KICKBOXING

utorak, 30.09.2008.

Napulj za pamćenje


Prošlog vikenda iz Italije se vratila brojna Hrvatska juniorska i kadetska reprezentacija sa Svjetskog kickboxing prvenstva za kadete i juniore, točnije, za mlađe i starije kadete te juniore. Hrvati su ponovno pokazali da im kickboxing budućnost nimalo nije upitna. Osvojili su ukupno 60 medalja - 17 zlatnih, 19 srebrnih i 24 brončane. Lijep uspjeh.

Evo izvještaja s natjecanja:


3. SVJETSKO KADETSKO PRVENSTVO U KICKBOXINGU
u semi contactu, light contactu, glazbenim formama i aero kickboxingu


Natjecanje je održano u Napulju - Pozzuoli, Italija, 22. - 28. rujna 2008.
Izvršni organizator bio je Kickboxing savez Italije

Na svjetskom prvenstvu sudjelovalo 1507 natjecatelja iz 40 zemalja

U hrvatskoj reprezentaciji mlađih i starijih kadeta sudjelovalo je: 12 mlađih kadeta i 9 mlađih kadetkinja, 16 starijih kadeta i 19 starijih kadetkinja te 26 trenera i službenih osoba

SASTAV HRVATSKE REPREZENTACIJE

Voditelj delegacije:
Predrag Znaor
- predsjednik Hrvatskog kickboxing saveza

WAKO dužnosnik:
Romeo Deša
- međunarodni kickboxing sudac i WAKO organizacijski odbor Svjetskog prvenstva
Suci iz Hrvatske:
Miljenko Kutleša
- međunarodni kickboxing sudac (full contact)
Davor Milaković - međunarodni kickboxing sudac (low kick, K1)
Kristina Pilko - međunarodni kickboxing sudac - voditelj borilišta (semi i light contact te aerokickboxing)
Petra Mikuličić - međunarodni kickboxing sudac (semi i light contact)
Ivan Ješić - međunarodni kickboxing sudac (semi i light contact)
Mario Samirić - međunarodni kickboxing sudac (semi i light contact)

Službene osobe:
Stipan Jurišić
- direktor reprezentacije
Branko Popović - izbornik za semi contact
Marko Žaja - izbornik za full contact
Josip Čikotić - izbornik za low kick
Leonardo Komšić - izbornik za K1
Alan Mijić - izbornik za glazbene forme
Kristina Pilko* - izbornica za aero kickboxing

Treneri:
Denis Vojniković
- trener - KBK "Trojan-Istra" - Pula
Pero Gazilj - trener - KBK "Mawaschi" - Makarska
Tihomir Jirasek - trener - KBK "Pakrac" - Pakrac
Zvonko Kar - trener - KBK "BTI" - Zabok
Rudolf Oliva - trener - KBK "Lav" - Pula
Zoran Cicvara - trener - KBK "Tigar" - Karlovac
Ivica Spevec - trener - KBK "Ivanić Grad" - Ivanić Grad
Arpad Jakša - trener - KBK "Zmaj" - Bedekovčina
Josip Faraguna - trener - KBK "Budokai-Labin" - Labin
Ivan Stojanović - trener - KBK "Sušak" - Rijeka
Branko Fibinger - trener - KBK "Sušak" - Rijeka
Boris Pavičić - trener - KBK "Velebit" - Benkovac
Mario Brzoja - trener - KBK "Velebit" - Benkovac
Alan Abjanović - trener - KBK "Crikvenica" - Crikvenica
Mladen Drlje - trener - KBK "Mawaschi" - Makarska
Pero Mišković - trener - KBK "Budokai" - Rovinj
Ivan Bajić - trener - KBK "Ameno" - Split -
Joško Sunara - trener - KBK "P.Krešimir IV" - Šibenik
Edi Milošević - trener - KBK "Croatia" - Zadar
Mario Zovko - trener - KBK "Kobra" - Imotski
Zvonimir Cigić - trener - KBK "Dalmatino" - Šibenik
Tomislav Bilandžić - trener KBK "Sveti Duh" - Osijek
Vedran Vičević - trener - KBK "Omišalj" - Omišalj

