Serie A i Serie B

13.08.2009., četvrtak

Rezultati večeras odigranih prijateljskih utakmica

Cagliari - Selargius 2 : 1 ( U 1. poluvremenu trener otočana Massimiliano Allegri igrao sa napadačkim dvojcem Nene' - Jeda, sa novim pojačanjem iz Hajduka Brkljačom na desnoj strani sredine terena. Strijelci : 1-0 Daniele Conti u 2. min, 1-1 Nuvoli u 75. min, 2-1 Cotza u 90. min. )
Sampdoria - Finale Ligure 20 : 0 ( U Poggio Di Bogliasco kiša golova u mreži diletanata iz pokrajine Liguria. Strijelci : Marilungo 4, Foti 3, Dessena 3, Bellucci 2, Tissone 2, Mannini, Cassano, Franceschini, Sammarco, Cacciatore, Soriano. )
Lazio - Osasuna 1 : 1, poslije izvođenja penala 5 : 4 ( Oko 15 000 navijača Lazia dočekalo osvajače Superkupa u prošlu subotu. Strijelci su bili Juanfran u 22. min za goste, te Mauro Zarate' u 38. min za domaće. Početni sastav "biancocelesta", odnosno nebesko-plavih je izgledao ovako : LAZIO (4-2-3-1): Bizzarri; Scaloni, Siviglia, Cribari, Kolarov; Eliseu, Baronio; Brocchi, Foggia, Zarate; Cruz. U 2. poluvremenu igrali još Meghni, Matuzalem, Lichtsteiner, Radu, Dabo, Muslera, Diakite', Del Nero. )
Villarreal - Genoa 1 : 2 ( Zaslužena pobjeda Genoana na teškom i uvijek vrućem terenu Villarreala. Strijelci : 0-1 Giuseppe Sculli u 22. min, 0-2 Hernan Crespo u 47. min, 1-2 Robert Pires 61. min iz penala. )
Grosseto - Roma 0 : 2 ( Strijelci za "capitoline", odnosno za ekipu iz glavnog grada Marco Cassetti u 45. min, Rodrigo Taddei u 71. min. )
Aris Solun - Udinese 1 : 0 ( Strijelac : Francisco Javier Peral u 67. min. )

Sutra se igraju slijedeće prijateljske turnirske utakmice :

TIM Trofej u Pescari sa učešćem Intera, Juventusa i Milana. Utakmice u trajanju od 45 minuta. Igra svaka ekipa sa svakom.

Također se igraju tri utakmice 3. kola kupa Italije, o čemu je bilo govora u jednom od prethodnih postova.

- 22:26 - Komentari (0) - Isprintaj - #