Serie A i Serie B

10.08.2009., ponedjeljak

Grosseto pobijedio Cosenzu 3 : 2, i plasirao se u 3. kolo kupa Italije

U posljednoj utakmici 2. kola kupa Italije koja je odigrana večeras Grosseto je pobijedio Cosenzu rezultatom 3 : 2.
U 3. kolu koje se igra u nedjelju Grosseto će gostovati kod Siene.
Jedna zanimljivost oko utakmica 3. kola koje se dakle igra u nedjelju; Atalanta - Cesena se trebala odigrati u Bergamu, no travnjak Gradskog stadiona na kojem igra Atalanta je u očajnom stanju, pa je domaćinstvo promijenjeno, dakle igrat će se u Ceseni na stadionu "Dino Manuzzi".

Večeras su igrane i dvije prijateljske utakmice.

u Solunu, Aris Solun - Chievo 0 : 1 ( Strijelac pobjedonosnog gola za "clivense" Iunco u 80. minuti na asistenciju Bentivoglia. Odličan na golu Chieva Stefano Sorrentino, koji je obranio par izglednih šansi ekipe Arisa u prvom poluvremenu. )
u Udinama, Udinese - Getafe 1 : 2 ( Strijelci : Gavilan u 12. min za vodstvo gostiju, izjednačujući pogodak za "Friulane" postigao Antonio Floro Flores u 45. min, da bi Celestini u 77. minuti donio pobjedu ekipi iz predgrađa Madrida. )
- 22:43 - Komentari (0) - Isprintaj - #