Prvi informativni sportski blog u Čapljini!

Video kutak

20.11.2009., petak

HRK Čapljina - HRK Ljubuški 49:39!

Rukometaši Čapljine su u hercegovačkom derbiju protiv Ljubuškog upisali treću prvenstvenu pobjedu...

Oko 200-tinjak gledatelja, koliko ih se okupilo na tribinama Gradske dvorane u Čapljini, moglo je lijepu i atraktivnu rukometnu predstavu sa čak 88 golova. Domaći rukometaši su sjajno otvorili utakmicu, te su u prvih 20-ak minuta imali prednost od 9 razlike, da bi nakon toga uslijedio nagli pad u igri što su izabranici Zdenka Grbavca, inače izbornika kadetske reprezentacije BiH, iskoristili te su u 27. minuti poravnali rezultat na 20:20. Ipak, mladi Čapljinci su u posljednje tri minute prvog dijela napravili seriju 3:0 tako da su na odmor otišli s prednošću od 23:20. Drugo poluvrijeme je u potpunosti pripalo domaćinima koji su držali stvari pod kontrolom ne dopustivši gostujućim rukometašima da se vrate u igru tako da je konačni rezultat glasio 49:39. Najefikasniji u redovima Čapljine bili su Šutalo s 10, Ostojić s 7 i Krezić s 6 pogodaka, a zanimljivo je kako se cijela momčad upisala u listu strijelaca. Kod vratar raspoloženiji je bio Bošković koji je prikupio 10 obrana, dok je Jurković zabilježio četiri manje. Sljedeće kolo (11.) momčad Čapljine je slobodna dok će Ljubušaci u svojoj dvorani dočekati Iskru.