|
NOGOMETNI KLUB "DOBRA" - Novigrad na Dobri
Službeni grb kluba
RASPORED UTAKMICA
-jesen 2011. - seniori -
1.kolo: Šišljavić 3:1 DOBRA
2.kolo: DOBRA 3:0 Petrova G.
3.kolo: Josipdol 0:3 DOBRA
4.kolo: DOBRA - Plaški
5.kolo: Kupa 3:0 DOBRA
6.kolo: DOBRA 0:3 Frankopan
7.kolo: E. Kvaternik 2:1 DOBRA
8.kolo: DOBRA 7:0 Krnjak
9.kolo: Vojnić-95 4:1 DOBRA
10.kolo:DOBRA 2:4 Rakovac
11.kolo: Korana 1:1 DOBRA
12.kolo:DOBRA -slobodni
13.kolo:DOBRA - Mrežnica
Klupska lista strijelaca
jesen 2011.:
J. Grčić (6)
T. Mržljak (4)
M. Furač (3)
I. Škarjak (3)
M. Ivančić (1)
D. Sladić (1)
RASPORED UTAKMICA
-jesen 2011. - veterani -
1.kolo: Mostanje ALL 6:1 DOBRA
2.kolo: Vojnić95 0:3 DOBRA
3.kolo: DOBRA 4:0 Ilovac
4.kolo: DOBRA 3:1 Ogulin
5.kolo: KIM 2:1 DOBRA
6.kolo: DOBRA 0:1 Slunj
7.kolo: Zrinski Ozalj 2:1 DOBRA
8.kolo: DOBRA 0:8 Karlovac
9.kolo: Duga Resa 2:0 DOBRA
i na proljeće 2012
10.kolo:DOBRA - Josipdol
11.kolo: Cetingrad - DOBRA
|
Nogometni klub DOBRA / Novigrad na Dobri
05.01.2010., utorak
BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR REGISTRIRANIH KLUBOVA NS KŽ
NK ILOVAC 2 prvaci u seniorskoj a NK ZRINSKI Ozalj-vulkanizer Jedvaj, prvaci u veteranskoj konkurenciji
Evo dragi športski prijatelji za nama je i posljednji osmi dan ovogodišnjeg izdanja Božićnog malonogometnog turnira registriranih klubova NS KŽ. Sveukupno je odigrano 75 utakmica. U današnjim polufinalnim i finalnim dvobojima kod seniora te finalnim dvobojima kod veterana, dobili smo tako i ovogodišnje pobjednike turnira.
U seniorskoj konkurenciji to su nogometaši NK ILOVCA 2 dok su to u veteranskoj nogometaši NK ZRINSKI Ozalj-Vulkanizer Jedvaj.
Za najboljeg igrača kod seniora proglašen je Antonio Valentić iz NK Ilovca 2, najbolji strijelac je Josip Grubešić također iz ekipe NK Ilovca 2 a najbolji vratar je Ivan Vuljanić iz ekipe NK Karlovca.
Kod veterana, najbolji igrač je Anđelko Obrovac a najbolji strijelac Željko Pospišil oba iz ekipe NK Zrinski Ozalj-vulkanizer Jedvaj, dok je najbolji vratar Dražen Keča iz ekipe RK Dubovac.
Čestitke objema ekipama, kao i najboljim pojedincima u obje kategorije, koji su ove godine pokazali da su pored velikog nogometa zaista odlični i malonogometaši. Za svoje pokazano umjeće baratanja loptom na parketu nagrađeni su od strane Organizacijskog odbora ovogodišnjeg izdanja 13. po redu natjecanja u seniorskoj te 2. po redu natjecanja u veteranskoj konkurenciji, peharima, medaljama, loptama, statuama, dresovima, rukavicama, torbama, trenerkama i dr. vrijednim nagradama
Na kraju slobodno možemo reći da je turnir ove godine još kvalitetniji nego prošlih te da svake godine izrasta u respektabilan događaj u našem gradu i Županiji a sve to pod okriljem NS KŽ.
Svih ovih osam dana Organizacijski odbor imenovan od strane Izvršnog odbora Nogometnog saveza Karlovačke Županije ( Amirudin Talakić, Vladimir Mikšić, Alen Vrbanić, Alen Čujko, Tomislav Kuzman, Nenad Stražanac, Marijan Grgić i Dražen Tuškan ), te Komisija koja je rukovolila turnirom ( Alen Čujko -predsjednik, Tomislav Kuzman, Nenad Stražanac, Dražen Tuškan, Bruno Furač- disciplinski sudac, Stjepan Benčić-povjerenik za delegiranje delegata, te članovi Zbora nogometnih sudaca ) dali su sve od sebe da turnir protekne u najboljem redu što se na kraju i ostvarilo, te svi zajedno možemo biti iznimno zadovoljni da je turnir od prvog do zadnjeg dana proteko u fer, korektnom i športskom ozračju.
