Jelah-BiH
3. Skopljak Zahid, "Strmonja Fight" N.Travnik-BiH
3. Albin Fajković, KBS "Sana2004" S.Most-BiH

Full contact - Juniori (M), -60 kg
1. Enko Alić, KBK"Dragovoljac" Livno-BiH
2. Alen Malčinović, KBS "Sana2004" S.Most-BiH

Full contact - Juniori (M), -71 kg
1. Ivan Romić, KBK "Kutina" Kutina-HR
2. Marko Abramović, KBK "Kutina" Kutina-HR

Full contact - Juniori (M), -91 kg
1. Josip Semren, KBK"Dragovoljac" Livno-BiH
2. Aner Karahodžić, KBK"Dragovoljac" Livno-BiH
3. Vlade Tolić, KBK "V.M.Bošnjak" Posušje-BiH

Full contact - Juniorke (Ž), -52 kg
1. Manuela Žuj, KBK "V.M.Bošnjak" Posušje-BiH
2. Litrić Sumeja, KBK "Đerzelez" Kiseljak-BIH

Full contact - Juniorke (Ž), +70 kg
1. Medina Dizdarević, KBS "Sana2004" S.Most-BiH
2. Mija Vasilj, KBK "Kobra" Mostar-BIH
3. Almira Hadžikadunić, KBK "Borac" Jelah-BiH

Full contact - Seniori (M), -63,5 kg
1. Senad Ikanović, KBS "Sana2004" S.Most-BiH
2. Marko Muratović, KBK"Maribor"Maribor-SLO
3. Kajtezović Zaim, KBS "Krajšnik" B.Novi-BiH

Full contact - Seniori (M), -67 kg
1. Gregor Stračanek, KBK"Maribor"Maribor-SLO
2. Jure Puhar, KBK"Maribor"Maribor-SLO
3. Mujo Šušnjar, KBS "Ljutoč" Orašac-BIH
3. Jasmin Muratović, KBK "Otoka" B.Krupa-BIH

Full contact - Seniori (M), -75 kg
1. Mitja Dišić, KBK "Power Kick" M.Sobota-SLO
2. Dalibor Ristić, KBK"Maribor"Maribor-SLO
3. Durić Irfan, KBK "Đerzelez" Kiseljak-BIH
3. Mitja Šaparel, KBK"Maribor"Maribor-SLO

Full contact - Seniori (M), -86 kg
1. Žigić Jasmin, KBK "Scorpion" Sarajevo-BiH
2. Jusuf Sedić, KBK "Zino" Bihać-BIH
3. Sarajlić Sanel, KBS "Sloga"Tojšići-BIH
3. Nikola Mačković, KBK "Otoka" B.Krupa-BIH

Full contact - Seniori (M), +91 kg
1. Ivan Soldo, KBK "V.M.Bošnjak" Posušje-BiH
2. Andreo Glas, KBK "Kobra" Mostar-BIH
3. Velibor Marković, KBK "Mislav" Podstrana-HR
3. Mirhad Gverić, KBK "Zino" Bihać-BIH

Full contact - Seniorke (Ž), -56 kg
1. Matea Malec, KBK "Moslovac" Popovača-HR
2. Horozović Selma, KBK "Prijedor" Prijedor-BiH
3. Mihridžana Gorinjac, KBK "Otoka" B.Krupa-BIH

Full contact - Seniorke (Ž), -65 kg
1. Sanja Samardžić, KBC "Bihać" Bihać-BIH
2. Katarina Iličić, KBK "Moslovac" Popovača-HR
3. Curk Teja, KBK"Maribor"Maribor-SLO

Full contact - Seniorke (Ž), -70 kg
1. Šarić Sumeja, KBK "B.Krupa" B.Krupa-BiH

LOW KICK

Low kick - Juniori (M), -57 kg
1. Marinko Matičić, KBK "Modriča" Modriča-BIH
2. Irnes Kabmer, KBS "Sana2004" S.Most-BiH
3. Jovan Todorović, KBS "RKušić" Pale-BIH
3. Nevenko Novaković, KBK "Spektar" Doboj-BiH

