NOGOMETNI KLUB "DOBRA" - Novigrad na Dobri
Službeni grb kluba



RASPORED UTAKMICA
-jesen 2011. - seniori -

1.kolo: Šišljavić 3:1 DOBRA
2.kolo: DOBRA 3:0 Petrova G.
3.kolo: Josipdol 0:3 DOBRA
4.kolo: DOBRA - Plaški
5.kolo: Kupa 3:0 DOBRA
6.kolo: DOBRA 0:3 Frankopan
7.kolo: E. Kvaternik 2:1 DOBRA
8.kolo: DOBRA 7:0 Krnjak
9.kolo: Vojnić-95 4:1 DOBRA
10.kolo:DOBRA 2:4 Rakovac
11.kolo: Korana 1:1 DOBRA
12.kolo:DOBRA -slobodni
13.kolo:DOBRA - Mrežnica

Klupska lista strijelaca
jesen 2011.:


J. Grčić (6)
T. Mržljak (4)
M. Furač (3)
I. Škarjak (3)
M. Ivančić (1)
D. Sladić (1)



RASPORED UTAKMICA
-jesen 2011. - veterani -

1.kolo: Mostanje ALL 6:1 DOBRA
2.kolo: Vojnić95 0:3 DOBRA
3.kolo: DOBRA 4:0 Ilovac
4.kolo: DOBRA 3:1 Ogulin
5.kolo: KIM 2:1 DOBRA
6.kolo: DOBRA 0:1 Slunj
7.kolo: Zrinski Ozalj 2:1 DOBRA
8.kolo: DOBRA 0:8 Karlovac
9.kolo: Duga Resa 2:0 DOBRA

i na proljeće 2012

10.kolo:DOBRA - Josipdol
11.kolo: Cetingrad - DOBRA

Nogometni klub DOBRA / Novigrad na Dobri

31.12.2009., četvrtak

BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR REGISTRIRANIH KLUBOVA NS KŽ

VETERANI DOBRE ISPALI IZ DALJNJEG NATJECANJA DOK SU SENIORI DOBRE VEĆ U PRVOJ UTAKMICI OSIGURALI PROLAZAK MEĐU 16 NAJBOLJIH MOMČADI TURNIRA

Danas četvrtog dana turnira ponovno je odigrano 7 utakmica od čega dvije u veteranskoj te pet u seniorskoj konkurenciji. Današnjim utakmicama zaključen je ovogodišnji dio turnira te nam slijedi dvodnevna pauza. Ukupno smo negdje na polovini turnira i do sada je ukupno odigrano 36 vrlo zanimljivih susreta.

Rezultati današnjih dvoboja u veteranskoj konkurenciji:

RK Dubovac - Dobra 5:2 (3:1)
Ilovac - Slunj 3:2 (2:2)

Rezultati u seniorskoj konkurenciji:

Zrinski-Ozalj 2 - Vojnić 95 2:2 (1:2)
Mostanje 2 - Croatia 78 3:4 (3:2)
Radnik Mjenjačnice Titanic - Mostanje 1 2:2 (1:1)
Korana CB kod Ciglara - Radnik 1 2:2 (1:1)
Ilovac 1 - Josipdol 12:1 (4:0)

Turnir se nastavlja u subotu 02. siječnja 2010. godine u 10,00 sati a na rasporedu je ukupno 15 utakmica od čega četiri veteranske i 11 seniorskih, nakon čega će se znati i konačni sudionici osmine završnice kod seniora te četvrt završnice kod veterana.

Parovi 3. kola kod veterana i seniora:

10.00 - 10.35 VETERANI Josipdol - Vojnić 95
10.40 - 11.15 VETERANI D. Resa Vodoinst.obrt Tehnovod - Cetingrad
11.20 - 11.55 VETERANI RK Dubovac - Zrinski-Ozalj 1
12.00 - 12.35 VETERANI Duga Resa CB Stadion - Mostanje
12.40 - 13.15 SENIORI Mrežnica - Duga Resa
13.20 - 13.55 SENIORI Vrlovka - Draganić
14.00 - 14.35 SENIORI Vatrogasac - Croatia 78
14.40 - 15.15 SENIORI VOŠK 2 - Eugen Kvaternik
15.20 - 15.55 SENIORI Kupa - Dobra
16.00 - 16.35 SENIORI VOŠK CB Gol - Krnjak
16.40 - 17.15 SENIORI Ilovac 2 - Šišljavić
17.20 - 17.55 SENIORI Slunj - Vojnić 95
18.00 - 18.35 SENIORI Mostanje 2 - Frankopan
18.40 - 19.15 SENIORI Karlovac - Mostanje 1
19.20 - 19.55 SENIORI Zrinski-Ozalj 1 - Radnik 1

- 01:04 - Komentari (0) - Isprintaj - #

29.12.2009., utorak

BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR REGISTRIRANIH KLUBOVA NS KŽ

SENIORI DOBRE VEĆ U PRVOJ UTAKMICI OSIGURALI PROLAZAK MEĐU 16 NAJBOLJIH MOMČADI TURNIRA

Za nama je i treći dan ovogodišnjeg izdanja božićnog malonogometnog turnira registriranih klubova NS KŽ u kojem je odigrano ukupno 7 utakmica od čega dvije u veteranskoj te pet utakmica u seniorskoj konkurenciji.

Današnji dan svojim utakmicama otvorili su veterani a postignuti su sljedeći rezultati:

Zrinski-Ozalj 2 - Slunj 1:2 (0:1)
Kim pizzeria mamma mia - Mostanje 1:5 (0:2)

Nakon veterana na parket ŠSD "Mladost" na Rakovcu izišli su seniori u čijim utakmicama su postignuti sljedeći rezultati:

Vatrogasac - Frankopan 2:1 (1:0)
VOŠK 2 - Josipdol 2:4 (2:0)
Korana Gumitehnic - Dobra 2:6 (2:3)
VOŠK CB Gol - Duga Resa 3:0 (0:0)
Ilovac 2 - Draganić 4:1 (1:1)

Sutra 30.12. turnit se nastavlja utakmicom 2.kola a otvaraju ga veterani:

16.30 - 17.00 VETERANI RK Dubovac - Dobra
17.05 - 17.35 VETERANI Ilovac - Slunj - (utakmica 3. kola)

Nakon veterana nastupaju seniori u svojim utakmicama 2. kola a sastaju se:

17.40 - 18.10 SENIORI Zrinski-Ozalj 2 - Vojnić 95
18.15 - 18.45 SENIORI Mostanje 2 - Croatia 78
18.50 - 19.20 SENIORI Radnik Mjenjačnice Titanic - Mostanje 1
19.25 - 19.55 SENIORI Korana CB kod Ciglara - Radnik 1
20.00 - 20.30 SENIORI Ilovac 1 - Josipdol - (utakmica 3. kola)

- 21:14 - Komentari (2) - Isprintaj - #

28.12.2009., ponedjeljak

BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR REGISTRIRANIH KLUBOVA NS KŽ

Danas drugog dana turnira na rasporedu je bilo 7 utakmica od čega 5 utakmica u seniorskoj konkurenciji i 2 u veteranskoj.

Seniori su igrali dvije utakmice 1. kola te tri utakmice 2. kola a postignuti su sljedeći rezultati:

Frankopan - Croatia 78 1:2 (1:0) - utakmica 1. kola
Zrinski-Ozalj 1 - Korana CB kod Ciglara 0:3 (0:1) - utakmica 1. kola
Ilovac 1 - Eugen Kvaternik 6:1 (3:0) - 2. kolo
Mrežnica - Krnjak 4:1 (2:0) - 2.kolo
Vrlovka - Šišljavić 4:2 (2:0) - 2.kolo

Veterani su nastavili natjecanje 2. kola a postignuti su sljedeći rezultati:

Josipdol - Cetingrad 2:0 (1:0)
D. Resa Vodoinst.obrt Tehnovod - Vojnić 95 0:6 (0:3)

Sutra je ponovno na rasporedu 7 utakmica, od čega dvije veteranskog dijela turnira 2. kola te pet utakmica seniorskog dijela turnira 2. kola a sastaju se:

