11.kolo: Cetingrad - DOBRA

Nogometni klub DOBRA / Novigrad na Dobri

28.09.2009., ponedjeljak

5. KOLO LIGE VETARANA NSKŽ

Veterani NK DOBRE danas su odigrali petu ovosezonsku prvenstvenu utakmicu u Ligi veterana NSKŽ u gostima kod veterana NK Duga Rese.

Stadion NKDuga Rese:

VETERANI 5. KOLO - odigrano: ponedjeljak 28.09.09. u 16,30 sati

NK DUGA RESA & NK DOBRA /N/ ... 1 : 1 .. ( 1 : 0 )

Dobra i lijepa utakmica odigrana je danas na stadionu NK Duga Rese. U vrlo izjednačenoj utakmici domaćinu je pripalo prvo poluvrijeme a nama drugo. Na kraju obzirom da su i domaći imali prigode, mogli smo kući podnijeti i sva tri tri boda da je naš igrač Srakočić-Miš desetak minuta prije kraja bio smireniji i koncentriraniji te realizirao stopostotnu šansu, kad je bio oči u oči sa domaćim vraterem Livojevićem i umjesto u mrežu, lobao već posrnulog vratara i poslao loptu preko gola. Na kraju rezultat obzirom na prikazanu igru je realan a bod u gostima zadovoljavajuć.
Gol za domaće i vodstvo od 1:0 postigao je Šimunović u 18. minuti utakmice nakon grube greške našeg vratara Babića koji je već uhvaćenu loptu dodao protivničkom igraču a isti to ne propušta realizirati. Za nas, gol je postigao Stevica Furdek u 58. minuti za konačan rezultat 1:1. Isti je izmješao kompletni vezni i obrambeni red domaćih te sa vrha šesnaest metara uputio vanjski felš u suprotni kut domaćeg vratara.

Sljedeća utakmica na rasporedu je u ponedjeljak 05.10.2009. godine kada nam na domaći teren dolaze veterani NK Slunja a susret počinje u 16,30 sati.

- 20:21 - Komentari (0) - Isprintaj - #

27.09.2009., nedjelja

5. kolo 2. ŽNL NSKŽ sezona jesen 2009. god.- SENIORI

Odigrano. 27. 09. 2009. godine
N.K. "DOBRA" & N.K. "PLAŠKI" ....... 1 : 5 .. ( 1 : 1 )

Stadion u Novigradu
Gledatelja oko 70, Teren travnat, tvrd ali dobar za igru, vrijeme: sunčano i ugodno za igru

Suci: glavni-Tihomir Babić ; pomoćnici: Darko Hrastovčak i Ante Fabijanić - svi Karlovac
Delegat: Stojan Papec (Karlovac)
Strijelci: 0:1 Knežević (18.min) 1:1 Grčić (21. min.- 11 m) 1:2 Anušić (49.min) 1:3 Starčević (71 min) 1:4 Knežević (86. min.) 1:5 Knežević (89. min)

Sastavi momčadi:

N.K. „DOBRA“: Klarić S., Pogačić A. Frketić I. (od 60. Mejaški M.) Ivšić T -cap., Baršić A., Kolenc I. (od 57. Furač M.), Vranešić M. ( od 57. Babić S. od 88. Petančić) , Mržljak T., Škarjak I., Grčić J. i Luke D.
N.K. „PLAŠKI“: Tomaš, Kuljanac, Šušnjar, Lukenda, Gagula-cap, Anušić, Jonjić, Knežević, Starčević, Smiljčić (još je igrao: Marušić)

DA, dobro ste pročitali, nije pogreška u pisanju, 1: 5 za goste. Katastrofa !!! Gostima, čestitke na zasluženo osvojena tri boda, nama jedna velika 0 (čitaj nula)

13 Rakovac 5 0 0 5 6:23 (-17) 0

NAPOMENA: Mislim da tablica trenutno izgleda ovako, obzirom da je u prošlom kolu NK VOŠK dobio utakmicu rezultatom 3:0 za zelenim stolom, zbog toga što je u sastavu NK Plaški igrao igrač pod kaznom. Ako nije tablica ovakva neka me netko demantira i ispravi.