Low kick - Juniori (M), -63.5 kg
1. Ibrahim Milkunić, KBK "Flek-T.Cat" Tuzla-BIH
2. Skopljak Zahid, "Strmonja Fight" N.Travnik-BiH
3. Remzija Dačić, KBK "Univerzum" Rožaje-MNE
3. Ognjen Todorović, KBK "Spektar" Doboj-BiH

Low kick - Juniori (M), -71 kg
1. Ivan Romić, KBK "Kutina" Kutina-HR
2. Erol Gaši, KBK "Skill Gym" Tuzla-BiH
3. Tešić Duško, KBK "Prijedor" Prijedor-BiH
3. Dino Vekić, KBK"D.Ninić"B.Luka-BiH

Low kick - Juniori (M), -75 kg
1. Semir Šećkanović, KBK "Flek-T.Cat" Tuzla-BIH
2. Ivan Pejić, KBK "V.M.Bošnjak" Posušje-BiH

Low kick - Juniorke (Ž), -52 kg
1. Anamarija Maras, KBK "V.M.Bošnjak" Posušje-BiH

Low kick - Seniori (M), -63,5 kg
1. Marko Nikolić, KBK "Ariston" Podgorica-MNE
2. Damir Arnaut, KBK "Flek-T.Cat" Tuzla-BIH
3. Šemso Šabanović, KKB"Neretva" Konjic-BiH

Low kick - Seniori (M), -67 kg
1. Siniša Gambelić, KBK "Velež" Nevesinje-BIH
2. Jahić Edin, KBK "Skill Gym" Tuzla-BiH
3. Milan Jovanović, KBK "Ariston" Podgorica-MNE
3. Milanović Zoran, KBK "Prijedor" Prijedor-BiH

Low kick - Seniori (M), -71 kg
1. Damir Muković, KBK "Ariston" Podgorica-MNE
2. Ivan Tošković, KBK "Ariston" Podgorica-MNE
3. Semir Mujkanović, KBK "Flek-T.Cat" Tuzla-BIH
3. Pripo Aldin, KKB"Neretva" Konjic-BiH

Low kick - Seniori (M), -81 kg
1. Igor Emkić, KBK "Flek-T.Cat" Tuzla-BIH
2. Ramiz Hot, KBK "Univerzum" Rožaje-MNE
3. Veljković Alem, KKB"Neretva" Konjic-BiH
3. Sabahudin Džabić, KBS "Sana2004" S.Most-BiH

Low kick - Seniori (M), -86 kg
1. Nermin Halilović, KBK "J. Gym" Sarajevo-BIH
2. Gredelj Haris, KBK "Prijedor" Prijedor-BiH
3. Smajić Ramiz, KBK "Đerzelez" Kiseljak-BIH
3. Murat Raković, KBC "Bihać" Bihać-BIH

Low kick - Seniori (M), +91 kg
1. Sanid Imamović, KKB"Neretva" Konjic-BiH
2. Marko Ninić, KBK "Mislav" Podstrana-HR
3. Mislav Bubalo, KBK "Viktorik H.S" Osjek-HR

Low kick - Seniorke (Ž), -56 kg
1. Kristina Karamatić, KBK "V.M.Bošnjak" Posušje-Bi

AEROKICKBOXING

Aerokickboxing - katetkinje
1. Jennifer Martinčić, KBK "Lav" Pula-HR
2. Ardiana Kajtazi, KBK "Lav" Pula-HR
3. Maja Pavlović, KBK "Lav" Pula-HR

Aerokickboxing - juniorke
1. Maja Pavlović, KBK "Lav" Pula-HR
2. Jasmina Pobrklić, KBC "Bihać" Bihać-BIH
3. Maja Britvić, KBK "Lav" Pula-HR