Rezultati utakmica zadnjeg dana turnira
POLUFINALE SENIORA:
16.30 - 17.05 ... NK MOSTANJE 1 - NK ILOVAC 2 ... 5:6 1:1 (1:1)
17.10 - 17.45 ... NK SLUNJ - NK KARLOVAC ... 3:4 (1.3)
VETERANI za 3. MJESTO NA TURNIRU:
17.50 - 18.25 ... NK JOSIPDOL - NK SLUNJ ... 5:4 1:1 (1:0)
SENIORI za 3. MJESTO NA TURNIRU:
18.30 - 19.05 ... NK MOSTANJE 1 - NK SLUNJ ... 3:1 (1:1)
REVIJALNA UTAKMICA:
18.40 - 19.15 ... ŽNK TUŠKANI - ŽNK AGRAM Zagreb ... 2:8 (2:4)
VETERANI za 1. MJESTO NA TURNIRU:
19.20 - 19.55 ... RK DUBOVAC - NK ZRINSKI Ozalj-Vulkanizer Jedvaj ... 1:2 (0:1)
SENIORI za 1. MJESTO NA TURNIRU:
20.00 - 20.35 ... NK ILOVAC 2 - NK KARLOVAC ... 5:0 (1:0)
|
04.01.2010., ponedjeljak
BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR REGISTRIRANIH KLUBOVA NS KŽ
Iza nas je i sedmi predposljednji dan turnira i ukupno 69 odigranih utakmica, u kojem smo gledali iznimno kvalitetne utakmice u obje konkurencije, te dobili polufinaliste kod seniora kao i finaliste kod veterana.
Današnji rezultati četvrtfinalnih utakmica u SENIORSKOJ konkurenciji:
KORANA CB kod Ciglara - KARLOVAC 1:2 (1:1)
MREŽNICA - SLUNJ 1:3 (0:2)
ILOVAC 2 - VOŠK CB Gol 5:1 (3:0)
MOSTANJE 1 - ILOVAC 1 Pizzeria Tiffany 4:2 (1:0)
Kod VETERANA u polufinalnim utakmicama postignutu su sljedeći rezultati:
JOSIPDOL - RK DUBOVAC 0:2 (0:1)
SLUNJ - ZRINSKI Ozalj Vulkanizer Jedvaj 3:4 (2:1)
Sutrašnji raspored utakmica zadnjeg dana turnira
POLUFINALE SENIORA:
16.30 - 17.05 ... NK MOSTANJE 1 - NK ILOVAC 2
17.10 - 17.45 ... NK SLUNJ - NK KARLOVAC
VETERANI za 3. MJESTO NA TURNIRU:
17.50 - 18.25 ... NK JOSIPDOL - NK SLUNJ
SENIORI za 3. MJESTO NA TURNIRU:
18.30 - 19.05 ... ? - ?
REVIJALNA UTAKMICA:
18.40 - 19.15 ... ŽNK TUŠKANI - ŽNK AGRAM Zagreb
VETERANI za 1. MJESTO NA TURNIRU:
19.20 - 19.55 ... RK DUBOVAC - NK ZRINSKI Ozalj-Vulkanizer Jedvaj
SENIORI za 1. MJESTO NA TURNIRU:
20.00 - 20.35 ... ? - ?
20.40 ... PROGLAŠENJE POBJEDNIKA
|
BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR REGISTRIRANIH KLUBOVA NS KŽ
Za nama je i šesti dan turnira, u kojem je do sada odigrano ukupno 63 utakmice. Na rasporedu su bile utakmice četvrtfinala kod veterana te osmine finala kod seniora. U vrlo zanimljivim susretima koji su obilježili ovaj dan u ŠSD Mladost na Rakovcu posjetitelji su mogli vidjeti vrlo zanimljive i neizvjesne utakmice.
NK Dobra oprostila se od daljnjeg natjecanja u vrlo zanimljivom susretu osmine finala protiv ekipe prvoligaša NK Mostanje 1, a pobjedonosni zgoditak za Mostanjčane i ulazak u četvrtfinale postignut je u samoj završnici utakmice.
