Prvi informativni sportski blog u Čapljini!

Video kutak

15.10.2008., srijeda

Rukomet:HRK Čapljina-RK Vitez 30:30

U zasotaloj utakmici 1.kola Prve lige FBIH rukometaši Čapljine su u gradskoj dvorani u Čapljini dočekali ekipu Viteza.Oko stotinjak gladatelja,koliko ih se okupilo večeras moglo je vidjeti dobar rukomet te fer i korektnu igru.Iako su veći dio utakmice imali prednost,mladi rukometaši Čapljine na kraju nisu uspjeli doći do punog plijena te je na kraju završilo neodlučeno,30:30.Čapljinci u početku utakmice dolaze do vodstva od jedan-dva razlike koju su držali skoro cijelo poluvrijeme.Gosti su bili čvrsti u obrani što nije omogućavalo našim rukometašima da povećaju razliku.Drugi dio prvog poluvremena se igrao gol za gol pa je rezultat bio uglavnom izjednačen.Ipak,na odmor se otišlo prednošću čapljinaca,bilo je 14:13.Čapljina je prednost od jedan-dva razlike čuvala sve do 48.minute kada gosti stižu,a kasnije i preokreću rezultat u svoju korist.U jednom trenutku je bilo i +3 za Vitez,ali domaćini se nisu predali te su stigli taj rezultat.Posljednjih pet minuta utakmice čapljinci su bili u prednost od jednog gola razlike,ali gosti su uspješno stizali tu prednost.I minut prije kraja izabranici Dragana Sutona su bili na +1,ali napad je bio za goste.Igrači Viteza su čuvali loptu pola minute te su udarcem s devet metara poravnali rezultat na 30:30.Posljednji napad za pobjedu su imali čapljinci kojeg,nažalost nisu iskoristili te je na kraju završilo 30:30.Vitežani su bili ravnopravan protivnik,ali domaćini su većim dijelom utakmice imali prednost koju na kraju nisu uspjeli sačuvati.Sudačka dvojka Herceg-Rašić je izuzev dvije-tri nesigurne i pogrešne odluke svoj posao odradila sasvim solidno.Čapljinci će sljedeće,3.kolo igrati u subotu pred svojom publikom protiv Igmana dok će Vitez igrati protiv Borca u gostima.
- 21:04 - Komentari (3) - Isprintaj - #