Prvi informativni sportski blog u Čapljini!

Video kutak

20.12.2008., subota

ENG:Kranjčar asistent u porazu Portsmoutha!

U sklopu 18.kola engleskog Premiershipa hrvatski reprezentativac Niko Kranjčar je u porazu svog Portsmoutha kod Boltona upisao sjajnu asistenciju te je uz Petera Croucha bio najzaslužniji za jedini pogodak gostiju.Bolton je pitanje pobjednika,iako su gosti kasnije smanjili prednost,riješio već u prve tri minute kada je imao vodstvo od 2:0.
U prvoj minuti je Matthew Taylor u kaznenom prostoru gostiju prebacio loptu preko Hreidarssona,a potom finim udarcem matirao Jamesa.
Dvije minute kasnije,Ricardo Gardner je zabio i drugi gol,koji je potpuno šokirao momčad Portsmoutha.U 20.minuti gostujuća momčad je smanjila na 2:1.Niko Kranjčar je fino primio loptu na lijevoj strani,a onda milimetarski preciznim centaršutem pronašao Croucha koji iz blizine glavom pogađa vrata Boltona.

Crouch je tako postavio i konačan rezultat te su domaćini zasluženo osvojili nova tri boda s kojima su došli do devete pozicije na tablici.

Aston Villa i dalje nepobjediva!
Momčad Aston Ville ostvarila je treću uzastopnu pobjedu u Premiershipu. U ovom kolu je gostima pobijedila West Ham s 1:0.
Obje su momčadi propustile dosta prilika,domaćin ih je imao nešto više, ali na kraju nije uspio osvojiti niti jedan bod.Krivac za to je branič domaćina Lucas Neill od kojeg se lopta u 78. minuti odbila nakon udarca Jamesa Milnera s lijeve strane,promijenila smjer i prevarila vratara ''čekičara'' Roberta Greena.
Aston Villa je ovom pobjedom preskočila Manchester United na ljestvici i probila se na treće mjesto s 34 boda,dva više od ''crvenih vragova'', ali i uz dvije utakmice više.