- 19:55 - Komentari (4) - Isprintaj - #

25.09.2009., petak

NOGOMETNI VIKEND NAŠIH SELEKCIJA - NAJAVA

JUNIORI I VETERANI GOSTUJU, SENIORI DOMAĆIN

Ovog vikenda nastavlja se prvenstvu u 2. ŽNL NSKŽ za juniore. Naši juniori NK DOBRE u subotu gostuju u Rečici u derbiju kola kod ekipe NK Mladost.

JUNIORI 4. KOLO - subota 26.09.09. u 16,30 sati

NK MLADOST /R/ & NK DOBRA /N/ ... 2 : 5

Nakon neprepoznatljive igre u prvom dijelu igre kada domaćin postiže dva pogotka,činilo se da je poraz na vidiku. No kako je utakmica odmicala naši dečki se bude i igra se prenosi na polovicu domaćina. Po zaista tvrdom i neravnom terenu nije bilo moguće prikazati i bolju igru, no ipak unatoč tome nalaze riješenja i u obliku brzih kontri najprije poravnavaju rezultat na 2:2, da bi zatim preuzeli konce igre u svoje ruke i postigli još tri pogotka od kojih je sigurno najljepši Marka Bišćana koji svojom sjajnom lijevicom i eurogolom sa vrha šesnaesterca iz trka pogađa u sami desni gornji kut vratara domaćih.
Golove su postigli: Marin Poturica 2, Marko Bišćan, Marko Jovković i Karlo Sudac po 1. Čestitke na zasluženoj pobjedi.

7. Krnjak 2 0 0 2 2:14 0

Seniori NK DOBRE u nedjelju nastavljaju ovosezonsko natjecanje u 2. ŽNL NSKŽ, domaćom utakmicom na našem stadionu u Novigradu. U goste nam dolazi ekipa NK Plaški iz Plaškog.

SENIORI 5. KOLO - nedjelja 27.09.09. u 16,30 sati

NK DOBRA /N/ & NK PLAŠKI ... 1 : 5 .. ( 1 : 1 )

Veterani NK DOBRE u ponedjeljak nastavljaju ovosezonsko natjecanje u Ligi veterana NSKŽ, gostujućom utakmicom u Duga Resi protiv istoimenog domaćina.

VETERANI 4. KOLO - ponedjeljak 28.09.09. u 16,30 sati

NK DUGA RESA-veterani & NK DOBRA /N/ - veterani ... 1 : 1 .. ( 1 : 0 )

- 11:18 - Komentari (0) - Isprintaj - #

24.09.2009., četvrtak

LIGA VETARANA NSKŽ - 4. KOLO

Veterani NK DOBRE danas nastavljaju ovosezonsko natjecanje u Ligi veterana NSKŽ, domaćom utakmicom na našem stadionu protiv veterana NK KIM-a.

VETERANI 4. KOLO - četvrtak 24.09.09. u 17,00 sati

NK DOBRA & NK KIM ... 1 : 1 .. ( 0 : 1 )

Jako nervozna tvrda na momente i pregruba utakmica, poglavito jezicima, obilježila je današnji susret veterana NK Dobre i NK Kim-a. U vrlo izjednačenoj utakmici dodjeljena su 2 žuta i jedan crveni karton za goste, a rezultat obzirom na prikazanu igru je na kraju i realan.
Gol za goste i vodstvo od 0:1 postigao je Mađar u 23. minuti utakmice nakon grube greške naše obrane, a za domaćina gol je postigao je Ivica Srakočić iz jedanaesterca u 61. minuti za konačan rezultat 1:1.

Sljedeća utakmica na rasporedu je u ponedjeljak 28.09.2009. godine kada idemo u goste veteranima NK Duga Resa a susret počinje u 16,30 sati.
____________________________________________________________________________________________

OBAVIJEST SENIORIMA

Zbog današnjeg odigravanja redovitog kola Lige veterana i domaće utakmice, trening seniora umjesto danas održat će se sutra u petak 25.09.09. u 17,30 sati.

- 13:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

20.09.2009., nedjelja

4. kolo 2. ŽNL NSKŽ sezona jesen 2009. god.- SENIORI

Odigrano. 20. 09. 2009. godine
N.K. "ŠIŠLJAVIĆ" & N.K. "DOBRA" ....... 0 : 4 .. ( 0 : 2 )

Stadion u Šišljaviću

Suci: glavni- Ozren Kuretić (V.Gorica) ; pomoćnici: Tihomir Bratković (V. Gorica) i Goran Vukašinec (Mraclin)
Delegat: Josip Matan (Karlovac)
Strijelci: 0:1 Luke (14.min) 0:2 Škarjak (35. min.) 0:3 Mržljak (62.min) 0:4 Luke (64.min)

N.K. „ŠIŠLJAVIĆ“: Rakocija, Jurčević, Đelekovčan, Lukić Mihael, Colnar. Lukić. Mario - cap, Lucijanić, Tomašković, Mesiš, Škarjak i Peretić (još su igrali: Hlaj, Gaži i Novosel)
N.K. „DOBRA“: Klarić S., Pogačić A. (od 72. Martišković) , Frketić I. (od 70. Sukanec M.), Ivšić T -cap., Baršić A., Kolenc I. (od 67. Babić S.), Vranešić M., Mržljak T., Škarjak I., Grčić J. (od 53. Petančić N.) i Luke D.

Prd oko 70-tak gledatelja odigrana je današnja utaknica 4. kola 2. ŽNL između domaćina NK Šišljavića i prvoplasirane ekipe nakon trećeg kola NK Dobre iz Novigrada. Ranim vodstvom već u 14. minuti utakmice
nagovjestili smo domaćinu da smo ovdje došli igrati se i nadigravati te ponijeti kući nova tri boda. Upravo iz jedne poluprilike lopta dolazi do Luke D. koji pogađa suprotni kut vratara domaćih Rakocije za naše vodstvo od 0:1. Nedugo zatim iz jedne gužve u kaznenom prostoru lopta dolazi do Škarjaka koji povisuje na 0.2 u 36. minuti za naše vodstso od 0:2. Ovim rezultatom otišlo s ena poluvrijeme. U nastavku opet ista slika na terenu, domaćinn nemoćan, na momente stvara neke smišljene poluprilike, ponajviše njihov najbolji igrač Škarjak koji pokušava nešto osmisliti ali nedovoljno jer nije imao suigrača koji bi pratili njegovo htijenje. Igralo se tako do 62. minute kada Luke nesebično proigrava i pronalazi Mržljaka koji izbija sam pred vratara i gura loptu pored nemoćnog vratara domaćih za naše vodstvo od 0:3. Samo dvije minute kasnije danas ponajbolji igrač Luke postavlja konačan rezultat od 0:4. Za napomenuti je odgovornost u igri svih naših igrača koji su danas nastupili a nekako su odskakali od ostalih Luke koji je postigao i dva zgoditka te bio i asistent, te Baršić koji je zablokirao domaćeg igrača Škarjaka tako da njegova inpresivna realizacija u prva dva kola, danas nije došla do izražaja. Uz njih, naš vratar Klarić opet je danas ostavio svoju mrežu netaknutom zahvaljujuć povremenim bravoroznim obranama kojima su domaćini povremeno prijetili iz slobodnih udaraca.
Za napomenuti je još zaista fer i korektan odnos svih sudionika današnje utakmice unatoč dodjeljenih pet opomena (žutih kartona) koji su uglavnom rezultat nervoze i nesportskog ponašanja i sve u svemu u ugodan ambijent današnje utakmice su se uklopili i suci iz V. Gorice koji su odradili svoj dio posla za svaku pohvalu.

18.09.2009., petak

Juniori NK DOBRE u subotu nastavljaju ovosezonsko natjecanje u 2. ŽNL NSKŽ, domaćom utakmicom na našem stadionu protiv juniora NK Josipdola.

JUNIORI 3. KOLO - subota 19.09.09. u 16,30 sati

NK DOBRA & NK JOSIPDOL ... 4 : 0 ( 1 : 0 )

Juniori nastavljaju niz prvenstvenih pobjeda, pa tako i danas iako igra nije bila baš na nekm nivou poglavito prvo poluvrijeme, kada se igralo dosta mlako i nepovezano. Vodstvo je došlo iz jedanaesterca koji je u pogodak pretvorio Zvone Poturica. S tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme. U drugom dijelu ipak povezanija igra gdje je stvoreno niz kvalitetnih prilika te su iz smišljenih akcija padali i golovi da bi se do kraja u strijelce još upisali Bišćan, Sudac a pao je i jedan autogol na ubačaj (udarac) sa strane bočnog igrača Mrzljaka. Sve u svemu zaslužena pobjeda i nova tri boda.

Seniori NK DOBRE u nedjelju nastavljaju ovosezonsko natjecanje u 2. ŽNL NSKŽ, gostujućom utakmicom na stadionu u Šišljaviću protiv istoimene momčadi.

SENIORI 4. KOLO - nedjelja 20.09.09. u 16,30 sati

NK ŠIŠLJAVIĆ & NK DOBRA ... 0 : 4 .. ( 0 : 2 ) - (slijedi posebno izvješće)

Veterani NK DOBRE u ponedjeljak nastavljaju ovosezonsko natjecanje u Ligi veterana NSKŽ, domaćom utakmicom na našem stadionu protiv veterana NK Josipdola.

VETERANI 3. KOLO - ponedjeljak 21.09.09. u 17,30 sati

NK DOBRA & NK JOSIPDOL ... 0 : 0

U vrlo tvrdoj i neizvjesnoj utakmici, nažalost naši veterani nisu uspjeli uknjižiti sva tri boda, unatoč boljoj prikazanoj igri i prigodama za postizanje pogotka. Stvoreno je tako niz konkretnih šansi no falilo je malo koncentracije u završnici a za istaći je zaista golman gostiju Tolušić koji je bravoroznim obranama spriječio svoju mrežu da ostane netaknuta. Iako je iz izrađenih kombinacija upućeno niz lijepih udaraca na gol, možda i najizgledniju šansu u 75. minuti propustio je Perak koji zamalo kasni na loptu ubačenu iz kornera te pogađa gredu. Gosti koji su se uglavnom branili, rijetkim kontrama uspjevaju prijeći na našu polovicu no bez ijednog konkretnog udarca na gol.
Ovako od mogućih 9 naše selekcije ovaj vikend ostvarile su 7 bodova. Više sreće u narednim utakmicama.

- 16:44 - Komentari (1) - Isprintaj - #

13.09.2009., nedjelja

3. kolo 2. ŽNL NSKŽ sezona jesen 2009. god.- SENIORI

Odigrano. 13. 09. 2009. godine
N.K. "DOBRA" N/D & N.K. "KORANA" ....... 3 : 0 .. ( 2 : 0 )

Gledatelja oko 100, Teren travnat, tvrd ali dobar za igru, vrijeme: poluoblačno i ugodno za igru

Suci: glavni- Željko Bućar (D.Resa) ; pomoćnici: Miroslav Fudurić (D. Resa) i Marijo Novković (Karlovac)
Delegat: Željko Perak (Karlovac)
Strijelci: 1:0 Škarjak (22.min) 2:0 Magdić a.g. (26. min.) 3:0 Grčić (83.min)

N.K. „DOBRA“: Klarić S., Mejaški M. (od 68. Martišković) , Frketić I., Ivšić T -cap., Baršić A., Kolenc I., Furač M., (od 78 Ivančić M.), Mržljak T., (od 58. Vranešić M. ), Škarjak I., Grčić J. i Luke D.
N.K. „KORANA“: Mrkić, Holjević, Đoja, Lapov, Magdić, Matić, Družak, Maretić, Pendeš, Turković - cap i Marijanović (još su igrali: Vazgač, Perak, Jurković, Kalaš i Bolešić)

Pred oko stotinjak gledatelja, odigrana je današnja domaća utakmica, protiv tradicionalno neugodnog i tvrdog protivnika NK Korane. Iako je utakmica proglašena derbijem kola, po prikazanoj igri gostiju, to se baš i nebi moglo reći. Većim dijelom igre gosti su djelovali neorganizirano, povremeno naoko opasno a naši igrači definitivno su pokazali karakter i odgovornost u igri. Današnja predstava spada u kategoriju onih za koje se može slobodno reći da se u Novigradu igra dobar i lijep nogomet, te da smo negostoljubiv domaćin. Nagovještaj odgovornog pristupa igri i povoljnog rezultata, započeo je već od početka a u 22. minuti je rezultirao i pogotkom Škarjaka za naše vodstvo od 1:0. Samo tri minute kasnije u 26. minuti, u brzom kontranapadu, Luke prodire sa desne strane, upućuje prizemni centaršut prema kaznenom prostoru, na loptu natrčava gostujući igrač Magdić i vrhom kopačke šalje u vlastitu mrežu za naše vodstvo od 2:0. Sa tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme. U drugom dijelu, gosti nešto više organizirani, dobro pariraju našim napadačima, no što radi nesmotrenosti , što radi nepreciznosti mreže su ostale netaknute sve do 83. minute, kada na daleko ispucanu loptu od vratara Klarića, Luke glavom prenosi do Grčića koji sam izbija pred vratara Mrkića i rutinirano šalje loptu u mrežu za naše konačno vodstvo od 3:0. Krajnji rezultat mogao je biti i uvjerljiviji da je bilo malo više prisebnosti naših igrača kod prijema lopte i koncentracije u završnici, pa su tako šanse za upisivanje u listu strijelaca propustili još Luke, Martišković, Grčić, Škarjak i Mržljak koji je u prvom dijelu pogodio i vratnicu gostujućeg gola.
Na kraju rezultat realan i zaslužen, te ovom pobjedom upisujemo nova tri boda kojima preuzimamo čelno mjesto na tablici, jedinii sa maximalnim učinkom ove jeseni. Za napomenuti je zaista fer i korektan odnos svih sudionika današnje utakmice u koji ambijent su se uklopili i suci koji su odradili svoj dio posla za svaku pohvalu.

Rezultati ostalih utakmica 3. kola

Radnik-Petrova Gora ... 1 : 2 igrano jučer subota 12.09.09.

NOGOMETNI VIKEND NAŠIH SELEKCIJA

Juniori NK DOBRE u subotu nastavljaju ovosezonsko natjecanje u 2. ŽNL NSKŽ, gostovanjem u Krnjaku kod istoimene momčadi.

JUNIORI 2. KOLO - subota 12.09.09. u 17,00 sati

NK KRNJAK & NK DOBRA ... 0 : 11

Naši juniori odlično su započeli ovaj nogometni vikend naših selekcija i ujedno svoje natjecanje u 2. ŽNL u kategoriji juniora, obzirom da im je ovo danas bila prva ovosezonska prvenstvena utakmica.
Na gostovanju kod juniora NK Krnjak zabilježili su visoku pobjedu od 0:11 a golove su postigli: Jovković 3, Marin Poturica i Sudac po 2 te Bišćan, Lucijanić, Jurica Furač i Picak po 1 gol. Čestitke.

Seniori NK DOBRE u nedjelju nastavljaju ovosezonsko natjecanje u 2. ŽNL NSKŽ, domaćom utakmicom na stadionu u Novigradu protiv NK Korane sa Turnja.