16.30 - 17.00 VETERANI Zrinski-Ozalj 2 - Slunj
17.05 - 17.35 VETERANI Kim pizzeria mama mia - Mostanje
17.40 - 18.10 SENIORI Vatrogasac - Frankopan
18.15 - 18.45 SENIORI VOŠK 2 - Josipdol
18.50 - 19.20 SENIORI Korana Gumitehnic - Dobra
19.25 - 19.55 SENIORI VOŠK CB Gol - Duga Resa
20.00 - 20.30 SENIORI Ilovac 2 - Draganić

- 21:22 - Komentari (0) - Isprintaj - #

27.12.2009., nedjelja

BOŽIČNI MALONOGOMETNI TURNIR REGISTRIRANIH KLUBOVA NS KŽ

Danas prvog dana turnira na rasporedu je bilo 15 utakmica od čega 10 u seniorskoj te 5 u veteranskoj konkurenciji.

U kategoriji seniora postignuti su sljedeći rezultati:

Ilovac 1 - VOŠK 2 1:0 (0:0)
Eugen Kvaternik - Josipdol 4:1 (1:0)
Kupa - Korana Gumitehnic 1:4 (0:3)
Mrežnica - VOŠK CB Gol 1:1 (1:1)
Krnjak - Duga Resa 4.4 (0:2)
Vrlovka - Ilovac 2 3:3 (3:2)
Šišljavić - Draganić 0:2 (0:0)
Slunj - Zrinski-Ozalj 2 3:2 (2.2)
Vatrogasac - Mostanje 2 2:0 (1:0)
Karlovac - Radnik Mjenjačnice Titanic 5:0 (1:0)

U kategoriji veterana postignuti su sljedeći rezultati:

Ilovac 1 - Zrinski-Ozalj 2 0:2 (0:1)
Josipdol - D. Resa Vodoinst.obrt Tehnovod 2:0 (2:0)
Cetingrad - Vojnić 95 2:2 (0:1)
Zrinski-Ozalj 1 - Dobra 4:1 (3:1)
D. Resa CB Stadion - Kim pizzeria mama mia 2:0 (1:0)

Sutra u ponedjeljak 28.12.2009. godine drugi je dan turnira a sastaju se:

16.30 - 17.00 SENIORI Frankopan - Croatia 78
17.05 - 17.35 SENIORI Zrinski-Ozalj 1 - Korana CB kod Ciglara
17.40 - 18.10 SENIORI Ilovac 1 - Eugen Kvaternik
18.15 - 18.45 SENIORI Mrežnica - Krnjak
18.50 - 19.20 SENIORI Vrlovka - Šišljavić
19.25 - 19.55 VETERANI Josipdol - Cetingrad
20.00 - 20.30 VETERANI D. Resa Vodoinst.obrt Tehnovod - Vojnić 95

- 20:41 - Komentari (0) - Isprintaj - #

25.12.2009., petak

Svim svojim poslovnim i privatnim partnerima, sponzorima, donatorima, dragim prijateljima športašima, športskim djelatnicima kao i svim ljudima dobre volje u svoje osobno kao i u ime NK DOBRA iz Novigrada na Dobri, želim čestit i blagoslovljen blagdan Božića te sretnu i uspješnu Novu 2010. godinu


- 10:17 - Komentari (0) - Isprintaj - #

ČESTITKA


- 10:17 - Komentari (0) - Isprintaj - #

22.12.2009., utorak

IZVUČENE GRUPE BOŽIĆNOG MALONOGOMETNOG TURNIRA

Jučer je u Sportskoj dvorani održano izvlačenje parova 13. Božićnog turnira registiranih klubova Nogometnog saveza Karlovačke županije.
Turnir će se igrati od 27. prosinca do 5. siječnja, a na njemu će nastupiti 28 seniorskih i 13 veteranskih ekipa. Prvi dio natjecanja igra se po grupama : 4 u veteranskom i 8 u seniorskom dijelu turnira, a nakon toga počinje razigravanje po kup sustavu.
Organizatori su osigurali nagrade za 4 prvoplasirane ekipe u obje konkurencije, te za najboljeg igrača, strijelca i vratara turnira.
U daljnje natjecanje idu po dvije prvoplasirane ekipe iz svih grupa, a turnir se otvara u subotu, 27. prosinca, u 10 sati utakmicom seniorske grupe A između Ilovca 1 i VOŠK-a 2.

