Serie A i Serie B

21.07.2009., utorak

Pripremna utakmica , Juventus - Vicenza 1 : 1

U upravo završenoj pripremnoj utakmici Juventus i Vicenza su odigrali neodlučeno 1 : 1. Ovo je bila zadnja utakmica Juventusa u Pinzolu, mjestu gdje je Juve odradio svoje ljetnje pripreme. Strijelci : 0 : 1 - Misuraca 16. min, 1 : 1 - Trezeguet 76. min -penal.
Treba napomenuti da je Amauri dobio crveni karton već u 18. minuti. Naime, isprovociran od strane jednog obrambenog igrača Vicenze, Amauri ga je lovio po cijelom terenu da bi ga na kraju sapleo na travnjak zaradivši tako izravan crveni karton. Kod Juventusa odlične šanse su imali Del Piero ( stativa ) , te Cannavaro u prvom dijelu, dok je Trezeguet imao najbolju šansu za "bianconere" u drugom poluvremenu.
Početni sastavi ekipa su izgledali ovako : Juventus: Buffon; Grygera, Cannavaro, Chiellini, Molinaro; Camoranesi, Tiago, Marchisio; Del Piero; Trezeguet, Amauri. Trener: Ciro Ferrara
Vicenza: Fortin; Martinelli, Zanchi, Di Cesare, Giani; Magallanes, Rigoni, Botta; Misuraca; Bjelanovic, Sgrigna. Trener: Rolando Maran.

- 18:53 - Komentari (0) - Isprintaj - #