Službeni blog ženskog nogometnog kluba Split

Službena Facebook stranica

01.10.2017., nedjelja

Ovo mi je škola: Seniorke održale lekciju iz nogometa Agramu

U derbiju kola upisali smo laganu pobjedu protiv Agrama. Dva gola zabila je Conjar, a po jedan su dodale Young, Lubina i Dujmović za konačnih 5:0. Sve je bilo riješeno već nakon tri minute. Monika Conjar je u 30. sekundi utakmice zabila za 1:0, a onda je dvije minute nakon na 2:0 povisila Young. Do poluvremena je bilo 3:0 kada je svoj drugi gol zabila Conjar. U nastavku smo mirno kontrolirali susret i postigli još dva komada. Lubina je zabila u 60. minuti, a Dujmović u 83. Uz to, pogodili smo dva puta okvir gola, ali moramo biti zadovoljni jer smo Agramu očitali pravu malu nogometnu lekciju. Protivnice nisu uputile niti jedan udarac prema našem golu.

// Our senior team schooled Agram. We won 5:0 and it was all over before the half time break. Conjar scored 2 goals and Young, Lubina and Dujmović added one each. It was a beautiful game and a lesson from football.

Split - Agram 5:0

Golovi: Conjar 1, 25, Young 3, Lubina 60, Dujmović 83

Oznake: nogomet, sezona 2017/2018, agram, škola nogometa

- 18:07 - Komentari (0) - Isprintaj - #

08.09.2017., petak

Priključite se našoj ekipi!

Ženski nogometni klub Split poziva sve djevojčice od 7 godina nadalje da se priključe našem sportskom kolektivu. Ženski nogomet u Hrvatskoj je u porastu i sve više djevojčica odlučuje se upravo za nogomet. Pod stručnim vodstvom našeg trenera Tihe Vrgoča Vaše će dijete imati priliku naučiti sve o najpopularnijem sportu na svijetu.

Naš je osnovni cilj djeci pružiti dobar trening i kroz zabavu ih naučiti kako živjeti zdravo i sportski. Nogomet potiče i timski rad, te djecu od malih nogu uči odgovornosti. Svi zainteresirani mogu se javiti na: