Prvi informativni sportski blog u Čapljini!

Video kutak

03.08.2008., nedjelja

Pobjeda Dinama,remi Hajduka

Danas je odigrano drugo kolo 1.HNL u kojem su ostvarene tri domaće te dvije gostujuće pobjede dok je susret na Poljudu završio neriješeno.U ovom kolu je postignuto 12 pogodaka što je za jedan manje od prošlog kola.Najveće iznenadenje je gostujuća pobjeda novog prvoligaša Croatia Sesveta,koje su s igračem manje minimalnim rezultatom uspjeli slaviti u Šibeniku.Dinamo je jedini klub s stopostotnim učinkom u prva dva kola te su se današnjom pobjedom nad Interom izdvojili na vrhu tablice.Strijelci za Modre su bili Sammir(2'),Tadić(63') i Tomić(90+3') dok za Zaprešićane pogodio Cavrić u sudačkoj nadoknadi prvog dijela.
Sammirov pogodak za rano vodstvo Dinama
Pred oko 4000 gledatelja Dinamo je boljom i dominantnijom igrom očekivano pobjedio te ni u jednom trenutku nije bilo dilema oko pobjednika.Možda i jedini Dinamov konkurent za naslov prvaka Hajduk je na Poljudu remizirao s Varteksom,a konačni rezultat je bio 1:1.Varaždinci su u vodstvo došli već u prvoj minuti susreta,a nakon dvije odbijene lopte mrežu pogađa Smrekar te izaziva veliku radost na gostujućoj klupi.
Zagreb je šokirao Kantridu
Varteks je bio ravnopravan protivnik sve do početka drugog poluvremena,a onda Hajduk preuzima sve u svoje ruke te napada sa svih strana.Napadačka igra se isplatila u 56.minuti kada Kalinić s pet metara matira sjajnog Mađarića koji je najzaslužniji za osvojeni bod Varteksa.Hajduk je do kraja meča i dalje napadao te tražio pobjedu dok su Varaždinci prijetili tek iz kontri,ali rezultat se do kraja nije mjenjao.
Osijek je slavio u susjedskom derbiju
Od ostalih susreta treba izdvojiti gostujuću pobjedu Zagreba koji je golom Brkljače odnijeo sva tri boda iz Rijeke.Osijek je pred svojim gledatejima rezultatom 2:0 pobjedio Cibaliju dok je Slaven Belupo u Koprivnici slavio protiv Zadra(2:1).
- 23:15 - Komentari (0) - Isprintaj - #