SENIORI 3. KOLO - nedjelja 13.09.09. u 17,00 sati

NK DOBRA & NK KORANA ... 3 : 0 ( 2: 0 ) (slijedi posebno izvješće)

Veterani NK DOBRE u ponedjeljak nastavljaju ovosezonsko natjecanje u Ligi veterana NSKŽ, gostovanjem u Ozlju kod momčadi NK ZRINSKI.

VETERANI 2. KOLO - ponedjeljak 14.09.09. u 18,00 sati

NK ZRINSKI & NK DOBRA ... 2 : 1 .. (1 : 0)

Nakon uvjerljivih pobjeda juniora i seniora, nažalost veterani nisu uspjeli uknjižiti pobjedu, koja se naravno nije ni očekivala, obzirom da je suparnik bio domaćin NK Zrinski, inače prošlosezonski pobjednik Lige veterana NS KŽ. No na kraju ipak skoro smo izvukli i bod kada je sedam ninuta prije kraja utakmice Nikola Pogačić sjajnim udarcem sa 18 metara pogodio lijevu vratnicu gola domaćina a lopta se odbila na drugu stranu gola i tik pored desne izašla u gol aut. Koji peh. Inače izjednačujući i naš jedini današnji zgoditak za 1:1 postigao je Ivica Srakočić (Miš) sjajnim lobom iskosa sa nekih desetak metara u 50. minuti utakmice.
Za NK Dobra -veterani nastupili su: Dražen Babić, Ivica Furač-cap, Željko Perak, Dražen Tuškan, Josip Banoža, Bruno Furač, Ivan Furač, Dražen Mejaški, Ivica Srakočić, Mladen Požar i Nikola Pogačić (još su igrali: Damir Bursić, Petar Špečić, Marijan Milovčić, Vlado Brodarić, Nikola Furač i Alen Lenuzzi)

- 15:42 - Komentari (1) - Isprintaj - #

07.09.2009., ponedjeljak

LIGA VETERANA NS KŽ

Danas započinje treća po redu sezona natjecanja u Ligi veterana Nogometnog saveza Karlovačke Županije, utakmicama prvog kola. Naši veterani u prvom kolu, domaćini su veteranima NK Mostanje ALL a susret je na rasporedu na stadionu u Novigradu s početkom u 18,00 sati.

Stadion u Novigradu. početak u 18,00 sati

NK DOBRA & NK MOSTANJE ALL ....... 2 : 3

Golove za NK Dobru postigli su Josip Banoža i Ivan Furač.

06.09.2009., nedjelja

2. kolo 2. ŽNL NSKŽ sezona jesen 2009. god.

Odigrano. 06. 09. 2009. godine
N.K. PETROVA GORA & N.K. " DOBRA " N/D ....... 1 : 2 .. ( 1 : 1 )

Stadion Kralja Petra Svačića u Vojniću
Gledatelja oko 100, Teren travnat, neravan i tvrd ali dobar za igru, vrijeme: sunčano, vjetrovito i ugodno za igru

Suci: glavni-Matija Boras (Rakitje) ; pomoćnici: Marin Ošlaković (Domašlovac) i Dalibor Šoštarić (Petkov Breg).
Delegat: Boris Plemić (Karlovac)
Strijelci: 1:0 Tomašević (21.min) 1:1 Kolenc (33. min.) 1:2 Grčić (86.min)

N.K. „PETROVA GORA“:Trbojević-cap, Macut, Mrkić, Korać, Škrgić, Ivošević, Tomašević, Malešević Milorad, Šimulija, Dragić i Kosanović (još su igrali: Malešević Milan i Cvijanović)
N.K. „DOBRA“: Klarić S., Vranešić M.,(od 75. Mejaški M.) Babić S.,(od 30. Pogačić A.) Ivšić T -cap., Baršić A., Kolenc I., (od 89. Palajsa) Grčić J., Mržljak T.,Škarjak I., Furač M i Luke D. (od 75. Martišković)