Ostvareni su sljedeći rezultati:

SEMI CONTACT:

Mlađi kadeti:
-28 kg - Robert Vojaković - 3. mjesto
-28 kg - Branko Fibinger - 5. mjesto
-32 kg - Edis Sušić - 2. mjesto
-37 kg - Jure Drlje - 3. mjesto
-37 kg - Denis Šiljac - 9. mjesto
-42 kg - Marko Stojanović - 3. mjesto
-42 kg - Domagoj Kurteš Salkanović - 3. mjesto
-47 kg - Robert Basara - 1. mjesto - Svjetski kadetski prvak
+47 kg - Luka Mlinac - 5. mjesto

Mlađe kadetkinje:
-28 kg - Lucija Cicvara - 3. mjesto
-32 kg - Kristina Ravlić - 1. mjesto - Svjetska kadetska prvakinja
-32 kg - Petra Lončar - 3. mjesto
-37 kg - Mateja Kunović - 1. mjesto - Svjetska kadetska prvakinja
-37 kg - Nancy Magdić - 2. mjesto
-42 kg - Anđela Stanić - 5. mjesto
+47 kg - Ela Filipović - 3. mjesto
+47 kg - Magdalena Grubić - 3. mjesto

Timske borbe mlađih kadeta:
Team CROATIA I - 1. mjesto - Svjetski kadetski prvaci
(Denis Šiljac, Robert Basara, Luka Mlinac, Mateja Kunović)

Stariji kadeti:
-42 kg - Marino Faraguna - 9. mjesto
-47 kg - Thomas Matić - 3. mjesto
-52 kg - Jerko Loboja - 5. mjesto
-52 kg - Tibor Ileš - 5. mjesto
-57 kg - Mario Šanko - 9. mjesto
-57 kg - Marino Štefanac - 5. mjesto
-63 kg - Edvin Gromila - 17. mjesto
-69 kg - Antonio Kovačević - 5. mjesto

Starije kadetkinje:
-42 kg - Renee Škulić - 3. mjesto
-46 kg - Katarina Jelenčić - 3. mjesto
-46 kg - Antea Krželj - 5. mjesto
-55 kg - Tihana Jirasek - 2. mjesto
-55 kg - Astrid Pribernik - 5. mjesto
+65 kg - Maja Britvić - 5. mjesto

LIGHT CONTACT

Stariji kadeti:
-47 kg - Dorijan Blažević - 5. mjesto
-52 kg - Jerko Loboja - 3. mjesto
-52 kg - Tibor Ileš - 5. mjesto
-57 kg - Dominik Belanović - 5. mjesto
-63 kg - Dominik Šulc - 2. mjesto

Starije kadetkinje:
-42 kg - Renee Škulić - 2. mjesto
-46 kg - Katarina Jelenčić - 5. mjesto
-46 kg - Antea Krželj - 5. mjesto
-55 kg - Ivana Bilić - 2. mjesto
-55 kg - Tihana Jirasek - 5. mjesto
-60 kg - Darija Damjanović - 3. mjesto
+65 kg - Maja Britvić - 3. mjesto

GLAZBENE FORME

Meke + tvrde, bez oružja
Ana Anđelić
- 14. mjesto

AERO KICKBOXING

Pojedinačno:
Sa stepom - Boris Neverly - 1. mjesto - Svjetski kadetski prvak
Sa stepom - Jennifer Martinčić - 1. mjesto - Svjetska kadetska prvakinja
Sa stepom - Manda Papac - 2. mjesto
Bez stepa - Boris Neverly - 1. mjesto - Svjetski kadetski prvak
Bez stepa - Diana Tansuhaj - 4. mjesto

Ekipno:
S podloškom - Team CROATIA I - 1. mjesto - Svjetski kadetski prvaci
(Manda Papac, Diana Tanushaj, Jennifer Martinčić)

Kadetska reprezentacija - mlađi i stariji kadeti ukupno su ostvarili:
27 medalja - 8 zlatnih, 7 srebrnih i 12 brončanih


Kao što to i obično biva, istovremeno su Svjetsko prvenstvo u svim disciplinama kickboxinnga imali i juniori. Izvještaj je rađen odvojeno:


7. SVJETSKO JUNIORSKO PRVENSTVO U KICKBOXINGU
u semi contactu, light contactu, full contactu, low kicku, K1, glazbenim formama i aero kickboxingu


Natjecanje održano u Napulju - Pozzuoli, Italija, 22. - 28. rujna 2008.

