Gradsko društvo Crvenog križa Virovitica

petak, 16.10.2009.

„SOLIDARNOST NA DJELU 2009“


Solidarnost na djelu je akcija koja se provodi svake godine kao zajednička akcija svih društava Hrvatskog Crvenog križa,pa se tako i ove godine provodi na području koje pokriva Gradsko društvo Crvenog križa Virovitica.
Akcija se provodi u suradnji sa osnovnim školama iz Virovitice i to : O.Š. Ivane Brlić Mažuranić , O.Š. Vladimir Nazor i O.Š. Virovitica, te vanjskim školama iz Gradine,Bazija, Suhopolja,Špišić Bukovice i Pitomače.
Moto akcije je „ Pomozimo onima kojima je pomoć najpotrebnija . „
U akciji će se prikupljati odjeća,obuća,hrana,novac i druga marterijalna dobra.Za poklonjeni novac uručuje se novčani bon zahvalnosti s oznakom vrijednosti. Osnovne škole iz Virovitice akciju će provesti do 15 listopada,a vanjske škole do kraja listopada.
Odluku o raspodjeli prikupljenih sredstava poslije akcije donijet će Odbor Gradskog društva Crvenog križa Virovitica.
Gradsko društvo Crvenog križa Virovitica zahvaljuje svima koji sudjeluju u akciji.

- 08:46 - Komentari (0) - Isprintaj - #

<< Arhiva >>

Creative Commons License
Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Dijeli pod istim uvjetima.