Pred oko stotinjak gledatelja od čega 30-tak naših vjernih navijača, odigrana je današnja gostujuća utakmica, protiv tradicionalno neugodnog i tvrdog protivnika domaćina Petrove Gore. Da će utakmica biti neizvjesna pokazalo se sve do zadnjeg trenutka sučevog zvižduka. Neuobičajeno i po prvi puta tijekom mojeg vođenja ove momčadi zaigrali smo u nešto izmjenjenoj formaciji 3-5-2, kako bi zatvorili sredinu igrališta i onemogućili domaće igrače da nam preko veznih igrača prenose igru do napadača i dolaze u prilike i ugroze naša vrata. Takva izmjenjena formacija malo je zbunila naše igrače, tako da u prvih dvadesetak minuta igre nismo bili prepoznatljivi. U tim trenucima došla je u pitanje postava ovakovog tipa formacije i pokušaji da se zatvore prilazi našim vratima. Domaćini su u tim trenucima dominirali, imali konce igre u svojim nogama a preko brzonogog Dragića dolazili u izgledne prilike za postizanje zgoditka. Iz takve jedne prigode u kojoj smo ostavili jednog igrača domaćih samog, primili smo i pogodak u 21. minuti zgoditkom Tomaševića za vodstvo domaćih od 1:0. Nakon primljenog zgoditka, stvari dolaze na svoje mjesto i uspostavljamo ravnotežu, pa na momente i opasno ugrožavamo domaćeg vratara no falilo je malo prisebnosti za realizaciju i postizanje pogotka. U 33. minuti na otprilike 2o metara, izboren je faul na našem igraču i slobodan udarac. Krasnim udarcem kroz živi zid domaćina od stative u mrežu posprema Kolenc za izjednačenje rezultata na 1:1. Sada to već nije slučajnist nego rutina. Ovim rezultatom otišlo se na poluvrijeme. U drugom dijelu, sasvim druga priča sa naše strane. Osjetio se pad snage domaćina, koji djeluju dosta neorganizirano, što mi na momente koristimo lijepim pasevima ali bez konačnog učinka. Iako se i domaćin povremeno organizira i prijeti našim vratima, naši napadi su ubojitiji i sve tako do 86 minute kada smo ponovno izborili faul u zoni šuta. Ovaj puta Kolenc osjeća umor u nogama od puno prevaljenih kilometara na terenu, te slobodnjak prepušta Grčiću, koji zaista majstorski pogađa donji lijevi kut inače izvrsnog golmana domaćih Trbojevića, za naše vodstvo od 1:2. Do kraja utakmice koristimo priliku izmjena igrača, pojačavamo srednji red kako bismo održali rezultat, zatvorili prilaze našem golu za konačno slavlje. Na kraju rezultat realan i zaslužen i odnosimo kući sva tri boda sa veoma teškog gostovanja. Za napomenuti je zaista fer i korektan odnos svih sudionika današnje utakmice u koji ambijent su se uklopili i suci koji su za svaku pohvalu.

Rezultati ostalih utakmica 2. kola

'Šišljavić' - 'Rakovac', 4 : 2 igrano jučer - subota 05.09.09.

2. kolo 2. ŽNL NSKŽ sezona jesen 2009. god.- SENIORI

Sutra je na rasporedu utakmica 2. kola jesenskog dijela prvenstva u sezoni 2009./2010. u 2. ŽNL.
Naši nogometaši gostuju u Vojniću kod Petrove Gore a utakmica je na rasporedu u 17:00 sati.

N.K. PETROVA GORA & N.K. DOBRA ...... 1 : 2 (1:1)

1. kolo 2. ŽNL sezona jesen 2009. god - JUNIORI

Danas je počelo prvenstvo u 2. ŽNL u kategoriji juniora. Naši juniori trebali su bit domaćini juniorima NK Frankopana, no na zahtjev gostiju, utakmica je odgođena a odigrat će se naknadno.