RASPORED PO GRUPAMA - SENIORI:

Grupa A : Ilovac 1, VOŠK 2 , Eugen Kvaternik i Josipdol
Grupa B: Kupa, Korana Gumitehnic i Dobra (grupa tri Karlovačke rijeke)
Grupa C: Mrežnica, Krnjak, Duga Resa i VOŠK Caffe bar Gol
Grupa D: Vrlovka, Ilovac 2, Šišljavić i Draganić
Grupa E: Slunj, Zrinski Ozalj 2 i Vojnić 95
Grupa F: Vatrogasac, Mostanje 2, Frankopan i Croatia 78
Grupa G: Karlovac, Mostanje 1 i Radnik Mjenjačnice Titanic
Grupa H: Radnik 1, Zrinski Ozalj 1 i Korana Caffe bar Kod Ciglara

RASPORED PO GRUPAMA - VETERANI:

Grupa A: Ilovac 1, Zrinski Ozalj 2 i Slunj
Grupa B: Josipdol, Duga Resa Tehnovod, Cetingrad i Vojnić 95
Grupa C: RK Dubovac, Dobra i Zrinski Ozalj 1
Grupa D: Duga Resa Caffe bar Stadion, KIM Pizzeria Mamma mia i Mostanje

RASPORED IGRANJA NAŠIH SELEKCIJA , SENIORI I VETERANI:

RASPORED UTAKMICA SENIORA:
29.12.2009. (utorak) od 18.50 - 19.20 ... NK Korana Gumitehnic - NK Dobra
02.01.2010. (subota) od 15.20 - 15.55 ... NK Kupa - NK Dobra

RASPORED UTAKMICA VETERANA:
27.12.2009. (nedjelja) od 18.40 - 19.15 .... NK Zrinski-Ozalj 1 - NK Dobra
30.12.2009. (srijeda) od 16.30 - 17.00 ... RK Dubovac - NK Dobra

- 11:16 - Komentari (1) - Isprintaj - #

21.12.2009., ponedjeljak

DANAS IZVLAČENJE GRUPA I PAROVA BOŽIĆNOG MALONOGOMETNOG TURNIRA

Izvlačenje grupa za malonogometni turnir klubova NSKŽ biti će 21. prosinca 2009. godine s početkom u 18.00 sati.


Izvlačenje će se održati u ŠSD „Mladost“ – 1. Kat, a ne kako je bilo predbviđeno u prostorijama NSKŽ na trgu.


- 10:53 - Komentari (0) - Isprintaj - #

08.12.2009., utorak

BOŽIČNI MALONOGOMETNI TURNIR REGISTRIRANIH KLUBOVA NS KŽ

I ove godine kao i predhodnih, održat će se Božićni malonogometni turnir registriranih klubova NS KŽ. Turnir će se održati u ŠSD "Mladost" na Rakovcu a u tijeku su posljednje pripreme za organizaciju istog. Organizacijski odbor donio je odluku da nagrade za najbolje klubove i pojedince budu približno na prošlogodišnjoj razini, a u fazi je prikupljanje ponuda za sportsku opremu, pehare i medalje. Također su usvojene Propozicije natjecanja, te će biti dostavljene svim klubovima na izvlačenju, koje će biti održano 21. prosinca 2009. godine u 18,00 (veterani), odnosno 18,30 sati (seniori). Svi klubovi bit će dodatno obaviješteni o mjestu gdje će se pristupiti izvlačenju skupina, parova i satnice igranja utakmica.
Turnir će se igrati u ukupno 8 dana, početak je 27. prosinca, a završetak 5. siječnja 2010. godine, po sljedećem rasporedu:
27. 12. 2009. god. od 10,00 do 20,00 sati
28. 12. 2009. god. od 16,30 do 20,30 sati
29. 12. 2009. god. od 16,30 do 20,30 sati
30. 12. 2009. god. od 16,30 do 20,30 sati
02. 01. 2010. god. od 10,00 do 20,00 sati
03. 01. 2010. god. od 10,00 do 20,00 sati
04. 01. 2010. god. od 16,30 do 20,30 sati
05. 01. 2010. god. od 16,00 do 20,30 sati
Ukupno će na turniru sudjelovati 28 seniorskih sastava, a na turniru veterana 13 sastava. U prvom dijelu turnir će se igrati po skupinama (8 skupina kod seniora, 4 kod veterana), nakon toga razigravanje do završnice.
Popis klubova (seniori): Eugen Kvaternik, Mrežnica, Duga Resa, Zrinski Ozalj I, Zrinski Ozalj II, Slunj, Šišljavić, Ilovac I, Ilovac II, Dobra (N), VOŠK I, VOŠK II, Vojnić '95, Vrlovka, Korana I, Korana II, Draganić, Frankopan, Radnik I, Radnik II, Krnjak, Mostanje ALL I, Mostanje ALL II, Kupa, Vatrogasac, Karlovac, Croatia '78, Josipdol.
Popis klubova (veterani): Zrinski Ozalj I, Zrinski Ozalj II, Mostanje, Duga Resa I, Duga Resa II, Slunj, Cetingrad, Ilovac, KIM, RK Dubovac, Josipdol, Vojnić '95, Dobra (N).

- 16:03 - Komentari (0) - Isprintaj - #

<< Prethodni mjesec | Sljedeći mjesec >>

Creative Commons License
Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Bez prerada.

< prosinac, 2009 >
P U S Č P S N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Studeni 2011 (2)
Listopad 2011 (4)
Rujan 2011 (4)
Kolovoz 2011 (3)
Srpanj 2011 (1)
Lipanj 2011 (3)
Svibanj 2011 (5)
Travanj 2011 (6)
Ožujak 2011 (4)
Veljača 2011 (2)
Siječanj 2011 (1)
Studeni 2010 (4)
Listopad 2010 (5)
Rujan 2010 (7)
Kolovoz 2010 (2)
Srpanj 2010 (1)
Lipanj 2010 (5)
Svibanj 2010 (9)
Travanj 2010 (8)
Ožujak 2010 (5)
Veljača 2010 (3)
Siječanj 2010 (5)
Prosinac 2009 (9)
Studeni 2009 (5)
Listopad 2009 (11)
Rujan 2009 (11)
Kolovoz 2009 (11)
Srpanj 2009 (4)
Lipanj 2009 (5)
Svibanj 2009 (12)
Travanj 2009 (11)
Ožujak 2009 (6)
Veljača 2009 (3)
Siječanj 2009 (1)
Prosinac 2008 (9)
Studeni 2008 (7)
Listopad 2008 (15)

Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
OYO.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv

Opis bloga


online

VRIJEME U KARLOVCU
Click for Karlovac, Croatia Forecast
Neslužbene stranice Nogometnog kluba "Dobra" Novigrad na Dobri

Osnovan
20.07.1969. godine

Adresa:
Novigrad na Dobri bb
HR - 47271 Netretić
telefoni za kontakt:

+385917693926
+385959106006

Matični broj:
0 3 0 6 8 9 8 6

OIB:
9 4 5 3 7 3 9 1 7 0 6

Žiro račun broj:
2400008-1102506215 otvoren kod Karlovačke banke.

Upravni odbor kluba

Nedjeljko Furač - predsjednik kluba
Dražen Tuškan - dopredsjednik
Ivica Srakočić st. - dopredsjednik

članovi Upravnog odbora
Petar Špečić - Tajnik
Josip Butorajac - Blagajnik
Ivica Gračan - član
Ivica Strakočić ml. - član
Damir Bursić - član
Marijan Milovčić - član
Dražen Babić - član
Igor Škarjak - član
Tomo Trupković - član
Josip Lorković - član

Nadzorni odbor
Marijan Sukanec-predsjednik
Božidar Žugčić
Josip Srakočić

TRENER

Nedjeljko Furač

Službena boja kluba:
Plava

E-mail adresa za suradnike:
drazen1-ka@hi.t-com.hr
Sponzori kluba:
Općina Netretić
Image Hosted by ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us


KREDIGS
Free Image Hosting at www.ImageShack.us




NK Dobru na kraju sezone vidite
na vrhu ljestvice
medju prve tri ekipe
u sredini ljestvice
medju zadnje tri ekipe
na dnu
  
pollcode.com free polls








Ocjenite stranicu
1
2
3
4
5
  
pollcode.com free polls