U hrvatskoj juniorskoj reprezentaciji sudjelovala su: 34 juniora i 33 juniorke te 29 trenera i službenih osoba

Ostvareni su sljedeći rezultati:

SEMI CONTACT

Juniori:
-63 kg - William Vičević - 17. mjesto
-63 kg - Ante Lozo - 17. mjesto
-69 kg - Andrej Gudac - 17. mjesto
-69 kg - Bruno Serdarević - 9. mjesto
-74 kg - Igor Predović - 9. mjesto
-74 kg - Dejan Tustonja - 5. mjesto
-89 kg - Davor Fibinger - 5. mjesto
-89 kg - Marin Šušnjar - 3. mjesto
+89 kg - Vedran Grbčić - 9. mjesto
+89 kg - Marin Spasojević - 5. mjesto

Juniorke:
-55 kg - Valentina Miletić - 17. mjesto
-55 kg - Ivona Jakša - 17. mjesto
-60 kg - Mia Blagaić - 9. mjesto
-60 kg - Jelena Mandalinić - 9. mjesto
-65 kg - Lana Ješić - 9. mjesto
-65 kg - Ana Lojen - 9. mjesto
-70 kg - Helena Jurišić - 5. mjesto
-70 kg - Kristina Kolar - 3. mjesto
+70 kg - Ana Znaor - 2. mjesto
+70 kg - Božena Vlajinić - 5. mjesto

LIGHT CONTACT

Juniori:
-63 kg - William Vičević - 9. mjesto
-63 kg - Luka Rakun - 9. mjesto
-69 kg - Teo Mikelić - 3. mjesto
-69 kg - Andrej Gudac - 1. mjesto - Svjetski juniorski prvak
-74 kg - Ivan Bilić - 9. mjesto
-74 kg - Dejan Tustonja - 5. mjesto
-79 kg - Željan Ješić - 1. mjesto - Svjetski juniorski prvak
-84 kg - Bojan Mišković - 2. mjesto
-89 kg - Marin Šušnjar - 1. mjesto - Svjetski juniorski prvak
-89 kg - Davor Fibinger - 3.mjesto
+89 kg - Marin Spasojević - 2. mjesto
+89 kg - Zvonimir Čikotić - 5. mjesto

Juniorke:
-55 kg - Valentina Miletić - 5. mjesto
-55 kg - Ivona Jakša - 5. mjesto
-60 kg - Jelena Mandalinić - 5. mjesto
-65 kg - Ana Lojen - 5. mjesto
-70 kg - Helena Jurišić - 2. mjesto
+70 kg - Ana Znaor - 1. mjesto - Svjetska juniorska prvakinja

FULL CONTACT

Juniori:
-60 kg - Ognjen Topalović - 3. mjesto
-63,5 kg - Karlo Klarić - 5. mjesto
-67 kg - Luka Tomić - 1. mjesto - Svjetski juniorski prvak
-71 kg - Toni Čatipović - 9. mjesto

Juniorke:
-52 kg - Anđela Skender - 3. mjesto
+70 kg - Ana Bajić - 5. mjesto

LOW KICK

Juniori:
-63,5 kg - Zlatko Bajić - 3. mjesto
-63,5 kg - Stefano Benčić - 5. mjesto
-67 kg - Veton Ademi - 2. mjesto
-71 kg - Ivan Stupalo - 5. mjesto
-81 kg - Luka Jurić - 5. mjesto
-86 kg - Agron Preteni - 1. mjesto - Svjetski juniorski prvak
-86 kg - Toni Milanović - 2. mjesto
-91 kg - Igor Bajić - 1. mjesto - Svjetski juniorski prvak

