Serie A i Serie B

06.10.2009., utorak

Sinoć u posljednoj utakmici 8. kola Serie B Torino - Ancona 1 : 1

Sinoć je odigrana posljednja utakmica 8. kola Serie B. Na torinskom Olimpicu Torino - Ancona 1 : 1 . Domaći tako nisu uspjeli da se domognu 2. mjesta na tablici, te da budu na bod zaostatka za vodećim Frosinoneom. Sve vrijedno pomena na ovoj utakmici dogodilo se u zadnjim minutama susreta. Strijelci : 0-1 Pasquale Schiattarella u 89. min udarcem s centra terena, pošto je vidio da je golman Torina Matteo Sereni izašao daleko ispred svoga gola. 1-1 Rolando Bianchi u 94. minuti udarcem glavom. Ekipe su nastupale u slijedećim sastavima : TORINO 4-3-1-2 : 1 Sereni; 6 Ogbonna (od 39. 26 Pisano ) 16 Rivalta 50 Pratali 15 Loria; 7 Zanetti 23Diana 30 Coppola; 11 Leon ( od 54. 14 Gasbarroni ); 10 Di Michele 9 Bianchi. Trener : Stefano Colantuono. ANCONA 4-4-2 : 1 Júnior Costa; 13 Cosenza 22 Milani 6 Cristante 17 Pisacane; 3 Surraco ( od 88. 20 Gerbo ) 19 Miramontes ( od 73. 7 Schiattarella ) 21 De Falco 4 Catinali; 9 Mastronunzio 99 Gerardi.
Na tablici Torino sada ima 14 bodova, te se nalazi na 3. mjestu, dok je odmah iza njega i Ancona koja ima 13 bodova.

- 08:36 - Komentari (2) - Isprintaj - #