Serie A i Serie B

16.10.2009., petak

Večeras u prvoj utakmici 10. kola Serie B Lecce savladao Salernitanu s 1 : 0

Prije nekoliko minuta završena je prva utakmica 10. kola Serie B. Lecce je na svome stadionu "Via del Mare" slavio protiv gostiju iz Salerna, te osvojio zlata vrijedne bodove za priključak ekipama na vrhu tablice.
Lecce - Salernitana 1 : 0 ( Strijelac : 1-0 Daniele Corvia u 22. min. Treba reći da je Salernitana propustila nekoliko odličnih prilika za postizanje gola preko Fave i Caputa, ali i da je Lecce propustio otkloniti sve dileme oko pobjednika ovog susreta još u 1. poluvremenu. Ekipe su večeras nastupile u slijedećim sastavima : LECCE (4-4-2): 22 Rosati; 40 Giuliatto, 23 Schiavi, 21 Terranova, 6 Angelo; 20 Vives, 18 Giacomazzi, 4 Edinho, 17 Lepore ( 11 Mesbah od 79. min. ); 89 Marilungo, 9 Corvia ( 16 Baclet od 74. min. ) Trener : Luigi De Canio. SALERNITANA (4-2-3-1): 16 Polito; 7 Galasso, 6 Stendardo, 34 Bastrini, 84 Machado; 17 Soddimo ( 39 Soligo od 83. min. ), 4 Tricarico; 28 Carcuro ( 8 Pestrin od 23. min. ), 11 Statella, 20 Pepe ( 18 Caputo od 53. min. ); 31 Fava. Trener : Marco Cari.
Na tablici Lecce sada ima 14 bodova, dok Salernitana ostaje na posljednjem mjestu sa samo 2 osvojena boda.
Sve ostale utakmice igraju se sutra od 15.30. Po njihovom završetku slijedi post sa svim rezultatima i glavnim događajima na tim utakmicama.

- 22:16 - Komentari (0) - Isprintaj - #