Juniorke:
-52 kg - Manuela Žulj - 3. mjesto
-56 kg - Antonela Begonja - 2. mjesto
-60 kg - Renata Rogić - 2. mjesto
-70 kg - Nina Cigić - 1. mjesto - Svjetska juniorska prvakinja

K1 STYLE

Juniorke:
-56 kg - Anamarija Maras - 2. mjesto
-70 kg - Vedrana Lučić - 3. mjesto
-70 kg - Anamarija Maršić - 3. mjesto

GLAZBENE FORME

Juniorke:
Meke, bez oružja - Petra Filipović - 3. mjesto
Meke, bez oružja - Mia Blagaić - 4. mjesto

AERO KICKBOXING

Juniorke - pojedinačno:
Bez stepa - Ramon Tumbas - 2. mjesto
Bez stepa - Ardiana Kajtazi - 3. mjesto
Sa stepom - Maja Pavlović - 1. mjesto - Svjetska juniorska prvakinja

Juniorke - ekipno:
Bez stepa - Team CROATIA II - 2. mjesto
(Maja Pavlović, Ardijana Kajtazi, Ramon Tumbas)

Hrvatski juniori i juniorke na ovom svjetskom prvenstvu ukupno su ostvarili:
33 medalje - 9 zlatnih, 12 srebrnih i 12 brončanih


Kao što sam u uvodu rekao - hrvatski kickboxing ne treba se brinuti za svoju budućnost. Bravo!


- 23:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

nedjelja, 07.09.2008.

Kickboxing u Kiriji*

* Kirija, područje grada Crikvenice i bliže okolice uz more i u zaleđu. Naziv potječe od grčke riječi "kiros" što znači gospodin.

Međunarodni turnir "Jadran kup 2008" u semi i light contactu

Crikvenica, gradska sportska dvorana, subota, 6. rujna 2008. Izvršni i odlični organizator KBK "Crikvenica" iz Crikvenica - glavni trener Dragutin Kušić

Ukupno nastupilo: 143 natjecatelja iz 23 kluba (37 mlađih kadeta, 58 starijih kadeta i 48 juniora), a među njima i 3 kluba iz Slovenije i Mađarske .

Ostvareni su sljedeći rezultati:

Mlađi kadeti:

- 28 kg
1. Matija Jagić
- Hrvatski Vuk
2. Dominik Fontana - Lav Pula
3. Matija Dokmanić - Ivanić Grad
3. Karlo Dražić - Crikvenica

- 32 kg
1. Emanuel Egredžija
- Hrvatski Vuk
2. Ivan Bertić - Ivanić Grad
3. Dominik Fontana - Lav Pula

- 37 kg
1. Jure Drlje
- Mavaschi
2. Roko Šare - Velebit
3. Tamas Nyergesi - Szovetseg, HUN
3. Boris Nevrly - Lav Pula

- 42 kg
1. Marko Stojanović
- Sušak
2. Domagoj Kurteš-Salkanović - Sušak
3. Dominik Szabo - Szovetseg, HUN
3. Alen Perhat - Crikvenica

Mlađe kadetkinje:

- 25 kg
1. Petra Dokmanić
- Ivanić Grad
2. Brigita Burazer - Malinska
3. Petra Novkovski - Crikvenica
3. Eni Bićanić - Crikvenica

- 28 kg
1. Danijela Međugorac
- Mislav
2. Antonela Katuša - Velebit
3. Marija Magdalena Zrilić - Velebit

- 32 kg
1. Kristina Ravlić
- Mavaschi
2. Sarah Tepša - Velebit
3. Ivana Mitrović - BTI

- 37 kg
1. Renata Dražina
- Velebit
2. Valentina Prugovečki - Ivanić Grad

- 42 kg
1. Anđela Stanić
- Mavaschi
2. Jennifer Martinčić - Lav Pula

+ 47 kg
1. Ela Filipović
- Mavaschi
2. Katarina Cukarić - Budokai Labin
3. Astrid Pibernik - Sušak

Stariji kadeti:

- 42 kg
1. Tamas Szabo
- Szovetseg, HUN
2. Marino Faraguna - Budokai Labin
3. Mario Martinčević - Ivanić Grad

