Serie A i Serie B

23.07.2009., četvrtak

Sinoć pola Serie A odigralo pripremne utakmice

Sinoć je praktički pola Serie A odigralo svoje pripremne utakmice. Evo pregleda i rezultata :

Sampdoria - Bolzano 4 : 0 ( Strijelci za Genovljane bili kao i obično magični duet - Giampaolo Pazzini, te Antonio Cassano, obojica postigla po 2 gola ).

Bologna - Colligiana 1 : 0 ( Strijelac pobjedonosnog gola za Bologneze Marco Di Vaio u 23. minuti iz penala. Prethodno je penal zaradio Davide Bombardini. U 2. poluvremenu najveću šansu za dupliranje vodstva Bologne propustio pridošlica iz Reggine Luca Vigiani ).

Livorno - Cremonese 0 : 4 ( Velika blamaža Livorna protiv ekipe iz Lombardije koja nastupa u 3. talijanskoj ligi. Istina, za Livorneze nisu nastupili Alessandro Diamanti, te Francesco Tavano - udarni dvojac u napadu. Inače, sva četiri gola za Cremonese postigao Massimo Coda ).

Bari - Aris Solun 1 : 2 ( Dobra predstava Barija unatoč porazu. Vodeći pogodak za Bareze postigao Vitor Barreto u 23. minuti na asistenciju Alvareza. U 35. minuti Alvarez promašuje veliku šansu za dupliranje rezultata. Preokret u 2. poluvremenu. Grci postižu golove preko Graciana u 56. minuti, te Robertsa u 83. minuti iz slobodnog udarca ).

Parma - Merano 14 : 0 ( Strijelci su bili Massimo Paci, Pablo Ezequiel Fontanello, Julio Cesar Leon, Alessandro Lucarelli, Alessio Manzoni 3, Alberto Paloschi 3, dok je 4 gola postigao Davide Lanzafame ).

Lazio - Spal 2 : 1 ( Lazio riješio utakmicu preko svog udarnog dvojca Zarate' - Pandev. Argentinac postigao vodeći gol u 52. minuti, a samo tri minuta prije toga pogodio stativu. Goran Pandev povisuje rezultat u 81. minuti, dok u 87. minuti Martucci smanjuje za Spal ).

Chievo - St. Mirren 4 : 0 ( Strijelci za "clivense" su bili Michele Marcolini, Juan Pablo Granoche, De Paula te Rickler ).

Catania - Assisium 6 : 0 ( Del Vecchio, Terlizzi, Catellani, Moretti, Martinez, Mascara ).

Siena - Tonezza Team 8 : 0 ( Maccarone 2, Jajalo, Jarolim, Ghezzal, Calaio', Giannetti, te Kambouris - autogol ).

Milan - Club America 1 : 2 ( u Atlanti Milan izgubio od meksičke ekipe Club Americe. Golovi u 2. poluvremenu: Esqueda 55. min, Filippo Inzaghi u 65. min, te Marquez u 84. miniti donosi pobjedu meksikancima ).
- 06:58 - Komentari (0) - Isprintaj - #