Aerokickboxing - seniorke
1. Sabrina Ćehajić, KBC "Bihać" Bihać-BIH
2. Iris Delić, KBC "Bihać" Bihać-BIH
3. Sanja Samardžić, KBC "Bihać" Bihać-BIH

Aerokickboxing - juniorke sa stepom
1. Maja Pavlović, KBK "Lav" Pula-HR
2. Ardiana Kajtazi, KBK "Lav" Pula-HR
3. Maja Britvić, KBK "Lav" Pula-HR

GLAZBENE FORME

Glazbene forme - juniorke
2. Jasmina Pobrklić, KBC "Bihać" Bihać-BIH

Glazbene forme - seniorke
1. Sanja Samardžić, KBC "Bihać" Bihać-BIH

Glazbene forme - kadeti
1. Murtić Isak, KBK "Trojan-C.C" Cazin-BiH

PROGLAŠENI NAJBOLJIMA

Najuspješniji klub:
- KBK"Mawashi" Makarska-HR

Najuspješnija natjecateljica u Semi contactu:
- Lucija Cicvara, KBK "Tigar" Karlovac-HR

Najuspješniji natjecatelj u Light contactu:
- Mirnas Bajramović, KVK "Frenki" Ključ-BIH

Najuspješnija natjecateljica Full contactu:
- Sanja Samardžić,KBC "Bihać" Bihać

Najuspješniji natjecatelj Full contactu:
- Gregor Stračanek, KBK"Maribor"Maribor-SLO

Najuspješniji natjecatelj Low kicku:
- Igor Emkić, KBK "Flek Tom Cat" Tuzla-BiH

Pobjednica kupa:
- Jasmina Pobrklić, KBC "Bihać" Bihać-BiH (2z,1sr)

























































Bravo.



- 23:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

subota, 12.04.2008.

Strašna nesreća

I opet su gluho doba noći, brzina i nepažnja bili uzrokom tragedije koja je rastužila Popovaču, Moslavinu, kickboksače. Ugasila su se tri mlada života, a među njima i život 16. godišnjeg Damira Bijelića, kickboksača, člana Kickboxing kluba "Moslavac" iz Popovače. Tužno, pretužno.

RIP






- 23:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

četvrtak, 10.04.2008.

3. Memorijal "David Šain"


U nedjelju će se u Poreču, u gradskoj sportskoj dvorani, održati 3. Memorijalni kickboxing pozivni turnir "David Šain", u sjećanje na tragično preminulog mladog kickboksača Davida Šaina, člana kickboxing kluba "King" iz Poreča.

Program večernje priredbe je sljedeći:

1. borba, low kick -63,5 kg, 3x2 min
Stefano Benčić - "King", Poreč -
Jozo Jurica - "Sensei" Čapljina

2. borba, full contact, -81 kg, 3x2 min
Ljubo Korda - "Pit Bul", Split
Mirzet Bajrektarević - "King", Poreč

3. borba, K1, -86 kg, 3x2 min
Stipe Stipetić - "Dalmacija", Dugi Rat
Predrag Platiša - "Barun Trenk", Zagreb

4. borba, low kick, -75 kg, 3x2 min
Tomislav Babić - "King" Poreč
Toni Tutek - "Tigar", Karlovac

5. borba, ultimate fight, -85 kg, 2x5 min
Dean Dejanović - "Trojan", Pula
Pal Mozsar - Mađarska

6. borba, K1, -81 kg, 3x2 min
Bojan Zec - "King" - Poreč
Vidak Mrvalj - "Sensei" - Čapljina

7. borba, full contact, -71 kg, 3x2 min
Sanjin Pol Vrgoč - "Mornar" - Split / Pula
Matić Nikola - "Sensei" - Čapljina

8. borba, ultimate fight, -75 kg, 2x5 min
Davor Jugovac - "Trojan", Pula
Zoltan Dios - Mađarska

9. borba , K1, -81 kg, 3x2 min
Marijo Valentić - "Sokol", Slunj
Luka Šimić - "Bushido" - Požega

10 . borba, K1, -86 kg, 3x2 min
Marin Roso - "Sveti Duh" - Osjek
Ivan Stanić - Rijeka

11. borba, low kick, -75 kg, 3x2 min
Frane Radnić - "Pit Bull", Split
Goran Plećaš - "Sveti Duh" - Osijek / Zagreb

12 . borba, K1, + 91 kg, 3x3 min
Jasmin Bečirević - "Tigar" - Slovenija
Igor Mihaljević - Karlovac




- 23:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

utorak, 08.04.2008.

Markov neuspješni izazov


U prošlu subotu, 5. travnja 2008. je u mađarskom Szombathelyju održana gala kickboxing priredba na kojoj je održan susret reprezentacija Mađarske i Austrije u light contactu te 2 borbe za titule prvaka po profesionalnim pravilima.



Mađari su pobijedili Austrijance 3:1.







Pojasevi za WAKO Pro pobjednike

U borbu za titulu WAKO Pro Europskog prvaka u light contactu po profesionalnim pravilima, u kategoriji do 63 kg, pozvan i izazvan je naš Marko Šarko, aktualni amaterski svjetski prvak sa Svjetskog prvenstva u Beogradu 2007. Izazivač mu je bio Szandor Szanto, inače finalist na Svjetskom prvenstvu kojeg je u Beogradu Marko pobijedio jednoglasnom odlukom sudaca 3:0.

Da puno ne duljim, u ovoj borbi bodovima sudaca - 49:47 (hrvatski sudac), 49:47 (austrijski - neutralni sudac) i 50:46 (mađarski sudac) - dakle jednoglasnom odlukom sudaca 3:0 pobijedio je mađarski borac Szandor Szanto i osvojio WAKO Pro titulu Europskog prvaka po porfesionalnim pravilima u light contactu u kategoriji do 63 kg.

Sve u svemu, borba je bila odlična, a komentar glavnog tajnika Mađarskog kickboxing saveza g. Petera Galamboša upućenog našem timu sve govori:

Dear friend and Croatian Team,
Thank you for your participation on Szombathely Gala.
We hope you enjoyed the Gala and you are satisfied.
In our opinion Marko was excellent.
Thank you once again and see you!

Best regards - Peter


Evo i nekoliko slika


Hrvatski tim - trener Zdravko Begović, Marko Šarko, glavni tajnik HKBS-a Romeo Deša i pomoćni trener Zvonimir Boban






























Predsjednik Mađarskog kickboxing saveza dr. Richard Leyrer, Szandor Szanto i Marko Šarko


Zadnja borba lijepe kickboking priredbe, koja je održana pred oko 2000 gledatelja bila je borba za titulu WAKO Pro Svjetskog prvaka u light contactu po porofesionalnim pravilima u kategoriji -86 kg, između aktualnog prvaka Mađara Zoltana Dancsoa i izazivača Austrijanca Bernarda Sussitza.

Jednoglasnom odlukom sudaca 3:0, nakon nadmoćne borbe, pobijedio je Zoltan Dancso i zadržao WAKO Pro titulu Svjetskog prvaka u light contactu po porofesionalnim pravilima u kategoriji -89 kg.

Evo nekoliko slika i iz ove borbe:


Bernard Sussitz (Austrija) za vrijeme sviranja austrijske himne


I Zoltan Danczo pozorno sluša mađarsku himnu








WAKO Pro pobjednici Szandor Szanto (lijevo) i Zoltan Danczo

Lijepo, drugi puta više sreće.



- 23:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

ponedjeljak, 07.04.2008.

