Serie A i Serie B

13.08.2009., četvrtak

Uvjerljive pobjede Atalante i Siene u sinoćnjim prijateljskim utakmicama

"Orobici", odnosno Atalanta uvjerljvo pobijedila ekipu Seregna u sinoćnjoj prijateljskoj utakmici. Na kraju konačan rezultat od 8 : 0, a najefikasniji za bergamasche je bio Simone Tiribocchi sa 3 pogotka, i to u 53., 68., te u 78. minuti. U listu strijelaca su se još upisali i Robert Aquafresca u 8. i u 11. minuti, Cristiano Doni u 13 .min, Thomas Manfredini u 20. min, te Fabio Caserta u 86. minuti.

Na stadionu "Manni" di Colle val D'Elsa Siena pobijedila Colligianu sa 4 : 1. Trener Siene Marco Giampaolo u 1. poluvremenu poslao na teren najjaču postavu "crno-bijelih", no rezultat nakon 45. minuta je bio samo 1 : 1. Brazilac Reginaldo je doveo ekipu iz Toscane u vodstvo u 8. min, da bi Sireno izjednačio u 45. minuti. U drugom poluvremenu su izvšene brojne izmjene. Larrondo u 85. i 89. minuti osigurava pobjedu za Sienu, a Massimo Maccarone ju samo potvrđuje u 92. minuti.
- 10:06 - Komentari (0) - Isprintaj - #