Serie A i Serie B

26.09.2009., subota

Rezultati odigranih utakmica 7. kola Serie B

Danas popodne su odigrane utakmice 7. kola talijanske Serie B. Evo rezultata i osvrta na odigrane utakmice :

Albinoleffe - Crotone 1 : 1 ( U Bergamu podjela bodova uz napadačku igru s obje strane. Strijelci : 1-0 Cellini u 14. min iz penala. 1-1 Gabionetta, Brazilac koji je u 70. min snažno pucao s 20-ak metara, a golman Albinoleffea Pelizzoli nije uspio zaustavio loptu među rukama. Do kraja utakmice gosti iz pokrajine Calabria opasniji, te su bili bliži pobjedi. )

Empoli - Cittadella 4 : 3 ( Uzbudljiv susret na stadionu "Castellani" do samog kraja. Domaći spretno i sretno stigli do pobjede. Strijelci : 0-1 Iunco u 1. min iz penala, nakon prekršaja golmana Empolija Sicignana odmah u 30. sekundu utakmice. 1-1 Eder, Brazilac u redovima Empolija, također iz penala. 1-2 Curiale u 40. min, 2-2 Cherubin - AG u 43. min, 3-2 Eder u 53. min, 3-3 Iunco u 75. min. 4-3 Marianini u 92. min. )

Frosinone - Torino 2 : 2 ( U velikom derbiju kola pred prepunim stadionom "Matusa", gdje se okupilo više od 10 000 gledatelja odlična utakmica, te 4 viđena gola. Torino može žaliti za sva 3 boda, dok su domaći zadovoljni time što su od danas sami na čelu tablice. Strijelci : 0-1 Leon, igras iz Hondurasa u 25. min, 1-1 Troianiello u 48. min, 1-2 Bianchi u 73. min. Nedugo prije postignutog gola Bianchi promašio penal u 63. min. 2-2 Aurelio u 80. min. )

Grosseto - Brescia 2 : 1 ( Za iznenađenje kola pobrinuo se Grosseto koji je savladao Bresciu, do ovoga kola lidera na tablici. Strijelci : 1-0 Pichlmann, igrač iz Austrije u 13. min iz penala. 2-0 Kamerunac Job u 25. min, 2-1 Jan Kozak, češki internacionalac u 78. min. U redovima Brescie isključen defanzivac Bega u 90. min. )

Lecce - Mantova 2 : 1 ( Preokret Leccea u 2. poluvremenu, te 2. uzastopna pobjeda. Utakmicu riješila dva igrača koja su u igru ušla u 2. poluvremenu. Strijelci : 0-1 Caridi u 66. min iz penala. 1-1 Marilungo u 81. min, 2-1 Corvia u 86. min. )

Padova - Gallipoli 0 : 0 ( Domaći igrači dominantni tokom cijele utakmice. Odlične šanse su propustili Rabito, Soncin, te Damiano koji je pogodio i stativu. Za goste iz regije Salento dobru priliku imao Ginestra. )

Salernitana - Ascoli 0 : 0 ( Ekipa iz Salerna skuplja pomalo bod po bod. Novi trener Marco Cari je zahtijevao od svojih igrača maksimalnu borbu do posljednje minute, no još uvijek su bez pobjede, te sa 2 boda na posljednjem mjestu na tablici. )

Sassuolo - Cesena 1 : 1 ( Sassuolo je imao više od igre, te propustio nekoliko solidnih šansi za postizanje gola. Strijelci : 1-0 Emiliano Salvetti u 17. min. 1-1 Christian Bucchi u 53. min i to udarcem petom. )

Vicenza - Triestina 0 : 0 ( Dominacija Vicenze u 1. poluvremenu, dok je u nastavku Triestina kontrolirala rezultat. U svakom slučaju, utakmica za zaborav, a da li će i nakon svega ovoga trener Triestine Gotti ostati na klupi ekipe pokazat će naredni dani. )