Prvi informativni sportski blog u Čapljini!

Video kutak

17.07.2008., četvrtak

Velika pobijeda Zrinjskog

Nogometaši mostarskog Zrinjskog su u prvom pretkolu Kup Uefa napravili veliko iznenađenje te su pobijedili Vaduz u gostima s 2:1.Iako to nije nitko očekivao,Plemići će uzvratni susret u Mostaru dočekati s velikom prednošću koja im daje nadu za plasman u drugo pretkolo.Mostarce je podržavalo oko stotinjak Ultrasa koji su gromoglasnim navijanjem pomogli igračima da dođu do velike pobijede.
Pošto je cijeli dan padala kiša,na tribinama je bilo tek tisuću gledatelja,a natopljen teren je otežavao igru i jednim i drugim.Ipak,po tako teškom terenu bolje se snašao Zrinjski koji je slavio golovima Đurića te autogolom Itena koji je nespretno pospremio loptu iza svog vratara.
U 23.minuti Đurić preciznim udarcem sa 20 metara pogađa mrežu Vaduza te donosi veliko slavlje Ultrasima i igračima Zrinjskog.Nakon toga igra Plemića naglo pada što je kažnjeno u 32.minuti kada Fischer izjednačuje na 1:1.S tim rezultatom se otišlo na odmor.
Početkom drugog dijela se ništa važnije nije događalo te se igra vodila na sredini terena.15-ak minuta prije kraja,Zrinjski preuzima konce u svoje ruke te dominira terenom što se isplatilo u 90.minuti kada Nikolić ubaciva loptu u kazneni prostor Vaduza,a Iten savladava vlastitog vratara te donosi Zrinjskom veliku pobijedu.
Uzvrat se igra za 14 dana,31.srpnja u Mostaru.
Remi Širokog i Partizanija
Široki Brijeg,za razliku od Zrinjskog nije uspio napraviti povoljan rezultat te je na domaćem terenu remizirao sa albanskim Partizanijem.Gledatelji koji su došli na Pecaru nisu imali priliku vidjeti niti jedan gol te je uz blijedu igru sa obe strane utakmice završila 0:0 što je povoljniji rezultat za Partizanija.
Treba napomenuti da je Široki bio bolja momčad te da je imao nekoliko dobrih akcija te da su nekoliko puta pogodili stativu i prečku,ali lopta nije htjela u mrežu.
- 23:32 - Komentari (0) - Isprintaj - #