U Osijeku za pamćenje

U nedjelju, 6. travnja 2008. u Osijeku u gradskoj sportskoj dvorani "Zrinjevac" održano je Hrvatsko kickboxing prvenstvo u disciplini low kick za seniore. Na natjecanju je sudjelovalo 67 Natjecatelja (48 seniora i 19 seniorki) iz 21 kluba - člana Hrvatskog kickboxing saveza.

Odlični organizatori bili su članovi Kickboxing kluba "Sveti Duh" iz Osijeka, pod vodstvom glavnog trenera Tomislava Bilandžića i predsjednika kluba prof. Željka Vukića. Priredili su dan za pamćenje.

Tijekom dana održane su kvalifikacijske i dio finalnih borba, dok je na večernjoj priredbi, pred oko 1500 gledatelja održano preostalih 7 finalnih borba. Državno prvenstvo, neposredno prije večernje priredbe službeno je otvorio župan osiječko baranjski g. Krešimir Bubalo, a publika, sportaši, sportski djelatnici i gosti minutom šutnje izrazili su sućut povodom tragičnih pogibija nogometaša NK "Zadar" - Hrvoja Ćustića i policajca Marija Kusanića.

Najboljima na državnom prvenstvu proglašeni su:
- najbolji senior: Goran Kovačević - KBK "Sveti Duh" - Osijek
- najbolja seniorka: Nevena Juranović - KBK "Pit Bull" - Split
- najbolji klub: KBK "Pit Bull" - Split, trener prof. Marko Žaja.

Evo i ostalih rezultata:

Seniori:
- 60 kg
1. Finko Barišić - Pit Bull

2. Goran Mimica - Pit Bull
3. Igor Kalabota - Bura
3. Ognjen Topalović - King

- 63,5 kg
1. Goran Kovačević - Sveti Duh

2. Matej Benić - Bura
3. Stefano Benčić - King
3. Matija Međimurec - Kobra Bj

- 67 kg
1. Luka Tomić - Pit Bull

2. Boris Vujević - Pit Bull
3. Marin Škondro - Sveti Duh

- 71 kg
1. Antun Viličić - Mladost

2. Ivan Stupalo - Pit Bull
3. Veton Ademi - P.Krešimir IV
3. Nikola Božić - Mega Centar

- 75 kg
1. Luka Habek - Mladost Vž.

2. Branko Mikulić - Otok.
3. Ante Lulić - Pit Bull
3. Mario Agatić - Pit Bull

- 81 kg
1. Luka Šimić - Busshido

2. Tomislav Rudan - P.Krešimir IV
3. Ljubo Korda - Pit Bull
3. Ivica Pernek - Croatia Zd

- 86 kg
1. Stipe Stipetić - Terminator

2. Bojan Zec - King
3. Zoran Antičević - King
3. Luka Jurić - Sveti Duh

- 91 kg
1. Ante Verunica - Croatia Zd

2. Dino Belošević - Pit Bull
3. Marin Roso - Sveti Duh
3. Ivica Brčić - Antunovac

+ 91 kg
1. Damir Tovarović - Pit Bull

2. Ivan Bijelić - King
3. Igor Jurković - King
3. Jurica Budiselić - Delnice

Seniorke:
- 52 kg
1. Izidora Šalković - Sveti Duh

2. Danijela Perinčić - Pit 119
3. Željana Piteša - Pit Bull
3. Valentina Balažinec - Sokol Sl

- 56 kg
1. Marina Horvat - Pit Bull

2. Irena Dolenčić - Pit 119
3. Kristina Karamatić - Terminator
3. Barbara Petranović - Delnice

- 60 kg
1. Marija Malenica - Pit Bull

2. Tena Sladoljev - MOKK
3. Katarina Benčina - Sveti Duh
3. Dragana Resanović - Sveti Duh

- 65 kg
1. Nevena Juranović - Pit Bull

2. Mateja Blažević - MOKK
3. Vedrana Lučić - UHBDDR

+ 70 kg
1. Nives Radić - Dalmatino

2. Natalija Šimac - Mega Centar
3. Nina Cigić - Dalmatino


A, evo i malo slika, nako, dojma radi:













Pobjeda Nives Radić ("Dalmatino" - Šibenik) nad Natalijom Šimac ("Mega Centar" - Rijeka)













Proglašenje pobjednice u kategoriji do 65 kg - državna prvakinja Nevena Juranović ("Pit Bull"-Split) i viceprvakinja Mateja Blažević ("MOKK"-Kaštela)














































































Novi državni prvak u kategoriji do 81 kg - Luka Šimić ("Busshido"-Požega) i viceprvak Tomislav Rudan ("Petar Krešimir IV."- Šibenik)

























































Iz finalne borbe u kategoriji do 91 kg - Dino Belošević iz KBK "Pit Bull"-Split (crne kratke hlače) i Ante Verunica iz KBK "Croatia"-Zadar (bijele kratke hlače)






Suci i izbornik Jozo Čikotić biraju najbolje


Proglašeni najboljima: prof. Marko Žaja - glavni trener KBK "Pit Bull" iz Splita, najboljeg kluba državnog prvenstva; najbolja seniorka Nevena Juranović članica KBK "Pit Bull" iz Splita; najbolji senior Goran Kovačević član KBK "Sveti Duh" iz Osijeka te predsjednik HKBS-a prof. Predrag Znaor (lijevo) i organizator državnog prvenstva Tomislav Bilandžić - trener KBK "Sveti Duh" iz Osijeka (desno)


Visoki gosti, među kojima je u župan osiječko-baranjski g. Krešimir Bubalo, pozorno prate priredbu


Ispunjena dvorana "Zrinjevac"


A ovako lijepa priredba nikako ne može i bez stvarne ljepote - Mila, Marina i Anđela


Eto, baš lijepo.



- 23:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

petak, 04.04.2008.

Novi BUDO u našim rukama

Da,
ovih je dana na naše adrese stigao novi BUDO Internacional. Dvomjesečnik kojeg su kickboksači uzeli za svoje službeno glasilo i na kojeg su pretplaćeni svi klubovi - članovi saveza, jerbo će objavljivati sve (ili barem one najznačajnije) vijesti iz našega sporta.

Ali ...

Ovaj broj (kojeg je pripremao g. Denis Stošić) prolazi gotovo bez kickboxinga. Nakon toliko aktivnosti koje su obilježile prvih 3 mjeseca ove godine u ovom broju časopisa samo pola 43. stranice s viješću i dvije slike s juniorskog prvenstva u low kicku, održanog u Splitu.

I što sad?

Kako i sam surađujem s BUDO Internacionalom, dobio sam ovu poruku:

Cjenjeni prijatelji,
Vratio sam se s puta po Maleziji. (poslovno-turistički - bio sam odsutan 15 dana, da malo napunim baterije). Kolega Stošić je preuzeo većinu poslova oko Budo Internacionala, te su nažalost vaši prilozi stigli prekasno za objavu u broju 55. Ponavljam da se moramo malo bolje uskladiti i zajednički organizirati. Sljedeći broj 56 ćemo to nadoknaditi, a do tada primite puno pozdrava.

Zoran Rebac gl. urednik


Ipak, ima zanimljivih članaka o:
- vijesti iz UFC-a,
- Europsko karate prvenstvo za juniore
- Interview sa Zelgom Galešićem koji kaže - "Ako kreneš, idi do kraja"
- vijesti iz judoa - iz Hrvartske, iz Bosne i Hercegovine, iz Slovenije
- vijesti iz teakwon-doa i stručni članak o korištenju medicinske lopte na taekwon-do treningu
- predstavljanje Savatea
- vijesti s Europskog prvenstva u brazilskoj jiu jitsi
- vijesti iz kendoa
- kratka priča o pojasevima
- i na kraju malo podsjećanje "Čemu služi naklon u borilačkim vještinama?"



Eto.



- 23:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se