- 47 kg
1. Thomas Matić
- Mavaschi
2. Darko Jurasić - Malinska
3. Dorijan Bićanić - Crikvenica
3. Tomislav Miljan - Ivanić Grad

- 52 kg
1. Tibor Ileš
- Sušak
2. Romeo Grbavac - Mavaschi
3. Dejan Savić - Viktorija

- 57 kg
1. Jaka Hudales
- KIT Izola, SLO
2. Aljaž Benko - Nova Gorica, SLO
3. Mario Šanko - Sušak
3. Alvin Ališić - Viktorija

- 63 kg
1. Jaka Hudales
- KIT Izola, SLO
2. Aljaž Benko - Nova Gorica, SLO
3. Alvin Ališić - Viktorija

Starije kadetkinje:

- 42 kg
1. Kata Šare
- Velebit
2. Diana Tanushaj - Lav Medulin

- 46 kg
1. Antea Krželj
- Mavaschi
2. Katarina Jelenčić - BTI
3. Renee Škulić - Sušak
3. Karla Bartolin - Ninja

- 55 kg
1. Tihana Jirasek
- Pakrac
2. Marija Klaić - Pakrac
3. Korina Ujčić - Lav Pula

- 60 kg
1. Ines Beljan
- HBD
2. Darija Domjanović - Sušak

+ 65 kg
1. Maja Britvić
- Lav Pula
2. Ramon Tumbas - Lav Pula
3. Katarina Cukarić - Budokai Labin

Juniori:

- 63 kg
1. William Vičević
- Omišalj
2. Luka Rakun - Sušak
3. Andraš Đuraki - Lav Pula

- 69 kg
1. Andrej Gudac
- Sušak
2. Bruno Serdarević - Velebit

+ 89 kg
1. Davor Fibinger
- Sušak
2. Marin Spasojević - Sušak
3. Vedran Grbčić - Crikvenica
3. Ivan Jerčinović - Crikvenica

Juniorke:

- 50 kg
1. Katarina Jelenčić
- BTI
2. Martina Mitrović - BTI
3. Ines Slavujević - Pakrac

- 55 kg
1. Monika Molnar
- Szovetseg, HUN
2. Ivona Jakša - Zmaj Bd
3. Maša Kirac Vranko - Crikvenica
3. Marina Irine Barešić - Zmaj Bd

- 65 kg
1. Andreja Ivas
- HBD
2. Iva Jurasić - Malinska

- 70 kg
1. Ana Znaor
- Malinska
2. Kristina Kolar - Zmaj Bd
3. Ramon Tumbas - Lav Pula

+ 70 kg
1. Maja Britvić
- Lav Pula
2. Božena Vlajinić - Sušak

LIGHT CONTACT

Stariji kadeti:

- 42 kg
1. Domagoj K. Salkanović
- Sušak
2. Marko Stojanović - Sušak
3. Lucijan Blažević - Ivanić Grad
3. Tamas Szabo - Szovetseg, HUN

- 47 kg
1. Dorijan Blažević
- Ivanić Grad
2. Darko Jurasić - Malinska

- 52 kg
1. Tibor Ileš
- Sušak
2. Dejan Savić - Viktorija
3. Romeo Grbavac - Mavaschi

- 57 kg
1. Mario Šanko
- Sušak
2. Dominik Belanović - Zmaj Bd
3. Alvin Ališić - Viktorija
3. Filip Krezo - Ivanić Grad

+ 69 kg
1. Dominik Šulc
- Trojan Istra
2. Marin Mindoljević - Marjan
3. Jozo Krželj - Mavaschi

Starije kadetkinje:

- 46 kg
1. Antea Krželj
- Mavaschi
2. Katarina Jelenčić - BTI
3. Renee Škulić - Sušak

- 55 kg
1. Tihana Jirasek
- Pakrac
2. Astrid Pibernik - Sušak
3. Marija Klajić - Pakrac
3. Ivana Bilić - Trojan Istra

- 60 kg
1. Ines Beljan
- HBD
2. Darija Damjanović - Sušak

+ 65 kg
1. Maja Britvić
- Lav Pula
2. Ramon Tumbas - Lav Pula

Juniori:

- 57 kg
1. Tamas Bujak
- Szovetseg, HUN
2. Dominik Belanović - Zmaj Bd

- 63 kg
1. William Vičević
- Omišalj
2. Luka Rakun - Sušak
3. Andraš Đuraki - Lav Pula

- 69 kg
1. Andrej Gudac
- Sušak
2. Teo Mikelić - Trojan Istra
3. William Vičević - Omišalj
3. Tihomir Jagarčec - Zmaj Bd

-74 kg
1. Ivan Bilić
- Trojan Istra
2. Norbert Quintz - Szovetseg, HUN

- 89 kg
1. Davor Fibinger
- Sušak
2. Mateo Krepčić - Trojan Istra

+ 89 kg
1. Marin Spasojević
- Sušak
2. Toni Mikelić - Trojan Istra
3. Vedran Grbčić - Crikvenica
3. Ivan Jerčinović - Crikvenica

Juniorke:

- 55 kg
1. Ivona Jakša
- Zmaj Bd
2. Monika Molnar - Szovetseg, HUN
3. Inas Slavujević - Pakrac
3. Tihana Jirasek - Pakrac

- 65 kg
1. Andreja Ivas
- HBD
2. Iva Jurasić - Mailinska

- 70 kg
1. Ana Znaor
- Malinska
2. Ramon Tumbas - Lav Pula

+ 70 kg
1. Maja Britvić
- Lav Pula
2. Božena Vlajinić - Sušak


Proglašeni najboljima:

Semi contact:
Najbolji mlađi kadet: Jure Drlje - KBK "Mavaschi"- Makarska
Najbolja mlađa kadetkinja: Petra Dokmanić - KBK "Ivanić Grad"- Ivanić Grad

Najbolji stariji kadet: Tamas Szabo - KBK "Szovetseg, HUN" - Hungary
Najbolja starija kadetkinja: Antea Krželj - KBK "Mavaschi"- Makarska

Najbolji junior: Davor Fibinger - KBK "Sušak"- Rijeka
Najbolja juniorka: Monika Molnar - KBK "Szovetseg, HUN" - Hungary

Najbolji klub: KBK "Sušak" Rijeka - trener Branko Fibinger

Light contact:
Najbolji stariji kadet: Mario Šanko - KBK "Sušak"- Rijeka
Najbolja starija kadetkinja: Tihana Jirasek - KBK "Pakrac"- Pakrac

Najbolji junior: Andrej Gudac - KBK "Sušak"- Rijeka
Najbolja juniorka: Ivona Jakša - KBK "Zmaj"- Bedekovčina

Najbolji klub: KBK "Sušak" Rijeka - trener Branko Fibinger


Eto, baš lijepo.

A vidim da su i Zagorci bili zadovoljni:



a i Vodičanke:





- 23:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

subota, 06.09.2008.

Marko Deša u Big Brotheru

Još jedan kickboksač ušao je u Big Brother. Marko Deša, član Kickboxing kluba "Omišalj" iz Omišlja.











A tko je Marko Deša kao kickboksač?

Marko Deša bavi se kickboxingom i do prošle godine je bio standardni kickboxing reprezentativac Hrvatske u disciplini semi contact. Bavi se kickboxingom od 1993. dakle od svoje 11. godine i evo što je ostvario:

- 15 puta je bio državni prvak
- 6 puta je bio pobjednik Hrvatskog kupa
- 10 puta je bio pobjednik raznih međunarodnih turnira
- 5 puta je bio pobjednik svjetskog kupa
- 2 puta je bio 3. u Europi
- 1 puta je bio 3. na svijetu i
- bio je svjetski juniorski prvak,

- 6 puta bio je proglašavan najboljim borcem raznih domaćih i međunarodnih natjecanja, a kada je postao svjetski prvak proglašen je za najboljeg borca svjetskog prvenstva u disciplini semi contact.