Kod veterana poznati su i polufinalisti a postignuti su sljedeći rezultati:
ZRINSKI Ozalj 2 - JOSIPDOL 3:4 1:1 (1:1)
ZRINSKI Ozalj 1 Vulkanizer Jedvaj - MOSTANJE 3: 1 (3:0)
VOJNIĆ 95 - SLUNJ 0:4 (0:2)
DUGA RESA CB Stadion - RK DUBOVAC 1:3 (0:1)
Kod seniora rezultati osmine finala su sljedeći:
KORANA CB kod Ciglara - E. KVATERNIK 4:2 2:2 (0:1)
KARLOVAC - KORANA Gumitehnic 11:1 (4:1)
VATROGASAC - MREŽNICA 3:6 (1:2)
SLUNJ - VRLOVKA CB Tic-tac 5:1 (2:1)
ILOVAC 2 - ZRINSKI Ozalj 2 6:3 (3:2)
VOŠK CB Gol - CROATIA 78 5:4 (1:1 (0:1)
DOBRA - MOSTANJE 1 0:1 (0:0)
ILOVAC Pizzerija Tiffany - RADNIK MB Alati 5:0 (1:0)
Danas sedmog dana turnira na rasporedu su utakmice polufinala kod veterana te ćetvrtfinala kod seniora po sljedećem rasporedu:
16.30 - 17.05 SENIORI KORANA CB kod Ciglara - KARLOVAC
17.10 - 17.45 SENIORI MREŽNICA - SLUNJ
17.50 - 18.25 VETERANI JOSIPDOL - RK DUBOVAC
18.30 - 19.05 VETERANI SLUNJ - ZRINSKI Ozalj Vulkanizer Jedvaj
19.10 - 19.45 SENIORI ILOVAC 2 - VOŠK CB Gol
19.50 - 20.25 SENIORI MOSTANJE 1 - ILOVAC 1 Pizzeria Tiffany
|
02.01.2010., subota
BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR REGISTRIRANIH KLUBOVA NS KŽ
Evo nas ponovo zajedno i u ovoj Novoj 2010. godini i još jednom koristim priliku da svima zaželim puno sreće, zdravlja i uspjeha a sportašima uz sve to i obilje bodova.
Petog dana natjecanja na turniru, utakmicama 3. kola završeno je natjecanje po skupinama pa smo doznali i sudionike osmine finala kod seniora te četvrtfinala kod veterana. Sa današnjim danom ukupno je odigrano 51 utakmica a današnji nogometni dan u ŠSD Mladost na Rakovcu započeo je u 10,00 sati utakmicama veterana dok su potom na parket izišli seniori čija je zadnja utakmica završila u 20,00 sati.
Danas su postignuti sljedeći rezultati:
VETERANI:
Josipdol - Vojnić 95 1:2 (1:0)
D. Resa Vodoinst.obrt Tehnovod - Cetingrad 5:7 (4:4)
RK Dubovac - Zrinski-Ozalj 1 1:3 (0:1)
Duga Resa CB Stadion - Mostanje 6:3 (3:2)
SENIORI:
Mrežnica - Duga Resa 2:2 (0:2)
Vrlovka - Draganić 5:1 (3:0)
Vatrogasac - Croatia 78 3:2 (2:2)
VOŠK 2 - Eugen Kvaternik 0:6 (0:2)
Kupa - Dobra 0:2 (0:1)
VOŠK CB Gol - Krnjak 4:3 (2:1)
Ilovac 2 - Šišljavić 7:2 (1:0)
Slunj - Vojnić 95 6:1 (1:0)
Mostanje 2 - Frankopan 1:2 (0:0)
Karlovac - Mostanje 1 4:2 (1:2)
Zrinski-Ozalj 1 - Radnik 1 2:3 (1:0)
Sutra 03. siječnja, šesti je dan turnira koji počinje u 12,00 sati, a otvaraju ga veterani dvobojima četvrtfinala a parovi su:
ZRINSKI Ozalj 2 - JOSIPDOL
ZRINSKI Ozalj 1 Vulkanizer Jedvaj - MOSTANJE
VOJNIĆ 95 - SLUNJ
DUGA RESA CB Stadion - RK DUBOVAC
Nakon veterana od 14,40 sati gledat ćemo dovoboje osmine finala u seniorskoj konkurenciji a parovi su:
KORANA CB kod Ciglara - E. KVATERNIK
KARLOVAC - KORANA Gumitehnic
VATROGASAC - MREŽNICA
SLUNJ - VRLOVKA CB Tic-tac
ILOVAC 2 - ZRINSKI Ozalj 2
VOŠK CB Gol - CROATIA 78
DOBRA - MOSTANJE 1 .... ( utakmica na rasporedu u 18,40 sati )
ILOVAC Pizzerija Tiffany - RADNIK MB Alati
|
01.01.2010., petak
ČESTITKA
|
|