Službeni blog ženskog nogometnog kluba Split

Službena Facebook stranica

09.10.2017., ponedjeljak

Pobjeda protiv Rijeke za nastavak pozitivnog niza

S gostovanja u Rijeci vratili smo se s nova tri boda i tako nastavili niz od tri uzastopne pobjede. Split je poveo već u 9. minuti preko Young, a dvije minute kasnije na 0:2 povisila je Conjar. Do poluvremena je Rijeka uspjela smanjiti prednost pogotkom Sudan, no u nastavku je Conjar dodala još dva, a Lubina i Dujmović po jedan gol za uvjerljivo slavlje na gostovanju. U idućem kolu na domaćem terenu dočekujemo Viktoriju iz Slavonskog Broda.

// We won 3 points in Rijeka and continued our winning streak which is now 3 consecutive wins this season. Conjar scored 3 goals and Young, Lubina and Dujmović scored one each for 1:6 victory over Rijeka. Next game will be a home game against Viktorija from Slavonski Brod.

Rijeka - Split 1:6

Golovi/Goals: Sudan 39 - Young 9, Conjar 11, 64, 66, Lubina 52, Dujmović 62

Oznake: nogomet, sezona 2017/2018, 1.HNL

- 20:17 - Komentari (0) - Isprintaj - #

07.10.2017., subota

Gostujemo kod povratnika u 1. HNL ŽNK Rijeke

U nedjelju u 16 sati gostujemo kod povratnika u 1. HNL ŽNK Rijeke. Nakon dvije pobjede u prva dva kola nadamo se nastavku pozitivnog niza. Rijeci čestitamo na povratku u prvu ligu i vjerujemo kako ćemo na Kantridi gledati odličnu utakmicu.

// Our next game is in Rijeka against the club that came back to first league. We are looking to continue winning and hope to have a great game at Kantrida tomorrow at 16:00.

Oznake: nogomet, rijeka, sezona 2017/2018

- 17:05 - Komentari (0) - Isprintaj - #

01.10.2017., nedjelja

Ovo mi je škola: Seniorke održale lekciju iz nogometa Agramu

U derbiju kola upisali smo laganu pobjedu protiv Agrama. Dva gola zabila je Conjar, a po jedan su dodale Young, Lubina i Dujmović za konačnih 5:0. Sve je bilo riješeno već nakon tri minute. Monika Conjar je u 30. sekundi utakmice zabila za 1:0, a onda je dvije minute nakon na 2:0 povisila Young. Do poluvremena je bilo 3:0 kada je svoj drugi gol zabila Conjar. U nastavku smo mirno kontrolirali susret i postigli još dva komada. Lubina je zabila u 60. minuti, a Dujmović u 83. Uz to, pogodili smo dva puta okvir gola, ali moramo biti zadovoljni jer smo Agramu očitali pravu malu nogometnu lekciju. Protivnice nisu uputile niti jedan udarac prema našem golu.

// Our senior team schooled Agram. We won 5:0 and it was all over before the half time break. Conjar scored 2 goals and Young, Lubina and Dujmović added one each. It was a beautiful game and a lesson from football.

Split - Agram 5:0

Golovi: Conjar 1, 25, Young 3, Lubina 60, Dujmović 83

Oznake: nogomet, sezona 2017/2018, agram, škola nogometa

- 18:07 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Visoka pobjeda kadetkinja na otvaranju protiv Dugopolja

Naše kadetkinje sezonu su otvorile na najbolji mogući način, visokom pobjedom protiv novoosnovanog Dugopolja. Naše mlade snage slavile su s 21:0, a sve je bilo riješeno već na poluvremenu. Svaki početak je težak pa je i Dugopolju ovo vatreno krštenje iskustvo za nadolazeće utakmice. Našim djevojkama čestitamo na igri i visokoj pobjedi, a suparnicama želimo sve najbolje u nadolazećim utakmicama.

// Our youth team won the game against Dugopolje with stunning result. We won 21:0. Dugopolje played their first game against us and they can learn from this defeat. We are proud of our team and we wish Dugopolje all the best in the upcoming games.

Dugopolje 714 - Split 0:21

Golovi: Kalpić 2, 15 Podržaj 4, 8, 10, 17, 30, Gačić 13,67, Radić 16, Brekalo 22, Michieli 26, 27, 44, Đuzel 45, 54 Perišić 47, 60, Šarić 48, Jurić 50, Elez 62

Oznake: nogomet, kadetkinje, sezona 2017/2018

- 16:38 - Komentari (0) - Isprintaj - #