- 13 puta je bio član Hrvatske kickboxing reprezentacije

a ostala priznanja su:

• Dobitnik Zahvalnice HOO za doprinos u postizanju izvanrednih športskih rezultata u razdoblju od 10.09.1998. do 10.09.1999.
• Proglašen za najboljeg sportaša do 18 godina otoka Krka za 1999. godinu
• Dobitnik posebne nagrade Kickboxing saveza Primorsko - goranske županije za izuzetne rezultate u 1999.
• Proglašen za najboljeg juniora Hrvatskog kickboxing saveza u semi contactu u 1999.
• Kategorizirani sportaš HOO-a - “Športaš Hrvatske IV kategorije - kvalitetni športaš” - od 01.06.1999. do 01.06.2000.
• Kategorizirani sportaš HOO-a - “Športaš Hrvatske IV kategorije - kvalitetni športaš” - od 01.06.2000. do 01.06.2001.
• Proglašen za najboljeg juniora Hrvatskog kickboxing saveza u semi contactu u 2000.
• Kategorizirani sportaš HOO-a - “Športaš Hrvatske III kategorije - vrhunski športaš” - od 01.10.2000. do 01.10.2001.
• Kategorizirani sportaš HOO-a - “Športaš Hrvatske IV kategorije - kvalitetni športaš” - od 01.10.2000. do 01.06.2002.
• Proglašen za najboljeg sportaša otoka Krka u 2001. godini
• Kategorizirani sportaš HOO-a - “Športaš Hrvatske IV kategorije - kvalitetni sportaš” - od 01.07.2002. do 30.06.2003.
• Proglašen za najboljeg seniora u semi contactu Hrvatskog kickboxing saveza u 2002.
• Proglašen za najboljeg kickboksača seniora Kickboxing saveza Primorsko - goranske žpanije u 2002.
• Kategorizirani sportaš HOO-a - “Športaš Hrvatske IV kategorije - kvalitetni sportaš” - od 01.06.2003. do 31.05.2004.
• Proglašen za najboljeg kickboksača seniora Kickboxing saveza Primorsko - goranske županije u 2003.
• Proglašen za najboljeg seniora u semi contactu Hrvatskog kickboxing saveza u 2003.
• Proglašen za najboljeg sportaša - seniora otoka Krka u 2003. godini
• Kategorizirani sportaš HOO-a - “Športaš Hrvatske IV kategorije - kvalitetni sportaš” - od 01.06.2005. do 31.05.2006.
• Proglašen za najboljeg kickboksača seniora Kickboxing saveza Primorsko - goranske županije u 2005.
• Kategorizirani sportaš HOO-a - “Športaš Hrvatske III kategorije - vrhunski sportaš” - od 01.01.2006. do 01.01.2007.
• Kategorizirani sportaš HOO-a - “Športaš Hrvatske III kategorije - vrhunski sportaš” - od 01.11.2006. do 01.11.2007.
• Proglašen za najboljeg kickboksača seniora Kickboxing saveza Primorsko - goranske županije u 2006.
• Kategorizirani sportaš HOO-a - “Športaš Hrvatske III kategorije - vrhunski sportaš” - od 01.06.2007. do 01.06.2008.

Marko Deša je međunarodni kickboxing sudac.

I na kraju, Marko je nositelj crnog pojasa 3. DAN.


Marko Deša postaje svjetski prvak - Feodozija, Ukrajina 2000.


Marko Deša - atraktivni i rijetko viđeni udarac nogom u glavu u skoku.


Zvonimir Gribl, Mike Anderson - tvorac kickboxinga i Marko Deša


Marko Deša s trenerom prof. Predragom Znaorom


Marko Deša i mladi kickboksači iz kluba


Marko Deša i trener Predrag Znaor prilikom dodjele crnog pojasa 2.DAN


Marko Deša (u plavoj trenirki) - osvajač brončane medalje na Svjetskom prvenstvu u Szegedu (Mađarska) 2005. godine


Marko Deša (desno na postolju) - osvajač brončane medalje na Europskom prvenstvu u Lisabonu (Portugal) 2006. godine


Marko Deša (desno) postaje državni prvak u semi contactu za 2007. godinu



Što na kraju reći. Sretno Marko i nadamo se tvom uspjehu kao i promociji i tebe i kickboxinga. Prilika je, zar ne?

- 23:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se